Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.09.29 0 0 1715

Igazad van, tényleg nem ismerlek és tényleg csak reménykedek.

Sajnos fogalmam sincs kicsoda Elyon vagy Will.

Csak tippelni tudok.

Talán az egyik a nap, arany színű (a fény, világosság), a másik pedig a szívem (a sötét, sárkány).

És ha eggyé válnak, arany szívűvé, jóságossá válok akkor jön el a csaj. A "csaj" a szépséget, a szelídséget, az ideált szimbolizálja, ami ezüst.

A nap a szeretet, ő az első, a hatalom. Amit nem láthat senki. Egyesek Istennek hívják.

És ha a szívem teljesen átjárja a szeretet, akkor kapom meg a szívem vágyát. Leszek ezüst. Ami a Földön elérhető legmagasabb fokozat. És ha a Föld minden lakója ezüst lesz akkor jön el a királynő. Mi mindannyian leszünk a királynő együtt. Sajna nem lehet egyetlen személy a királynő.

 

Én se gondolom, hogy kötelező lenne böjtölnöm, de már régóta tervezem, mert az első és utolsó jobban megérti egymást ha tiszta a kapcsolat. És most szeretnék egy tisztább kapcsolatot az elsővel. Én ugyanis az utolsó vagyok.

Szóval én magam döntöttem úgy, hogy böjtölök.

Előzmény: Törölt nick (1714)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.29 0 0 1714

Tévedsz és nem ismersz, mert csak reménykedsz! Elyonról se tudod hogy kicsoda, de a királynő elyon és will erejét is egyesiteni tudja. Tehát a királynő még annál is sokszázmillioszor szebb, és bármikor megtudja ugyanazt, vagyis pl megidézni és idézést tanitani, és majdnem minden jóval elhalmozni, valószinü kc a királynő mert a húga azt mondta hogy nagyon szép, pedig a húga is borzaszto erős. Nekem ez mind1, csak pénzt szeretnék de ő jön majd ha akar és őt nem könnyü azonositani. Nem kell böjtölnöd, a kezdők anélkül is megkapnak mindent, igy fogd fel, mögöttem valojában 8 év van (amiota van ihlet). A csaj is kezdő, ez a varázsa az egésznek, de ő nem fog tévedni és ugyanannyi ideig tart neki a dolog, ha kc (ez se biztos) akkor kicsit fiatalabb nálam, és én is veszettül fiatal vagyok a hivatáshoz képest, de megy, az a lényeg. Tehát ugyse tudod ki vagyok, mert ha tudnád az olyan lenne mintha a csaj azonnal a szemed elé kerülne, és látnád az arcát is, pedig ő a második abszolut szinten, én vagyok az első ezért engem ez nem tud érdekelni, ö könnyen elérheti hogy érdekeljen stb. de mindent neki kell tennie emiatt, és segitségül kapja a mérhetetlen gazdagságot, mert minden pénz és csaj nála van stb.

Előzmény: Törölt nick (1713)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.29 0 0 1713

Köszönöm, hogy írtál.

A böjt tényleg hasznos. Ki fognak tisztulni a dolgok. Biztos ami biztos én is böjtölök veled, mert rám is rám férne.

Ha szomjas vagy, csak tiszta vizet igyál. Hatékonyabb lesz a szellemi felemelkedés.

Kerüld az alkoholt és a cigeretátt is.

Remélem sikerül egy hullámhosszra kerülnünk és tisztábban megértjük majd egymást.

Úgy érzem segíthetünk egymásnak a saját boldogságunk eléréséhez.

Bár engem is tanított volna Elyon hercegnő, nem bolyonganék ilyen vaksin előre.

A böjt első néhány napja lehet, hogy nem lesz kellemes, de tarts ki!

Ha van még hasznos infód amit úgy érzel el kéne mondanod, szívesen veszem.

Hiszem, hogy minden kapcsolatban van valami értékes mindkét fél számára.

Reméljük a legjobbakat és félelem nélkül nézzünk szembe mindennel ami szembe jön.

Én esküszöm holnaptól böjtölök.

Kíváncsian várom, mit hoz a tisztulásunk.

Szép élményeket kívánok Neked!

 

"Csak a körvonalát láttam, ami sárga szinü volt, és fényes megjelenése volt. Utána napfényt láttam ami belőle sugárzott ki"Ez a boldogság előjele. Ha már ennyi szenvedésen átmentél, most már ne fordulj vissza!

Előzmény: Törölt nick (1712)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.29 0 0 1712

Azthiszem erre válaszolhatok. A csaj aki ma megjelent, annak teljesen olyan alakja volt mint kc-nak. Csak a körvonalát láttam, ami sárga szinü volt, és fényes megjelenése volt. Utána napfényt láttam ami belőle sugárzott ki, és a csajt ekkor látatlanba láttam már és nem változott, ugy nézett ki mint kc, mosolygott és tényleg olyan, kifejezhetetlen kápráztató volt. Amikor elyon hercegnő tanitott, akkor láttam ugyanilyen fényes sárga ékszerfüzért is, gondolom a csaj akkor sajátitotta el a technikai részleteket. Persze vannak más (sokféle) megjelenések is, de most pl a csaj jelent meg, legalább 5 percre, és olyan volt amit máskor nem lehet látni, olyan mintha tényleg elolvasta volna valaki és azon keresztül-felül jelent volna meg (neki is megjelent)

Neki azt üzenem hogy kerüljön bármibe is most böjtölni kell (állandó helyzet alapján), mert elérkezett az ideje, azt nem akarja/utálja senki se de meg lett mutatva és kész. Nagyon szeretem őt, ez nagyon titkos mert ilyen még sosem volt ezelött, és jó ha megjelent, ha csak egyszer is de az már oké

Előzmény: Törölt nick (1708)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.29 0 0 1711

Mert keveredik a régi energia amit a múltadból, esetleg előző életedből hozol és a jövő zenéje.

Azt fogadd el igaznak ami számodra kellemes. Akkor is ha baromira hihetetlen. Most lépjük át a halandóság küszöbét.

Néha fájdalmatt érezhetsz amikor a jobb gondolatban kezdesz hinni. Ez a fájdalom arra kényszerítene, hogy viszatérj a régihez, mert a Föld többi lakója még abban él. Viseld el a fájdalmat és tarts ki azon hited mellett amire a lelked vágyik.

A régi energiát felül kell múlni az újjal. A jelenlegi világ ami még a régibe energiába kapaszkodik ellenáll.

Légy szelíd, de bátor. A szelídség mindenen átjut.

Már a Bibliában is megjósolták, hogy a szelídek öröklik a Földet. Akkor még azt hitte az emberiség, hogy a menyországba jutáshoz meg kell halni, az valhol máshol van. Azért haltunk meg, mert nem voltunk elég szelídek.

A kollektív bűntudat még a legszelídebb embert is porba sújtotta, meghalt. A lélek halhatatlan. Testöltések sorozatán keresztül egyre nemesedik, szebb alakot ölt.

 

Hitem szerint és mert így tartom értelmesnek egyszer eléri az újraszületés nélküli testformálás képességét.

Ha például ember, akkor a vágyainak megfelőle test alkul ki körülötte.

Én legalábbis úgy szeretnék kinézni, hogy a szexuális beállítottságomnak megfelelő testem legyen.

Konkrétan a lehető legtöbb lány vonzónak találjon, mert bár eddig ragaszkodtam ahhoz, hogy megtaláljam a nagy Őt, most már az új energia meggyőzött arról, hogy a változatosság gyönyörködtet. És egyelőre nem dicsekedhetek azzal, hogy a lányok rohangálnának utánam.

És most kezdek szabadszerelem párti lenni, de nekem fontos a gyöngédség.

Ezért nem is szexnek hívom, hanem a tőled eltanult "szerelmeskedés" szót használom rá.

Nem tudom érzhető-e a különbség?

Szóval a szex mellet egy barátság is maradna, de nem feltétlen házastársi viszony.

De ha találok olyat aki teljesen elbűvöl és én őt, meg az életvitelünk is passzol egymáshoz akkor úgyis összebútoroznánk.

Most már valószínűleg olyan lesz aki nyitott is marad, tehát... (a fene se tudja még mi lesz)

Csak az biztos, hogy őszinteség lesz és féltékenység nem.

Előzmény: thoughts (1684)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.29 0 0 1710

Így igaz, már amennyit megértettem a mondandódból.

Mindenkinek legyen jó, de nekem is.

Javasolhatom, hogy a világmegváltás topikban folytassuk? Ha T-nek nincs ellene kifogása.

Előzmény: Törölt nick (1704)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.29 0 0 1709

Én is úgy hallottam. Akkor most mi lesz, leszoksz?

Vannak lányok akik nem szeretnek dohányosokkal csókolózni.

Talán nagyobb esélyed lenne, hogy összejöjjön egy szép éjszaka. ;)

Előzmény: thoughts (1703)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.29 0 0 1708

O.K.

Kicsit lassíts kérlek! Nem teljesen értelek, de szeretnélek megérteni. Lehetőleg válaszolj minden kérdésre sorban egymás után, hogy megérthessük egymást.

Minek vallod magad? Embernek? Remélem igen.

 

"Nem tehetem."

Mit nem tehetsz?

 

"Csak azt tudom hogy ez fantasztikus, és most is megjelent a csaj nekem (tehát más is látta)."

Mi a fantasztikus? A csaj hol jelent meg? Amit az emberek fizikai valóságnak, látomásnak, álomnak vagy képzeletnek hívnak? A csajnak volt feje, vagy csak a testét láttad? (én csak a testét és nekem álomban jelent meg)

 

"A világ száma az 57, ha annyi zenét sikerült összegyüjteni akkor jo lesz."

Ezt a mondatot nem tudom értelmezni, elég misztikusnak hangzik, de mégsem érzem teljesen értelmetlennek.

 

"A homoszexualitás azért bűn, mert mindig erőszak következménye."

Ha két ember erőszak nélkül kedvére tesz egymásnak, akkor az nem bűn.

Ha ezt el tudod fogadni, szerintem máris gyűjtöttél egy újabb "zenét". A régi zene (energia) volt az, hogy a homoszexualitás bűn. Ezt az előző életedből hoztad. Akkor még az volt a cél, hogy elszaporodjunk a Földön.

Most már elég sokan vagyunk és a régi zene (energia) megváltozik. Az új zene a szaporodás nélküli élvezet lesz.

Most egy átmeneti időszakban vagyunk. Egyesek még szülnek, mások már átálltak az új zenére. Van egy kis kavarodás, de próbáld barátsággal szemlélni. Hosszú távon az új energia (zene) lesz a nyerő. Barátkozz a gondolattal, hogy baráti alapon minden kötöttség nélkül alkalmi szexkapcsolatot létesíthetsz majd. És nem bűn, ha szelídséggel párosul.

 

"Nos igen, egyenesen arányos a világ jósága azzal hogy mennyi pénzt kapok, de nagyon kell tisztelni azokat akiknek sok pénzük van, a pénz száma ugyanis az 55."

Mindenkit tisztelni kellene, de a becsületességet a leginkább. Senkitől nem sajnálom a pénzt, de nem minden gazdag embert látok becsületesnek. Valakik kihasználják a sok pénzükből adódó előnyt, hogy másokat több munkára kényszerítsenek nagyon kevés pénzért. Itt sérül az igazság aminek a száma végtelen. A pénz száma csak 55.

A pénz valóban hasznos eszköz.

 

"Tehát annyira fantasztikusan jó hogy kitépi a földet mások agyábol igy a lelkük megérzi, meglátja azt ami végtelenül szebb és az rájuk is mosolyoghat, onnantól már mind1 a megtérés stb."

Ebben igazad van, azok akik sokat szenvedtek igaztalanul, azok lelke ébred hamarabb a tisztaságra.

Ha ez már megtörtént, akkor viszont a tiszta lelkűek akiket a hamis gazdagok elnyomtak vissza kell, hogy tudják állítani az egyensúlyt, az igazságot a Földön. Vagyis valahogy szelíd eszközökkel rá kell venniük a hamisan gazdagokat, hogy lemondjanak a feleslegükről, a hivalkodó életvitelükről. Nem akarja senki, hogy nélkülözzenek, csak lássák azt be, hogy nélkülözni nem jó. Ha belátták, akkor adni fognak a szegényeknek a feleslegükből és mindenki blodog lesz.

 

"Egy túljutott nagyon szép külsejü, olyan mint a napfény stb. A titkos tudásrol is mondott valamit, meg az időröl és az hogy müködik, de elfelejtettem, talán majd legközelebb:)"

Egy túljutott a jövőbe pillant be ami mindig homályos, sohasem konkrét, de onnan vissza kell térnie a jelenbe ami konkrét.

Szerintem, te bepillantottál a jövőbe. Én is jártam ott és sokáig tartott megértenem, hogy az csak egy lehetőség.

Mindannyian közösen döntjük el, milyen jövőt valósítunk meg. Egy közös jót kell kialakítanunk, hogy mindannyian boldogok legyünk. Az embereknek a Földön kell megvalósítaniuk a menyországot, ez az emberiség feladata.

Aki meghal és visszakívánkozik a lelke, az egy szebb testben visszaszületik a Földre. Aki végképp más világba való, az talán másik világban születik meg. Egy az ő zenéjének (energiájának) megfelelőben.

Aki az ésszerűségre hivatkozva elkívánkozna, vagy már menne meghalni és visszaszületni mint én, az meg megtapasztalja, hogy nem lehet elmenni. Engem a Föld fogva tart, nekem egyelőre itt lenne dolgom, csak még nem tudom mit kéne csinálnom.

Kösz, hogy itt vagy és elmondtad mit láttál. Szeretném ha még kapcsolatban maradnánk. Örülök neked, végre valaki akit érteni kezdek. :)

 

Én is bepillantottam a jövőbe. Láttam, hogy örök életűek lehetünk itt a Földön, ha sikerül megegyeznünk az igazságos javak és feladatok elosztásáról. Lemondunk az erőszakról. Nem ítéljük el a másikat mert olyat is kipróbál amit mi nem tartunk vonzónak, de nem erőszakkal teszi, vagyis minket nem kényszerít rá. Partnerek, barátok leszünk, nem lesz többé alá- felérendeltségi viszony.

Előzmény: Törölt nick (1707)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.29 0 0 1707

Nem tehetem. Csak azt tudom hogy ez fantasztikus, és most is megjelent a csaj nekem (tehát más is látta). A világ száma az 57, ha annyi zenét sikerült összegyüjteni akkor jo lesz. A homoszexualitás azért bűn, mert mindig erőszak következménye.. Nos igen, egyenesen arányos a világ jósága azzal hogy mennyi pénzt kapok, de nagyon kell tisztelni azokat akiknek sok pénzük van, a pénz száma ugyanis az 55. Ez majdnem teljes, tehát ott lehetnek a fejlődésben (úgy hogy mindez csak illuzio). Tehát annyira fantasztikusan jó hogy kitépi a földet mások agyábol igy a lelkük megérzi, meglátja azt ami végtelenül szebb és az rájuk is mosolyoghat, onnantól már mind1 a megtérés stb. Egy túljutott nagyon szép külsejü, olyan mint a napfény stb. A titkos tudásrol is mondott valamit, meg az időröl és az hogy müködik, de elfelejtettem, talán majd legközelebb:)

Előzmény: Törölt nick (1706)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.29 0 0 1706

Csak egyesek túl sok pénzt kaptak és túl pökhendiek. Nem arányos a közösségért végzet munka és a jutalom.

Ez a világ rákfenéje.

Meg a másság nem elfogadása, a gyűlölködés. Nem kötelező pl. homoszexuálisnak lenni, de akinek az tetszik és kölcsönösen elfogadják egymás közeledését, az miért elítélendő?

Más az amikor erőszakkal történik bármi.

 

Vagy miért ünnepeljük az erőszakot? Bikaviadal, vadászat. Egyáltalán húsevés. Az állat ellenállni igyekszik, menekülne.

A növényekre ez nem jellemző.

Előzmény: Törölt nick (1704)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.29 0 0 1705

O.K. felfogtam :)

Előzmény: thoughts (1702)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.29 0 0 1704

Azok akik nem hisznek, azok pénz formájában is megkapják, hogy mindenkinek öröme leljék a Törvényben. Hiszen azok is erényeik miatt találtak rá, mert kutattak és keresés útján találtak rá (viszonzásul). Tehát aki mindvégig nem hisz, az pénzt kap és a végén úgyis hinni fog, saját szintjének megfelelően mert a jövő minden (hisz én itt megjelentem stb.) a tudásszint szabaditsen meg engemet, rajtam keresztül (én is szabaduljak meg)

thoughts Creative Commons License 2018.09.29 0 0 1703

...a nikotin, az méreg.

 

úgy tudom, hogy ha valaki 1 szál ciginyi nikotint intravénásan kapna, az belehalna...

thoughts Creative Commons License 2018.09.29 0 0 1702

'Nem is értettem, hogy a fenébe tévedtél így el.'

 

úgy, hogy ezt írtad:

 

"az élet majd mindenkit tanítani fog helyettem."

Előzmény: Törölt nick (1699)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.28 0 0 1701

Kösz.

 

Előzmény: thoughts (1700)
thoughts Creative Commons License 2018.09.28 0 0 1700

tőlem...

Előzmény: Törölt nick (1699)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.28 0 0 1699

Nem tudtál megsérteni. Azt éreztem nagyon félre értettél, inkább éreztem túl szerénynek mintsem szerénytelennek amit írtam. Nem is értettem, hogy a fenébe tévedtél így el.

 

Na, igen szmájlival könnyebb lett volna megfejteni. És hát tulajdonképpen igazad is van. Csak egy rész igazság amit írtam.

Bár ha úgy tekintjük, hogy mások számára én is az élet része vagyok, az a hatás amit én gyakorlok rá az számára az élettől ered. Na mindegy, ettől még volt igazság abban amit írtál, nem egy tökéletes megfogalmazás volt részemről.

 

Sokat gondolkodom azon, hogy akik segíthetnének (a túl gazdagok), vajon őket hogyan lehetne szelíd eszközökkel rávenni, hogy nyissák meg a pénztárcájukat és támogassák az elesetteket akik önerőből nem tudnak normálisabb életszínvonalat elérni. "Sajnos" ők nem tapasztalták meg milyen a nélkülözés, így egy hajléktalantól undorral fordulnak el.

Egy igénytelen állatot látnak benne, aki még magával sem képes törődni.

Az érző lény számukra nem látható.

És így pont azt nem látják meg ami belőlük is hiányzik, akkor és ott.

 

Van egy ősi indián mondás.

"Járj egy mérföldet a mokaszinomban!"

 

Azt hiszem sok emberre ráférne, ha egy hétig más bőrébe bújva kellene élnie. Aztán képzelje el, hogy egész életében ez várna rá.

 

Sok kéregető hazugsággal próbál pénzt kicsalni. Talán igazságtalannak érzi, hogy a tehetősebbek nem adnak a rászorulónak.

A igazságos lény számára nem látható.

És így pont azt nem látja meg ami belőle is hiányzik, akkor és ott.

 

Csak ha te magad is kedves vagy valakihez, akkor jön elő belőle is az érző lény, (vagy bukik ki az illető jellemhibája).

Csak ha te magad is őszinte vagy, akkor jön el az áhított igazság, (vagy bukik ki az illető jellemhibája).

 

Talán érdemes lenne megfigyelni önmagunk amikor zokon veszünk valamit. Talán pont meglátnánk belőlünk mi hiányzott akkor és ott, és könnyebb lenne orvosolnunk saját jellemhibáinkat.

 

Azon filózok magamban, ha ilyenkor őszintén és bátran, de indulatok nélkül megmondanám az illetőnek mi a véleményem róla, vajon segítene-e neki kijavítania a saját jellemhibáit? Van egy olyan érzésem, hogy igen. Tesztelni kéne, bár nem akarok pszichiáter lenni, de kíváncsi vagyok a hatásra. Csak rohadtul nem szeretnék okoskodó lenni.

 

Kipróbálhatom Veled?

Ha igen, írok egy mailt milyennek látlak, minden köztünk marad, és vastagon benne van a pakliban, hogy nem vagyok jó emberismerő. Mindig azt mondod "másképp látjuk a világot".

Én meg mindig azt gondolom nagyon hasonlóak vagyunk. Jó lenne tisztázni hol tévedünk el.

A világ megmentése érdekében mondj igent.

Előzmény: thoughts (1697)
friss szél Creative Commons License 2018.09.26 0 0 1698

A legingatabb építmény a földön a szélben lengedező törött nádszál tetején lévő pislákoló mécses, és az Úrnál még ennek is van reménye!

 

 :D

 

thoughts Creative Commons License 2018.09.26 0 0 1697

remélem nem sértettelek meg!

ez poén volt. odabiggyeszttethettem volna egy szmájlit a végére...

 

de azért elég meredek volt, amit mondtál!

Előzmény: thoughts (1695)
thoughts Creative Commons License 2018.09.25 0 0 1696

az életem egy része a fórumé.

thoughts Creative Commons License 2018.09.24 0 0 1695

sokkal, sokkal, sokkal szerényebben!

Előzmény: Törölt nick (1694)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.24 0 0 1694

A legnagyobb tanítómester az élet.

Így a legbölcsebb ha hallgatok, az élet majd mindenkit tanítani fog helyettem.

Előzmény: thoughts (1693)
thoughts Creative Commons License 2018.09.24 0 0 1693

1,3-tizedes a védelmem.

thoughts Creative Commons License 2018.09.23 0 0 1692

+vagyok áldva! /:

thoughts Creative Commons License 2018.09.23 0 0 1691

végső soron, 1 neuronon múlik, hogy miképp döntünk.

Törölt nick Creative Commons License 2018.09.18 0 1 1690

Parányi életem a történelem óriási palettáján ajándék, mely egy "pillanatra" fel, majd letűnik. 

E "pillanatban" megismerem az élet "ízeit", um. szeretet - gyűlölet, szerelem - elidegenedés, 

szorgalom - lustaság, erőnlét - erőtlenség, zaj - csend, fiatalság - öregség, lelkesedés - apátia, 

hit - hitetlenség, stb.. Kegyelem, hogy ez a "pillanat" itt és most még tart. Szívem lüktet, élek! 

thoughts Creative Commons License 2018.09.18 0 0 1689

az életem egy mese.

(...hab nélkül...)

thoughts Creative Commons License 2018.09.15 0 0 1688

...

Előzmény: thoughts (1687)
thoughts Creative Commons License 2018.09.15 0 0 1687

hallgatás beleegyezés

thoughts Creative Commons License 2018.09.13 0 0 1686

ezt a cigaretta-tekerésre értettem.

(...de szerintem tudtátok...)

Előzmény: thoughts (1636)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!