Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295880
Amúgy ha valaki tudja, hogy akit folyamatosan támad annál nincs jobb alternatíva, (mert például akit szeretne, mert megfelelőbb lenne, az biztosan nem vállalja el), tehát így csak rosszabb jöhet, és mégis támadja a jelenlegit, akkor némi felelőséget is átvállal, át kell vállalnia a későbbiekért.

Mert a csendben maradás, kussolás, lapítás, és azon cselekedet között, hogy egyelőre az élet halál harcban, a küzdelemben a megmaradásért, azt választjuk, aki a kisebbik rossz, nos van különbség. Hangsúlyoznám, ha tudjuk, hogy nincs jobb, érezhetően és REÁLISAN jobb !

Ez olyan, mint a fidesz és másik oldal közötti választás.

Sokunknak, nagyon sokunknak nem megfelelő amit a polgári párt ígér, pláne amit nyújt és teljesít. De ha nem ők akkor a jelenlegiek. Akkor így jobb ? Biztos, hogy nincs kisebbik rossz ???

Amúgy, ha akkor Kövér(ha már szóba került) megfontoltabb és nem adja fel a labdát, hogy a ballib oldal rögtön kifordítsa és kihasználja azt a szerencsétlen megfogalmazást, mikor lehetett tudni, hogy erre vadásznak és a média fölénynek köszönhetően jól ki is használják majd, akkor a keresztény- és nemzetellenes erők nem veszik át a hatalmat. Olyan kicsin múlt 2002ben, hogy biztos, hogy ez is szerepet játszott, sajnos

Nem mindig kifizetendő a forrófejűség, még akkor is, ha kifele sok, nagyon sok ember számára szimpatikus, mert látványos.

Ez a vita már a XIX. században is felmerült. Kossuth képviselte népszerű gondolkodás nélküli rohanás és számonkérés, a magaslatra vitt, majd a bukásba.

És, ellenfele a legnagyobb magyar bele is örült a választás kényszerébe, a lehetetlen helyzetbe.

Soha sem könnyű dönteni, ezt senki sem mondta.

Az élet majd dönt, hogy melyik magatartás a kifizetendőbb.

profikám2007 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295879

 

 Nem rá gondoltam, jelenleg is elnökségi tag, egy kikezdhetetlen Fradista, modorá-

 ban egy igazi úriember, vezetési gyakorlata is lenne, csak belőle meg a jelek szerint

 hiányzik a kellő bátorség, és egy kis egésséges egoizmus, pedig alkalmas lenne rá

 sokak szerint, de az én véleményem iebben a kérdésben valóban keveset számit.

Előzmény: Törölt nick (295875)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295878
Senki sem mondta, hogy nincs és nem is lehetne jobb elnökünk.

Azt sem, hogy néhány dolog nem valósulhatott volna meg ez alatt az idő alatt(pl Fradi tulajdonában lévő bolt, a klub termékeivel), bár véleményem szerint most volt néhány fontosabb ügy, mely minden mást háttérbe szorított, például csekélység, mint az életbe maradásunk, meg az első osztályú engedély, de szerintem ezek a hiányolt, számonkért ügyek, dolgok létre is jöttek volna, ha nyugodtabb a helyzet.

 

A probléma pontosan az amit írsz, hogy ha látnék valakit, aki alkalmasabb és el is vállalja (!!) akkor azt mondom rendben, de sajnos nincs.

Nincs jobb alternatíva, csak rosszabb és ezt lehetett tudni előre, ez a baj.

 

Előzmény: Greeneagle (295873)
sergiototta Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295877
Kevin

ez a téma felmerült a közgyűlésen is
ott elmondta Dámosy, hogy elnézést kér, azoktól, akik felajánlották a segitségüket s még válaszra sem lettek méltatva
azt mondta, hogy többszőr kell probálkozni, példának hozott valakit, aki hatodjára kapott választ s azóta is társadalmi munkába segíti a klubot
kétszer is teritéken volt a téma, magától is mondta, illetve P is a szemére vetette
elismerte, hogy ez így nagyon nem jó s elnézést is kért érte (nekem öszintének tűnt itt)

részemről azt gondolom, hogy DZS összehasonlithatatlanul jobb, mint a kruj féle vonal
Előzmény: Kevin (295869)
profikám2007 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295876

 

 A Ferencváros felemelkedésére továbbra is csak igérvények vannak, ilyen alapon

 még várhattunk volna egy keveset, és talán a furulya valamelyik jóslata beválik.

 Oda jutottunk, hogy egy NB-2-ből nem tudunk saját jogon visszakerülni, csak

 akkor ha a legnagyobb rivális botlik,..............had ne kelljen már mindent végig

 sorolnom, egyébként ő rendezte a közgyülést, ő volt a felügyeleti szerv ha ugy

 tetszik, és mégis az ő érdekei ellenére történtek a dolgok, most azt hiszitek

 megáll az élet? tényleg olyanok vagytok mint az ország, mindenki tudja hogy szar

 minden, de maradjunk csendben, mert hátha még rosszabb jön, ha igy gondolko-

 zunk, akkor igaza volt a Kövérnek, keressünk magunknak egy kampót, és egy jó

 erőss kötelet, és kössük föl magunkat, ha nem vagyunk képesek küzdeni azért

 ami nekünk is jár, mint más szerencsésebb népeknek.

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295875
Elcsépelt de igaz. CSAK abból főzhetsz amid van.

Hiába álmodozol 6-7 fogásos lakomáról, ha otthon csak kenyér van és zsír.

 

Nekünk Dámosy jutott hibáival, de tökéletes ember, főleg tökéletes elnök nincs. Kíváncsi lettem volna, mi lett volna, ha Bánk lett volna az elnök(vagy valaki más a FSZSZből), már csak a poén kedvéért is, sokan, nagyon sokan csalódtak volna, DE így legalább ráébredtek volna arra is, hogy az élet sajnos nem egyszerű.  

Nagyon sok ember, főleg a tapasztalatlan, fiatalok ifjonci hévvel hajlamosak azt hinni, hogy csak akarni kell és a hit az hegyeket tüntet el.

Rengeteg olyan dolog van egy vezetőnek, pláne egy FERENCVÁROSNÁL, millió olyan kapcsolat, társaság, szerződés, nyomás innen-onnan, mely miatt meg kell alkudni, hol kicsit, hol nagyon, mert muszáj. Nem szimpatikus, nem így kéne lennie, igen, de ettől még ez van.

 

Amúgy nekem nem azokkal volt problémám most sem, sem korábban akik tényleges (vagy kívülről valósan kifogásolt) dolgokat hiányoltak, nevezzük ezt építő jellegű kritikának. Ott ne tartsunk, hogy még ezt sem lehet, bár vannak helyzetek, mikor tudni kell hova is tartozik az ember, és tudni kell mi a kisebbik rossz.

Ez különösen néhány nap múlva lesz érthető.  

Előzmény: profikám2007 (295872)
Greeneagle Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295873

 

Max respekt és egyetértés.

 

Le kellene számolni ezzel a nekünk senki se jó mentalitással... Nem állítom hogy Dámosy a legalkalmasabb, de még nem láttam senkit felvonultatni jobb alternativát, és Dámosy nagyságrenddel jobb az eddigieknél.

Az meg közröhej (sajnos) hogy egyesek alant a mostani (előző?) elnökön és elnökségen kérik számon a 10 év alatt történteket. Ugye ennyire nem vagyunk hülyék ?

Előzmény: Törölt nick (295870)
profikám2007 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295872

 

 Már megint igazad van, én is a kritikusai közé tartoztam, és tartozom, mert többet

 vártam tőle, és nekem csalódás, és elvesztegetett idő az ő 8-hónapja.

 Ezen véleményemet továbbra is tartom, mint ahogy azt is, hogy már rengeteg

 olyan intézkedésnek látszani kellene, ami nem okvetlenül pénz kérdés.

 Nem hinném hogy ellensége lettem volna, szerintem pont azok ellen hadakozott

 sikerrel, akik ha jó irányba halad a leghüségesebb támogatói lettek volna, erről

 ennyit, én egyébként is megkaptam élő szóban a választ, eszerint "örülhetek,

 hogy lyuk van a s....en"!

Előzmény: Törölt nick (295870)
profikám2007 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295871

 

 Emlékszem az épületes drapikra én is, de még azokat is ellenünk forditották vissza.

 Azért a szégyenteljes tulajdonlásért, aminek létre sem szabadott volna jönnie,

 nagyon sulyos árat fizetünk, maradjunk annyiban, hogy a klasszikus időkben a

 Brüll Úrnak nem igen jutott volna eszébe a rivális csapat felvásárlása, és nem

 érdekel, hogy mennyien nem látnak a "gitáros békesi stróman" bevásárlásában

 kivetnivalót, ha egyedül maradok is a véleményemmel, akkor is azt mondom

 SZÉGYEN !Mi életünk végéig bünhődni fogunk egy aljas indokból, előre kitervelt,

 és végrehajtott, gyalázatos provokáció miatt, de akik komoly pénzeket akasztanak

 le egy egy Liverpool meccs közvetitésén, valahogy nem emlegetik vissza minden

 10 másodpercben a régi botrányokat, és a példát hosszan ecsetelhetném.

 A "világbékét" a Ferencváros léte veszélyezteti egyedül, a pénzembereket csak a

 mi fanatizmusunk  riasztja el, "hagyjuk már ibolykát", ez politika, és mostmár

 egyre vérlázitóbb, és szánalmasabb. De megint volt 10 db marha csabán akit lehet

 lobogtatni, meg pár ócska strici, aki életében egyszer kimegy egy kézimeccsre, és

 szükségét érzi köpködni, hogy az ember arcáról majd le sül a bőr, köpködnek,és

 cigányoznak, ez hozza a befektetőket, meg a szponzori pénzeket.

 

 MINT AHOGY AZ IS SZÉGYEN AHOGY EGY MAGÁNEMBER, LÉGYEN IS BÁRMEKKORA

 VAGYONA RÁTELEPEDHET EGY SZÖVETTSÉGRE!!!!!!!!!!!!!!!44

Előzmény: Törölt nick (295866)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295870

„Dámossyt nem leváltani akarta zömmel

  egyikünk sem, csak az általa igért irányba terelgetni, ő annyira kicsinyes, és

  kevéssé kritika türő, hogy mindent sz. támadásnak vett” írod.

 

Ez nem igaz !!

Vagy akkor a „zömmel”-t igen tágan kezeled. Ebben a topicban már elég erős Dámosy ellenes hangulat alakult ki, főleg néhány hangadónak köszönhetően. Szinte alig voltunk, akik még kiálltunk mellette.

Erről itt már több vita is kialakult.

 

Voltak, akik hibáival foglalkoztak végig, ezeknél csak a hangsúlyon volt eltolódás, mert voltak akik, csak egy kicsit jobb, helyesebben az általuk annak vélt irányba akarták terelni, voltak aki azonban ennél jóval tovább mentek.

És voltak azok, akik személyes okból vagy egyéb okból, de totális támadásba mentek át, vagy már az elején, vagy néhány hónap után.

Kritikára szükség van, amikor az átmegy cél nélküli támadásba arra nem !  

 

Két hete írtam, hogy majd elégedettek lehetnek egyesek, ha az elnök lemond, nos tessék. Lehet örülni a kerékkötő nem vállalja semmiképpen sem, nyilvánvaló, hogy így eljön az aranykor a Klub számára.

 

A demokráciában sem hiszek egy országban sem, egy klubnál pláne nem.

Nem tetszik ez a szavazosdi, tudom van aki erre várt.

 

Lehet rettegni ki lesz az, aki a Ferencváros új elnöke lesz. Akik Dámosy elnök urat is támadták, majd gond nélkül támadják az őt követőt is, de lesznek közülük olyanok is, kik majd észbe kapnak, hogy talán Dámosynak mégis maradnia kellett volna és hirtelen megszépül az eddigi tevékenységük, hogy ők nem is, nem így gondolták, csak azt akarták, na persze…..

Aki eddig támadta, az már tartson is ki eddigi véleménye mellett, ez úgy gerinces.

Vállalja eddigi tevékenységét, így illik !

ÉS tapsoljanak az új elnöknek !!

 

 

 

Előzmény: profikám2007 (295832)
Kevin Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295869
Van itt egy-ket ember a topikban, akinek nem keves kapcsolatrendszere, szaktudasa, tapasztalata van olyan teren, amit igencsak tudtak volna hasznositani a Klubban es fel is ajanlottak ingyen a segitseguket, de meg csak valaszra sem meltattak oket.

Előzmény: 3E (295868)
3E Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295868
például? milyen segitsegrol beszelsz?
Előzmény: Kevin (295863)
3E Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295867
hat igen
volt itt egy milliardos pasi, aztan sikerult elkergetni :))
jellemző

szép lenne ha a chelsea-nel buzi oroszoznanak es elmenne az igor :))))
Előzmény: Törölt nick (295866)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295866

Mondjuk pont nem erre gondoltam, hanem azokra az időkre, amikor a várszegi miatt zsidózták a Ferencvárost.

Le kellett vetíteni nekik a történelmüket, ez sok nickembe került, de ma már nem zsidóznak.

Előzmény: profikám2007 (295864)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295865
Hagyjuk a mesét.
Előzmény: VVL (295862)
profikám2007 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295864

 

 Terjed itt némi klasszikus, "lóval imádkozni", csak a legritkább esetben látom hasznát más elfogult szurkolókkal szembeni hadakozásnak, mert ők is csak teszik a

dolgukat, kivételek persze akadnak, azokkal a lelki szegényekkel én sem tudok

azonosulni, akik örülni tudnak annak ha egy ellenféllel, és pár jó hangulatu meccsel

kevesebb van, én szerencsére még részese maradtam a régi "ánti" világból örökölt

polgári zrikálásnak, mert ez rendszeresen megtörténik az üzltnél egy kupica, p.ka és

újságvásárlás közben, Vasasos, Dózsás,Honvédos,és természetesen Fradista

részvétellel, ja és az egy két öreg csocsesz MTK-st is  ide számitanék, és bármenyi-

re hihetetlen, még ők sajnálják leginkább az "örökrangadók" hiányát, pedig ugye a

sajtó hadjáratokat figyelve nem ezt várnánk, az öreg tisztességes zsidók tisztában

vannak a hagyományok értékével,és nem "megélhetésiek".

Előzmény: Törölt nick (295853)
Kevin Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295863
Aha.

Ha Damosy csak azt a nehany segito kezet elfogadta volna, amit innen nyujtottunk neki, akkor most nem kellene sopankodnia ezerrel, hogy milyen jol megszivattak.

Szoval sorakozzon fel moge a Gobby Hilda ...
Előzmény: Törölt nick (295827)
VVL Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295862
Ezt a tender dolgot már régóta tudjuk, ezt még Dámosy is kommunikálta. Éppen ezért van olyan szerződés kötve, ahol a másik fél előfinanszírozza a Ferencvárost. Csak ha ezt leírják akkor nem tudnak belerúgni még egyet a Fradiba.
Előzmény: Törölt nick (295860)
3E Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295861
miert a sport2 kozvetit egy magyar nemzeti meccset?
amikor a sport1 (amit ugye többen elérnek), egy francia-ukran meccset....
kibaszás
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295860
Azt írja a mai Sport, hogy ősznél elöbb nem lesz a tenderből semmi, és a Pintér által indított, és eddig szüneteltetett fegyelmi tárgyalás folytadódik az MLSZ-ben ellenünk, hacsak ki nem fizetjük hamar.
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295859
Ha értelmezted volna a " különböző topicokban "-t, akkor nem kéne fölöslegesen koptatnod a klaviatúrát.
Előzmény: KRIPO.67. (295855)
profikám2007 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295858

 

 JA ÉS OBJEKTIVEK, azt nagyon tudnak, és az apukák gyerekei is rögtön közszolgála-

 tilag tehetséges újságírók, hogy csak párat emlitsek, vitrai, és az új csoda az atv-s

 mészáros kicsi lánya, aki mikrofonállványként kezdte a hazudós gyurcsányival, most

 meg rögtön objektiv az ESTE c. burleszkben, a kicsi krizsónál, aki mint tudjuk sajtó

 dijjat vehetett át az mszp-től, hát persze.

Előzmény: szaltósGera (295848)
KRIPO.67. Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295857
Csak akarni kell/kellene.
Előzmény: fradi28 (295856)
fradi28 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295856
jó reggelt mindenkinek:)
szerintetek a szolnoknak van esélye egy döntetlenre vagy netalántán egy győzelemre?
én bízom benne hogy igen :)
KRIPO.67. Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295855
Öreg! Nem hiszem, hogy tőlünk kellene megvédened a Fradit.
A többi topikban történő munkásságodat messzemenőkig elismerem. De komolyan. :)))))
Előzmény: Törölt nick (295853)
KRIPO.67. Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295854
Ez a picsa akkora tapló, mint a rokona -vagy névrokona.
Előzmény: szaltósGera (295848)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295853

Professzionalistám

 

Tudod, az FTC védelme különböző topicokban gyakran nickveszteséggel jár.

Persze vakargathatnám a tökömet csak itt, amíg máshol szídják a fradit.

Ez is az unaloműzés része.

Előzmény: profikám2007 (295849)
3E Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295852
ide menjetek, ne kozgyulesre!!!
Előzmény: Törölt nick (295807)
elefantkillah Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295851
aztabazmeg.......

Előzmény: szaltósGera (295848)
profikám2007 Creative Commons License 2007.06.02 0 0 295850

 

 Baksz? Száz győzelmet aratott? Ki? Ki lessz a győztes? Ki ki nyer a végén? HE?

Előzmény: profikám2007 (295849)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!