Keresés

Részletes keresés

MV_Anonymus Creative Commons License 2005.01.16 0 0 190

Szevasztok!

Megtisztel ez a várakozás, elnézést a késlekedésért, nem voltam gépközelben. Mellesleg szóakoztató ahogy ilyen heves érzelmek kerekednek a téma körül. remélem senki nem veszi tényleg ilyen véresen komolyan, éssenki nem sértődik meg. Mint ahogy én sem, csak a tényeket szeretném elmondani.

De! Most csináltam nektek screenshotokat, a retusálást illusztrálandó. (ld. mellékelve, remélem sikerül) Azóta is azon gondolkozom milyen "bakik" voltak a filmben.

-Mikrofonbelógásra nem emlékszem, de egyszer felsejlik az árnyéka, mégpedig ott, ahol a tatár lányok megkukkolása után hanyatt heverésznek. nem feltűnő (eddig senki nem jelezte), de én látom. ( a mozivetítésekkor, ha nincs rendesen kalibrálva a vetítőgép, és sok van ilyen, néha a vászonra kerülhet olyan felső képtartalom, aminek nem kellett volna, ezzel párhuzamosan a kép aljából meg hiányzik.Ilyenkor néha látszódhat a képhatáron tartott mikrofon.)

-III. Béla kancsója, mint mondtam tényleg vándorol.

-A török hárem utáni ébredéskor Ond kezében egy darab törökméz van, egyszer a bal, másszor jobb kézben tartva.

Ilyesmi biztos előfordul még a filmben, ha most nem is emlékszen többre.

 

Ha van kérdés írjatok!

Üdv

MV_Anonymus

Előzmény: BoGar (189)
BoGar Creative Commons License 2005.01.16 0 0 189
Szerintem akkor fog válaszolni, ha megkapta ő is a kérdéseire a választ.
Előzmény: anikita (185)
BoGar Creative Commons License 2005.01.16 0 0 188
Így van. Egyszer szerepel, miszerint szerinted nem kell mellre szívni. A továbbiakat már mint tény írtad le. Viszont amit leírtál, nem tény. Ezért nincs igazad. Remélem érthető voltam.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (187)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2005.01.16 0 0 187
Neked viszont igazad van, hiszen a hozzászólásomban, amiből a szerintem szót hiányolod, valóban csak egyszer szerepelt, és nem tizenhatszor.
Előzmény: BoGar (182)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2005.01.16 0 0 186
U.i.: Szerintem.

U.i.2: De nincs igazam!
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (169)
anikita Creative Commons License 2005.01.16 0 0 185
Köszönjük! Ezek szerint nyugodtan várhatjuk, hátha Anonymus megtiszel minket még egy válasszal.
Előzmény: BoGar (183)
kika6 Creative Commons License 2005.01.16 0 0 184
BoGar, te tök másról beszélsz mint pl. anikita. SántaKutya tényleg bunkó az eddigi hozzászólásai engem is idegesítettek, de ez még nem ámokfutás a részéről.
Előzmény: BoGar (182)
BoGar Creative Commons License 2005.01.16 0 0 183
Nem tudom, miért írod, hogy szent. Nem az. Csak a megnyilatkozás nem tetszett. Nem ebbe a topikba való erről vitázni. Én le is zárnám itt.
Előzmény: kika6 (180)
BoGar Creative Commons License 2005.01.16 0 0 182
Ő leírta, hogy szerinte, míg nálatok ez kimaradt, amolyan tényként írtátok, és hát igazatok sincs. Véleményedet pedig leírhatod. De szerintem erre nem ez a topik a legmegfelelöbb. Itt tartozkodni kellett volna töle, mert nem ez a topik témája.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (181)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2005.01.16 0 0 181
Pajtás, te nem tudod, mi az a bunkó módon beszólni. Tőlem ma nem is fogod megtudni, nem ér annyit az egész. Ha már erre kóborol valaki a stábból, a véleményemet miért ne mondhatnám el? Speciel én kedvelem Kernt a hibáival együtt, mégsem bunkóztam le azt a hozzászólót, aki ilyen csúnyákat írt róla. Attól én még nevethetek rajta ezután is.
Előzmény: BoGar (173)
kika6 Creative Commons License 2005.01.16 0 0 180

Bogár én sem értettem a hozzászólásodat, miért félted ennyire a Szent Magyar vándort. Jogos volt a gyanú, hogy stábtag vagy.

Én is várom Anonymus válaszát. Írtam is neki mailt , hogy ne várakoztasson már minket.

 

Kern szerintem is jó fej, de azért kicsit szorongva várom a Csudafilmet, amit a Ragályival írt, és amiben hajléktalant játszik.

 

Előzmény: Ayreon (178)
BoGar Creative Commons License 2005.01.16 0 0 179
Nem vagyok stábtag, a sértődöttségem okát pedig lentebb már olvashattad.
Előzmény: anikita (177)
Ayreon Creative Commons License 2005.01.16 0 0 178

off: Kernnel kapcsolatban sajnos egyet kell értsek, néha nagyon eröltetett a humora és sokszor, ha nem tud poénosat mondani káromkodással, vagy okatalan bekiabálásokkal hívja fel magára a figyelmet. (előadóként, ha nem saját kútfőböl kell alakítani, pl: Rádiókabaré jelenetek, viszont zseniális)

Előzmény: HRM KING GY I (168)
anikita Creative Commons License 2005.01.16 0 0 177

"A bakikon is lehet nevetni" írtam ugye, tehát nem csak azon tudok.

Stábtag vagy, vagy mire fel ez a sértődgetés.

Nem lehet bakit kérni egy Magyar Vándor honlapjáról bejelentkező egyéntől (Anonymus), aki írja, hogy belátja sok a filmben a baki?

Gondoltam, ha már filmes, tud screenshotot is küldeni, ami láthatóan nincs a fórumban. Ez nekik sem rossz, legalább valakik foglalkoznak a filmjükkel.

Ezt ne beszéljük túl, valld be, téged is érdekelne a késlekedő válasza.

Előzmény: BoGar (176)
BoGar Creative Commons License 2005.01.16 0 0 176
1, "Irj néhány vicces bakit a Magyar vándorból."

Erre írtam amit írtam. Ebből következik, hogy igenis elolvastam a hozzászólásodat, tehát hátrább az agarakkal!

2, Volt topik a filmről. Olvassgasd, ott is vannak pozitív vélemények.
3, Akkor mondj már annyi bakit, hogy minden 3percben lehessen röhögni, ha te csak azon tudsz!

Előzmény: anikita (175)
anikita Creative Commons License 2005.01.16 0 0 175

1. Mi van? Nem arról szól a fórum, hogy screenshotot és bakit kérjek tőle? Máskor olvasd el a hozzászólásom, mielőtt kioktatsz.

2. Amúgy most megnéztem a Cinematrixon 2143-an szavaztak, és 4,64 pontos a film 10-ből. Elég egyedül maradsz a pozitív véleményeddel.

3. A bakikon is lehet röhögni.

Előzmény: BoGar (173)
BoGar Creative Commons License 2005.01.16 0 0 174
1etértek.
Előzmény: Leadfoot (172)
BoGar Creative Commons License 2005.01.16 0 0 173
OFF
SK és anikita!

Az, hogy nektek nem tetszett a film, egy dolog. De nem kellene ilyen bunkó módon leszólni. Másnak, pl nekem is tetszett. És nem egyedül nevettem rajta a moziban. És késöbb sem, amikor közösen újra megnéztük. Olyanokkal, akik még nem látták.
Mellesleg ez a topik nem is erről szól, és nem is erről kellene szólnia!
ON
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (169)
Leadfoot Creative Commons License 2005.01.16 0 0 172

"szerintem a Kern a leghumortalanabb magyar szinész és magát annyira viccesnek hiszi és ugy el van szállva hogy elképesztő (emlékszünk még a szilveszteri műsorban a Bokros Lajos-os filmjére, botrányosan gyenge volt, de a heti 7-esekben is amiket ir, az botrány)"

 

Szerintem meg ez nem így van, kifejezetten humoros figura, ellentétben sok más pályatársával, akikre inkább igaz szerintem, amit Te írsz. Nekem a HH beli dolgai (na jó, nagy részük), és a Bokros-film is kifejezetten tetszett. De hát ízlések és pofonok...

Előzmény: HRM KING GY I (168)
Betaxolol Creative Commons License 2005.01.16 0 0 171
A száguldó gyorsvonat fákútja 800 méter.
Előzmény: NMagister (35)
anikita Creative Commons License 2005.01.16 0 0 170

Küldj screenshotot, amin kiretusálták. Becsszóra nem hisszük el.

Amúgy meg mit titkolózol? Irj néhány vicces bakit a Magyar vándorból. Árpa is összeírta az Argót, ugye.

Előzmény: MV_Anonymus (157)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2005.01.16 0 0 169
Ha jól sejtem, te a stáb tagja vagy. Szerintem nem kell mellre szívni az itteni megszólalásokat, hiszen abban a filmben csak egyetlen igazi baki van. Az, hogy elkészült és kiadtátok a kezetekből.
Előzmény: MV_Anonymus (157)
HRM KING GY I Creative Commons License 2005.01.16 0 0 168

Szerintem a legtöbb filmes baki Kern András Meseautó című filmjében volt.

 

Nem beszélve arról, hogy a film mekkora egy sz@r, közelébe se jön az eredetinek, a következőkre emlékszem így hosszú évek távlatából:

 

- a végén mikor a Kern sétál a hidon, és dugót okoz, a DUGÓBAN MINDEN KOCSI X-ES RENDSZÁMÚ CITROEN - ilyen amatőr hibát még nem pipáltam, ez szerintem a magyar filmtörténet egyik mélypontja.

 

ezek után szinte semmiség, hogy

- a titkárnő kikapcsolt laptopon dolgozik

- az utcán forgatott jelenetben látszik ahogy a járókelők mutogatnak hogy "nézd ott a Bajor Imre"

- a fő"hős" kocsiján néha rendes rendszám van, néha V-s, néha semmilyen

- a rendőrős üldözős jelenetben, mikor tolat le a hegyröl ott is volt valami necc de már nem emlékszem hálistennek

 

szerintem a Kern a leghumortalanabb magyar szinész és magát annyira viccesnek hiszi és ugy el van szállva hogy elképesztő (emlékszünk még a szilveszteri műsorban a Bokros Lajos-os filmjére, botrányosan gyenge volt, de a heti 7-esekben is amiket ir, az botrány)

 

Volt egyszer egy film: Rekviem egy fekete bivalyért, a magyar filmtörténet egyik leggyorsabban megbukott filmje (Schmuck Andor volt az egyik főszereplő benne - hihihi), ott a főhős hol az egyik lábára sántított, hol a másikra. Egyszer seggberúg egy gyereket az egyik jelenetben és teljesen behajlott rugás közben a merev lába.

 

Hát ennyi egyelőre.

 

 

taksony11 Creative Commons License 2005.01.16 0 0 167
Előzmény: joki70 (113)
anikita Creative Commons License 2005.01.16 0 0 166

A topikindítóban azt írták, hogy küldjünk mi screenshotot, és kirakják a cikkbe. Csak ennyit küldtünk.

Előzmény: k1aro (153)
g25 Creative Commons License 2005.01.16 0 0 165
köszi :)
Előzmény: kika6 (164)
kika6 Creative Commons License 2005.01.16 0 0 164

Igen, én is néztem mennyi díja van, és ettől a bakitól nem lesz kevesebb. Szerintem vicces hozzászólás volt, és jó megfigyelés. Talán még a készítőknek sem tűnt fel ez a hiba.

Előzmény: g25 (162)
károlybá Creative Commons License 2005.01.16 0 0 163

hi

Most nem értem, csak én vizionáltam a Hídemberben az ifjú II. Franz Josef feje fölé egy baszom nagy belógatott mikrofont? vagy ez csak művészi kifejezőeszköz volt? Netán ezt is computergrafikával rakták oda? Vagy valamit nagyon félrenéztem? (a tvben láttam, ha ez jelent vmit.)

k

g25 Creative Commons License 2005.01.16 0 0 162
Szia kika6!

Köszi a hozzászólásod, megerősített abban, hogy nem én hülyültem meg teljesen :) Igazad van, tényleg félrevezető és félreérthető így, talán szerencsésebb lett volna egy jelenet, ahol a metró továbbmegy, majd a másik állomáson megáll (a verés nem hiányzott belőle, így tényleg lehet izgulni egy darabig, hogy mit talál a kocsiban Béla bá). Viszont ez nem olyan nagy hiba illetve baki, amiért máris a címlapra kell kerülnie a legelső helyen az indexen... Már sajnálom és szégyellem, hogy sikerült témát adnom a bulvárújságírásnak :) végül is történetileg/képileg nem rontottak el semmit, csak valóban szerencsétlenül jött így ki, és akaratlanul is félrevezették a nézőt (én vagyok rá az élő példa ;) ). De ha figyelembe veszzük a forgatás körülményeit, az időt amennyit lent lehettek, csoda hogy egyáltalán elkészült a film. És nem is lett akármilyen... Sok magyar "sikerfilmet" lever még ebben "na mennyi bakit találok benne" kategóriában is. Éppen most néztem a www.imdb.com -on is, hogy mennyi díjat nyert már. Én büszke vagyok rá, és nem keresek benne hibát :) Inkább köszönettel tartozom a film készítőinek, hogy sikerült végre egy normális filmet látnom, ami mellesleg a külföldi nézőknek is nagyon bejött. Ha jól tudom jelölték Oscar díjra is; biztos nagyon jó nem amcsi filmekkel kell majd megküzdenie, de én kívánom, hogy a Kontroll nyerjen ;)
FFeri Creative Commons License 2005.01.16 0 0 161
A Hídember vége felé a kamera egy folyosón távolodik egy ajtótól. A földön teljesen tisztán látszik a fahrtsín... Még két statiszta át is lépi, nehogy hasra essenek benne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!