Keresés

Részletes keresés

Kcsita Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102473

Jól látom, hogy senkinek sem jött be az index, az elmúlt másfél órában? Nekem még az nb1.hu sem jött be..

 

 

Kisgonosz Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102472
CSAK A KRISTON!
Előzmény: Greenie (102461)
királyfurfang Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102471

Kriston. Bodnár. Horváth.  Az FTC.hu-nál ugye nem minket olvasnak?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/Jó, ok. Gyenge poén volt.../

Fatboy Slim Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102470

Fatboy

ugye?!

mond meg nekik!

hihhi

Előzmény: rapits (102463)
Kcsita Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102469

Hihi, pedig nem is olvastam a klub honlapot :9. A megérzéseim, mindig bejönnek! :).

 

-Juhész Roland, tagadja hogy szóba került a neve

-Komlósi Angliába készül..

-Böjte?

 

-A Tóth Misiről lemondtunk?

-Tököliről info?

-Bodnár Laci, gyere várunk! :). Útobbi évek nagy igazolása lenne, ha jön hozzánk.

Előzmény: Greenie (102461)
bode1899 Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102468
Ja, még valami. Mikor mondtam én, hogy van egy tutti infóm, azután meg se kép, se hang. Olvass vissza nyugodtan. Egyébként a hangnemed engem nem zavar. Nme vagyok különösebben érzékeny. :))))
Előzmény: bode1899 (102465)
benlude Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102467

Miért érzem úgy, hogy Titi hülyére lett véve?

Ha nem hívjuk vissza és úgy megy el örültem volna, de így egy kicsit lehangoló.

 

Előzmény: Greenie (102461)
bode1899 Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102465
Nem, én nem azt állítottam, hogy bennfenntes vagyok. Azt mondtam, van egy-két ismerősöm, akiktől lehet infót szerezni, mert pl. jóban van egy-két játékossal. De ehhez nincs nagy kedvem, részben személyes okok miatt, részben mert amiket így-úgy hallottam, az soxor igencsak lehangoló volt egy-egy játékosról, a csapatról. Elvész a varázs, a nimbusz. Ennyi. Sokkal több olyan ember van itt a fórumon is, aki jobban informált, mint én, akár első kézből is.
Előzmény: Moonclown (102450)
choren Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102464
egyik szemem sir...
Előzmény: Greenie (102461)
rapits Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102463
Ateszt nembantani!
Kcsita Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102462

A Horváth Feri is, csak hétfőn fog mondani, hogy jön a Fradiba vagy sem... A Bodnár Laci is szerintem a hétvégig eldől, hogy jön avgy sem. Vajon kik lehetnek szóba, hogy jöjjének hozzánk?

 

Vajon, akkor a Kriston miért tárgyalt Sopronban? Nekem egy jelzés, ha ő oda megy, akkor elvileg jönnie kéne a Bodnár Lacinak :). De hát az élet tele van meglepetésekkel :).

Előzmény: sergiototta (102454)
Greenie Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102461
És egy jó hír!!!!
 
Kriston Attila távozik
[2004-07-08 14:28]Az elmúlt napokban ugyan visszatért az Üllõi útra Kriston Attila, és edzett is a Ferencvárossal, de a középpályás a következõ szezonban mégsem nálunk folytatja pályafutását.
- FTC.hu -

Kriston Attila nem is utazott el a csapattal az ausztriai edzõtáborba.
Csütörtökön délután Tepszics Ignác elköszönt a játékostól, aki vélhetõen valamely magyar elsõ osztályú csapatban futballozik majd a jövõben.
Greenie Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102460
Újabb játékosok érkezhetnek
[2004-07-08 14:22]Mint azt László Csaba korábban is említette, több játékossal is tárgyalásban áll a Ferencváros.
- FTC.hu -

A keret megerõsítésére az elkövetkezõ tíz napban kerülhet sor. Konkrét nevek ugyan nem hangzottak el, de nem titok, hogy Zavadszky mellett egy másik egykori ferencvárosi, Horváth Ferenc is visszatérhet, és az Ukrajnában légióskodó Bodnár László leigazolására is van esély.
Az erõsítési tervekrõl Tepszics Ignác a következõket mondta:
- Valóban felmerült Horváth Ferenc és Bodnár László neve és van esély arra, hogy mindkét játékos zöld-fehérbe öltözzön, de egyelõre még nem született az ügyükben végleges döntés. Természetesen más labdarúgókkal is tárgyalunk, de neveket nem szeretnék mondani.
simita Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102459
Sok a 30 játékos ?
Gondolj csak bele ! Itt van 4 hét ütemezése

Szombat : bajnoki pl ute ellen
Szerda : BL mondjuk a Cselszky ellen Londonban
szombat bajnoki pl. debrecenben
szerda : magyar kupa
szombat : bajnoki pl siófok ellen
szerda BL itthon a Milán ellen
Szombat : bajnoki pl. Egerszegen.
szerda : vállogatott meccs a horvátok ellen Zágrábban (a kezdőben 6 fradistával)
szombat : fradi - honvéd.

Még leírni is fárasztó, nem hogy végigjátszani. Kellene azok az arcok, akik a már megnyert bajnokikon felvátják a sztárokat.
Előzmény: Moonclown (102450)
benlude Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102458

Látom azért érthető volt! :-)

 

ftc.hu-n új hír lesz(?): "Kriston Attila távozik" (!!! ???)

Előzmény: sergiototta (102454)
sergiototta Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102457
igen valóban sokan leszünk s a fiataloknak, így kevesebb esélye lesz a csapatba kerülésre.
remélem azért néhány embert csak elküldünk.
a bérköltségeket is lefaraghatnénk ezáltal.
Előzmény: Moonclown (102450)
Fradi79 Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102456

Ebben, szvsz nincs igazad. Sem abban, amit írsz, sem pedig abban, hogy úgy gondolod olyan hangnemet használsz, amilyet csak akarsz.

 

Én pl. sohasem mondtam magamról, hogy bennfentes vagyok, pedig akár mondhatnám is, mert hozzá tudok jutni olyan infókhoz, amik nem publikusak.

A hangsúly pedig ezen van nem publikusak. Rám bízák őket, elkotyogják, mert bíznak bennem, és ezt a bizalmat nem azzal érdemeltem ki, hogy mindent tovább adtam.

 

Mekkora pitiánerség lenne, ha miután jól "kifaggattam" a haveromat rohannék ide ország-világnak elpofázni, mit is tudtam meg, mikor már összes újság ide jár pletykákért, és többen olvasnak minket, mint azt Te gondolnád.

 

Türelem...ne rontsuk el! Pletykázzunk csak!

 

Nos, jön a Juhász, vagy sem?

 

Előzmény: Moonclown (102450)
simita Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102455

Zava ! Borbélyhoz !

sergiototta Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102454

Sztem arra gondolt, hogy Zavával tárgyaltak, megegyeztek s megy is az edzőtáborba.

Bodnárral a hírek szerint tárgyaltunk, de nincs hír arról, hogy ő is utazna.

Szóval valószinűleg nem egyeztek meg, mert ha megtörtént volna az egyezség akkor ő is utazna az edzőtáborba.

Előzmény: Törölt nick (102451)
A.C.M Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102453
nekem is van ismerősöm az öltözőből, de nem kérdezek tőle semmit. Ő is az állásával játszik, ha kiszivárog valami, itt az igazolásokra gondolok! Szerintem megfogjuk időben tudni! Addig lehet találgatni!:) Mindenesetre az tuti, hogy ha nem jön befektető akkor szürke évünk lesz...
Előzmény: Moonclown (102450)
királyfurfang Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102452

Ez igaz. Sokan leszünk. El kellene adni a Kriston-Szkukalek-Zováth-Penksa négyest.

Ez lenne az igazi költségmegtakarítás.

Előzmény: Moonclown (102450)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102451

"Ezek szerint a Bodnárral nem tudtak megállapodni..."

 

Ez miért következik ebből a hírből?

Előzmény: benlude (102448)
Moonclown Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102450

bode, hogy is van ez?

 

Bennfentes vagy a fradiban, és az MTK honlapjáról informálódsz?Vminem stimmel.megjegyzem nem te vagy az első aki bennfentesnek állítja magát és mindent tudni vél, aztánm persze amikor mondani kéne vmit akkor se kép se hang.Szerintem az ilyenekből nem kérünk.

 

Én pl. teljesne logikátlannak tartom Zava megszerzését, mégha annop szerettem is.Nem a korával van baj, van benne még 3-4 év, de anno simán elment Dunaújvárosba több pénzért.Most meg az MTK-tól megintcsak a pénz miatt jön el...

 

Pedig hátő Fradi nevelés.Viszont ez azt támazstja alá mégiscska lesz pénz v.honnan.És azon se lepődnék meg ha Tepszicset Hrutka követné.Ha ők hoznak pénzt ővék a poszt.

 

Bodnárnak nagyon örülnék, főleg ha Krisotn helyén játszik:)))

 

Viszont nagyon sokan leszünk hiszen el még senki se ment Dragóner kivételével.

 

Minek 30 játékos neköünk?És így megintcska mi lezs a fiatalokkal?

 

 

 

Előzmény: bode1899 (102402)
Kcsita Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102449

 Zavadszky még nem írt alá, de elutazott
[2004-07-08 13:53]<A onclick="javascript:window.open('popup_pic.php?id=7968','','resizable=no,width=450,height=450,scrollbars=yes')" href="http://www.ftc.hu/index.php?action=main&nid=7968&sact=news#">Szerdán késõ este szóban megállapodott egymással Tepszics Ignác, az FTC sportigazgatója és Zavadszky Gábor a klub korábbi játékosa arról, hogy Zavadszky az elkövetkezõ szezonban a Ferencváros csapatában folytatja majd pályafutását.
- FTC.hu -

A játékos és a klubvezetõ szóban ugyan mindenben megegyeztek, de a szerzõdés aláírására csak közel egy hét múlva kerül sor, amikor a csapat visszatér az ausztriai edzõtáborozásból.
Tepszics Ignác a szerda esti tárgyalások eredményérõl a következõket mondta:
- A gyors egyeztetésre azért volt szükség, hogy Zavadszky csütörtökön reggel elutazhasson a csapattal az ausztriai Leogangba. Természetesen, amint visszatér a keret, úgy Gáborral aláírjuk a szerzõdést, és a szokásos keretek között bemutatjuk majd új labdarúgónkat a nyilvánosságnak.

 

 

benlude Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102448

"Zavadszky még nem írt alá, de elutazott

Szerdán késõ este szóban megállapodott egymással Tepszics Ignác, az FTC sportigazgatója és Zavadszky Gábor a klub korábbi játékosa arról, hogy Zavadszky az elkövetkezõ szezonban a Ferencváros csapatában folytatja majd pályafutását.
- FTC.hu -
A játékos és a klubvezetõ szóban ugyan mindenben megegyeztek, de a szerzõdés aláírására csak közel egy hét múlva kerül sor, amikor a csapat visszatér az ausztriai edzõtáborozásból.
Tepszics Ignác a szerda esti tárgyalások eredményérõl a következõket mondta:
- A gyors egyeztetésre azért volt szükség, hogy Zavadszky csütörtökön reggel elutazhasson a csapattal az ausztriai Leogangba. Természetesen, amint visszatér a keret, úgy Gáborral aláírjuk a szerzõdést, és a szokásos keretek között bemutatjuk majd új labdarúgónkat a nyilvánosságnak."

 

(ftc.hu)

 

 

 

Ezek szerint a Bodnárral nem tudtak megállapodni...

Fatboy Slim Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102447

Ami a megszolításom illeti, semmi gondom nincs vele. se Veled, sem Ferencváros 29-cel. Sőt....

Sztem attól, mert nem vagyunk 1 hullámhosszon, még lehetünk egy szent csapat szurkolói.

Én nem kezdtem ki Albertet. Mondom, számomra szent ember. otthon. nem a székházban. de nemcsak ő viszi a pénzt ott, hanem egy csomó más is. őt csak példának ragadtam ki.

megintcsak egy jól működő vállalkozás modelljét tudnám felhozni példának:

amikor túlvan a cég a csúcson, jönnek a megszorító intézkedések. a legtöbb helyen azzal kezdik az intézkedéseket, hogy az időseket (sajnos), és minden olyan embert, akinek kevés vagy semmi munkája nincs, elküldik. Sajtos a mi bálványaink megtestesítik mindkét típust...

Ettől nekem a Flóri az egyetlen, tiszteletreméltó aranylabdás focistánk, akire felnézek életem végéig.

 

Fatboy

 

Előzmény: Fradi79 (102441)
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102446

Te engem akarsz elnöknek? :-)))

 

Hajrá Fradi!

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

Előzmény: rongyosgárda (102443)
Kcsita Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102445
<!--StartFragment --> Farkas nem követi Pintért

Budapest, július 8., 13.40 A hónap közepéig kell rendeznie a tartozását a Ferencvárosnak.

Mint ismeretes, Pintér Attila, a Ferencváros elüldözött vezetőedzője perrel fenyegette meg klubját, ugyanakkor a "közös megegyezéssel" szintén menesztett Farkas József türelmesen vár.
- Jelenleg semmit nem csinálok, csupán edzőmeccsekre járok, és az sem véletlen, hogy most itt vagyok a REAC-pályán - kezdte Farkas, aki mint ismeretes, éveket játszott Volánban, és Simon Tibor segítőjeként edzősködött is Rákospalotán. - Jó gárda alakulhat ki Urbán Flórián irányítása mellett, ez már most, az Újpest ellen is látszott, mindenesetre nagyon szurkolok majd nekik. Természetesen az is érdekel, miként alakul volt csapataim, a Ferencváros és a Sopron sorsa. A Fradi vezetőivel egyébként még biztosan lesz egy találkozóm, ugyanis tizenötödikéig rendezniük kell a velem szemben fennálló tartozásukat. Türelmesen várom a jelentkezésüket.
(s.z.)

Itamás Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102444
mondjuk mit szólnál a Nyilasi Tibihez?? fiatal,agilis(?),intelligens,nyelvet beszél... és fradista!!
Előzmény: rongyosgárda (102443)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.07.08 0 0 102443

Az a gond, hogy Attesznak kurvára igaza van.

Az FTC egész szerkezetét át kell alakítani, kell egy fiatal agilis, intelligens

fradista elnök, akinek bizony nem ártana a nyelvtudás.

A téeszelnök mehet a levesbe, a Flórit pedig valamilyen reprezentációs feladattal megbízni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!