Keresés

Részletes keresés

Teextinna Creative Commons License 2011.06.03 0 0 2624

Szia!

 

Köszönöm:)))

 

Előzmény: tristen (2623)
tristen Creative Commons License 2011.06.03 0 0 2623

Szia!

 

Neked is szép napot, estét! Örülök, hogy jól vagy! Csak így tovább!

 

hali :-)

Előzmény: Teextinna (2621)
Teextinna Creative Commons License 2011.06.03 0 0 2622

Motkány: Te hogy vagy? Mi újság?

Teextinna Creative Commons License 2011.06.03 0 0 2621

Sziasztok!

 

Pontosan 3hete műtöttek bal oldali lágyéksérvvel.

Teljesen jól vagyok, egy picit még fáj a műtét helye, de bízom benne, hogy hamarosan elfog múlni.

Jövő héten megyek kontrollra, a doki szeretettel vár.

 

További szép napot!

Peci Creative Commons License 2011.06.03 0 0 2620

Helló!

 

Az én esetemben ezzel műtötték volna. Az előzetes vizsgálatok szerint inkább a páciens testalkata a meghatározó.

(Aztán az már más, hogy épp nem volt nálam olyan háló amit a laparoszkóppal lehet betenni...) De még a műtőben is egy darabig úgy kezeltek, hogy laparoszkópos eljárás... Aztán megjött a hír...

 

Jobbulát amúgy az érintetteknek! Nálam így 4-5 hónap felé a műtét után, nagyon jó minden...

 

Előzmény: tristen (2619)
tristen Creative Commons License 2011.06.02 0 0 2619

Sziasztok!

 

Én is úgy hallottam, hogy nem műtenek már kiújjult sérvet laparoszkóppal.

 

üdv.

Előzmény: landsmann (2618)
landsmann Creative Commons License 2011.06.02 0 0 2618

Állítólag kiújult sérvnél nem nagyon preferálják a laparoszkópos módszert. Mégiscsak többet lehet látni, ha ki van terítve a páciens.

picidio Creative Commons License 2011.06.02 0 0 2617

Pffff....egy tüsszentéstől??? Az faja... :-( Ennyit számítana a háló?

 

Én laparoszkópiás műtétnek nem vagyok híve, akkor a katéter tuti én úgy tudom. Műtét utáni látvány szebb, ez tény, viszont maga a műtét is bonyultabb, összetettebb, vmi speciális kapocsról beszélt nekem az orvos, meg ilyenek..nem is tudja csinálni mindegyik orvos..ergo én maradtam a hagyományos módszernél. Kiújulás esetén is így tennék..

..de majd ír olyan is, akit így műtöttek.

 

Hát nagyon sajnálom...támogatunk, amiben tudunk. Üdv

Előzmény: Goodman (2616)
Goodman Creative Commons License 2011.06.01 0 0 2616

Sziasztok,

 

Szinte napra pontosan két éve műtöttek, hagyományosan, háló beültetése nélkül két oldali lágyéksérvvel az Uzsokiban. Tegnap egy tüsszentésnél kiújult a bal oldalon. Visszamentem a dokihoz, aki műtött, azt mondta hogy újra meg kéne műteni. Háló beültetést kíván végezni, és ismét hagyományos módszerrel. Kérdezném a sorstársakat, hogy mi a tapasztalat a laparoszkópiás eljárással, mennyi a felépülési idő, illetve hogy ki melyik 1napos sebészeti klinikát javasolná.

 

Köszönöm előre is.

Teextinna Creative Commons License 2011.06.01 0 0 2615

Sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat, igazán nagyon kedvesek vagytok:-)

Örülök, hogy jól vagytok!

Jó egészséget kívánok Mindenkinek!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

picidio Creative Commons License 2011.06.01 0 0 2614

Jobbulást kívánok én is Neked!


Én köszönöm jól vagyok, esetemben nincs már gond, időjárástől sem múlik semmi, nem is érzem, hogy műtöttek, sőtt épp tegnap vettem észre, hogy a vágásom nyoma is szépen halványodik, örültem is neki, azt hittem nem igazán lesz ez ennél szebb...igazából ehhez az állapothoz 4hónap kellett..

Előzmény: Teextinna (2612)
tristen Creative Commons License 2011.06.01 0 0 2613

Szia!

 

Gyógyulj meg mielőbb! Sajnos csak most jutottam gép elé. További szép, fájdalommentes napot kívánok!

 

Én jól vagyok!

 

hali :)

Előzmény: Teextinna (2612)
Teextinna Creative Commons License 2011.05.31 0 0 2612

Sziasztok!

 

Bekukkantottam, hogy panaszkodjak egy picit.

Ma nincs jó napom:.:-(Fáj a fejem+egésznap fáj a sebem is, ráadásul ez a párás meleg borzasztó, ragad az ember.

Veletek mi a helyzet? Jól vagytok?

 

Kellemes napot mindenkinek!

tristen Creative Commons License 2011.05.29 0 0 2611

Sziasztok!

 

Remélem jól vagytok!

 

üdv.

Teextinna Creative Commons License 2011.05.27 0 0 2610

Szia!

 

Köszönöm:)))))

Előzmény: tristen (2609)
tristen Creative Commons License 2011.05.27 0 0 2609

Szia!

 

Neked is kellemes napot!

 

üdv. :)

Előzmény: Teextinna (2608)
Teextinna Creative Commons License 2011.05.27 0 0 2608

Sziasztok, jó reggelt!

 

Vigyázzatok magatokra, ma nagyon meleg lesz!

 

Kellemes napot mindenkinek!

Teextinna Creative Commons License 2011.05.26 0 0 2607

Szia!

 

Örülök, hogy jobban vagy!

Időnként fáj egy picit a sebem, de ezt leszámítva rendben vagyok.

 

További szép napot mindenkinek!

Előzmény: Törölt nick (2606)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.26 0 0 2606

Köszi, alakulgatok... :) Te is rendben vagy?

Előzmény: Teextinna (2604)
tristen Creative Commons License 2011.05.26 0 0 2605

Szia!

 

Szívesen!

 

üdv. :)

Előzmény: Teextinna (2604)
Teextinna Creative Commons License 2011.05.24 0 0 2604

Sziasztok!

 

Köszi tristen!

Motkány, hogy vagy?

Előzmény: tristen (2603)
tristen Creative Commons License 2011.05.24 0 0 2603

Sziasztok!

 

Én úgy gondolom, továbbra is erősítem bennetek a pozitív energiát!

 

Kitartás és mielőbbi gyógyulást kívánok!

 

hali :-)

alsós Creative Commons License 2011.05.23 0 0 2602

Szervusztok Sérvesek!

Hál' már nem tudok mit írni a gyógyulással kapcsolatban, mert a múlt hónapi műtétem feledtem, és semmiben nem akadályoz, nincs fájdalom. Inkább csak a belső kontroll az ami óvatoságra int.

Elismerem jó ez a fórum, támogat lelkileg, kapok megértést, és tanácsot! De ez nem a MCdonald's ahol a világ minden táján egyforma az álltaluk kínált étel, ital.

Az orvos mindig hozott anyagból dolgozik!  

Ezért is van az, hogy a műtét, az utókezelés, gyógyulás, nem közös, mindenkinél más! Célszerű lenne vigyázni a személyes tanácsadással. Lelkesedésünk, hogy "mi" már túlvagyunk rajta, néha felhatalmaz, hogy tanácsot adjunk, pedig nem kéne.

Itt névtelenül osztjuk az észt és a mit szedjél-t! Senki ne vegye komolyan a konkrét tanácsokat, ez azért komolyabb, mint, hogy engem is megműtöttek felhatalmazás alapján diagnózist, gyógyszert kínáljak a sorstársnak, mégha ezt jó szándékkal is teszem. Gondoljunk a gyógyszer érzékenységre, amit esetleg még a beteg sem tud! A lisztérzékenység, C vitam, laktóz, ezek ma már létező problémák, amikkel néhányunknak meg kell küzdeni! És nem ismerjük ezek ráhatását egy gyógyszer mellékhatásának. Az orvos elött ott a vérkép, súly, életkor, nekünk meg egy nick név, és néhány panaszkodó sor.

Jó egy kicsit panaszkodni, és jó értő, megértő fülekre találni, de csak óvatosan a tanáccsal és annak használatával. Ne kövezzünk, még jó szándékkal sem, az út részben úgyis odavezet.

Nekem sokat számított a "drukkolunk neked, és gyors gyógyulást" és ezt kívánom mindenkinek!

Szép napot!

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.22 0 0 2601

Most elolvastam az összes B vitamint... B2, B3, B5, B6, B9 kéne a sebgyógyuláshoz, de amit én szedek (Milgamma), abban B1, B6, B12 van, vagyis csak 1 az ami ebből kell most nekem, és a B12 az, ami hízlal... Viszont baromi drága volt :/

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.22 0 0 2600

Hát, kár hogy nem hallottam előbb a Bvitaminról, és csak hétvégén akadtam rá a neten

 :((((((((((((((((((((((((((( A hólyagfertőzés miatt lelassult sebgyógyulásomnak jót tett volna. A sör sajna nem átszik nálam, mert csak egy gyógyszert szedek évek óta állandóan, de az nagyon nem haver az alkohollal. Amióta szedem, finoman szólva nem bírom. Ez a tablettás B vitamin viszont olyan étvágyat csinál, és el kezdtem hízni már 2-3 nap alatt is, hogy az nagyon gááááááz!

Előzmény: dalmata13 (2594)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.22 0 0 2599

Én is jobb szeretem magam csinálni a dolgokat, de ilyenkor át kell tudni engedni. Gyerekeimnek jót tesz, hogy új dolgokra kérem meg őket. Hogy felelősséggel el kell látniuk részdolgokat vagy beszerezni. Én most semmit nem vagyok hajlandó csinálni, max felteregetek, söprögetek néha. Sokat olvasok, néha tévézek.

 

Igen kell idő, de a hólyaggyulladás lelassította a sebem javulását is. Nem tesz jót a szervezetnek az ilyesmi. Pl régen nyugvó isztáim is belobbantak a fertőzéstől. Egyenlőre nekem fele olyan lassú a gyógyulásom, mint másoknak. Úgy veszem ki. Pl több órát ülni még nem tudok, veszettül  sajog. Így jártam a katéterrel.

 

Én a helyedben még visszafognám magam!!!!!!!!!!!! Komolyan!

Előzmény: Teextinna (2596)
Teextinna Creative Commons License 2011.05.22 0 0 2598

Nem tudom, hogy melyikre vagy kíváncsi?

A csuklószalag rózsaszín,a lázlap fehér volt.

Előzmény: dalmata13 (2597)
dalmata13 Creative Commons License 2011.05.22 0 0 2597

milyen színe volt?

Előzmény: Teextinna (2595)
Teextinna Creative Commons License 2011.05.22 0 0 2596

Szia!

 

A sebem már napról-napra szebb, igaz amit írtál az érzékenységről és a duzzanatról az nálam is pont ilyen.

De, gondolom még idő kell, hogy teljesen fittek legyünk.

A férjem még sokat segít, de jobb szeretem magam csinálni a dolgokat.(én már csak ilyen vagyok)

Pihenj sokat, most ez a legfontosabb!

Előzmény: Törölt nick (2593)
Teextinna Creative Commons License 2011.05.22 0 0 2595

Én is kaptam betegazonosító csuklószalagot, de a doki a lázlapot is kitöltötte.

Előzmény: dalmata13 (2592)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!