Keresés

Részletes keresés

55judit Creative Commons License 2015.01.22 0 0 73

Olyan sajnos nincsen. Én is rokkantsági mellett évek óta vadászom az ilyen lehetőségeket, de semmi.

Viszont időnként találok olyan internetes munkát, ahol nem kell befizetni. Most is dolgozom egyben. A feladat sem sok, viszont ezekből sajnos hónapok után lehet pénzt kivenni. Ennél jobbat nem tudok. Amennyiben megnéznél ilyet is, írjál nekem e-mailt, küldd el skype nevedet, szóban csak könnyebb. Nyilvános a címem.

Előzmény: Reka Petrovszki (72)
Reka Petrovszki Creative Commons License 2015.01.22 0 0 72

 

Megváltozott munkaképességű vagyok, otthon végezhető munkát keresek :összeszerelés, borítékolás, hímzés. Az ország egész területére meg tudom oldani az eljutást, ha szükséges.  Csak olyan ajánlatokat várok, amelyek komolyan vehetők és tisztességesek (Előre nem kell fizetni).

rpetrovszki@gmail.com

Köszönöm!

assessmentcenter Creative Commons License 2014.11.19 0 0 71

Szeretnél napi pár perces munkával pénzt keresni? Akkor csatlakozz a www.whitepinsplus.com-hoz! A feladat egyszerű: két kép közül kell kiválasztanod, amelyik jobban tetszik. Ezért kezdetben 2 euróval, majd egyre többel jutalmaznak.

Kezdd el még ma! Azonnali ingyenes regisztrációhoz klikkelj ide:
http://whitepinsplus.com/index.php?c=register_user

Az E-Mail Addresse des Freundes vagy angolul e-mail address of your friend helyére írd be: kulfoldiallas1@gmail.com
Így mindketten plusz mérföldekben részesülünk!:) Ha ezt elmulasztod, akkor mindketten elveszítjük a plusz mérföldeket.:(

Ha kérdésed van, írj bátran a kulfoldiallas1@gmail.com-ra küldök részletes, magyar nyelvű útmutatót! Nem MLM, nem kell semmit befizetni!

misamaci Creative Commons License 2013.11.16 0 0 70

Üdv!

Megváltozott munkaképességű édesanyámnak keresek ilyen jellegű tevékenységet. Összeszerelés, borítékolás, stb. Budapestiek vagyunk. Csak olyan ajánlatokat várunk, amelyek komolyan vehetők és tisztességesek / nem kérnek pénzt érte, és vagy lesz munka, vagy nem /.

Ide lehet írni: wolfkati54@freemail.hu

Tibor Ferenczi Creative Commons License 2013.09.25 0 0 69

érdekelne a dolog. szektorlabda8@gmail. com cimre irjál.

Előzmény: Rika83 (41)
Tibor Ferenczi Creative Commons License 2013.09.25 0 0 68

szia. Lakás cimet kérjél töle. A bankszámlára sose utalj. Üdv: Tibi

Előzmény: Icy87 (10)
tahisi Creative Commons License 2013.06.26 0 0 67
Siasztok Bármilyenn bedolgozás (szerelés borítékolás) érdekelne. Üdv Laci
tahisi Creative Commons License 2013.06.26 0 0 66
Sziasztok bármilyen bedolgozás édekelne.(szerelés borítékolás) Ha valakitud szóljon! Üdv. Laci
leopard8 Creative Commons License 2012.06.01 0 0 65

Ne is menjél bele,ahol pénzt kérnek ott nem lesz munka. Ez átverés. 

Előzmény: Coke Girl (-)
leopard8 Creative Commons License 2012.06.01 0 0 64

Sziasztok!  Bedolgozói vagy internetes munkát keresek és szélhálmosok kiméljenek.  

bubus79 Creative Commons License 2012.04.25 0 0 63

VIGYÁZATOK!!!!!NOVÁKCSILLA@CITROMAIL.HU e-mail cimen valótlan bizsu csomagolás,cimkézési munkát ajánlanak kétt héttel ez elŐTT HORVÁTH ILONA NÉVEN AJÁNLOT MÁSFAJTA MUNKÁT,DE A BANKSZÉMLA SZÁM ÉS A NÉV AKINEK UTALNI KEL 1000- KAUCIÓT AZ UGYAN AZ .MILÁK KRISZTIÁN NÉVRE OTP SZÁMLÁRA NE UTALJATOK ÁTVERÉS AZ EGÉSZ ÉN BELLE ESTEM ABBA A HIBÁBA,HOGY UTALTAM ÉS A MAI NAPIG NEM KAPTAM SEMMI FÉLE CSOMAGOT

Lujza86 Creative Commons License 2011.10.14 0 0 62

Figyelem!

Ő egy csaló : csiberozi@gmail.com

"könnyű szaktudást nem igénylő otthon végezhető összeszerelés-csomagolás elvégzésére bedolgozókat keresünk országosan.részletes tájékoztatást küldök.csiberozi@gmail.com"

- ne higgyetek neki!!!!!!!!!!!!

- különböző nevekre, bankszámlaszámlákra kér pénzt, amiért cserébe munkát ígér!!!!!De munka sehol, a pénz meg elvész!

 

Figyelem!Törvény tiltja, hogy a munkaközvetítéssel foglalkozó cég pénzt kérjen (akár sikeres, akár regisztrációs díj címén) a munkát keresőtöl. Csak olyan iroda szolgáltatásait vedd igénybe, amely semmilyen cseles módon nem kér tőled anyagi ellenszolgáltatást!

 

Remélem tudtam segíteni!

Ha otthon végezhető bedolgozói munkát kerestek, akkor ezt nézzétek meg: www.bedolgozas.hu

Lujza86 Creative Commons License 2011.10.14 0 0 61

szia, ezt olvasd végig figyelmesen, ő is egy a sok 900Ft vagy 990Ft vagy 1900Ft-os közül!- ne higgy neki, faipari bedolgozást ígért!!!!!!

 

Figyelem!

Ő egy csaló : csiberozi@gmail.com

"könnyű szaktudást nem igénylő otthon végezhető összeszerelés-csomagolás elvégzésére bedolgozókat keresünk országosan.részletes tájékoztatást küldök.csiberozi@gmail.com"

- ne higgyetek neki!!!!!!!!!!!!

- különböző nevekre, bankszámlaszámlákra kér pénzt, amiért cserébe munkát ígér!!!!!De munka sehol, a pénz meg elvész!

 

Figyelem!Törvény tiltja, hogy a munkaközvetítéssel foglalkozó cég pénzt kérjen (akár sikeres, akár regisztrációs díj címén) a munkát keresőtöl. Csak olyan iroda szolgáltatásait vedd igénybe, amely semmilyen cseles módon nem kér tőled anyagi ellenszolgáltatást!

 

Remélem tudtam segíteni!

Ha otthon végezhető bedolgozói munkát kerestek, akkor ezt nézzétek meg: www.bedolgozas.hu

Előzmény: Törölt nick (58)
Lujza86 Creative Commons License 2011.10.14 0 0 60

Figyelem!

Ő egy csaló : csiberozi@gmail.com

"könnyű szaktudást nem igénylő otthon végezhető összeszerelés-csomagolás elvégzésére bedolgozókat keresünk országosan.részletes tájékoztatást küldök.csiberozi@gmail.com"

- ne higgyetek neki!!!!!!!!!!!!

- különböző nevekre, bankszámlaszámlákra kér pénzt, amiért cserébe munkát ígér!!!!!De munka sehol, a pénz meg elvész!

 

Figyelem!Törvény tiltja, hogy a munkaközvetítéssel foglalkozó cég pénzt kérjen (akár sikeres, akár regisztrációs díj címén) a munkát keresőtöl. Csak olyan iroda szolgáltatásait vedd igénybe, amely semmilyen cseles módon nem kér tőled anyagi ellenszolgáltatást!

 

Remélem tudtam segíteni!

Ha otthon végezhető bedolgozói munkát kerestek, akkor ezt nézzétek meg: www.bedolgozas.hu

kistas21 Creative Commons License 2011.09.27 0 0 59

Sziasztok!

 

Egy kis figyelmeztetés!

 

Aki jelentkezett erre a hirdetésre,

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=109986750&t=9126216

 

annak szól. ( meg persze annak, aki most éppen dolgozik neki, vagy akar ) Az "úriember" neve Kiss Zoltán ( állítólag ) és elmondása szerint külföldön él. Egy apró, de annál bosszantóbb bibi van az egészben. Elvégezteti a munkát, és nem, hogy nem fizet, hanem még ráadásul trágár szavakkal illet mindenkit a munka elvégzése után!

 

 

 

 

boszorka83 Creative Commons License 2011.07.27 0 0 57

Sziasztok!

 

Sürgösen otthon végezhető munkát keresek.Csak valós bejelentet munka érdekel.Kamu munkák nem.Aki tud ilyet az írjon.

 

Elöre is köszönöm:

Móni

mit_is_ir Creative Commons License 2010.10.11 0 0 56
Nem tette be a linkeket! :S
Na, mindegy az adatlapomon fent vannak.
Előzmény: mit_is_ir (55)
mit_is_ir Creative Commons License 2010.10.11 0 0 55
Szia!
Elég sok mindent tudok csinálni, ez csak pár mutatóba.
Engem is érdekelne a dolog.
Itt megnézheted a dolgaimat:


Ha téged is érdekel, akkor megbeszélhetjük és olyanokat csinálok, ami a bolt profiljába beleillik.
Előzmény: edocska75 (44)
mit_is_ir Creative Commons License 2010.10.11 0 0 54
Sziasztok!
Ehhez volt már valakinek szerencséje, ha igen, akkor mi a vélemény.

"Az elvégzendő feladat egységekre van bontva. Minden egyes egység 4 dísz tárgyat tartalmaz és mindegyik dísz tárgy több elemből áll. Egy ilyen egység egy hagyományos írólap méretével megegyező,azaz 200 mm x 300 mm. Ennek az egységnek az elkészítéséért a cég 250,-Ft-ot tud adni. Egy ilyen egység elkészítése gyakorlattól függően 10-20 percet vesz igénybe. Azaz, óránként általában 3-6 db-ot lehet elkészíteni. Mivel a gép nagyon gyorsan dolgozik, ezért nagyon sok emberre van szükségünk, akik a termékeket befejezik, sorjátalanítják és lecsiszolják, majd becsomagolják."

Ez csak egy részlet. Fa dísztárgyakat kell csiszolgatni. Persze ez is egy közvetítő és 900 Ft-t kellene fizetni. :(

A volt kolleganőm anyukájának volt több jó bedolgozása. A jelenlegi, hogy megy azt nem tudom, régebben ment.

tikecsaj Creative Commons License 2010.09.23 0 0 53
Szia!

Sajna csak most keveredtem ide a fórumra.Ez egy nagyon régi hozzászólásod.
De ha vagy még,kérlek írd meg nekem ennek a cégnek az adatait,mert engem érdekelne ez a munka.Hátha létezik még,gondoltam egy próbát meg ér!
Köszi!
tikecsaj1980@gmail.com
Előzmény: banyalinda (25)
jégkirálynő Creative Commons License 2010.06.25 0 0 52
öszesen 1db hozzászólás, gratulálok


mai sajtóban jelet meg:




érdekes, és remélem tanulságos olvasmány
Előzmény: Rika83 (41)
zöldikovács Creative Commons License 2010.06.09 0 0 51

Sziasztok! Én számtalan ilyen hirdetésre válaszoltam, de kivétel nélkül pénzt
kértek. Milyen munkahely az ahol nekem kell fizetni? Lehet,hogy létezik valós
munka is de sajnos a sok szemét között nem lehet rátalálni.
danina1987 Creative Commons License 2010.06.08 0 0 50
sziasztok ! én még ujj vagyok az oldalon nem igazán tudom hogy hogyis kell kezelni, majd segit nekem valaki ?
adopt29 Creative Commons License 2009.11.05 0 0 48
Otthon végezhető munka? Senkihez ne regisztráljatok,sehová ne fizessetek be.Csak megsúgom én rendőrség bevonásával buktattam már le ilyet,7000 ft-om elveszett,mert nevetséges mennyiségű borítékolást küldtek(100 db-ot,amit percek alatt megcsináltam).Nem szeretik felvenni a telefont sem. Nemrég csak úgy feladtam egy hirdetést,hogy valós otthon végezhető munkát keresek(persze csak azért,hogy figyelmeztessem őket ha írnak e-mailt,hogy velem nem lehet szórakozni)és mikor bombáztam őket kérdéseimmel,hogy leinformálható a cég? Személyes találkozó? Nem postafiók,hanem normális cím amit lenyomoztatok,akár rendőrség bevonásával is,akkor el lehet képzelni a kb 30 e-mailemre vagy egy válasz sem jött,vagy ilyen,hogy "a munka nem önnek való".Hát nem persze,mert engem nem tudtak lehúzni pénzzel.
Akár milyen szépen is hangzik amit ajánlanak,ne menjetek bele,mert nekik az a cél,hogy rá tudjanak harapni az emberek.
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.01 0 0 47

Üdvözletem!

Én fonással foglalkozom,  eddig csak ajándékba készítettem különböző tárgyakat.

Érdeklődöm, hogy peddignádból készült kosárkákat, ceruzatartókat is terveztek árulni?

Előzmény: edocska75 (44)
megaracska Creative Commons License 2009.10.24 0 0 46
szaisztok

edesanyam szeretne otthonrol valami bedolgozast vallalni. boritekolas, hajtogatas, sorszamozas... ilyesmit. csak bevallt ceg erdekelne, a kamu elorefizetosek nem.
esetleg ha tudnatok segiteni annak nagyon orulne.

koszonjuk!
hobortos01 Creative Commons License 2009.10.05 0 0 45
Szia.Azért írok mert mi egyedi üvegékszerek készítésével foglalkozunk családi vállalkozásban,tehát mindenről tudunk számlát adni.Tiszaújvárosban lakunk és ezen a környéken már árulja néhány üzlet az általunk készített ékszereket és nagyon jól eladhatóak,mivel az általunk kért árak elég alacsonyak.Csak egy példa:a neten egy gyűrű 2500 ft.,mi egy gyűrűért és egy hozzá tartozó nyakékért kérünk 1400 ft-ot.A bizományos értékesítés nem gond,ha legalább egyszer tudunk személyesen találkozni.Ha érdekelnek az általunk készített termékek kérlek jelentkezz a hobortos3@freemail.hu címen és küldök képeket az ékszerekről.Minden jót !
Előzmény: edocska75 (44)
edocska75 Creative Commons License 2009.09.25 0 0 44
Sziasztok !
Hamarosan megnyitjuk boltunkat a 17-dik kerületben ahol többek között kézműves ékszereket ,ajándéktárgyakat stb is szívesen árulnánk bizományban!Ha valakit érdekel itt jelezze!
Köszönöm .
olahkrisz80 Creative Commons License 2009.07.29 0 0 43
Szerintem mindegyik átverés most már rájöttem kiváncsi vagyok,hogy keresel vele pénzt csak úgy lehet ha átvered a másikat!!!nem szép dolog!!!
Előzmény: Rika83 (41)
olahkrisz80 Creative Commons License 2009.07.29 0 0 42

Szia én is opus moderátorhoz regeltem már vissza is küldtem a megrendelőlapot és remélem én is tudok vele pénzt keresni és tte mióta dolgozol náluk???

Előzmény: Rika83 (41)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!