Keresés

Részletes keresés

amytech Creative Commons License 2014.05.19 0 0 4601

Sziasztok!  22 Éves testépítő lány vagyok, hétfőn műtöttek jó nagy vágással a szent imre korhazba. hálora nem volt szukseg  mert nagyon eros a hasfalam. A doki fiatal helyes es vegtelenul kedves es gondos volt, akárcsak a nővérek. Nagy volt a serv de nem fajt elottr nem is zavart csak a sport miatt muszaj volt. Elso vizsgalattol szamitva 1,5 honapra kerult sor a mutetre, es a doki azonnal adott mobilszamot, h ha barmi kerdesem van hivjam fel es akar a mitet utan is. Ezt csodaltam es tenyleg szuperkedvesek vtak. Iszonyat fajdalmaim voltak, ma van egy hete ma vagyok eloszor ugy egesz jol. Doki azt mondta mutet utani nap, h toljam befele a fajdalomcsillapitot es jarkaljak. Mutet utan ket nappal azt csinaltam, h minden oraba felalltam setaltam par percet, tobbet nem tudtam, azt hittem sose lesz vege.itt olvasgattam h csomo mki milyen jol van rogton stb hat nem is ertettem, de talaltam par sorstarsat. Jovohet vegen elkezdhetek kocogni, rgy ket kenyelmes sajat testsulyos mozgast csinalni ket honap mulva visszaterhetek kozepes /kis sullyal guggolni, de kb 3-4 honap utan mehet a 70kilos guggolas :) szerencsem van h eros vagyok, sztem aki sport nelkul mutik lehet nehezebb dolga van. Sokat segitettek a nagydozisu vitaminkeszitmenyek es az l-karnitin. Koszonom mkinek az itt megosztott sok alapos informaciot es tapasztalatok megosztasat:) ja egyebkent altattak. Jó méllyen :D illetve a kompresszios zsakot a mutet utani ebredeskor en is eleg kenyesen viseltem de ez muszaj a test es a vagas belso nyomasa miatt. :)))

 

Mindenkit udvozlok es jobbulast a labadozoknak es ne feljenek a mutett elott allok.

tristen Creative Commons License 2014.05.18 0 0 4600

Sziasztok!

 

Szeretném, ha tovább folytatódna az értékesebbnél értékesebb hozzászólások a témában.

 

Én minimumra állítom magamat, nem szeretném elvinni a témát más irányba. (még ennél is...)

 

KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!! :)

 

tristen Creative Commons License 2014.05.15 0 0 4599

Nem szeretném az egész témát elbagatellizálni! :)

 

Szóval amiket hozzászólok tekintsétek amolyan átkötő szövegnek, tehát a fő téma továbbra is a sérv és annak szépségei, .. :)

 

Azonban nem bírom megállni, hogy ezt az ötletes pendrive -ot ne illesszem ide, .. :)))))))))))))

 

 

KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Előzmény: Bombyna (4598)
Bombyna Creative Commons License 2014.05.15 0 0 4598

Görbék:DD

Előzmény: tristen (4597)
tristen Creative Commons License 2014.05.14 0 0 4597

A képen egy csajszi van, akit loptam az internetről, ...  :) :) :)

 

Szóval visszaélek a képével, vagyis az ujjaival, ... :))))))))))))))

 

Előzmény: Bombyna (4596)
Bombyna Creative Commons License 2014.05.14 0 0 4596

Ne de ki van a képen?,)

Előzmény: tristen (4595)
tristen Creative Commons License 2014.05.14 0 0 4595

hát akkor illusztrálnám, ... :)

 

 

:)

 

Kitartás!

Előzmény: golgemáj (4594)
golgemáj Creative Commons License 2014.05.12 0 0 4594

Kisujj hosszúságú vagy kisujj hegy nagyságú vagy hogyan vonatkoztatjuk ezt a kisujj dolgot ? :)

Előzmény: star61 (4593)
star61 Creative Commons License 2014.05.11 0 0 4593

Nagyon jó a kérdés, én is pont ilyen dolgokon agyaltam, mielőtt eldöntöttem azt, hogy megműttetem magam. Nekem akkora sérvem volt, mint a kisujjam. Nem  nagy, viszont a kialakulása óta (kb egy éve) érezhetően nagyobbodott. Simán megoldották "kulcslyukas " műtéttel Nagykanizsán (innen is puszilok minden érintettet a kórházban), semmi gond azóta sem, fájdalom pedig egyáltalán nem volt, még a műtét napján sem. Viszont a szomszéd ágyban volt egy olyan emberke, akinek két ökol nagyságú sérve volt, na őt csak vágással tudták lerendezni. Nagy fájdalmai voltak, egyfolytában fájdalom csillapítóért kiabált. Szóval csak azt akartam mondani, hogy ha valakinek sérve van, rögtön szaladjon a sebészetre. Nagykanizsa, Simon doktornő.! Nagyon ügyes, ráadásul csinos is... :-))

Előzmény: golgemáj (4591)
tristen Creative Commons License 2014.05.10 0 0 4592

Szia!

 

Én ezt honnan a fenéből tudjam? Nem vagyok sebész! :)))))))))))

 

KITARTÁS!

Előzmény: golgemáj (4591)
golgemáj Creative Commons License 2014.05.09 0 0 4591

Lenne egy egyszerű ám mégis elgondolkodtató kérdésem, a sérv méretére vonatkozóan, tehát ha azt mondjuk egy sérvre, hogy nagy az alatt mit is értünk valójában? Nézőpont kérdése ? Gondolok itt arra hogy ha nagy a sérv, azt mire is értjük.Van egy lyuk a hasfalon amin át kiboltosulnak belek, na most magát a sérvet a hasfalon kívülre került belek nagysága, mennyisége határozza meg. Annál nagyobb a sérv minél több bél jut kis a hasfalon kívülre. Ez lenne a nagy sérv, vagy pedig azt értjük nagy sérv alatt, hogy a hasfalon lévő ,, szakadás" avagy lyuk mekkora, amit bevarr a sebész mondjuk 2-3 cm. Mert végülis egy kis, mondjuk 1 cm-es lyukon is kijuthat sok sok bél, ha a idő múlásával bekövetkező tágulást nem vesszük figyelembe, és mondjuk egy 1 cm-es lyukon is kiférhet almányi nagyságú sérv.Hát ezt jól összekutyultam, de a kérdés hogy sérv nagysága szempontjából a tényleges  hasfali defektus nagyságát nézzük, vagy azt hogy éppen mennyi bél van kinnt és annak a összefoglaló méretét amit ránézésre látunk? Persze hétköznapi értelemben gondolom ránézek az ember lágyékára és mondom hogy, na magának csecsemőfej nagyságú sérve van, vagy orvosi szemszögből, a sebész által befoltozott hasfali lyuk mérete.

tristen Creative Commons License 2014.05.07 0 0 4590

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Hát köszi, ezt a sokat sugalló, mégis velejéig komplex és mélységeiben több száz méter mélyt megjárt gondolataidat! :))))))))))))))))))

 

Levontam belőle azt, amit le lehetett vonni! :))))

Előzmény: Landsmann_ (4589)
Landsmann_ Creative Commons License 2014.05.06 0 0 4589

E rre a kérdésre mindig azt szoktam válaszolni: Mint a befőtt szalicil nélkül. Mert uyge a szalicil egy tartósítószer. Ha tartósítva van a befőtt, akkor nem romlik meg. De ha csavaros tetjű üvegben van, tartósítószer nélkül sem feltétlenül romlik meg. (néha meg még szalicillal is) Szóval a kérdezőre bízom, hogy aztán ebből mit hámoz ki. :D

Előzmény: tristen (4588)
tristen Creative Commons License 2014.05.06 0 0 4588

Sziasztok!

 

Látom megsokalltátok az idiotizmusra hajló hozzászólásaimat, de ennek ellenére, sőt talán éppen ezért felteszem a kérdést!

 

KI HOGY VAN?

 

KITARTÁS! :)

tristen Creative Commons License 2014.05.01 0 0 4587

Éljen május elseje! :))))))))))))))))))

 

Májusfa! Avagy, én hogyan gondolom ezt az egész ünnepet!

 

 

Hát azt kívánom, hogy Mindenki így ünnepeljen! :))

 

KITARTÁS!

vismajor1 Creative Commons License 2014.04.26 0 0 4586

az aznap delelott elmult maradtak maz éjszakai izomgorcsok

 

golgemáj Creative Commons License 2014.04.25 0 0 4585

És a szívdobbanás ütemében érezhető pulzálás megszűnt vagy azzal mi lett, amit éreztél?

Előzmény: vismajor1 (4584)
vismajor1 Creative Commons License 2014.04.25 0 0 4584

nos:) a tangámrol egy szot se,,,azért nem eroszakolt meg senki amig aludtam?:))

lényeg, amenynivel kissebb fecske elfér a combodon(es persze a derekadon)azt vigyél es legalább 4-5 napig hord is.mert nekem pl, a 4,napon jottek meg az avatar tojások, az se baj ha beleraksz valami ruhaszeruséget(pl az egyik ilyen kis méretu fecskét)de ezt majd te érzed, remélem konkrét választ adtam:)

golgemáj Creative Commons License 2014.04.25 0 0 4583

S ez a 3 számmal kisebb egy XXL -es helyett lett mondjuk M-es? De fecske jellegű vagy valami szoros száras boxer vagy miféle ? Vagy a tanga vált be ? :D :D mert erről nagyon hallgatsz :P

Előzmény: vismajor1 (4575)
tristen Creative Commons License 2014.04.22 0 0 4582

Nagyon jó történet,   :) :) :)

 

Most már értem az egészet, :)

Előzmény: dalmata13 (4581)
dalmata13 Creative Commons License 2014.04.22 0 0 4581

off a képnek külön története van.Vendégségben voltam egy ismerősöm hétvégi nyaralójában .Jól besöröztünk este a kolbászsütés után.Persze kora hajnalban kellett már pisilni ,hát lementem a földszinti wc hez. Igenám de a sötétben a csigalépcsőn megbotlottam és nagy robajjal legurultam,közben majdnem ráléptem az egyik lépcsöfokon alvó macskára.Persze nagy volt a háziak röhögése és szóltak,hogy ne mászkáljak, hanem ha kell menjek ki az erkélyre és hugyozzak ki onnan.Igenám de nem mondták,hogy melyik részen hugyozzak le. Így aztán reggel a háziasszony első rémült kiáltása az volt:-Gyerekek, ki pisilte le a krumplis zsákot? ...Nos ebből az élménysorozatból gyúrtam össze a képet :-)on

Előzmény: tristen (4580)
tristen Creative Commons License 2014.04.22 0 0 4580

Szia!

 

Ez a kép fantasztikusan jó lett!

 

Szegény cicus nagyon rosszul járt, :) :) :) :)

 

 

 

Előzmény: dalmata13 (4578)
tristen Creative Commons License 2014.04.22 0 0 4579

Szia!

 

Hát bizony a cicusoknak valóban jó világ lehet, :) :) :)

Előzmény: Landsmann_ (4577)
dalmata13 Creative Commons License 2014.04.22 0 0 4578

nem mindig jár jó világ a cicusokra:-))

Landsmann_ Creative Commons License 2014.04.21 0 0 4577

Hajjaj, a környékbeli macskákra jó világ lehet. :D

Előzmény: tristen (4576)
tristen Creative Commons License 2014.04.19 0 0 4576

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok Nektek! :)

 

vismajor1 Creative Commons License 2014.04.18 0 0 4575

jol van na:) akkor nem mozog:))

 a borotválást ok oldják meg ott  és akkor ne te,

a szoros alsonacira nekem az vált be,hogy 3 számmal kissebb és egy másikat beleraktam ahogy a novérkék hivták heretartoi polcnak,,,

bár ettol még a  4  nap regelére én is megkaptam a hussvéti tojást de csak az lilult be ami nem mozog:))) meg a  futyulo  alja,,de azt azota lemostam tudod"fog a farmer":)))

 

 

golgemáj Creative Commons License 2014.04.18 0 0 4574

Szerintem is a golyók önkéntelenül mozognak a hőmérséklet hatására leginkább. Nem igen lehet irányítani őket, illetve olyat már hallottam, hogy valakinél  veszélyhelyzet esetén felhúzodnak vagy erőlködéskor mozognak erőteljesebben, de ritka aki maga is akaratlagosan tudja mozgatni, visszatérve a szoros alsógatya kérdésemet valaki megtudná magyarázni? Fecske vagy milyen fazon és hány számmal kisebb, illetve akkor a borotválás mindenhol másként működik.

tristen Creative Commons License 2014.04.17 0 0 4573

Sziasztok!

 

Golyómozgatásra fel! Hol lehet gyorstalpalón megtanulni ezt a dolgot? :)))))))))

 

Elérhetőséget kérek, :)))

 

KITARTÁS! Gyógyulásra fel!

Maros274 Creative Commons License 2014.04.17 0 0 4572
Most én megvagyok fázva és úgy kezdődött szúrni de megnyugodtam hogy nem vagyok egyedül :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!