Keresés

Részletes keresés

Norgi Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9092
Na jó, kifékeztele... olyan gyors vagyok... Tényleg milyen autód van?
Előzmény: Törölt nick (9090)
Norgi Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9091
Rendben, de ha 2 sávnál már egész jól megy, és még autópályán is vagyunk, azért már csak feltünik, hogy: "Nini, ott egy sáv..." Arra van esze, hogy gyorsan megyek, meg nem vagyok bekötve (minid bekötöm magam!)...
Előzmény: Bihus (9089)
Bihus Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9089
Nálunk a rendőrnek sajnos egyáltalán nincs is esze ága :)))

Amúgy nálunk elég kevés helyen van lakotton kívül három sáv, azok is főleg kapaszkodósávok, ezért nincsenek hozzászokva az emberek, hogy ki kéne húzódni.

Előzmény: Norgi (9087)
Norgi Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9088
Nem te csordogáltál elöttem az érdi emelkedőn? Tudod amikor a füvön előztelek meg... :))
Előzmény: Törölt nick (9086)
Norgi Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9087
Na hali!

Nálunk a rendőrnek esze ágában sincs megbüntetni a töküres autópályán a középsó sávban autókázó autóst... Vajon miért? Azért volt DM, mert konkrétan németeknél láttam ezt (TV, Pro7). Ja és megsértődtem a kritikán!! :)

Előzmény: Bihus (9081)
robicsek Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9084
ja, szóval nekem nincs jogom előzni, csak neked.
Előzmény: Törölt nick (9082)
Norgi Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9083
Na hali!

Hát igen! A párhuzamos közlekedés autóőályára vonatkozó szabályai nem azt mondják, hogy ha a megengedett sebességgel haladok, akkor az enyém a sáv... De gondolj bele, lehet úgy jogsit kapni, hogy sohasem láttál autópályát... És még nem is beszéltem arról, hogy teljesen más viselkedést igényel.... Még azt imádom, amikor nem pont eléd megy ki, de amikor odaérsz a seggébe akkor elkezdi nyomni, meg mutogatni....

Előzmény: Törölt nick (9078)
Bihus Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9081
Már megint ezek a fejlettebb országok...
Úgy látom, a "fejlettebb országok"-ban DM-mel fizetnek :)))
Előzmény: Norgi (9077)
robicsek Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9080
Tudod, ha mögöttem jönnél, és nem villognál meg dudálnál, én egyből elengednélek. Aki dudál meg villog, azokat nem szoktam oly gyorsan.
Előzmény: Törölt nick (9078)
hc Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9079
Ma délelőtt a budaörsi virág/autópiacnál egy szakadt, piros Merdzsó kombi előzött a záróvonalon keresztül, azzal sem törödve, hogy éppen szembe jövök. A rendszám bogarászása helyett inkább a padkát vizsgáltam. JQA az ilyen büdös köcsög állatnak!!

hc

Norgi Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9077
Na hali

Beszálnék én is az M7-es topicba. Fejlett(ebb) országokban, a leállósávban való előzést, a jogosítvány helyszínen történő elvételével "díjazzák", a balról elözést szintúgy, de ellentétben velünk, odakint, a középső (esetleg belső) sávban való indokolatlan tötymörgést is nagyon szigorúan veszik. Levideózzák a belső sávban autózót, majd megszorozzák a megtett km-rel, 2000DM köről mozog az összeg. Balról előzni azért nem olyan sokat szoktak, elösször mindig jobbról probálkoznak, és azért valljuk be aki nem húzódik le, az azért jó nagy bunkó! Mindennap járok pest felé az M1/M7-esen, a középsősáv végig foglalt, a belső is igen gyakran tele, de kissebb megszakításokkal a külsőben (igen ott!)simán lehet menni 130-150-et. Akkor most ki is a bunkó, aki 3 sávból 2 csinál, vagy én aki szart sem zavarom őket...

Bihus Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9074
Mikor én mentem, meg jöttem, egyszerre minimum 10-15 autó szívta volna be, még akkor is, ha az első észreveszi.

Amúgy megfigyeltétek, hogy ahol teljesen új az aszfalt, ott se tökéletes? Zötyis, csak tompábban. Max. 2 évet saccolok neki, és megint sz@r lesz...

Az ilyen helyeken, meg pl. a Hungárián eleve nem lehet jól megcsinálni, vagy csak "eltűnik" közben az anyagból pár dolog???

Előzmény: GanXstaZolee (9072)
martona Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9073
Teszt kurvajó, nem kellett hozzányúlni a válaszokhoz. 30 pont, max teljesítmény.

Gorcsev: te az Iván vagy? Ablakszoft?

GanXstaZolee Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9072
Grrrr, agi521 jó tudni, viszont szerintem nem nagyon lehetett még így se semmi mivel napon bazi meleg volt szombat délben :)
Előzmény: Grrrr (9066)
agi521 Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9071
Papesz,
a M7 folott, az ativelo hidakrol is lehet am merni... ugy mint az M3 bevezeto szakaszan.
pl. a BSE elott szoktak rendszeresen az 50-es tablanal, itt ugye eszre sem veheted, mert hatulrol lo a 3 labu :)))))

udv
zoli

Előzmény: GanXstaZolee (9060)
Gorcsev Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9070
http://totalcar.hu/pszicho/tolerancia/
Megjegyzem, jó nagy baromság ez a 'teszt'... A 28 pontommal szerintük egy vérnősző barom vagyok ("Ön valóban indulatos ember, aki az életben minden konfliktust nagy indulattal él át és azon van hogy mindig és minden helyzetben nyertesként kerüljön ki.")
Ehhez képest az igazi tesztekben rendre átlagon felüli stressztűrő képesség szokott kijönni... Az egy dolog, hogy az embert idegesítik a pofátlanok/marhák (kit nem idegesítenek?), a kérdés az, hogy tud-e az indulatain uralkodni... Én pl. káromkodok 1 jóízűt -tanul is a gyerek rendesen, győzöm csitítani :))-, aztán el van a dolog felejtve. Nem érnek ezek a hülyeségek annyit, hogy 50 évesen infarktust kapjak...
Előzmény: Törölt nick (9069)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9069
Sziasztok!

OFF: Hol van az a bizonyos "agresszivitasi teszt"? Kivancsiva tettetek. :-)

ON: Parkoloban raallas: en egyszer alltam be ugy, hogy mar en is kozel voltam szerintem a keresztezodeshez, erre mikor jovok vissza, ott allnak elottem 5 centivel. De hat akkor meg mattfekete femlokharitoju Subarum volt :-) es volt nekije 4WD is, ugyhogy nem okozott gondot a helyzet.

ZOH

Vámpír Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9068
Na, megcsináltam a tesztet, íme:Adjuk most össze a pontokat és nézzük meg, hogy milyen a viszonya a sebességgel:

Pontjainak száma: 22

Ön többé kevésbé átlagos szintű toleranciával bir. Ha válaszai közül a legtöbbször a " többnyire bosszant" válasz fordult elő, Ön tényleg kiegyensúlyozott ember, ha azonban a másik két választipus ("nagyon idegesít" vagy " különösebben nem érdekel") van túlsúlyban, az Ön indulati reakciói kiszámíthatatlanok, mindig valamilyen helyzethez, hangulathoz vagy valamilyen rossz élményhez kötődnek. Nézze át válaszait: valóban érdemes ezekre ekkora energiát pazarolni?

Amúgy volt néhány olyan kérdés, hogy szívem szerint a "Belelépek a csizmámmal az undorító pofájába" választ jelöltem volna, meg, de ilyen nem volt.
:)

Landro Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9067
Szombat este Balatoni út. Gratulálok annak az állatnak, aki ki akart nyirni. Jöttem fel Pestre, mikor előzésbe kezdtem. A fickó, mintha csak most ébredt volna fel, elkezdett gyorsítani, gondolom zavarta, hogy előzik. Szembe feltünt egy Mercedes utánfutóval. A barom állat mellettem meg csak gyorsít. Mögésorolni már nem tudtam, és a Mercedes egyre közelebb volt már. Nem tudtom, hogy miért gondolt arra a barom, hogy nem rántom rá a kormányt mikor 10m-re lesz tőlem a Mercedes. Szerencsére satufékezett mikor betettem elé a kocsimat.
Másik Állat. Pettend előtt előztem, mikor egy földútról kikanyarodott elém egy Astra kombi. Nem volt messzebb 20 m-nél. Az előzött autó szerencsére látta, hogy szarban vagyok és egy jókorát fékezett. Így utólag is köszönet az életemért. Akkor nem tudtam integetni neki.
Egy-egy ilyen állattal utólag szivesen elbeszélgetnék az ideológiájáról. Lehet kapna egy kis nevelést.
Grrrr Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9066
Penteken a 28-as kilometernel mertek haromlabrol, a Pest fele tarto oldalon. Oda alltak be, ahol megszunik a ketsav, es atmegy haromsavba.
Előzmény: GanXstaZolee (9060)
obga Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9065
Nem olyan nagyon OFF:

Rendôrautó érkezik a piroshoz.
- Nézd, piros!
- Valóban, nagyon szép.
- Most piros és sárga egyszerre!
- Ez gyönyöru!
- Most pedig zöld.
- Csodálatos!
- Sárga.
- Micsoda változatosság!
- Piros!
- Na induljunk, ezt már láttuk.

tec1 Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9064
Egy nagyon elmés rendszám:MEGYE-1

tec1

GanXstaZolee Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9063
Mindegy melyik, csak Daewoo legyen:))
Előzmény: Törölt nick (9061)
Beren Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9062
Esetleg egy Matiz (dizájnos mikró)... :)
Előzmény: Törölt nick (9061)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9061
"... egy mikrohullámú sütő megelőz ..."
Ez a Daewoo Tico lenne? :-)

Macibb

Előzmény: GanXstaZolee (9048)
GanXstaZolee Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9060
Bihus én is tegnap jöttem fel, és 120-nál lasabban nem mentem inkább 140 mindenhol, mivel pont délben jöttem egész jó volt a forgalom, akik a szélén mentek azok szépen lehúzódtak amennyitre csak lehetett. Mérni itt max. szerintem mozgó autóból lehetne azokat sasoltam is rendesen :) mivel a legtöbb helyen leálló sáv sincs...
Előzmény: Bihus (9057)
kivi Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9059
Rendszám: már volt hasonló, én tegnap láttam: SINC-71.

Hm...

Előzmény: Bihus (9057)
bundee Creative Commons License 2001.07.16 0 0 9058
Udv...

Most ertunk haza - de ha nem fekez a baratnom, akkor most nemtudom hol lennenk.

13. kerulet, hegedus gyula utca, csanadi sarok (keravill bolt)

csanadi fout, hegeduson 3szog - jovunk csanadin, erre hegedusrol kb. 80-al atmegy elottunk egy szurke kisbusz - szerencsere nem mentunk gyorsan (kb. 40), ezert 3 meteren meg birtunk allni - es pont a kocsi orra elott kb. fel meterrel ment el a kocsi...

Szerencsere megallt a pasi is - egybol bocsanatozont zuditott rank - olasz rendszamu renault kisbusz volt (AV-xxxxxx szeruseg volt a rendszama, de nem EU szabvanyu, hanem feher alapon piros) - hulye kocsog majdnem belenkjott - de miert nem birt megallni a haromszognel ???

megkellett volna rugdosni a fejet

bar, itt jegyeznem meg, hogy annak is kijarna egy felkorives aki nem gondozza a "vilagito" kozlekedesi tablakat - bar, ennel a keresztezodesnel ennek ellenere is tisztan latszott a haromszog - de a kovetkezo kivilagitatlan keresztezodesben levo haromszog mar egyaltalan nem latszik (index.hu epulet)

na ennyit errol

bundee

ui.: hegedus elejen rendorok a GYURI-1 rendszarmu terepjarot igazoltattak (asszem merci, vagy cseroki)

Bihus Creative Commons License 2001.07.15 0 0 9057
Na, én is kaptam némi kóstolót M7-ből, Siófokon voltunk. Nekem nem tűnt annyira veszélyesnek, 140-nél többel menni nem láttam senkit, viszont az eleinte kicsit durvának tűnt, hogy a 60-as helyeken a körútéhoz hasonló belső sávban 100-110 körüli tempót nyomtak(tunk). De mindenki ment szépen, semmi átlógás, úgyhogy lassan felengedtem. Itt nem szoktak mérni? 80-nál csak kevesen mentek lassabban, pedig voltak ezren.
Viszont láttam nem egy jobbról előzést (M3-on még SOHA). Ezt nehezebben dolgoztam fel...

A parkolásos dolog velem is megesett, nem tudtam kiállni, de én ezt nem tartom olyan vérparasztságnak. Pl. épphogy beférek, elöl-hátul kis hely marad, és látom, hogy a mögöttem álló autóra, ami ráadásul nagyobb is, mint az enyém, annyira ráálltak, hogy nem fog tudni kiállni. Ekkor én állok rá az előttem lévőre teljesen. Na most ha előle kimennek, és jön egy másik, ami... stb...
Ez néha megesik, sokkal egyértelműbb dolgokat sem lehet elvárni a közlekedőktől :(
Pedig a Totalcaros idegtesztem 27 pontos lett :))) De csak azért, mert nem volt olyan kategória, hogy "k*rrrvára idegesít" :)))

Ja, rendszámnak ott a PITE-01 Audi (mi más?) A4(A6?). Hihhetetlen fantáziadús...

BiharyG Creative Commons License 2001.07.15 0 0 9056
Siófok, Petőfi sétány. Egymás után három szembejövő: DENIS-1, BOSI-01, FELHO-1... Hogy egyeseknek mire nincs energiájuk... :)

G.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!