Keresés

Részletes keresés

bandikaa Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3210
Nem kedv kérdése. A férfi vezet, a nő követ. Pont.
Nincs önjárás, nincs akadékoskodás, nincs emancipáció. :)

Na jó, néha megengedjük, hogy kifejezzétek nőiségeteket, önmagatokat, de alapértelmezés szerint még mindig mi vagyunk a teremtés koronái.


:)
Előzmény: Törölt nick (3209)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3209
Hogyhogy hogy? Hát ahogy kedvem van :-)))

///Ha kedvet csinálsz hozzá, a világ végire is ;-))))///
Előzmény: bandikaa (3208)
bandikaa Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3208
Táncoljunk már valamikor. Kíváncsi vagyok, hogy követsz ;)
Előzmény: Törölt nick (3207)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3207
Bennfentes én????? :-))))
Nem, nem. Csak látom, amit látok. Mert ki merem nyitni a szemem. Meg néha a számat, és rögtön modihoz szalad a gyáva, ki nem bírja az őszinteséget. Mert vannak, akik félnek a valóságtól :-)
Már meséltem, h anno a házibulikban nem misztifikálták túl a kubaiak és az egyéb latinok sem mást, sem a casinót. Amit táncoltatni akartak, azt levezették.
Az első gondok akkor voltak, amikor elszaporodtak a Kaméleonban a tánciskolások, és pl a falábú hisztizett, h miért nem tudok lelépni egy dilequenót. De nemcsak a lába fa az iyleneknek, a feje is rendszt, és eszébe se jutott, h le se vezette. Na, akkor kínomban benéztem rövid időre egy táncsuliba, h értsem is, h mit akarnak a vezetni nem tudó magyarok. Érdekes volt, de h őszinte legyek, kicsit oda is lett a salsa varázsa. Egész más olyanokkal táncolni, akik tényleg le is vezetik, amit akarnak, és nemcska óbégatnak elégedetlenül a saját balfékségük után...
Úh innen ismrem LAlát, akit olyan szempontból mképp csak dícsérni tudok, h az ő fiai remekül tudnak vezetni, mert ezt nagyon alaposan megtanítja nekik.
Aztán Franklinhoz Jártam az on2 miatt, maximális elégedettséggel!!!
A többi tanárt csak a bulikból ismerem... és van, aki olyan pocsékul táncol, h ennél többet nem is akarok tudni róla, de van, aki érdekelne, h milyen módzsertanilag, de azért nem fogok beiratkozni. És ilyenkor pl érdekelnének beszámolók.
Előzmény: papito (3206)
papito Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3206

Látod, az senkit nem érdekel...:) Már mint az örök érvényű dolgok...

 

Viszont az előbb a lényeget fogtad meg: mire jó egy ilyen fórum? Van, aki a névtelenséget bújkálásnak tartja, pedig olyankor legfeljebb csak őszintébb az ember. Névvel senki nem akar megsérteni senkit, így aztán nincs is előre vivő vita (persze hol válik el, hogy mi az előre vivő, és mi az öncélú sértegetés...) A bejegyzésedből ítélve például Te is bennfentes vagy, de - érthető módon - nem tartod célszerűnek a felesleges konfrontációt.

 

Szóval csak azt akarom mondani, hogy ez nagyon filozofikus mélységekbe visz...:)

Előzmény: Törölt nick (3205)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3205
Ezek az aktualitások legtöbbször pletykaszinten maradnak.

Beszéljünk inkább az salsának az ő örök értékeiről ;-)))
Előzmény: papito (3203)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3204
Hát csaámcsogni mindenen lehet :-DDDDDDD

Inkább azon gondolkodtam el, h vkik célozgatnak egyes tanárokra, h milyen pocsékak, de gerinc nincsen nevet írni, nehogy a tanár -v bki- megsértődjön rájuk, és már ne legyenek jóban...

Akinek meg volt gerince nevet írni korábban, azt meg lebunkózták, h hogy meri xy-t megkritizálni. Pedig az korrektebb.

Pedig nem jár mki minden tanárhoz, és a vélemények fontos infók lehetnének.

Persze, vannak, akik kétes értékű "szerelmi" kalandjaik emlékét védve, egyes magukat tanárnak vélőket nem engednek kritizálni. Mások azért, h ne kelljen bevallani, h tévedtek. Van, mikor a 2 együtt. Van, aki jó kisfiúnak akar látszani. Stb. stb.
Előzmény: papito (3203)
papito Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3203
Jó, ilyen alapon semmi sem érdekes...:) Végül is minden az ember esendőségére vezethető vissza, csak mindig más formában jelenik meg. Csak gondoltam, salsa témában ez aktuális és sok oldalról megközelíthető. Ha nem, hát nem...:)
Előzmény: Törölt nick (3202)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3202
Mi érdekes abban, h egy kis csoport megint jól megideologizálja, h milyen alapon húz ki pénzt mások zsebéből? Még csak nem is új trükk... :-DDDDDD
Előzmény: papito (3201)
papito Creative Commons License 2009.03.12 0 0 3201
Látod, én pl érdekesebbnek tartom a mostani vitát "odaát", mint az itteni "visszafogottságot"...:)
Előzmény: Törölt nick (3200)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.10 0 0 3200
Ó, v két hete egész konszolidálódott a helyzet, meg ahoyg láttam, egy csomó minden törölve is lett közben. Nekem is volt, amiről csak mondták, h voltak csatározások, de nem láttam. Épp elég volt, aminek magam is tanúja voltam :-))
Meg ha őrizném a priviket, most neidéznék egyet, amivel mellesleg maximálisan egyetértek, h ott milyen paranojjás a társaság .-)))

Egyeseknél a fórum tömegében való nívótlan viselkedés a bulikon is megmutatkozik, mások meg fórum nélkül is balesetvezsélyesek... Volt szerencsétlenségem már 8napontúlihoz is :-(
Előzmény: papito (3198)
papito Creative Commons License 2009.03.09 0 0 3199
Ja, hogy a bulikon gyakran tapasztalható helyhiányra gondoltál? Az a fórum nélkül is kemény...:)
Előzmény: Törölt nick (3197)
papito Creative Commons License 2009.03.09 0 0 3198
Egyébként most visszanéztem pár hozzászólást, és tényleg nem találtam semmi olyan sértőt, amin olyan nagyon fel lehetne kapni a vizet... Na mindegy, tényleg nem erőltetetem a témát... Csak elgondolkoztatott...
Előzmény: Törölt nick (3195)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.09 0 0 3197
Hát azért, ha a lassan már tömegverekedős bulik meg egy csendesebb, kellemesebb között választani kell, nekem se kérdés :-)

Mondjuk, nem friss divat késsel buliba járni, de nekem ez a mostani bulivilág akkor is érthetetlen. Bár végülis a salsa még mindig egy fokkal jobb: itt csak szétrúgnak, és szétvernek, ha rosszul helyezkedsz :-)
Előzmény: papito (3196)
papito Creative Commons License 2009.03.09 0 0 3196
Hát nem tudom... Értem nagyjából, hogy mire gondolsz, de ha összehasonlítom az itteni punnyadást (meg reklámokat) az ottani helyzettel, akkor nekem mégis csak arrafelé billen a mérleg...:)
Előzmény: Törölt nick (3195)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.09 0 0 3195
De kérdezni csak mást kérdeztél :-p)))))

A bunkóságokat meg ugye nem gondolod, h le fogom itt ismételni?! Épp elég, h ott vannak, itt hálistennek csak egy nikk művelt itt ilyet régebben, egyébként sokkal normálisabb.
Mellesleg elég rinocéroszbőröd lehet, ha nem érted, mire gondolok az ottani bunkóskodás alatt, mert ha nem is pontosan uott van a határ, de a különbség nem ekkora :-))))

On1/2: szted a kezdők pl mennyire tudnak róla egyáltalán? Mert mi öregek ezt már sztem több helyen is kitárgyaltuk, de a kezdőknek -sokszor úgy veszem észre- erről az egészről lövése sincsen. És ez nem is az ő hibájuk feltétlen, mert miért várnám el, h azonnal olvasson el mindent a neten, és bukkanjon rá ilyen apróságokra, mint h a salsa nem csak kubai tánc. DE h a tanárok a bevezető órán meg sem említik, h salsa nemcsak iylen van... na, ezt már csak módszertanilag is rosszank tartom.
Nem gondolom, h rögtön az elején, hű de veszett nagy elméleti ismertetést kellene tartani, mikor a salsa ritmusát néha még képzett zenészek se értik rendesen, de h az a szerencsétlen tanítvány ne 3/4-et számoljon ütemnek a 4/4 helyett az zenei képzettség nélkül is megtanítható lenne.
A tanítványairól elég jól be lehet lőni, h ki miylen tanár, mégha nem is láttam volna.
V ilyen a vezetés: a magyaroknak nincs a vérükben, tanulniuk kell, stb, stb...
Előzmény: papito (3193)
papito Creative Commons License 2009.03.09 0 0 3194
Mellesleg az on 1/2 támában például itt sem sok olvasnivaló volt...
Előzmény: papito (3193)
papito Creative Commons License 2009.03.09 0 0 3193
Persze, a robotok és a reklámok idegesítőek, de te a bunkóskodást, meg a nem normális témákat tetted szóvá. Én az utóbbiakra reagáltam...:)
Előzmény: Törölt nick (3192)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.09 0 0 3192
Engem leginkább pl. az on1/2 kapcsán összehozottak érdekeltek, de a sok reklámtopik teletűzdelve a reklámrobotokkal enyhénszólva is hidegen hagy.
Előzmény: papito (3191)
papito Creative Commons License 2009.03.09 0 0 3191
Hát ennél legalább is pergőbb és valamivel érdekfeszítőbb...:) Én egy-két ritka kivételtől nem látok ott bunkóskodást. Persze lehet, hogy eltér az ingerküszöbünk...:) És mi a normális téma?
Előzmény: Törölt nick (3190)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.09 0 0 3190
Ott meg jóformán csak az van, meg bunkóskodás, alig van normális téma...
Előzmény: bandikaa (3188)
bandikaa Creative Commons License 2009.03.08 0 0 3189
ööö, ki szólt a modiknak? megelőzött...
Előzmény: bandikaa (3188)
bandikaa Creative Commons License 2009.03.08 0 0 3188
Ez a fórum nem olyan, mint a salsafórum. Itt nem igazán megtűrt a reklámnickek léte...
Előzmény: MiamiDance (3187)
.hun Creative Commons License 2009.03.08 0 0 3186
Sziasztok! Egy újabb pipa: leteszteltem a hannoveri salsa életet! :)
Hely: Mambo. Pénteken az egyik teremben salsa és társai, a másikban funky-latin, szombaton az egyikban salsa és társai a másikban raggaeton :)
Dj. Adalberto Creative Commons License 2009.03.04 0 0 3185
Kedves Fórumozók!

6-án pénteken egy premier a Mango Club-ban.

Fellép az Exotic Tánccsoport Joel és Ronaldo közreműködésével.

Nyitás 21-órától.

220 nm táncparkett (dohányzásmentes)
Az előtérben Kubai ételek, italok (eredeti Kubai koktélok) Kubai személyzet

Zene: Dj. Adalberto és vendégei (Salsa, Merengue, Bachata, Cha-Cha-Cha, Reggaeton.........)

Belépődíj: 1000 Ft (Tánciskolás bérlet felmutatása esetén 800 -Ft)

Cím: (Fáklya Klub) 1067. Budapest, Csengery u. 68.

Info: http://www.mangoclub.adalberto.hu


Várunk Mindenkit szeretettel.
Chino-San Creative Commons License 2009.02.26 0 0 3184
köszönöm szépen! (c:§
Előzmény: papito (3183)
papito Creative Commons License 2009.02.25 0 0 3183
Átment...:)
Előzmény: Chino-San (3182)
Chino-San Creative Commons License 2009.02.25 0 0 3182

F1:

keresek egy számot. megvan esetleg valakinek?

 

Manolito: La Boda de belen

oilgal Creative Commons License 2009.02.24 0 0 3181
Egy szemelyes velemeny:

Akinek van lehetosege, semmikepp se hagyja ki.
En a mult hetvegen voltam Melissa es Luis bukaresti workshopjain, es ismet nagyon meg voltam elegedve.
Melissa rendkivul tuzes, de egyben magas szintu tudassal rendelkezo tancosno, es igaz, hogy LA-t tancol, a stilusa sok minden keveredese (kubai, rumba, street, hip hop stb..) tobb stilusjegye ellesheto, emellett nagyon erthetoen, gyakorlatiasan magyaraz...Luis is nagyon jo, raadasul vicces.

Szoval hajra, meg akkor is, ha esetleg kubait tancolsz!!
Kar, hogy en nem lehetek ott :(:(
Előzmény: Dj. Adalberto (3180)
Dj. Adalberto Creative Commons License 2009.02.24 0 0 3180
Kedves Fórumozók!

A hétvégén Budapasten a Salsacandela tánciskola rendezésében tart Workshop-ot Luis Vazquez és Melissa Fernandez.

27-én pénteken a VIP party után a Mango Club-ban fognak bulizni ill. reményeink szerint egy bemutatót tartani.

Gyere el Te is ha együtt szeretnél lenni a Sztárpárossal.

Nyitás 21-órától.

220 nm táncparkett (dohányzásmentes)
Az előtérben Kubai ételek, italok (eredeti Kubai koktélok) Kubai személyzet

Táncbemutató.

Zene: Dj. Adalberto és vendégei (Salsa, Merengue, Bachata, Cha-Cha-Cha, Reggaeton.........)

Belépődíj: 1000 Ft (Tánciskolás bérlet felmutatása esetén 800 -Ft)

Cím: (Fáklya Klub) 1067. Budapest, Csengery u. 68.

Info: http://www.mangoclub.adalberto.hu


Várunk Mindenkit szeretettel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!