Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114188
Így igaz. A VIP alatt ültem, talán ott Vasas drukkerek voltak többen, de ők is, mi is nyugodtan szurkoltunk. Miért is lett volna balhé?
Előzmény: Habi (114187)
Habi Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114187

Volt,TESTVEREM,volt.

 

Magyarorszag legjobb,legnepszerubb csapatanak,a FERENCVAROSNAK

a meccsen.A Vasas ellen.

Semmi balhe.

Előzmény: Fatboy Slim (114180)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114185

" indult mindjárt a Lopott az ingem c. sláger. "

 

Ez volt a testvére: "Ne menjetek Londonba, lopjatok a Corvinban!"

Előzmény: CSODÁLATOS FERENCVÁROS (114182)
monteverde Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114184

Takacsi!

 

Én benne vagyok,szívesen beszélgetek bárkivel,aki felvállalja személyesen is magát,és nemcsak a neten osztja az észt.

 

Egyébként Horit ismerem,bár vele személyesen talán csak egy pár szót váltottam ezidáig(azt is egy Austria-Rapid meccs elött Bécsben).

Mindenesetre tőle nem vártam ennyi blödséget.

Előzmény: takacsi (114140)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114183

Sziasztok!

 

Ha pozitívan akarom felfogni: profi csapat annyit ad ki magából, amennyi feltétlenül szükséges a győzelemhez. Ha negatívan: szánalmas. Az igazság vhol a kettő között keresendő. Kapics pirosat érdemelt, mert teljesen szándékosan rúgta le a gyereket, a labda már nem volt ott, végig a srácot, illetve lábát nézte.

 

A szurkolásról jópárszor kifejtettem már a véleményem, nem ismételgetem. Kár, hogy az ultrák nem fogadnak el semmilyen kritkikát. Pedig ezek építő jellegűek...

 

Hajrá Fradi!

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

CSODÁLATOS FERENCVÁROS Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114182
" indult mindjárt a Lopott az ingem c. sláger. "

Azért az is egy vicc, hogy egy 78-ban írt hülyeség ( Dózsa játékosok hozzátartozóinak londoni áruházi lopásaira írt ) a mai napig nem a helyzethez kapcsolódó dolgok miatt szól.
Minden baszogatás nélkül, lenne hova fejlődni.




Előzmény: Törölt nick (114175)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114181

Egyetértek.

Merem remélni, hogy tényleg tartalékolásról volt szó..

Felejtsük el nekik

Előzmény: Törölt nick (114179)
Fatboy Slim Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114180

Most olvasom, hogy Nyíregyen is balhé volt. A Mastiffek megütötték a Vadkakasokat.

Óriási

Tud valaki olyan meccset, ahol nem volt balhé?

 

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114179

Felejthető a mérkőzés rendesen. Egy pozitívuma van: a statisztikába bekerülő 3 pontocska.

 

A többit nem érdemes felemlegetni. Gyenge és unalmas volt. Szinte minden téren.

Előzmény: Fatboy Slim (114176)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114178

Kimentünk mi is megnézni a meccset. Igaz csak egy félidőig bírtam. A bőven osztogatott ingyenjegyek ellenére szánalmasan kevés ember volt kint.

 

A hangulat egy közepes megyei mérkőzésen is nagyobb. Tisztán lehetett hallani a játékosok egymással történő beszélgetését.

 

Bár ne lehetett volna hallani... :(  Egy ékes példa: Koplárovics a Sebőknek 0-2-nél: Verd már bazdmeg! A válasz: Bazdmeg Te!

 

Megfogadtam, hogy higgadtan fogom leírni a véleményemet egy dologgal kapcsolatban ezért is nem írtam fel az este: az MTK szurkolói egy gólos vezetésüknél a "Hegyek közök völgyek között..." c. nóta átköltését adták elő. Az éneklés egyik jelentős szépséghibája az volt , hogy a végén így zárult "...góllövés a tudománya a Fradi nem elmehet a bús p*csába." E mellett gyakorlatilag csak két "kékes" nóta szólt kb 20 másodpercig.

 

Az a véleményem, hogy el kellene gondolkozniuk néhány dolgon ott is bizonyos embereknek...

Előzmény: Habi (114174)
Matt Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114177

Jó reggelt mindenkinek!

HAJRÁ FRADI!

 

Nagyszerű hetünk lesz: izgatottan várhatjuk a Millwall elleni csatát, ami után reményeim szerint mi leszünk az ELSŐ, ÉS EGYETLEN magyar csapat, akik a BL csoportkörébe, és az UEFA-kupa csoportkörébe is bejutottak. (tehát a lilák párharcát eldöntöttnek érzem) Sima pontelőnnyel vezetünk a bajnokságban, Penksa is javuló formát mutat, (nulláról nem volt nehéz) megszopattuk Egervárit, úgyhogy vannak jó hírek is.

 

sajnos látom megint gondok vannak a moderálással.

Fatboy Slim Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114176

Jó reggelit,

 

botrány ez a hétfő reggel, ráadásul tisztaq taknyosan...

a tegnapi meccset azért elfelejthetem, igaz?! nem voltunk nagyon jók...

 

Sokkal több érdekeset láttam a Diósgyőr és a Kaposvár pályáin... A hírhedt pécsi ultrák randalírozása a legjobb műsor volt, amit eddig láttam egészen a diósgyőri balhéig. Itt nem az volt a legnagyobb szám, hogy kb 20 szurkoló simán, mindenféle akadály nélkül bejutott a pályára, hanem az, hogy a Vincze testvérpár odaállt bokszolni velük és 2-t 3-at bevitt az ellenfél arcába. óriási só volt.

 

egy vicc ez az egész NB1.

 

Fatboy

 

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114175

Valóban megfigyelhető bizonyos túlbiztosítás minden mérkőzésen mostanában.

 

Ez valószínűleg annak a rendőri taktikának a része, amivel  egyfajta "prevenciót" akarnak kifejteni.

 

A véleményem szerint viszont nem a kellő hatást érik el vele. Amíg nem kezdtek el "körözni" a villamosok körül gyakorlatilag nam is hallottam rendőrt gyalázó rigmust. Amikor hirtelen megsokasodtak akkor indult mindjárt a Lopott az ingem c. sláger.

 

Van egy olyan határozott véleményem , hogy a látható rendőrség elvét nem a mérkőzések biztosításakor kell kidomborítani, hisz az átlagmagyart jobb esetben feszélyezi kevésbé jobb esetben zavarja a rendőr jelenléte.

 

Én már sok alkalommal kifejtettem, hogy nálunk is a horvát példát kellene alkalmazni, amely szerint a kellő rendőri erő mindig rendelkezésre áll, de nincs ennyire előtérbe tolva (értsd nem láthatóak ennyire).  

 

Az állandó és nagyfokú jelenlét egy olyan ördögi kört alakít ki, amely az átlag szurkoló kriminalizálásához vezet. Ez pedig nem helyes. 

Előzmény: Möwe (114171)
Habi Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114174

Az MTK meccsen meg tobb rendér volt,mint ZTE drukker.

Tudjak ezek,hova kell menni.

Konnyu penz.....

Előzmény: Möwe (114171)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114173
Zöld-fehér jó reggelt mindenkinek!
Itamás Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114172
:)))) csak látnám már végre...ez így senkinek sem jó...
Előzmény: bode1899 (114170)
Möwe Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114171

Sziasztok!

 

 

Nekem volt csak zavaró tegnap vagy csak én észleltem több készenlétist. Bár ez hazafelé volt érdekesebb miközben hazafelé villamoson mentünk  3 kocsival kisértek és videoztak végig,  sőt még végálomáson (itt volt egy jó jelenet, lent lépcsőnél vagy 6 lány egy kicsit meglepődve megállt ellmenve melletük elkezdtünk meg tapsolni:)))) őket szeritem nem felejtik el soha) is sőt még metroig jöttek de minek nem értem inkább mással lenének elfoglalva:(((

bode1899 Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114170

Szerintem sajna a piros Kapának jogos volt. Ahogy a 11-es is. Bede ebből a szempontból normális volt.

Tőzsér: szvsz, ha Huszti visszajön, Tőzsér bemegy Zava helyére, Zava meg a saját helyére - a padra

Előzmény: Itamás (114167)
Habi Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114169

Jol.

De hogz lehet elneyni egy ilzen topikot,ayt nem ertem......

 

Boldog Jo Reggelt minden FRADISTA URNAK,es maribornak is.

 

:0))))

Előzmény: maribor (114166)
Itamás Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114167
Jó reggelt Fradisták! Gratula a csapatnak a tegnapi győzelemhez.Ha nagy közhelyeket akarnék most mondani,mondhatnám,izzadságszagú győzelem volt ez. De jogos,jobbak voltunk. Néhány észrevétel: Továbbra sem értem LCS-t,miért ott játszatja Tőzsért,ahol...feltétlen híve vagyok LCS-nak,de erre jó lenne ha egyszer választ kapnék... Lippi:nem rossz a védelemben...de szvsz a középpályán jobban hasznunkra lenne..ha Botis jó a nemzetközi meccseken,akkor miért nem jó a Vasas ellen? Nem értem...és Lippivel kicsit "másabb" is lehetne a csapat játéka. Gyepit nem szabad többet kihagyni...bizonyította,túl lépett a holtpontján,menni fog újra... Penksa:sokat szidtuk,de az utóbbi két meccsen...és a Millwall ellenin is..amikor lehetőséget kapott,nem vallott szégyent.Többek között neki is köszönhetjük a három pontot most.Talán kedvező folyamatok indulnak el nála... Szvsz erős volt a piros Kapicnak...látni hasonlókat magyar pályán...általában sárga.. na de mindegy... mostantól új feladat...és az eddigi legnagyobb:NYERNI CSÜTÖRTÖKÖN!!! Győzelemre fel!HAJRÁ FRADI!
maribor Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114166

Elnéztem a topikot.

Bocs...

Előzmény: maribor (114165)
maribor Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114165

Türk jol?

Hospi jol.

Előzmény: R.P.P. (114164)
zlotyi11 Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114163

Jó reggelt!

 

HAJRÁ FRADI!

sergiototta Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114162

Hajrá Fradi !!

Törölt nick Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114161

Mennyire szar volt már a partjelző! Az első félidőben folyton a mi kiugratásainkat akasztotta meg, a másodikban következetes maradt és az ellenfél idegeit borzolta. El kéne tiltani a picsába. Szerencse, hogy nem sok minden múlt rajta végül.

Habi Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114160

Tudom.

 

Meg mielott Huszti elment Sopronba,allitgattuk ossze a csapatot.

Nalam kezdo volt Thomas,valamint Huszti is.....

 

Most ugye,elment Gera,Tokoli(utobbit nem nagyon banom)csak azt nem ertem,mi haszna van a magyar focinak abbol,hogy idegenben kispadon ulnek.

A FRADI-nak legalabb volt annyi haszna,hogy GERA eladasabol

nehanyan "joljartak"....

 

Szamlankon is volt penz nehany oraig.......

Előzmény: Winrar (114159)
Winrar Creative Commons License 2004.09.27 0 0 114159
Nem fogunk rosszul járni, ha Tomi én véleményemet támasztja majd alá.
Előzmény: Habi (114156)
Törölt nick Creative Commons License 2004.09.26 0 0 114158
"Szárnyakat adunk vágyaiknak!"
Előzmény: Habi (114157)
Habi Creative Commons License 2004.09.26 0 0 114157

Az.

Meg a MALEV...

Előzmény: Törölt nick (114155)
Habi Creative Commons License 2004.09.26 0 0 114156

Visszaterve FRADI dolgokra....

 

Hol is szaladt neki a korlatnak?

A junior meccsen.

 

Tovabbra is az a velemenyem,azert igazoltuk le,hogy legalabb ellenunk ne jatsszon.

Mert volt ugy,hogy "megtrefalt"bennunket.

Mint nem is nagyon sokkal leigazolasa elott,az Ulloin...

Előzmény: Winrar (114144)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!