Keresés

Részletes keresés

Polgárőr Creative Commons License 2005.07.22 0 0 7317

Kicsit modosult a táblázatom de remélem igy is értelmezhető!

 

Bocsika

Polgárőr Creative Commons License 2005.07.22 0 0 7316

Üdvözletem Mindenkinek!

 

Ezt most találtam a rakosmente.hu-n. Érdekes és sokakat érintheti aki az éjszakában közlekedik a BKV-val. Kimentettem a minket érintőket akit viszont bővebben érdekel azok nézzenek utána. A BKV. hu-n is fenn van valószínüleg.

 

Viszonylat

Végállomások

és rövid útvonalleírás

Követési idő

911

Rákoskeresztúr, vk. – Pesti út – Kerepesi út – Rákóczi út – Attila út – Moszkva tér – Törökvész út – Csatárka út (körforgalom) – Moszkva tér

120 p.

921

Rákoskeresztúr, vk. – Pesti út – Kerepesi út – Rákóczi út – Attila út – Moszkva tér – Böszörményi út – Fodor utca - Istenhegyi út – Normafa

120 p.

956

Rákoskeresztúr, vk. – Pesti út – Kerepesi út – Rákóczi út – budai rakpart – Batthyány tér – Hűvösvölgyi út – Pesthidegkút, körforgalom

60 p.

969

Rákoskeresztúr, városközpont – Pesti út –
Zrínyi utca – Péceli út – Pécel, Kun József utca

60 p.

980

Rákoskeresztúr, városközpont – Baross utca – Csévéző utca – Pestszentlőrinc, Szarvas csárda tér

30-60 p.

997

Rákoskeresztúr, városközpont – Pesti út – Csabai út – Péceli út – Zrínyi utca – Sáránd utca – Pesti út – Rákoskeresztúr, városközpont

30-120 p.

998

Rákoskeresztúr, vk. – Ferihegyi út – Naplás út – Gyöngytyúk utca – Cinkotai autóbuszgar. – Cinkotai út – Pesti út  – Rákoskeresztúr, vk.

30-60 p.

 

Kellemes hétvégét Kívánok!!!

 

www.arvai.hu Creative Commons License 2005.07.20 0 0 7315
Kedves Blindmouse?
Miből gondolod, hogy jogod van rendre utasítani? Beírásommal senkit nem bántottam, nem volt off, nem volt személyeskedő. Gondolom, sok passzív olvasója van a topicnak. Sem ők, sem a rendszeresen irogatók nem tartották szükségesnek ellenérzésüket kifejteni. A te sértegetéseidre magam részéről nem vagyok kíváncsi.
Kérlek, a továbbiakban légy kissé türelmesebb, megértőbb, toleránsabb.
Előzmény: Blindmouse (7314)
Blindmouse Creative Commons License 2005.07.20 0 0 7314

igen, ez egy fórum topicja, és nem a ház előtti padonülő pletykás vénasszonyok klubja.. ennyire ingerszegény környezetben élnek egyesek hogy azon kell agyalniuk hogy vajon mi történik 5 mérföldnyire tőle, vagy a 3 házzal odébb lakó előröl-hátra, vagy hátulról-előre törli e ki a seggét.. :)

ha rád tartozik az, ami miatt szirénáznak arról úgyis értesülsz majd.

Előzmény: www.arvai.hu (7308)
Fürtöske Creative Commons License 2005.07.20 0 0 7313

Alapjába véve az áruval nincs problémám. Vagy megveszem, vagy nem.

A gond ott kezdődik, ha olyan árucikk kel, ami nem a "szabad polcokon" van, hanem eladó kellene hozzá.

 

Inkább nem is írom le, majd egyszer ........

 

 

Előzmény: msebubu (7312)
msebubu Creative Commons License 2005.07.20 0 0 7312
TESCO haha... alig par percre lakom a kerszturi TESCO-tol, de inkabb az erzsebetit valasztom, mert nagyobb, tisztabb, es aru is van benne...
Előzmény: Fürtöske (7311)
Fürtöske Creative Commons License 2005.07.20 0 0 7311

*napot!

 

Látom, nem véletlenül van a Kedvenceim között az első helyen ez a topik.

És gyanítom, az sem véletlen, hogy amíg azelőtt alig bírtam visszaolvasni a történteket, manapság elég hetente egyszer benézni.

És gyanbítom, az sem véletlen, hogy a régi, elég nagy létszámú csapatból mára már alig-alig nézeget be valaki.

 

Ez valóban egy fórum! És valóban arra való, hogy az ember a véleményét megírja, azt másokkal megvitassa, kidumálja.

 

CSAK AZT NEM TUDOM, KI A L.F...SZ KÍVÁNCSI AZ EGYMÁS IRÁNT ÉRZETT MÉRHETETLEN SZERETETETEK MEGNYÍLVÁNULÁSAIRA???????

 

Történik itt a kerületben annyi minden, hogy oldalakat lehetne írni róla. Ezzel szemben az lett a gyakorlat, hogy vannak olyanok akik havonta talán egyszer csak azért írnak be, hogy beszóljanak valakinek.

Az általános iskolába komolyabb inteligenciával rendelkező gyerekek ülnek a padokban.

 

Mellékesen lehet, hogy rossz hónapom van, de a TESCO-val egyre jobban kezd tele lenni mindenem.

Idáig az volt az érzésem, hogy a TESCO azért van, hogy oda menjünk vásárolni.

Ha valaki még rajtam kívül ezt gondolja, időbe szólok, nehogy szintén meglepetés érje.

 

Srábel Balambér Creative Commons License 2005.07.20 0 0 7309
Ne kezdjétek már megint, légyszi... hogy ON legyek: mert túl hangos lesz a kerület :-)
www.arvai.hu Creative Commons License 2005.07.19 0 0 7308
Én azt hittem, hogy ez egy internetes fórum topicja. Igen kiolvastam! És? Van valami közöd hozzá?
Előzmény: Blindmouse (7307)
Blindmouse Creative Commons License 2005.07.19 0 0 7307
Már kiolvastad az összes bulvársajtót, és nincs min aggódnod? :)
Előzmény: www.arvai.hu (7305)
snejderfáni Creative Commons License 2005.07.18 0 0 7306
A terjeszkedés okait eddig is értettem, de ettől még nem kell azt megszeretnem.
Előzmény: Törölt nick (7256)
www.arvai.hu Creative Commons License 2005.07.17 0 0 7305
Erős szirénázás hallattszik Keresztúr felöl. Az elsőt úgy fél órája halottam, akkor is most is több autó sziránája szólt. Mi történhetett, már megint?
Fürtöske Creative Commons License 2005.07.15 0 0 7304

A dolog nagyon egyszerű, létjogosultságot, nyomatékot kell biztosítani kemény, és nagyon fontos munkájuknak, különben mindenki rájönne, hogy rohadtul nem hiányoznak akkor sem, ha nem csinálnak semmit.

 

Előzmény: www.arvai.hu (7303)
www.arvai.hu Creative Commons License 2005.07.15 0 0 7303
Akkori mondandóm lényegét illetõen ez is, az is mellékes. Nagyon jó kezdeményezésnek tartottam a közös bérletet, s jó hogy végre meg is valósult. Nekem csak az nem tetszett, hogy egyes fõmuftik úgy állították be, mintha ezzel egycsapásra minden gond megoldódna. (Én így éreztem.)
Előzmény: Srábel Balambér (7301)
atlan Creative Commons License 2005.07.15 0 0 7302

Ha szeptembertől lehet kombinált bérletet kapni és ezzel lehet a városon belül vonattal is utazni, akkor szerintem szükség van még egy megállóra a hatvani vonalon. Alkalmas helynek tűnik a Cinkotai út vagy a Pesti út a Tesco közelében. 

A kettő közűl valahol kellene, mert Rákos és Rákosliget megálló között pesti viszonylatban nagy a távolság. Ez a megálló elsősorban csúcsforgalomban lenne hasznos.

Egy másik téma. Eddig szokás volt, hogy ha valamit építettek, akkor ott egy táblára

felírták, hogy mit építenek. Most meg találgathatjuk, hogy miket építenek a Tesco mögött, valamint a Baumax után. Ha valaki tudja, hogy mit építenek, akkor írjon. 

Srábel Balambér Creative Commons License 2005.07.15 0 0 7301
Lehet, hogy én is írtam, lehet, hogy azt is ledorongolásnak érezted. Ebben az esetben csak azt tudod mondani, hogy: bocs. Akkor is, most is csak annyit akartam, akarok mondani, hogy ha Neked nem jön be a vonat, ne használd, de nekem (és még jó néhányunknak) bejön. Sztem a számításod során a vonatos idők számításánál kicsit "megnyomtad a ceruzát", de ez a Te magánügyed, ez a másik meg az én magánvéleményem. Ha nem akarsz vonattal járni, ne tedd, annyival is csökken a zsúfoltság :-)
Előzmény: www.arvai.hu (7279)
BoGar Creative Commons License 2005.07.14 0 0 7300
Azért annyira mélyen nem alszom szerencsére. Volt már, hogy álmodtam, de amikor megállt a vonat, hiába tudtam, hogy még csak Hegyen, már ki is pattant a szemem. Egyébként meg számolom a megállókat.
Fürtöske Creative Commons License 2005.07.14 0 0 7299

Én már 1x RCsaba -Újtelep helyett szálltam le Pécelen!

Természetesen aznap siettem volna valami miatt haza!! :-o)))))))))))))))

 

Előzmény: do-mi-no (7298)
do-mi-no Creative Commons License 2005.07.14 0 0 7298
ezzel én is így vok, de ált.ban hazafelé :-)) csak nekem az a parás, h nehogy elaludjam, mert a végén kikötök Nagykátán.. :-p szép kis mutatvány lenne...:-D
Előzmény: BoGar (7297)
BoGar Creative Commons License 2005.07.14 0 0 7297
Igazság szerint én azért ülök le, mert nekem alvásból soha sem elég, ezért mind lehető helyen és időben elalszok. Vonaton 3 megállóra is. d:-))
Előzmény: do-mi-no (7291)
BoGar Creative Commons License 2005.07.14 0 0 7296
Jó lenne, ha így lenne, mert akkor nem kellene átszállnom.
Előzmény: Fürtöske (7292)
Peto Creative Commons License 2005.07.12 0 0 7294

"Én meg mondjuk araszolok a dugóban, de legalább nem kell egy 40 éves kőművesnek közvetlen közelről a gyomorszagát szippantanom, aki előző este becsókolt 3 fej fokhagymát, és nem kell a hónaaljszagát szagolgatnom egy díjbírkózónak, aki csak hallomásból ismeri a szappant.
A fingósokról meg nem is beszélve...
:o)))"

 

Ha már így említetted: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9006341

Előzmény: Törölt nick (7273)
Fürtöske Creative Commons License 2005.07.12 0 0 7293

Rákoscsaba-Újtelep nekem sokkal közelebb van! :-o)))))

Egyébként a 24-es valóban borzalmas egy járat, van amikor nem akar jönni egy sem, és van, amikor meg egymásba érnek.

De a "Balkán -expressz", a 28-as villamos sem jobb (sajna). Az Orczy tér, és a kőrút közötti szakaszon a biciglis röhögve lazán elmegy mellette, olyan pocsék a pálya!

 

Előzmény: Andreas (7289)
Fürtöske Creative Commons License 2005.07.12 0 0 7292

Ez egy kis félreértés!

 

Én azt írtam, hogy az Orczy téren dolgozok! Amikor vonattal jöttem, természetesen a Keleti pu-ba szálltam le, és 24-es villamossal 3 megálló!!!!!!!!!!!!!

 

A Józsefvárosi pu-ba egyszer sem jöttem vonattal, mert ugyan át lehetett volna szállni, de annyit kellet volna várni, hogy "akár gyalog is beértem volna". :-o)))))

 

Mellesleg aztatat hallottam "benfentes" ismerőseimtől, hogy a Józsefvárosi pu személyközlekedését megszüntetik december 1.-étől. Az ide érkező vonatokat átirányítják a Keleti, meg esetleg a Nyugati pu-ra.

 

do-mi-no Creative Commons License 2005.07.12 0 0 7291
én is kerti vok, és suliidőszakban szintén vonatozom, mert gyorsabb mint a bkv....az is igaz, h mikor átszállok kőbányán, tömve van a vonat, és egy külön mutatvány rá felszállni (a Kátaira) de megoldható...leülni nem szoktam (nem is igazán lehet), kibírható az a 4 megálló...főleg ha társasággal vagy...:-)) hja, kb félóránkánt jár, és késni is szokott (főleg mikor naon siet az ember) de még így is hamarabb beérek a suliba és egyéb helyekre mint bkv-val...és ami még mellette szól, később kell felkelni :-)))
Előzmény: BoGar (7270)
Peto Creative Commons License 2005.07.12 0 0 7290

A vonatot Rákosliget - Orczy tér között Fürtöske írta, aki állítólag használja is olykor.

Különben úgy tudom, hogy a MÁV Józsefvárost szeretné teljesen leállítani, helyette a vonatok  a Keletibe mennének, sőt a nagykátaiak a Nyugatiba.

Előzmény: Andreas (7289)
Andreas Creative Commons License 2005.07.12 0 0 7289
Neked pl. a 198-as busz - MÁV (ha jön) Orczy térig éppen megfelelne.

Én úgy tudom hogy Rákosliget felől a Keletibe érkeznek a vonatok, az Orczy térre (Budapest - Józsefváros) a Rákoskertet érintő vonatok mennek. Nekem is sokkal jobb lenne az Orczy tér, mert így mindig a borzalmas 24-es villamost kell igénybe venni ami kb. egy futó ember átlagsebességével közlekedik és ritkán is jár. Egyszer kipróbáltam, elment az orrom előtt a 24-es erre elindultam gyalog. Kb. a temető déli csücskéig értem a Fiumei úton mire jött a következő.
Előzmény: Peto (7282)
Fürtöske Creative Commons License 2005.07.12 0 0 7288

Én általában 6 körül már bent vagyok, olyan korán nem igen szoktak dugók lenni.

Ennek ellenére kétségtelen kényelmesebb lenne a vonat.

 

De a legjobb az lenne, ha hazafelé találnék olyan vonatot, ami időbe passzolna.

Az lenne az igazi nyereség.

Fél óra hazafelé - a megszokott 1-2 órás zötykölődés, dugózás, anyázás helyett!!!! :-o)))) 

 

Előzmény: BoGar (7287)
BoGar Creative Commons License 2005.07.12 0 0 7287
Nekem az a szerencsém, hogy jelenleg a vonat pont oda visz, ahova BKV-val kellene mennem. BKV-val 2 átszállás lenne, mire bejutnék a Keletibe, vonattal csak 1. Vonattal fixen be tudod jutni, BKV esetén sok a dugó, kiszámíthatatlan.
Előzmény: Fürtöske (7280)
Fürtöske Creative Commons License 2005.07.12 0 0 7286

*reggelt!

 

OK! Ez a része tiszta, csak kifelejtettem. Erre a 10%-al drágább másik fajta (kombinált) bérletre gondoltam én is. A Volános része asszem nem igazán fog érdekelni.

 

Nekem nem kell a 198-as, nem is jó. Egy hosszabb sarkot kellene gyalogolnom ellenkező irányba, hogy két, viszonylag rövid megállót menjek a 198-assal. Én a Diadal utca, és a vasút között lakom, az állomás kb. 5 perc (kilépve) - max. 10 perc (kényelmes) séta.

 

Majd megnézem Elvirát, hogy hazafelé mennyire passzol a vonat a munkavégzésemmel.

 

Előzmény: Peto (7282)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!