Keresés

Részletes keresés

thoughts Creative Commons License 2018.06.22 0 0 1648

szerintem én vagyok az.

 

...csak azt nem tudom mit kéne csinálnom, azon felül, hogy van egy jó kis világképem!

Előzmény: Törölt nick (1646)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.21 0 0 1647

Akkor maradj a mostban, mindörökké. :)

Előzmény: thoughts (1645)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.21 0 0 1646

Ha így van, akkor szerintem Te légy az.

Előzmény: thoughts (1644)
thoughts Creative Commons License 2018.06.21 0 0 1645

"én most nem érek rá időutazni."

thoughts Creative Commons License 2018.06.21 0 0 1644

+ a googli szerint is.

Előzmény: thoughts (1643)
thoughts Creative Commons License 2018.06.21 0 0 1643

'A második eljövetel nem egy konkrét személy.'

 

pedig a Biblia szerint az.

Előzmény: Törölt nick (1642)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.21 0 0 1642

Valamit nem jól csinálsz.

A második eljövetel, amikor az ember istenné (teremtővé) válik.

Megvilágosodik.

 

A második eljövetel nem egy konkrét személy. De te is lehetsz, bárki.

 

Amikor gondolatban alkotsz valamit amit szeretnél elérni akkor egy eneregia mintázatot hozol létre.

 

A nem teremtő ember a fantáziálgatás végén felsóhajt: sajnos ez lehetetlen, nekem nem megy, a világ mindig keresztbe tesz nekem stb.

Ezzel szétzilálja a kibocsájtott energiát és az elképzelés nem fog fizikai megnylivánulásként létrejönni.

Vagyis igaza lesz, amit elképzelt az lehetetlen, neki nem megy, a világ keresztbe tesz neki stb.

Ez lelki gyötrődést okoz, a szétzilált (nem harmónikus) energiát tapasztalja meg. Káoszt teremt olyat hozott létre amilyet pont nem akart.

 

Amikor az ember végre rájon hol cseszi el folyton, megvilágosodik, ezzel egy minőségi ugrás jöhet el az életében. A második eljövetel amikor az áldozat ember isten emberré válik mert egyrészt olyan magasztos (nem önző) céljai vannak, másrészt ráébred a teremtés mikéntjére.

Már nem jár többé sötétségben.

 

A Bibliából van:

"Nem tudnak, nem értenek, setétségben járnak; a földnek minden fundamentoma inog. 
Én mondottam: Istenek vagytok ti és a Felségesnek fiai ti mindnyájan."

 

Vagyis a sötétségben járó ember káoszt teremt a megvilágosodotthoz képest, aki kozmoszt.

Minőségi különbség van. Nagyobb harmónia.

 

A harmónát teremteni képes ember elképzeli a célját, hiszi, tudja, hogy az a szellemi energiamintázat majd a fizikai világban is meg fog jelenni egyszer. Vagyis már nem csak szellemileg tudja megtapasztalni, hanem más érzékszerveivel is. Kozmoszt teremt, mert hasonlót hozott létre amilyet akart. Kitanulta a teremtés mesterségét. Mester lett.

 

Mondhatnám így is a finom anyag durva anyaggá alakul.

Vagy talán így jobb: a szellemi energia anyagiasul. Tudjuk, hogy az anyag is energia.

Szóval azzal, hogy a mentális erejét nem fordította az elképzelés ellen, hanem támogatólag fenntartja, magyarul hisz benne és mindent megtesz érte, hogy megvalósiljun ezért a szellemi energia hogy úgy mondjam testet ölt. Az eképzelése után nem érez csalódást, gyötrödést hanem örömöt érez.

 

Az elképzelés a teremtés formája tulajdonképpen az első fázisa a teremtésnek, mert akkor már létrehozott valamit csak ha azt hazudja utána magának,hogy ez csak hiú ábránd, nem valóság akkor szétrombolta a teremtését.

 

Ahhoz, hogy az elképzelés (ami már létező energia, tehát valóság) fizikai valósággá váljon az energiamintázatot erővel kell fenn tartani ezzel segítve, hogyaz energiamintázat megnövekedjék és testet öltsön. A teremtő erő a hit és a cél felé való törekvés. A hit hiányában szétzilálódik az energiamintázat.

Szóval az a baj, hogy valójában nem hiszel a hit erejében. Nem tudod irányítani az energiát, az univerzális anyagot amiből az Univerzum áll, hogy olyan formát öltsön amilyet szeretnél.

Ki? Te, az energia. Az energia ráébred önmagára, hogy saját magát tudja formálni az egy újjászületés.

Egy minőségi váltás a tudatosságban, egy második eljövetel. Innentől kezdve csak a képzelet és hit szab határt.

A lottóötös sem elérhetetlen, főleg ha nemcsak az energiát, hanem az ENERGIÁT szeretnéd harmonizálni. Teszem azt nem csak magadra mint emberre gondolsz, hanem mondjuk a többieknek az egéssz bolygónak is jót szeretnél.

Szóval csak hajrá, szükségünk van jó sámánokra!

Nem dobd el a Harmónikus elképzeléseidet. Higgy!

Az Univerzumban, az emberben. Lelkesedj, a negatív gondolatokkal, aggódással, félelemmel lerombolod amit a pozitív gondoltokkal felépítettél. Csak pozitívan gondolkodj, ha jó szándék vezet akkor eléred a célod. Én hiszek benned.

 

Az Univerzum (ENERGIA) saját magát tudatosan formálja egyre harmónikusabbá. Evolúció.

A jó szándék, a szeretet vezérli.

Előzmény: thoughts (1639)
Törölt nick Creative Commons License 2018.06.21 0 0 1641

Jobb ma egy túzok mint tegnap egy veréb.

thoughts Creative Commons License 2018.06.16 0 0 1640

igyekszem az átfogón menni. (ti. az rövidebb.)

thoughts Creative Commons License 2018.06.15 0 0 1639

csak éppen nem fizikai, hanem lelki fájdalommal.

én mondom Nektek, hogy épp elég az.

már 15 éve tart. (kicsit sokallom!)

Előzmény: thoughts (1638)
thoughts Creative Commons License 2018.06.15 0 0 1638

így értelmezik a vallások.

 

szenvednem kell, hogy betöltsem a pozíciómat.

Előzmény: thoughts (1637)
thoughts Creative Commons License 2018.06.15 0 0 1637

mint Második Eljövetel, jelenleg agonizálok. (pláne, ha ennek a szónak vallásos felhangja van.)

thoughts Creative Commons License 2018.06.14 0 0 1636

mielőtt bári félreértené, ezt alapvetően magamra értettem.

...de igaz másra is...

Előzmény: thoughts (1635)
thoughts Creative Commons License 2018.06.09 0 0 1635

aki hülye, az megérdemli.

Törölt nick Creative Commons License 2018.06.07 0 0 1634

A PÉNZ NEM BOLDOGÍT!

 

Kérem aki ezzel egyet ért, az szíveskedjen a vagyonát a számlámra utalni.

Köszönöm szépen!

thoughts Creative Commons License 2018.06.05 0 0 1633

az idő felett nem jár el az idő.

thoughts Creative Commons License 2018.06.03 0 0 1632

megkockáztatom, hogy ez se nem hit, se nem következtetés, hanem axióma.

Előzmény: thoughts (1625)
Törölt nick Creative Commons License 2018.05.31 0 0 1631

Ha szived eros

sok napod van

ha gyenge a sziv

halalod van.

thoughts Creative Commons License 2018.05.31 0 0 1630

mégis ki szeretne úgy szabadulni a teljes determináltságtól, hogy igaz nem determináltan, de a vak véletlen dönt helyette?

thoughts Creative Commons License 2018.05.30 0 0 1629

csínján bánok a sörrel, mert fogy...

thoughts Creative Commons License 2018.05.23 0 0 1628

a katonai tisztségeket nagyon nehéz lehet lefordítani, mert mindenhol más a hierarchia.

thoughts Creative Commons License 2018.05.22 0 0 1627

analfabéta vagyok.

thoughts Creative Commons License 2018.05.18 0 0 1626

nem teremtett, tehát nem számol a benne lakókkal.

Előzmény: thoughts (1625)
thoughts Creative Commons License 2018.05.18 0 0 1625

az Univerzum létezik, tehát tökéletes.

Törölt nick Creative Commons License 2018.05.17 0 0 1624

a hal szimbólum kivált egy cselekedetet

nem veszekedés, hanem verekedés van

mert Jézus mondta háborúk lesznek

 

polária Creative Commons License 2018.05.16 0 0 1623

Évente 239 ezer indiai kislány hal meg, mert lánynak született

A nemi előítéletek miatt elhanyagolják őket, nem táplálják őket megfelelően, nem részesülnek megfelelő orvosi ellátásban.

Mi meg itt Europában el vagyunk alélva India spirituálizmusátol............................................

Törölt nick Creative Commons License 2018.05.16 0 0 1622

Vallások

Elmondod a bűneidet

meg kapod a receptet a gyógyszerekről

gyógyszerek megérkeznek

gyógyszereket beveszed

meggyógyulsz és megjavulsz

bűneid enyhülnek

kitartó kezelés kell ahhoz

hogy az összes bűnödtől megszabadulj

Jézus ismeri neked a legjobb orvosokat

Törölt nick Creative Commons License 2018.05.15 0 0 1621

Tegyél az ember mellé egy halat,

és vedd el az embert a hal mellől.

Ez az ember halászás tudománya.

polária Creative Commons License 2018.05.15 0 0 1620

Khalil Gibran : A próféta kertje /részlet /

 

Az élet öregebb, mint minden, ami él; a szépség már szárnyalt, mielőtt a szép fogalma megszületett volna a Földön, és az igazság igaz volt már kimondása előtt is. Az élet énekel hallgatásunkban és álmodik, ha szunnyadunk. Még amikor levertek és csüggedtek vagyunk is, az élet bennünk örvendezik. És ha sírunk, az élet mosolyog a napon, és szabad akkor is, ha mi rabláncon vagyunk.

Gyakran sivárnak nevezzük az életet, de csak ha magunk is szomorúak és keserűek vagyunk; és gyakran tartjuk hasztalannak és üresnek, de csak akkor, ha lelkünk vigasztalan helyeken időz és szívünk elbizakodottsággal teli.

Az élet mély, csodálatos és távoli, és bár látomásaitok még a lába ujját sem érhetik fel, mégis közel van, és ha csak lélegzetetek fuvallata is eléri szívét, ha csak árnyékotok árnya is súrolja orcáját, leghalkabb kívánságotok visszhangja is tavasszá, s ősszé válik kebelén.

Az élet rejtett és fátylakba öltözött, miként magasabb énetek is elfátyolozott és rejtező. Ám ha az élet beszélni kezd, az összes szelek szavakká válnak, és ha újra megszólal, ajkatok mosolyát és szemetek könnyét is szavakká formázza.

És amikor az élet énekel, meghallják és értik azt a siketek, és amikor lassan közeleg, látják a vakok, és döbbent csodálattal követik.

thoughts Creative Commons License 2018.05.15 0 0 1619

elfelejtettem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!