Keresés

Részletes keresés

4Hópihe Creative Commons License 2014.06.02 0 0 9618

köszönöm szépen a méltatást..

:o)

Előzmény: DALMA 5 (9615)
DALMA 5 Creative Commons License 2014.06.01 0 0 9617

Aranyos lett :) , lehet, hogy elég lenne a szélére a sima, lapos virág, akkor nem gyűrődik, ha lecsukják - de szép úgy is, ha csak a mintás szegély van ráragasztva.

Előzmény: Törölt nick (9591)
DALMA 5 Creative Commons License 2014.06.01 0 0 9616

Ez meg nagyon ötletes és elegáns is, jók a színek, srácnak való.

Előzmény: 4Hópihe (9605)
DALMA 5 Creative Commons License 2014.06.01 0 0 9615

Úúúristen, ez nagyon klassz lett! :) Gratulálok!

Előzmény: 4Hópihe (9594)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.31 0 0 9614

 

Állítólag manapság ezek a betűtípusok a legnépszerűbbek és legdivatosabbak

ünnepi alkalmakra, ....

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.31 0 0 9613

Nagyon tetszik, ... letöltöttem :)

 

Előzmény: 4Hópihe (9612)
4Hópihe Creative Commons License 2014.05.31 0 0 9612

betütipus vadászaton voltam. és

méhecskékre leltem..

született mézescimke is..

karácsonyra szoktam késziteni magokkal megtöltött mézet.

mostantól a cimke is más lesz:

pl ilyen:

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.31 0 0 9611

Remek ötlet! - köszi, ... :)

 

 

Előzmény: 4Hópihe (9610)
4Hópihe Creative Commons License 2014.05.30 0 0 9610

Halloweeni albumhoz találtam egy kinmcsesbányát:

http://www.pinterest.com/amandahastral/papers-halloween/

és innen tovább kattogtatva az egyes képeken még további motyóra lelhettek....

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.30 0 0 9609

OK!  :D - már látom a virágokat, ... jó ötlet, .... (eltettem)

Előzmény: 4Hópihe (9608)
4Hópihe Creative Commons License 2014.05.29 0 0 9608

a virág közepe egy jancsiszög a kartonokat ez fogja össze és igy forgatható-tehát most nyitva látod és egymást fedik összecsukva.

Előzmény: Törölt nick (9607)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.29 0 0 9607

A látványa tetszik, újdonság ebben a műfajban, - de, a működését nemigen értem.

Hogy van nyitva, hogy van csukva? ....

Előzmény: 4Hópihe (9605)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.29 0 0 9606

Nagyon jó, hogy megtaláltad, ... tetszik. ... Azt hiszem a paszpartu lapokhoz is jó ötlet ez a dupla kép.

 

Valószínű, hogy a pergáknál is használható módszer lenne, no nem rázogatáshoz, hanem védelemhez. :D

 

Előzmény: 4Hópihe (9604)
4Hópihe Creative Commons License 2014.05.28 0 0 9605

fiuknak ballagásra készült 2db pénztartó

összecsukva:

és nyitva:

4Hópihe Creative Commons License 2014.05.28 0 0 9604

és ujabb lekvár cimke

szerelmese vagyok a szép lekvárcimkének:

véletlenül találtam  egy olyan rázókártya leirást-ahol a lekvár is szerepel.. ez alapján készitettem el, eszközök hiányában kerestem egy üveg templatet és azt kinyomtatva ollóval szabdalva-alkoholos filccel sokszorositva az elkészitéshez és lekvárcimkeként kiprobáltam,mert kellett a napi mentális jólétem fokozásához.

https://www.youtube.com/watch?v=Wl_NxXxyoV4

 

az enyém ilyen lett.. a rázókristály az finomabb kulcsreszelék.aranyszinű.. hosszu meló ilyet sorozatban nem gyártanék, de egy egy ajándék izgalmas lekvárhoz  érdemes...

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.27 0 0 9603

Megint nagyon ötletes és hasznos ajándékot hoztál nekünk, ... köszönjük! :D

 

Előzmény: 4Hópihe (9602)
4Hópihe Creative Commons License 2014.05.27 0 0 9602

az idei lekvárcimkéken csak kis változtatás  lett és kapott körpecsétet..

 teszek fel üres változatot,hátha kell valamelyikötöknek:

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.26 0 0 9601

Köszönöm a lehetőséget, .... jöhetnek a küldemények.

Küldtem mélt. ... :)

 

Előzmény: 4Hópihe (9599)
4Hópihe Creative Commons License 2014.05.26 0 0 9600

nem publikus a cimed-nem tudom átküldeni..

Előzmény: Törölt nick (9598)
4Hópihe Creative Commons License 2014.05.26 0 0 9599

alakos-babás szerkesztett kép alatt mit értesz?-babanaplót készitenél?

vannak egeres kártyáim is.hamarosan felhasználásra várakoznak..

átküldöm amik megvannak a tininapló/évkönyv-hoz/höz.

Előzmény: Törölt nick (9598)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.25 0 0 9598

Aludtam rá egyet, .... kérek szépen egy csokorra való szöveges szerkesztett lapot, és alakos-babás szerkesztett képet, ... előre is köszönöm .

 

A fekete valóban dekoratív, pláne valamilyen világos színnel  kombinálva, .... mégis valahogy idegen nekem. ...

Előzmény: 4Hópihe (9597)
4Hópihe Creative Commons License 2014.05.24 0 0 9597

varázsdobozt egyszer probáltam ki. fülbevaló ugrott ki belöle-és az aprófecnik kis milka kocka...

egyszer elég volt.. és a titok doboz is egy próba és egy rendelés példányban szerepelt nálam...

nem annyira a feketével volt bajom -már már alakulok az efféle igényekhez elegáns a fekete fehér kombó - a festö  témái nem ragadtak magukkal..

 

 

Előzmény: Törölt nick (9596)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.24 0 0 9596

Köszi a lehetőséget, - elraktároztam az elmémben. :) Egyenlőre még - jobbára - pergában gondolkodom.

 

Mutatós a legutóbbi táskanaptárad is, - bár a színek számomra kicsit lehangolók. .... De, megértem. Volt más nekem is "fekete" időszakom a 60-as években: garbó, harisnya, cipő, miniszoknya, szemüvegkeret, sapka, sál, macskaszem-re kihúzott fekete szemhéj, stb, .... :D (a fekete rúzst azért nem próbáltam ki)

 

Sokat dolgoztál az utóbbi naptáraddal is. ... Még nem mertem effélébe belekezdeni, .... csakúgy, mint az ún. varázsdobozba sem. Leveszik a fedelét, kiugrik belőle pl. egy csokor virág, és kidől a doboz minden oldala, ahol egy-egy kép vagy zseb bújt meg.

 

 

Előzmény: 4Hópihe (9595)
4Hópihe Creative Commons License 2014.05.24 0 0 9595

ha bármelyikötök rászánná magát scrapbook album évkönyv vagy hasonló készitésére rengeteg magyarositott vagy sk szerkesztett fecnim van hozzá- szivesen megosztom felhasználásra...csak nyomtatni kell...

4Hópihe Creative Commons License 2014.05.23 0 0 9594

itt az uj táska naptár ami kihivás volt..bár az elejével még semmi gondom nem volt.

gótikus festö rajzoló képeivel voltak problémáim..és bár csodásakat alkot,nekem mégis depressziv...nah de aki kapja majd az rajongói korszakát éli éppen.

 

balra nyilik elöször

majd még egyszer balra:

aztán jobbra:

 a közép mező nyilik fel majd lee:itt vannak a naptárlapok elhelyezve :

 

és nyilik jobbra is: itt fecnitartó van két helyen:ide kerültek szines jegyzetlapok is:

a jegyzetlapokat és naptárlapokat én szerkesztgettem képszerkesztöben és nyomtattam.. a szines festmények rajzositásához egy online programot is használtam ami képes képeket rajzzá alakitani..

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.23 0 0 9593

:) köszi - többeknek is tetszik.  Ebből is látszik, hogy mind máig igaz, az a szemlélet, - hogy, az egyszerű a szép.

 

A dobozkához a rózsákat én csináltam, egy lengyel minta és ötlet után szabadon, kissé más módszerrel.

A perem virágai textilből vannak, - gyertyagyűrűből kihámozva.

Igen, kissé akadályozza a becsukást, - de, így alakult. Sok lapot akartam, hogy minél "könyvesebb" legyen, kár volt. Elég lett volna a fele, - akkor alacsonyabban feküdne a perem. Persze, akkor meg a középső rózsa kandikálna ki.

Valószínű, hogy a következőnél, lehagyom a szegélyen levő kiemelkedő virágokat. Elég lesz egy sablonnal vágott csipkeszegély.

 

 

Előzmény: 4Hópihe (9592)
4Hópihe Creative Commons License 2014.05.22 0 0 9592

a boritékod durván JÓÓÓÓÓ

a rózsás dobozkacsodás lett...a virágokat is te vagy azt készen beszerezted???

 

egy idöben a kiskinai boltban gyönyörüszép hajbavaló rózsákat kaptam.. nekem is volt ilyen dobozkám a kész rózsával a hajgumit elötte leszereltem róla..

én fóliával védtem a tetejét,hogy ne szálljon bele a por..

 

 

a peremen levö virágaid nem akadályozzák a tetö záródását??

Előzmény: Törölt nick (9591)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.22 0 0 9591

Ez is nagyon jó lett. Mindig elcsodálkozom rajta, hogy mennyi fantázia, ötlet van a kis apró kártyácskákban, ... és! - visszaadja a kislánykori emlékeimet. Egy szótárfüzetbe gyűjtöttem a kirándulásokról a belépőjegyeket, az utazáshoz szükséges jegyeket, ... néhány különleges csokipapírt, műsorlapot, szalagdarabkát, ... jegyzetlapokat, hogy ki mit mondott. ... stb.

Előbb-utóbb kis tasakokat ragasztottam az oldalakra - ezekben csoportosítottam az emlékeket. Később a szótárfüzet nagyon meghízott, - átköltöztek egy spirálos füzetbe az emlékek. ...

Valami efféle hangulatot varázsolsz te is.

 

Két perga is készült, az egyik egy alkalmi boríték, a másik egy ajándék könyvdoboz. Nem csokik vannak benne, hanem rózsák. ... 11x13 cm-e a dobozka

 

 

 

 

   

Előzmény: 4Hópihe (9590)
4Hópihe Creative Commons License 2014.05.19 0 0 9590

ez a kellemesebb színezetű naptár az elején kis papircsikokból összefüztem a papirokat rárögzitettem egy alapra és utána domboritottam.kinyitva ilyen..

az emlékeztetö fecnik kivehetöek...

a naptárlapokat én szerkesztgettem szorgosan. minden hónapon aktuális motivum betütipus van választva.

a tetején a lapélek össze vannak ragasztva igy nem hullik szét a 12havi naptárlapés a zsebböl ha kivesszük akkor ilyen..

 

és a hátsóoldala:

4Hópihe Creative Commons License 2014.05.18 0 0 9589

hogy megszünt a webshots. nekem is keresnem kellett ujat,én is itt kezdtem el, de valahogy nem sikeredett a regisztráció,mert a kodok nem üzemeltek amivel aktiválható. aztán átmentem a fotoalbumra, és mostanában tünt fel,hogy elkezdte kicsinyiteni ott is a képeket automatikusan.. és mindent 1024 vwidht-re átméretez..

igy az apró dolgokat viszont nem lehet megfigyelni a képen...

 

képeslapjaid. megint egy viretuál kiállitás élményét hozták nekem.

szépek....

 a benyujtott igényekkel-hogy vagy? könnyen boldogulsz vagy nehezit, esetleg könnyit???

 én nagyon behatárolom az igények lehetöségét,mert korlátoz az alkotói szabadságomban.van amit megprobálok,mert lehet kihivás értékü,de van amit elutasítok.

 hamarosan fotozhatóvá válik egy uj munkám ez is a kihivás kérdéskörébe lépett a képek témáját tekintve.-háát alig vártam a végére,hogy elkészüljek, csak a forma ami az én választásom inspirált,hogy befejezzem...

 utána majdnem ugyanaz más szinvilággal pikk pakk kiugrott a kezeim alól...

Előzmény: Aruncus (9584)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!