Keresés

Részletes keresés

cucu Creative Commons License 2002.04.02 0 0 1657
Na, hát ezért kell rá szavazni, mert így legalább felhagy a praktizálással -remélhetőleg- és csak a politikával fog foglalkozni. Oda meg direkt jó, ha ilyen.
cucu
Előzmény: Peto (1651)
cucu Creative Commons License 2002.04.02 0 0 1656
Igazad van, én is így érzem a helyzetet a MIÉP-el. Ugyanakkor úgy látom, hogy a legrosszabb jobboldali képviselő is jobb a legjobb baloldali képviselőnél.
Tény, hogy a MIÉP-ben sokan vannak az idősebb korosztályból akik érzésem szerint jobban hasonlítanak az egykori, -túlfűtött nemzeti érzelmektől vezérelt- öntudatos munkássághoz.
Nem célom senkit sem agitálni semmire sem. Mindenki a saját tájékozottsága, tapasztalata, történelmi ismeretei és belső érzése alapján válasszon.
Előzmény: Törölt nick (1650)
cukkanyó Creative Commons License 2002.03.30 0 0 1655

Boldog Ünnepeket!

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Abraka Dabra Creative Commons License 2002.03.29 0 0 1654
Jó szomszédság örök átok:-)))
Nálunk az utca elején van egy MIÉP-es öreg, a végén egy FKGP-s öreg, aztán választások idején koalícióra lépnek és együtt ragasztgatnak:-)
Előzmény: cukkanyó (1653)
cukkanyó Creative Commons License 2002.03.29 0 0 1653

...szomszédom gyorstalpaló tanfolyamon próbált meggyőzni, hogy miért is kéne nekem a miépre szavaznom. Négy évvel ezelőtt ugyanebben a sztáljban nyomta el, hogy miért is kellene a kisgazdákra... az egésznek az volt a lényege, hogy mindenki aljas, szemét stb. aki többre vitte mint ő.

Előzmény: Peto (1651)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.29 0 0 1652
..szegény...
Előzmény: Peto (1651)
Peto Creative Commons License 2002.03.29 0 0 1651
Dr. Fenke Ferenc - a kerületi főurológus.
A 82 éves öreg, akivel tartási szerződést kötöttünk, már egy éve állandó katéterrel jár. A kéthetenkénti cserénél mindig frászban van, mert úgy beszél vele az illető, mint egy állattal.
Én tavaly vesekő problémával inkább a Medical Centerbe mentem, ahová az Uzsokiból járnak ki az orvosok.
Előzmény: cucu (1649)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.29 0 0 1650
nem nagyon láttam programot a MIÉP-től, azonkívül hogy vissza "Nagymagyarországot"... ...és akkor mi van? utánna mit csinálunk?? sorra vesszük a cigányokat, az arabokat, a négereket, aztán a zsidókat?? Ne érts félre, a MIÉP-ben éppen az a veszélyes, hogy az időnként nagyon értelmes és korrekt megnyilvánulások mellett szépen laposan bekúsznak a jobbszélső mozzanatok, ami viszont szvsz gáz.
Néztem tegnap a DunaTV választási műsorát, és a MIÉP-es ott is nagyon korrekt volt. Csak kérdés, hogy ha az alapkorrektség miatt felsorakoznak mögé a választók, és egyszer csak hirtelen ismét hűvé válik a jobbszélső eszmeiséghez (most jobbkézépnek nevezi magát) akkor mihez kezd a "tagság"??
Azt nem mondhatja, hogy "nem erről volt szó" hiszen "általában" igenis a jobbszélső ideológiáról szól az ügyük.
Előzmény: cucu (1649)
cucu Creative Commons License 2002.03.29 0 0 1649
Dr. Fenke Ferenc képviselő, a MIÉP színeiben...
cucu
Abraka Dabra Creative Commons License 2002.03.29 0 0 1648
Hát ha gondolod, jöhet magánba is. De ha úgysem, akkor szomorú szívvel tudomásul veszem.;-)
Előzmény: cukkanyó (1645)
cukkanyó Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1647

* Ha megválasztjuk, akkor négy évig röhögni fogunk??*

kínunkban...

Előzmény: Törölt nick (1646)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1646
Én a "kisgizda" jelöltet "ismerem", a Lengyel Zsoltot, de csak távolról, szvsz ő fel sem ismerne. Olvastam a programját, aszongya: (vmi ilyesmi vót, nem teljesen pontosan, de illyesssmi) "A hosszú és száraz programok és meggyőzések helyett én a humort jobban kedvelem:

Ha rám szavaz jobb lesz mint vót
A megoldás a Lengyee Zsóót."

Ezen ugyan röhögtem egyet, de ha a humort kedveli, akkóó ménem megy ümöristának a mickroszkópé színpadra???

Én ott is röhögnék rajta, na, de most ezzel mit akart mondani?? Ha megválasztjuk, akkor négy évig röhögni fogunk??

Előzmény: cukkanyó (1645)
cukkanyó Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1645

...khmmm...a dolog úgy áll, hogy a szóbanforgó, az egy kedves, rendes úriember ;) (amit meg mesélni tudnék róla az nélkülözné az objektivitást és kimerítene mindenféle tényálladékokat...arról mán nem is beszélve, hogy az ügy többszereplős...
Előzmény: Abraka Dabra (1644)
Abraka Dabra Creative Commons License 2002.03.28 0 0 1644
Na mesélj!
Előzmény: cukkanyó (1641)
cukkanyó Creative Commons License 2002.03.27 0 0 1643

...egy kis süti, vagy fagyi ? (nem felejtettem el sömmit se, csak ma bombariadó vót, holnap meg megnyitó )
Előzmény: Glück (1642)
Glück Creative Commons License 2002.03.27 0 0 1642
Most aki a sört se szereti...?
Előzmény: Törölt nick (1637)
cukkanyó Creative Commons License 2002.03.27 0 0 1641

...nekem nem, nem is volt, a másik oldalát ismerem...
Előzmény: Abraka Dabra (1640)
Abraka Dabra Creative Commons License 2002.03.27 0 0 1640
Nekem meg ő a körzeti orvosom:-((
Előzmény: cukkanyó (1636)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.27 0 0 1639
:o))) ezt még nem hallottam, de jóóóó :o)))
Előzmény: Cyberius (1638)
Cyberius Creative Commons License 2002.03.27 0 0 1638
Ezt nevezik virtuális demokráciának.
Előzmény: Törölt nick (1637)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.27 0 0 1637
Nagyon azon a ponton vagyok, hogy nem leszek "öntudatos állampolgár" és a sörre szavazok.
A múltkor vki felvetette miért volt rossz az átkosban:
Elmentél szavazni, két jelölt volt, aztán nem történt semmi.
Erre mondtam én:
Most elmész szavazni, négy jelölt van aztán nem történik semmi.
erre mondta az ember elgondolkodva: ...tényleg...
Előzmény: cukkanyó (1636)
cukkanyó Creative Commons License 2002.03.27 0 0 1636

...Kertára semmikép, én is ismerem...
Előzmény: Cyberius (1634)
Törölt nick Creative Commons License 2002.03.26 0 0 1635
Hát én sem tudom, kire szavazzak, úgyhogy asszem otthon maradok. Nem látok jó alternatívát. Egyet sem.
Előzmény: Cyberius (1634)
Cyberius Creative Commons License 2002.03.26 0 0 1634
SzFeri: Érdekes módon a Rákoskert busz (túlnyomó többségben) értelmesebb vezetői általában kerülőúton mennek, ha valahol "esemény" van. A baj inkább az, hogy a 61E begyepesedett sofőrjeire amúgy is a 40-es tempó és a zöld lámpánál való lassítás(hátha lesz piros is) a jellemző - valahogy így válogatták össze őket.
Glück:Ez tényleg nagy baj, nekem például fogalmam sincs, hogy egyéniben kire szavazzak. MSZP: főpolgármester, SZDSZ: alpolgármester, Centrum: Kerta-aki egy állat, szakmailag(orvos) és emberileg is 0.



Egyébként egy zebrát és lámpát építettek forgalomlassítónak arra a szakaszra, ahol gyalogosként ritkán akarnak átmenni. Ellenben viszont a Baross utcai iskola előtt - ahol már páran meghaltak - még mindig nem sikerült egy zebrát sem odafesteni. Nyilván nem érdekeltek benne odafent.
Glück Creative Commons License 2002.03.25 0 0 1633
A plakátok alapján aaz elnökasszony a szekfűsök képviselő jelöltje, igy már oda koncentrál.Hogy nála jobb szegfüs jelöltet nem találtak azon picinyt csodálkozom...(ez ugyanis egy biztos vesztés)
Előzmény: Carma Niac (1623)
cukkanyó Creative Commons License 2002.03.25 0 0 1632

Carma, reggel egy kicsit zavarosra sikeredet amit Neked írtam, de tudd be annak, hogy ezerszer gyorsabban jár az agyam, mit a kezem (ami egyébként is köszvényes)

...szal azt akartam mondani, hogy azzal nincs bajom hogyha valaki *helyzetbe* hozza azt akiben megbízik, vagy ne adj isten rokona...

azt tartom erkölcstelennek, hogy a *helyzetet* szabják a csókosokra... és gyakorlatilag nincs különbség a pártok között, mert mindegyik zsákmányszerző...

Előzmény: cukkanyó (1626)
cukkanyó Creative Commons License 2002.03.25 0 0 1631

...sajnos a BKV egy akkora böhöm&vízfejű gépezet, hogy teljesen elvesztik a mobilitásukat (pedig hát erről szólna a közlekedés) mire lépnének valamit okafogyottá válik a dolog, aztat meg végképp nem értem, hogy miért nekem kell bejelenteni mittudomén hol, hogy iszonyú dugó van... sajnos így már csak annyi lehetőségem marad, hogy az első békávésnak akivel összeakadok keresztülharapjam a torkát, de hát esse teszem meg...
Előzmény: snejderfáni (1627)
cucu Creative Commons License 2002.03.25 0 0 1630
Üdv Mindenkinek!
Akkor előadnám a következő sztorit, ami számunkra cseppet sem volt kellemes élmény.
2000. év augusztus 26-a tájékán elkezdték felbontani a Ferihegyi utat a Gyökér utcánál. Pontosan az általános iskola elött. A nemrég ledöngölt sóderes parkolót elfoglalták a munkagépek és persze ismét tönkretették azt.
Na, gondoltam, biztosan csőtörés lehet, ugyan mi másért csinálnák. Hát tévedtem! Csatornaépítésbe fogtak! Innentől kezdve félpályás útlezárás volt a Ferihegyi úton, amely mint tudjuk valamikor lovaskocsi-forgalomhoz épülhetet. Legalább is ami a szélességét illeti. Így az iskolába jutást -ami amúgy 8 perc lett volna- 40 perc alatt tettük meg. A busz pedig kerülő úton járt.
A munkások szépen dolgoztak, így december 22-re be is fejeződött az építkezés és vissza állhatot a régi rend. Csak azt nem értem, hogy egy ilyen volumenű munkát miért nem a nyári szünetben végeznek, amikor mindenki nyaral, nincs tanítás, ezért alig-alig vannak az utakon. Így viszont jól megszívatták a környék lakóit és az iskolásokat.
Ezúton is gratulálok ehhez a csodálatos időzítéshez az illetékes elvtársaknak!
cucu
snejderfáni Creative Commons License 2002.03.25 0 0 1629
SzFeri,

Tudom, hogy nem a BKV csinálta a dugót és csak résztvevője volt az eseményeknek. Engem leginkább az bosszantott fel, hogy ha tudják, hogy adott pontokon nem lehet áthaladni, - kb. reggel 6-tól - akkor miért is nem csinálnak valamit, hogy be lehessen jutni a "városba". A 61E esetében egy módosított útvonal még megálló kieséssel sem jár... Mostanában minden buszban lehet látni ilyen telefonféleséget, gondolom az nem lehet akadály, hogy értesítsék a kollégákat az útvonal megváltoztatásáról.
Sajnos nem tudom mi az az AVM és hogy honnan irányítja a forgalmat, de gondolom, hogy a forgalomirányítók és közöttük valamiféle összefüggés csak lehet.

Mivel ez nem egy BKV fikázó topic és nem szeretném a topictársakat magamra haragítani, válaszodat - melyet kíváncsisággal várok - inkább a mail-címemre küldd el légyszíves.

Üdv:

snejderfáni

Előzmény: SzFeri (1628)
SzFeri Creative Commons License 2002.03.25 0 0 1628
Sajnos rossz helyre címezted az észrevételedet.
A reggeli torlódáshoz semmi köze sem volt a BKV-nak, csupán szenved? alanya volt.
A menetrend szerint közleked? autóbuszok el?re rögzített útvonalon haladhatnak, ett?l eltérni csak el?re tervezett (ez bár úgy néz ki, ilyen volt, de nem lett el?re bejelentve) esetben, vagy az út teljes lezárása esetén lehet.
A csuklós buszok irányítását nem az Örs vezér terér?l végzik, hanem központilag, az AVM szolgálat által. Ezt próbálta volna elmagyarázni az illet?, ha megvárod.
A BKV külön ügyfélszolgálati irodát tart fent a bejelentések meghallgatása és kivizsgálása végett, amely személyesen, telefonon, e-mailban elérhet?.
Előzmény: snejderfáni (1627)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!