Keresés

Részletes keresés

climbz Creative Commons License 2012.10.12 0 0 3578

Mikor derült ki, hogy laparoscopos műtéted lesz? Még műtét előtt? Vagy így ébredtél?

 

Képzeljétek csak akkor tudok ide írni ha az új hsz. menüpontot használom. Egyébként azt írja vissza, hogy a hsz nem tartalmaz szöveget:OOOO Nekek annyira aprók a betűk, hogy alig látom, azért van benne olyan sok betűhiba.

mentolos májkrém Creative Commons License 2012.10.12 0 0 3577
Mivel engem vágtak, az első napon minden fájt, de inkább csak idegesítő, hogy egy kiskancsóval, meg egy hülye kábellel kell menned mindenhova. Nem vészes. Amikor kihúzták, az is csak csípett. Sokkal brutálisabban néz ki, mint amilyen. Amikor mentünk kivetetni, néztük a vérvételes emberek arcát, ahogy elsuhantam előttük. Írtam már, de újra: friss, hasi sebbel nehéz röhögni. :)
climbz Creative Commons License 2012.10.12 0 0 3576

Sziasztok!

 

Szétröhögtem magam ezen a jeges kávés storyn:DDDDD Ilyen tényleg nem bánom, hogy nem fiúnak születtem:DDDD

 

A drain nagyon rossz? Én nagyon félek tőle mert arthroscopia után a térdemben nagyon fájt:(((( Igazából amikor kikerült el is múlt minden fájdalom de azt az egy éjszakát nem kívánom senkinek.

 

Végül nekem novemberben lesz a műtét.

mentolos májkrém Creative Commons License 2012.10.12 0 0 3575
A műtét előtt állókat biztos megijesztem, de azért még mindig inkább ez, mint mondjuk a rák. Fáj, b*ssza meg, de már gyógyulok. Sokkal komolyabb bajok vannak a világban.
Daytona Creative Commons License 2012.10.12 0 0 3574

Hát ha vágtak, akkor sokáig fogsz gyógyulni, de azért nem lesz elviselhetetlen, ne aggódj. Az lesz majd a vicces, amikor már-már azt hiszed, hogy jól vagy, aztán egy hirtelen rossz mozdulattól úgy érzed, hogy szétszakad a beled. :)  De ha eleinte érzel mindenféle fájdalmakat, duzzanatokat, nyilallásokat, az teljesen természetes, a gyógyulási folyamat része. Szétszakadni biztosan nem fog, ezt úgy összevarrják, hogy csak extrém-mega terhelés szakíthatja szék, de előbb kekszelsz be a fájdalomtól, mint hogy azt a szintet elérd. :)

Előzmény: mentolos májkrém (3573)
mentolos májkrém Creative Commons License 2012.10.12 0 0 3573
Még a herém is hasogat időnként. De az megnyugtató, hogy éjjel merevedésre ébredtem (már elnézést a hölgyektől), pedig azt hittem, az már sosem lesz többé. Marha idegesítő, hogy csak az agyam tudja, hogy a műtét előtt rosszabb volt, mert ha kiszorul...
tristen Creative Commons License 2012.10.12 0 0 3572

Szia!

 

Bizony vannak jó kis élményeink, nekünk, férfiaknak...

 

hali :)

Előzmény: Delwen (3568)
tristen Creative Commons License 2012.10.12 0 0 3571

Szia!

 

Vígasztaljon az, hogy nem aranyérre műtöttek. Elmaradott, halmozottan hátrányos helyzetű országokban még így vizsgálják a betegeket.

 

a

 

:))))))))))

 

Kitartás! Ha nagyon fáj, kapj be egy fájdalomcsillapítót...

Előzmény: mentolos májkrém (3570)
mentolos májkrém Creative Commons License 2012.10.12 0 0 3570
Hálós, persze. Azt mondta a nővér, hogy a harmadik és a hetedik nap lesz rossz. Eddig igaza van, fáj.
tiburon51 Creative Commons License 2012.10.12 0 0 3569

Vágtak... de azért "hálós" műtét volt, ugye?

 

Jobbulást!

Előzmény: mentolos májkrém (3555)
Delwen Creative Commons License 2012.10.12 0 0 3568

Júúúj, fiúk, hát nektek aztán vannak külön élményeitek a műtétről. Szerencsére minket lányokat megkímélt a természet ezen részektől :-)

Ami a röhögést illeti, hozzám másnap bejött két kollégám meglátogatni a kórházba, és szétröhögtem magam, közben meg folytak a könnyeim úgy fájt :-)

És fájt még a köhögés, a tüsszentés, na attól csillagokat láttam, úgyhogy inkább addig csavargattam az orrom, míg elment az inger...

Jobbulást a friss műtéteseinknek!

dalmata13 Creative Commons License 2012.10.12 0 0 3567

nekem két napig volt a kórházban felpolcolva,valami törülköző vagy lepedőcsik volt összehajtogatva.Arra ébredtem ,hogy ott volt a lábam közt.Az átkozottul huncut nővérke persze egyből észrevette amikor felfedeztem-Azt ne piszkálja, az a Julcsa- mondta,-Ki ne vegye mert akkora tökei lesznek mint a focilabda.Nos annyi haszna azért volt ,hogy az első kacsás pisilésnél ami mellément azt felszívta azonnal.....

Előzmény: mentolos májkrém (3564)
tristen Creative Commons License 2012.10.11 0 0 3566

két évvel ezelőtt, nyáron......

Előzmény: tristen (3565)
tristen Creative Commons License 2012.10.11 0 0 3565

Igen, fel kellett. Nekem nyáron volt a műtétem, elég meleg volt és jegeltem is, de hát majdnem lefagyott a tököm. Úgy hogy minimalizáltam a jegelést. Inkább a jeges kávémba tettem a jeget. :)))))))))

 

Na ne nevess most ezen! Mert fájni fog!

 

Szóval polcolgassad csak a zacsit..

 

Eddig menetrendszerűen gyógyulsz!

Előzmény: mentolos májkrém (3564)
mentolos májkrém Creative Commons License 2012.10.11 0 0 3564
Még valami. A zacsitokat fel kellett polcolnotok?
tristen Creative Commons License 2012.10.11 0 0 3563

Szia!

 

Hát igen, röhögni most nem kellemes, de a nevetés gyógyít!!!!!!!!!!!! Fogd meg a sebedet, amikor nevetsz! Hátha könnyebb lesz így! :))

 

KITARTÁS!

 

A gyógyulás már közel van!

 

hali :)

Előzmény: mentolos májkrém (3562)
mentolos májkrém Creative Commons License 2012.10.11 0 0 3562
Köszönöm!
Egyébként a tökömet a buzis vicceitekbe, feljövök ide, mély önsajnálatban, erre ez a kép fogad. Marha jó ám friss, hasi sebbel röhögni! :)
tristen Creative Commons License 2012.10.11 0 0 3561

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: zekkkk (3559)
tristen Creative Commons License 2012.10.11 0 0 3560

Szia!

 

Én sem kaptam véralvadásgátlót, amúgy nekem olyan híg a vérem, hogy egy tiszta vicc. A vámpíroknak sem kellenék.

 

Adj időt a gyógyulásnak, biztos, hogy nem újult ki a sérved, ez szinte képtelenség, csak most így érzed. Hidd el, én már tapasztalatból írom ezt.

 

Gyógyulj meg mielőbb....

 

Kitartás!

Előzmény: mentolos májkrém (3558)
zekkkk Creative Commons License 2012.10.11 0 0 3559

:-DD

Előzmény: tristen (3554)
mentolos májkrém Creative Commons License 2012.10.11 0 0 3558
Vágni kellett, bizony, még egy csövet is kaptam bele, másnap vették ki. Nem nagy kaland, csak ijesztő a külseje.
Ti kaptatok véralvadásgátlót? Én nem, de valaki emlegette nekem.
Be van dagadva a golyóm azon az oldalon, meg mintha megint lenne valami a zacsiban. Remélem, csak duzzanat, nem újult ki két nappal a műtét után.
tristen Creative Commons License 2012.10.11 0 0 3557

Szia!

 

Semmi bajod nem lesz. Nyugodj meg! Ha hagyományos műtéted volt, akkor elég sokáig még bizony rendkívül érzékeny lesz.

 

A szervezeted most alkalmazkodik az új helyzethez. Adj időt magadnak.

 

KITARTÁS!

 

üdv.

Előzmény: mentolos májkrém (3555)
dalmata13 Creative Commons License 2012.10.11 0 0 3556

Akkora volt a sérvem, hogy vágni kellett -akkor nem laparaszkópos volt?

Előzmény: mentolos májkrém (3555)
mentolos májkrém Creative Commons License 2012.10.11 0 0 3555
Na, kedden szétkaptak. Akkora volt a sérvem, hogy vágni kellett, másnap is emlegették a nővérek.
Senkit se akarok megijeszteni, de ez nagyon szar. Féltem az altatástól, pedig az egy elég semmi dolog, fel sem tűnik. Nem alszol el, csak nézed a plafont, aztán csukva van a szemed, de már vége.
Viszont én most be vagyok szarva. Mocorgást érzek a varrat alatt, rettegek, hogy szétnyílt, pedig alig mozgok. Nagyon hülye érzés, ha leülök, vagy sétálok.
tristen Creative Commons License 2012.10.11 0 0 3554

Szia!

 

budapest.hu/meleg_budapest honlapján láttalak meg.  Az időjárást akartam megnézni, hogy milyen meleg időnk lesz, és a böngésző rátévedt a képedre. Hát ez van! Nem tudtam én sem, hogy időnként fellépsz ilyen helyeken is. Nem kell szégyellni, a pénznek nincs szaga! :)

 

Kitartás! :)))))))))))))))

 

 

Előzmény: Daytona (3553)
Daytona Creative Commons License 2012.10.11 0 0 3553

Tristen, hol találtad meg a fotómat? :)))))

Előzmény: tristen (3549)
tristen Creative Commons License 2012.10.10 0 0 3552

Nagyon szívesen! :-)

climbz Creative Commons License 2012.10.10 0 0 3551

Aztaaaa...:DDDD

Előzmény: tristen (3549)
Teextinna Creative Commons License 2012.10.10 0 0 3550

Woow!

Köszönöm tristen......:)))))))

Előzmény: tristen (3549)
tristen Creative Commons License 2012.10.10 0 0 3549

De hogy kedveskedjek a NŐI fórumozóknak is, íme egy kép..

 

 

üdv. :)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!