Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106764
Kapicsot én is sajnálnám, de nem az elmúlt fél évi meg az idei két meccsen nyújtott "játéka" alapján...
Előzmény: Kisgonosz (106761)
Itamás Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106763
én Kapic helyett Sasut küldeném...ja.. Sasuhoz ajándékba adnám Zsuzsit...
Előzmény: Kisgonosz (106761)
simita Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106762

Én bedobok 10 rugót a sasu repjegyére.

Hátha ő is kell.

Előzmény: Kcsita (106757)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106761
szvsz Penxa mehet ...Kapicot kicsit sajnalnam, igaz a heten o is qrva bena volt, de tavaly  szerintem jol szurt a kozeppalyan....
Előzmény: királyfurfang (106760)
királyfurfang Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106760

Ezt mondom. Előbb-utóbb nem lesz más választása Csabának. Egyik légiós sem nálunk fog megörgedni. Penksa Kapic mehet, ha pénzt kapunk értük. Helyettük a Takács vígan beállhat. Ennyi labdát ő is el tud adni :)))))

Penksáról már írtam, hogy valaha a Rapid Wien-ben kurva jól nyomta, de ma már elszállt felette az idő. Remélem a ciprusiak megveszik legalább a Penksát. 

Előzmény: Kcsita (106757)
Itamás Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106759
na végre....
Előzmény: Kcsita (106757)
Itamás Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106758
ezen maximálisan osztozok veled...
Előzmény: Kisgonosz (106756)
Kcsita Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106757

Új hírek a csapatról:
 
Kapic és Penksa ciprusi próbajátékon
[2004-08-06 09:37

]Adem Kapic és Marek Penksa a Ferencváros engedélyével kihagyja a mai edzést és Cipruson próbajátékon vesz részt.
- FTC.hu -

Tepszics Ignác sportigazgató az FTC.hu-nak elmondta, hogy mindkét futballistát jó játékosnak tartja, de mivel a szezon végén lejár a szerzõdésük és jövõ nyáron ingyen távozhatnának a klubtól, ha valahonnan kedvezõ ajánlat érkezik, akkor a Ferencváros nem zárkózik el a tárgyalásoktól.
-Nem akarjuk mindenáron eladni Ademéket, de mivel õk sem zárkóztak el a ciprusi lehetõség elõl, úgy gondoltuk, utazzanak ki, a többit majd meglátjuk. Hosszútávon az a célunk, hogy minél több fiatal játékost építsünk be a csapatba.


Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106756
most nem LCS-rol van szo, hanem az egesz brigadrol...hanyinger, amit szerdan lattam....talan a sparta elleni meccsig kipihenem ezt a rosszulletet....(mondjuk ez biztos, mert ma megyek jegyet venni), de hogy vasarnap csak tv-bol nezem a meccset az tuti....pedig gyorben (is) ott szoktam lenni...most nem leszek
Előzmény: Itamás (106754)
Habi Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106755

Nem tudom,miert foglalkozol ennyit a FERENCVAROS BAJNOKCSAPATAVAL.

De mar ha ezt csinalod,megtiltani nem is lehet,en szemelyesen orulok is neki,neked,mert azt hangoztatom,mindenki,akinek csapata van,csapata mellett a FERENCVAROSNAL(BAJNOKCSAPATNAL)torteno esemenyeket is koveti.Ezert IS vagyunk mi a legnepszerubbek,MAGYARORSZAGON.

 

De ki vagy te,hogy ennyit foglalkozol velunk???Van itt baratod..???Vagy oda irsz,ahova akarsz jelligere irogatsz?

Jogod van hozza.

De ha ertesz a focihoz,akkor ne irj akkora FASZSAGOT,hogy NEKUNK JOBB LETT volna,

ha kiesunk,aztan meg peldakkal is jossz,amik marhasagok.

 

Inkabb vedd eszre,hogy (nagyon szivesen leirom)most az uccso evekben,mikor ennyi gondunk,bajunk van,nyertunk 2 bajnoksagot,2 kupat,2 ezustot.

Mi lesz veletek,meg a tobbi csapattal,ha egyszer nalunk minden rendben lesz?

 

Most befejezesul arra kerlek,ird ide,a te csapatod mit szerzett az uccso 4 evben,

majd olvasd at,aztan rajossz,miert nem a FERENCVAROS BAJNOKCSAPATAVAL,a 2003-2004-es bajnoksag DUPLAZOJAVAL,(TRIPLAZOJAVAL??)kellene foglalkoznod.

Előzmény: sx7 (106745)
Itamás Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106754
tudod változnak az idők... és mindig kénytelen vagy bizalmat szavazni,mert nem tudhatod,hogy most élnek e vele...vagy újra nem...és újra csalódás. mindenesetre a minimum az,hogy egy edző kapjon annyi bizalmat,mint az előd.
Előzmény: Kisgonosz (106750)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106753

ya.

 

Előzmény: Kisgonosz (106750)
Habi Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106752

"Úgy tűnik nálatok az a divat, hogy akivel nem értünk egyet azt rögtön lebuzizzuk. "

 

Ez azert van,mert hozzaszolasaibol kiszurtuk,hogy buzi az illeto.Faszszopo.Ennyi ember nem tevedhet.

Viszont az is elofordulhat,hogy robirobot neven esetleg lany a faszszopo.

Ebben az esetben nem buzi,csak nagyon szereti a szexet.

Gondolom,parja is.

 

Most akkor melyik illik rad?Mert egyik az te vagy,az biztos.

Valahogy nalam is az elso jobban emlekeztet rad,hozzaszolasaid alapjan.

Előzmény: robiroboter (106727)
Habi Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106751

Nem kotozkodok.

Csak nehany baratommal eppen szorakoztunk,mikor odajott asztalunkhoz egy hivatlan,nemkivanatos vendeg,kinezett maganak valakit,aztan kritizalja,nonstop.

Nos,ennek a baromnak probalom,probaljuk elmagyarazni,hogy huzzon el.

Most meg szep szavakkal.

 

Meg annyit,ahol mi szorakozunk,ugymond,ott otthon vagyunk.

Van egy halvany remenyem,talan megerted.

Ha nem,az sem baj.

Előzmény: robiroboter (106688)
Kisgonosz Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106750

bizalom???

evek ota megkapjak..ujra es ujra, viszont az idejet sem tudom mikor eltek vele utoljara....ez vonatkozik jatekosokra es vezetokre is....

Előzmény: Itamás (106734)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106749

Nyaljál herét, te gennyedék!

Előzmény: ch3ck (106714)
Kevin Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106748
Azert rohej, hogy kulfodre akarnak menni a jatekosok es nem beszelnek legalabb angolul, megha csak konyhanyelven is. Biztos ugy le vannak idehaza terhelve az edzeseken, hogy nem jut idejuk meg penzuk ra. www.szanalmas.hu
Előzmény: Mat United (106746)
takacsi Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106747
Hallottam róla. Nem hangsúlyozták, gondoltam nem volt az "élvonalban".
Bár régen láttam, hogy Tatabányán a mi "huligán vezetőink" összepuszilkodtak vele és akkor már rendező volt.
De hallottam kispesti kapocsról is. Felesleges ennyit foglalkozni vele, soha nem lehet tudni, mennyi igaz a mende-mondákból.
Előzmény: badhool_16 (106731)
Mat United Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106746

Jó reggelt, Hajrá FRADI!

 

A WBA honlapján találtam egy Gera interjút, mivel csak regisztrálás után lehet elolvasni, és gondolom nem regisztrált oda mindenki, beteszem, bár nem mond nagy dolgokat.

 

 By Oliver Bhurrut
                  ZOLTAN Gera trained with the Baggies for the first time today
                  (Thursday) and then hailed his Ł1.5million Hawthorns move as a
                  "dream come true".
                  The Hungary skipper is relishing his first crack in English
                  football after turning down a host of top European clubs to
                  join Albion.
                  Speaking with the aid of an interpreter, the 25-year-old
                  attacking midfielder said he is confident he can adapt to life
                  in the Black Country quickly and has even embarked on a
                  language course.
                  "It's a privilege for me to come and play in the country where
                  football was born," said Gera.
                  "I'm delighted. I had inquiries from other countries but it
                  has been a dream all my life to come and play in England and
                  I'm happy this dream has come true.
                  "I'm really looking forward to playing for Albion.
                  "I feel I can adapt myself quickly to the new surroundings. I
                  have started learning the language and I understand more and
                  more each day.

                  "I hope to be able to communicate properly soon."
                  Albion managed just nine goals from midfield in their previous
                  Premiership outing two seasons ago.
                  And the Ferencvaros double winner, who has notched five
                  international goals in 22 appearances, is hoping to boost that
                  figure this time around.
                  "I'm a midfielder who is always looking to get forward, and I
                  like to score goals," he added.
                  "Of course, one of my tasks is to help other players get the
                  ball as well.
                  "But if there's a possibility, I'm ready to go forward and get
                  goals, which was my style back in Hungary."

 

sx7 Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106745

Szerintem elég tucskó írás volt,de igaza volt abban,hogy nálatok folyamatosan gázos a vezetőség.Szivós/Furuly.Torgyán is gáz,de ő legalább hozta a pénzt(mindenki pénzét:D).Viszont az biztos,hogy Várszegi alatt majdnem rend lett a klubon belül,ami most csak azért állt helyre ,mert Geraból lett bevétel.Szerintem jobban jártatok volna,ha kiesik a csapat vmelyik évben,akkor most nem itt tartanátok.Lett volna nagy felhajtás(így volt ez mindenütt Mtk,Vasas,Kispes-itt azért még 100% a helyzet),aztán csak rend lett.

 

Viszont 1valamiben reménykedhedhettek.Az pedig az ,hogy eddig mindig átlendült az Ftc a holtpontokon így vagy úgy.Lehet most se lesz ez másképp jövő 7 Szerdán.

Előzmény: Greeneagle (106728)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106744

Én egy komoly balhénál sem láttam.

Párszor rázta a kerítést és vicsorgott.

Mint a képen.

Számomra sosem volt huligán.

Előzmény: badhool_16 (106731)
rongyosgárda Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106743

Hogy lehetne már Poborskyt Lipcseivel összehasonlítani!

 

 

A térdsérülés elötti Lipcsei a szart megetette volna Poborskyval.

Ma ez - tartok tőle - fordítva van.

 

Előzmény: Tompus999 (106741)
Greeneagle Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106742

 

Én is inkább annak hiszek LCSval kapcsolatban, amit saját szememmel láttam. A mostani magyar "újságírók" és a valóság viszonyát meg úgyis ismerjük. Mondom, ki kéne tiltani az Üllői útról az összeset, aki hazugságot ír le. Nem is maradna sok, de nem is hiányozna a többi.

Előzmény: bode1899 (106739)
Tompus999 Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106741
Ja, aztán Nedveddel párban megnyerte az olasz bajnokságot a Lazióval, ahol könyörögtek neki hogy maradjon, de családi okok miatt hazament Prágába. Láttad az EB-n. Hogy lehetne már Poborskyt Lipcseivel összehasonlítani!
Előzmény: FOXI (106268)
Itamás Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106740
ja..az lesz,az tuti :))) Te jó ég!! emlékeztek mikor vágtunk így neki utoljára a BL-nek?? én nem...(persze ez lehet az én hiányosságom...) :))
Előzmény: bode1899 (106739)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106739
Szerintem tuttira fognak játszani.Én - leszámítva a sajttájról szóló híreket - mindenhol azt olvastam, láttam, hogy LCS is elégedetlen a mostaniakkal. Joggal.
Egyébként azt mondják, hogy a Prágának a leggyengébb része a fiatal, még nem összeszokott védelme. Nekünk meg a támadósorunk sz@r. Nagy meccs lesz! :)))
Előzmény: Itamás (106738)
Itamás Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106738
én azért bízom benne,hogy tényleg utoljára lép pályára Fradi-mezben... szánalmas. remélem az újak hamar összeszedik magukat és mielőbb teljes értékű játékosok lesznek... de mondjuk én egy félidő erejéig betenném mind a kettőt(Vagner,Bajevszki) - ne csak a BL meccsen nyomják először együtt...ha egyáltalán LCS is így akarja...én remélem így lesz.
Előzmény: bode1899 (106737)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106737
Általában én is, de itt hallottam több embertől, hogy nem akkora ász. Persze a lehetőséget meg kell neki adni. Ha már Sasu ilyen sokat kapott. Szerintem egyébként sasu még kezdeni fog Győrben. Valszeg utoljára, ha nem teljesít.
Előzmény: Itamás (106736)
Itamás Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106736
Nógrádi??? eddig jókat hallottam róla és mindenki dícsérte...
Előzmény: bode1899 (106735)
bode1899 Creative Commons License 2004.08.06 0 0 106735

Zöld-fehér jó reggelt! Mozgalmas napunk volt tegnap. Itt volt egy eltévedt, ismerkedni kívánó ratyi (robiroboter), egy gyakorló elmebeteg (hc3c - valami ilyesmi :)). Remélem, ma normálisabb napunk lesz.

 

Egyébként valszeg LCS is látja, hogy Sasu egy kalpag kaki. Különben nem vezényelt volna tegnap az újaknak különedzést, hogy mielőbb beállhassanak. Sajna azt mondják, hogy Nógrádi nem fogja megváltani a világot. Akkor viszont máshol kell körülnézni. Tarcsa, Zsivótzky - bajnokikon mindenképp be lehetne őket állítani, a lelküket kifutnák szerintem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!