Keresés

Részletes keresés

tristen Creative Commons License 2012.08.09 0 0 3443

Szia!

 

Mire kérsz UH vizsgálatot? A sérvet nem lehet elméletileg kimutatni vele..

 

hali

Előzmény: dalmata13 (3441)
zekkkk Creative Commons License 2012.08.08 0 0 3442

Ha már így rákérdeztél, akkor elmondom:-) Két hét múlva lesz pontosan egy éve hogy megműtöttek, miniplasztikával. Azóta elmondhatom, hogy a kezdeti fájdalmaim, félelmeim elmúltak szerencsére, az érzéketlenség is megszűnt az adott területen, de azért ha nehezet csinálok (viszonylag), akkor érzem még mindíg azt, hogy nem is az erőlködés pillanatában, hanem egy-fél nap után és van hogy eltart egy ideig. Aztán minden jó lesz utána. Az is igaz hogy a műtét óta nagyon vigyázok minden ilyen jellegű emeléses mozdulatra, munkára, de van hogy megfeledkezem róla, de akkor már késő:-) Ahogy a doki is mondta: emelhetek nehezet is, de csak "kar izomból és nem hasizomból" azért ennek nem vettem észre a jelét hogy kideltásodtam volna:-D A műtéti heg szinte teljesen eltűnt, majd teszek fel róla képet valamelyik nap. Szóval minden olyan mint régen, majdnem minden.

Előzmény: tristen (3439)
dalmata13 Creative Commons License 2012.08.08 0 0 3441

többször gondolkoztam azon, kérek egy ultrahangos vizsgálatot.

dalmata13 Creative Commons License 2012.08.08 0 0 3440

basszus nem vált be a csel, így fekve súlyzózva is fáj ,csak később jött elő.kb 1 hete fájdogál ,érzékeny,kissé meg is duzzadt az az oldal.illetve mindig egy kicsit dundibb volt a mütét óta , csak már egy kis zsírpárnácska is van rajta.Ennyi

Előzmény: tristen (3439)
tristen Creative Commons License 2012.08.07 0 0 3439

Sziasztok!

 

Hogy vagytok kedves Sorstársaim? :)))

 

hali :-)

Előzmény: tristen (3438)
tristen Creative Commons License 2012.08.02 0 0 3438

KITARTÁS! :-)

Daytona Creative Commons License 2012.08.01 0 0 3437

Delwen: engem nagyjából hét éve műtöttek és a heg környéki rész még mindig érzéketlen. Szerintem ez már így is marad. :)

Előzmény: Delwen (3433)
dalmata13 Creative Commons License 2012.07.27 0 0 3436

engem jó másfél éve mútöttek,én is megpróbáltam visszatérni a sportos életmődomhoz.Nem árt az óvatosság.Nekem a kézi súlyzózással voltak problémák.Mindig elkezdett sajogni utána a mütött hely,kb jó egy hétig.Megint megpróbáltam megint fájt. aztán megint megkiséreltem megint sajgott.Változtattam a pozición, leültem,így kézi súlyzóztam,Így is fájt.Egy hete megint elővettem a súlyzót,mert eszembe jutott mi lenne ha fekve csinálnám.Na igy már megy különösebb fájdalom nélkül.Ezzel azt akartam közölni,hogy nem árt kisérletezni.

Előzmény: klevi36 (3430)
klevi36 Creative Commons License 2012.07.22 0 0 3435

Köszönöm szépen aranyos vagy! nemgondoltam volna hogy pont egy hölgytöl fogok megnyugtató választ kapni!

Előzmény: Delwen (3433)
tristen Creative Commons License 2012.07.20 0 0 3434

Sziasztok!

 

Ezzel a csodálatos mozgásra inspiráló képpel kívánok szuper hétvégét Nektek!

 

 

hali :-)

Delwen Creative Commons License 2012.07.19 0 0 3433

Huhhh... rég jártam erre, és micsoda kis pengeváltásra térek vissza, azanyja....
Ez az a szitu, ahol mindenkinek igaza van.
Klevinek is, aki most esett át a műtéten, és aggódik, és kíváncsi a sorstársai tapasztalatára, hogy erőt merítsen belőle, és Tristennek is, aki azt mondja, hogy már ötvenszer leírta ugyanazt, lehet visszalapozni a fórumon, és megtalálja a választ minden kérdésére.

Drága Klevi... én azért mondok pár szót a tapasztalataimról. Előljáróban annyit, hogy 32 éves csaj vagyok, elég alacsony a fájdalomküszöböm, szóval nyavalyogtam éppen eleget azokban a hetekben.
Ami a seb alatti duzzanatot illeti, az a belső varratok miatt van, nekem kb. akkorra múlt el, mikor visszamentem melózni, tehát kb. hat hét után. A zsibbadás azért van, mert a műtétnél átvágták az azon a területen lévő idegeket, állítólag majd ez is elmúlik, de nekem egy rész még mindig érzéketlen, fél évvel a műtét után, szóval ez lehet, hogy úgy is marad, de hát annyi baj legyen.
Három hét után én még biztos nem vállalkoztam volna semmi fizikai aktivitása. Kb. két hónap után ültem biciklire, és akkor kezdtem újra a hastáncot is, amit már nyolc éve művelek, szóval nagyon igyekeztem vissza, de az első órákon még így is előfordult, hogy nyeltem a könnyeimet. Sokan mondják, hogy már három hét után visszamentek dolgozni, meg bicikliztek, már pár nappal a műtét után már úsztak, meg ilyenek... Hát én nem tudom. Sztem mindennek jobb kivárni az idejét. Mi múlik egy-két héten, vagy egy hónapon? Az ég világon semmi. és akkor tényleg nem lehet baj.
Most fél évvel a műtét után szinte teljesen tünetmentes vagyok, és most, hogy még fogytam 1,5-2 kilót, még az a kis feszülés is elmúlt, amiről a múltkor itt panaszkodtam.
Szóval fel a fejjel, rengeteg türelem, és ahogy mondani szoktuk, minden nap egyre jobb és jobb lesz! :-)

tristen Creative Commons License 2012.07.19 0 0 3432

Szia!

 

Köszi szépen a megerősítést.

 

Virtuálisan egy nagy csokor virágot küldök Neked. 

 

 

hali :-)

 

 

Előzmény: Teextinna (3429)
tristen Creative Commons License 2012.07.19 0 0 3431

Szia!

 

Ez az oldal igen azért jött létre. Csak hát a legtöbb újonnan érkezőnek le kell írni mindig mindent és ez egy kicsit unalmas már, de amikor én voltam a Te helyedben nagyon jól esett, amikor a többiek bátorítottak és kitartottak velem a lábadozáskor is.. Így hát én ezt nem felejtettem el, és segítünk Neked is..

 

üdv. :)

Előzmény: klevi36 (3430)
klevi36 Creative Commons License 2012.07.18 0 0 3430

Szia! Azthittem ez az oldal azért jött létre hogy megosszák a tapasztalataikat akik végigmentek ijesmi mütéten lábadozáson! de lehet tévedtem!  pedig a beirások részben erröl szolnak! azért itt érdeklödtem! ,igaz orvos mütött de nembiztos hogy öt is kezelték már lágyéksérvel! de majd megkérdem hátha volt már neki is! Köszönöm a sok tapasztalatot gazdagabb lettem, amit a végén irtál Köszi! üdv.

Előzmény: tristen (3427)
Teextinna Creative Commons License 2012.07.18 0 0 3429

Szia!

 

Szerintem,Te mindig nagyon rendes és kedves vagy mindenkivel!:))

Legalábbis én így vettem észre!

Előzmény: tristen (3428)
tristen Creative Commons License 2012.07.18 0 0 3428

Sziasztok!

 

Remélem nem voltam nagyon durva az előbbi hozzászólásomban!

 

üdv. :)

Előzmény: tristen (3427)
tristen Creative Commons License 2012.07.16 0 0 3427

Szia!

 

Azt nem értem, miért nem az orvosodat kérdezed meg? Nem vagyunk olyan helyzetben, hogy anélkül adhatnánk tanácsot, hogy az ne lenne esetleg helytelen...

 

Természtesen a többiek is fognak válaszolni..

 

Gyógyulj meg mielőbb..

 

üdv. és kitartás!

Előzmény: klevi36 (3426)
klevi36 Creative Commons License 2012.07.15 0 0 3426

Sziasztok!  3-hete volt lágyéksérv mütétem,kétoldali!a bal oldali már 3 éves a jobb oldali pár honapos volt, hagyományos mütét volt hálot nemhejeztek be,a doki aztmondta ha esetleg kiujulna majd akkor! a sebesedés 2 hét után lejött mára szép tiszta csak a heg látszik! a seb teljes hosszában pupos, zsibadt körülötte,pici nyomásra érzékeny,a bal oldali golyo enyhén fáj,néha érzek belülröl belenyilaló fájdalmat a bal oldalon,(amugy az volt a nagyobb a régebbi) Kérdésem engem a duzzanat aggaszt mikor mulik el? 3 hét után milyen fizikai munkát ajánlotok? én aktiv sportolo voltam,szerintetek mikor kezhetek sportolni? mindenféle válasz érdekel ,föleg azoké akik már ezt az utat megjárták és van tapasztalat a felépülés terén, a válaszokat elöre is köszönöm.

Teextinna Creative Commons License 2012.07.15 0 0 3425

Szia!

 

Igazán nincs mit, szívesen!:))))

Előzmény: tristen (3424)
tristen Creative Commons License 2012.07.15 0 0 3424

Szia!

 

Köszönöm szépen!!!

 

hali :-)

Előzmény: Teextinna (3423)
Teextinna Creative Commons License 2012.07.14 0 0 3423

Szia!

 

Én is nagyon csodás estét és jó pihenést kívánok Neked!:))

Előzmény: tristen (3421)
tristen Creative Commons License 2012.07.14 0 0 3422

természetesen a csaodás elírás a részemről! :)

Előzmény: tristen (3421)
tristen Creative Commons License 2012.07.14 0 0 3421

Sziasztok!

 

Ezzel a csaodás képpel kívánok Nektek csodálatos és szép hétvégét..

 

 

hali :-)

Teextinna Creative Commons License 2012.07.14 0 0 3420

Szia!

 

Akkor az tényleg jó lehet!:)))

Szép estét kívánok!

Előzmény: Bombyna (3419)
Bombyna Creative Commons License 2012.07.14 0 0 3419

Én nonstop nyaralok ha úgy vesszük,mivel az a munkám amit szeretek csinálni.Legtöbben nem így vannak ezzel :D

Előzmény: Teextinna (3417)
tristen Creative Commons License 2012.07.12 0 0 3418

Szia!

 

Én is nagyon csodás estét kívánok Neked!

 

 

hali :)

Előzmény: Teextinna (3417)
Teextinna Creative Commons License 2012.07.12 0 0 3417

Szia!

 

Úgy tűnik, hogy mindenki nyaral!:-))))

További kellemes estét kívánok Neked!:-))

Előzmény: tristen (3416)
tristen Creative Commons License 2012.07.12 0 0 3416

Sziasztok!

 

Mi ez a nagy csend itt? :))

 

üdv.

tristen Creative Commons License 2012.07.05 0 0 3415

Szia!

 

Van benne igazság, amiket írtál.. A túrázáskor nagyon fontos a jó és kényelmes cipő..

 

Ami a hőleadást illeti, hát az az igazság, korunk fiataljai nem értenek egyet az általad leírtakkal, mivel sokan borotválják majd minden testrészüket.. ez van! :)

 

hali :-)

Előzmény: dalmata13 (3414)
dalmata13 Creative Commons License 2012.07.04 0 0 3414

ami a tappancsokat illeti ,én csak olyan cipőben tudok igazán túrázni amelyikben minden apró kavicsot megérzek a talpam alatt.Más,ma néztem a mútét helyét,szinte semmi nem látszik.Egyik ok ,hogy kinőtt a szőrzet.Minap olvastam a neten ,hogy a szőrzet ebben a nagy hőségben nagyon is hasznos ,segíti a hőleadást ,úgyhogy félre a borotvával.....

Előzmény: tristen (3413)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!