Keresés

Részletes keresés

Icy87 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 10
Sziasztok...
Véleményeteket kérném az alábbi hirdetésről, h vajon igaz, vagy cs átrverés?
Irtam a foszernak, és ez a tájékoztato doc jött vissza...

Eredeti melléklet letöltése

TÁJÉKOZTATÓ

Köszönjük, hogy megtisztelt a bizalmával és válaszolt hírdetésünkre!Ha Ön szeretne otthon végezhető munkával 1 stabil jövedelemhez jutni, kérem jelentkezzen!Fő célkitűzésünk, hogy a kisjövedelmű embereket egy kis legális többletbevételhez juttassuk.Munkatársaink között vannak diákok, nyugdíjasok és fiatal otthon lévő édesanyák is.Amennyiben az alábbi ajánlataink valamelyike elnyerte az Ön tetszését, és érez magában ambíciót, el is kezdheti a munkát!Otthonában néhány hét leforgása alatt,napi 1-2 óra munkával,havi 50-100e Ft közötti jövedelemhez juthat!Ha Ön többet áldoz rá, mint 1-2 óra, akkor ennek a többszöröse is lehet a jövedelme!Az általunk ajánlott munkák nem igényelnek sem túlzott időráfordítást, sem szakképzettséget!Nincs a munka elvégzésére határidő, mindenki a saját igénye és szabadideje szerint alakítja ki munkaidejét.Ajánlatunk nem MLM és házalás, hanem kizárólag terjesztési- és reklámtevékenység, mely általában levelezés útján történik!A munkákat adó cégek hivatalosan bejegyzettek, tehát a cégbíróságon minden esetben leellenőrizhetőek.

Az alábbi munkák között válogathat:

1.sz.ajánlat: Borítékolás bedolgozó jelleggel

BÉREZÉS:Akár 80-120000, -FT/hó

FIZETÉS:Postai úton, napi-,heti rendszerességgel.

2.sz.ajánlat: Adminisztrációs munka bedolgozási jelleggel

BÉREZÉS:Akár 60-80000, -FT/hó

FIZETÉS:Postai úton, minden hó 15.-én.

3.sz.ajánlat: Szórólapterjesztés (autószélvédők,postaládák,stb.)

BÉREZÉS:Akár 60-80000, -FT/hó

FIZETÉS:Postai úton, napi-,heti rendszerességgel.

4.sz.ajánlat: Üzletkötő,területi képviselő

BÉREZÉS:Jutalékos rendszerben.Akár 80-280000, -FT/hó

FIZETÉS:Postai úton

5.sz.ajánlat: Borítékolás (Reklámanyagok postázása)

BÉREZÉS:Akár 80-120000, -FT/hó

FIZETÉS:Postai úton

6.sz.ajánlat: Borítékolási, postázási , másolási munka

BÉREZÉS:Bruttó 99000, -FT/csomag

FIZETÉS:Postai úton, napi-,heti rendszerességgel.

7.sz.ajánlat: Adminisztrációs, levelezési munka

BÉREZÉS:Akár 85-150000, -FT/hó

FIZETÉS:Postai úton

A mai naptól 5 ÚJ munkaajánlattal bővült kínálatunk!!!

8.sz.ajánlat: Borítékolási munka bedolgozási jelleggel

BÉREZÉS:Akár 120-160000, -FT/hó

FIZETÉS:Postai úton

9.sz.ajánlat: Internetes munka

BÉREZÉS:Akár 140-360000, -FT/hó

FIZETÉS:Postai úton

10.sz.ajánlat: Reklámanyagok postázása, terjesztése

BÉREZÉS:Akár 150500, -FT/csomag

FIZETÉS:Postai úton


11.sz.ajánlat: Borítékolási munka

BÉREZÉS:Akár 150-200000, -FT/hó

FIZETÉS:Postai úton

12.sz.ajánlat: Borítékolási postázási munka

BÉREZÉS:Akár 105000, -FT/csomag

FIZETÉS:Postai úton


A munkát 18. évet betöltött, adóazonosító jellel rendelkező MAGYAR állampolgár végezheti!!!


NYÁRI AKCIÓ!!!!

Ha az összes ajánlatot együtt rendeli meg, a 12 ajánlathoz hozzájuthat 700, Ft-ért.


ÚTMUTATÓ(fontos)

TEENDŐK:

1.Töltse ki a megrendelőlapot, és küldje vissza az e-mail címemre!Névvel,címmel ellátva:

bedolgozas@freemail.hu


2.Ezután a megfelelő díjat (700 Ft) rózsaszínű belföldi postautalványon fizesse be, majd a befizetést igazoló szelvényt(vagy annak másolatát), és egy 70 forintos bélyeggel ellátott normál méretű válaszborítékot postázzon el címemre:

Nyirkos Tamás 4003 Debrecen Postafiók 72.

A rózsaszínű postai utalványt nyomtatott nagy betűvel töltse ki, hogy egyértelmű legyen a feladó!

3.Lehetőség van átutalással való fizetésre is:

Erste Bank 11991119-80035732-00000000

Itt kérem mindenképpen tüntesse fel a KÖZLEMÉNY rovatban a nevét, hogy be tudjam azonosítani.

4.Ha mindez megvan, postafordultával küldöm önnek az ajánlatokat!



MEGRENDELŐ LAP

Név:

Irányítószám, Város:

Utca, házszám:

Ha nem sikerülne a csatolt megrendelőlapot visszajuttatni, az is elég, ha egy egyszerű e-mailben küld egy pontos nevet, címet és az ajánlat számát, amit szeretne megrendelni.

A regisztráció során megadott adatai az 1998. évi VI. törvény „az egyének védelméről a személyes adatok gépi feldolgozása során” és az 1992. évi LXIII. Törvény „személyes adatok védelméről és a közérdekű adatok nyilvánosságáról” rendelkezésének megfelelően kezeljük, más célra nem használjuk fel, és harmadik személynek nem adjuk át.

Nyirkos Tamás (szerződéses területi képviselő) Kód: 4737

Megjegyzés: szerződéses területi képviselő csak az lehet, aki kódszámmal rendelkezik.

.





panettone Creative Commons License 2007.01.07 0 0 9

Nem akartam új topikot nyitni , ezért felhoznám ezt a régit. Érdekelne minden infó . Bedolgozásokkal, otthon végezhető munkákkal kapcsolatban. Még nincsenek konkrét kérdéseim , csak keresgéltem a neten és azt vettem észre azok a régi bedolgozások mint pl.: különféle összeszerelések, borítékolás- nem is emlékszem pedig volt pár ismerősőm aki régen otthon dolgozott- milyen egyéb munkák voltak még... léteznek még ilyenek. Vagy maradtak a húzzuk , szervezzük be ajánljunk valamit rettenetek?

 

Nem csak konkrét ötletek érdekelnek eszement ötleteken is elgondolkoznék, soha nem lehet tudni.

Coke Girl Creative Commons License 2003.06.26 0 0 8
Telefonos ügyeletben hírdetik magukat, velük leginkább csak személyesen lehet tárgyalni. ...

Mindenesetre az biztos, hogy minél többet előre kell megtudni.

noidea Creative Commons License 2003.06.26 0 0 7
Első közelítés: személyes találkozó. Ha mellébeszél, telcsi letesz.
Előzmény: Coke Girl (6)
Coke Girl Creative Commons License 2003.06.26 0 0 6
Esetleg van valakinek ötlete, hogy hogyan lehet kiszúrni a szélhámosokat (milyen kérdéssel, kéréssel) ??
Coke Girl Creative Commons License 2003.06.26 0 0 5
Mail kösz
Előzmény: noidea (4)
noidea Creative Commons License 2003.06.25 0 0 4
Mail ment
Előzmény: Coke Girl (3)
Coke Girl Creative Commons License 2003.06.25 0 0 3
Azt értettem, hogy nem téged, csak azt nem, hogy a munkaadókat hogyan gondoltad közvetlenül keresni. Sajnos az internetes oldalak hiába vannak tele mindenféle - általam is ismert - álláskeresővel, bedolgozást egyiknél sem találtam.
Előzmény: noidea (2)
noidea Creative Commons License 2003.06.25 0 0 2
Nem úgy értettem, hogy engem :-))))

Hanem munkaadót. Nem tudom, milyen jellegű, szintű munkát keresel, ennek megfelelően kell pl. netes oldalakon stb. keresni. Sokféle van (jobline.hu, cvonline.hu stb.), vannak ingyenesek, és van (pl. ajanlatot.kapok.hu), ahol a hirdetésre válaszolva vonnak le az egyenlegedből, mint a mobil feltöltőkártyán.

Előzmény: Coke Girl (1)
Coke Girl Creative Commons License 2003.06.25 0 0 1
Igen, ezért is nyitottam ezt a topicot, mert szeretném elkerülni a kamut. A pilótajátékot ki tudom szűrni, annak semmi köze a bedolgozáshoz, azt inkább "otthoni munkának" tüntetik fel.

Hogy értetted azt, hogy "keress közvetlenül"?

Előzmény: noidea (0)
noidea Creative Commons License 2003.06.25 0 0 0
Vigyázz nagyon ezekkel, nagy részük kamu ill. pilótajáték. Volt egyszer egy riport is erről. Inkább keress közvetlenül, illetve minden normális közvetítő a munkaadótól szed pénzt, nem Tőled.
Előzmény: Coke Girl (-)
Coke Girl Creative Commons License 2003.06.25 0 0 topiknyitó
Szervusztok!

Mellékkeresetként szeretnék bedolgozást vállalni. Sok hírdetést láttam közvetítőktől, hívtam őket. A rendszer nagyjából úgy működik mindenhol, hogy 6000-8000 Ft évi díjért címeket adnak. Picit zsákbamacskának érzem, mivel előre kell fizetnem, és utólag közlik, hogy mit tudnak jelenleg ajánlani. Bár természetesen korrekt is lehet, azért bizalmatlan vagyok ez ügyben.

Szeretnék tapasztalatot cserélni, működik-e, működhet-e a dolog, esetleg KONKRÉT ügynökséget, akivel jó tapasztalata volt valakinek, kérem, írja meg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!