Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423059

Pompás.

Most akkor majd megy a könyörgés a tetves MLSZ-nek?

Áh... :(

Előzmény: NNS! (423057)
Green Army Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423058
fasza.
Előzmény: NNS! (423057)
NNS! Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423057
Megérkezett az Angol Labdarúgó Szövetség edzőképzésért felelős vezetőjének levele, amelyből kiderült, hogy sem a Ferencváros vezetőedzői posztjára kiszemelt Craig Short, sem egyik segítője, a szintén angol Ron Reid nem nyert még felvételt a szigetországban Pro-licences tanfolyamra. Ez azt jelenti, hogy nem felelnek meg azoknak a minimális előírásoknak sem, amelyek kötelező érvényűek a Soproni Ligában szereplő csapatok esetében. Minderről dr. Bordás György, az MLSZ főtitkára írásban tájékoztatta az Üllői úti klubot.

http://www.mlsz.hu/hirek2009.php?itemid=6841

Mily meglepô.. Lássuk a B-tervet, rieb krisztián.
Kovács Einstein Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423056
Zalaegerszeg? :)
Előzmény: mr.Beer (423054)
vinik táltos Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423055
Egy kis kikapcsolódás:

http://peakhold.hu/peak2/
mr.Beer Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423054
Nem tudom, de én elmegyek minden meccsre ahova tudok.
Megszoktam az ellenállást, és egész életemben dacolok az ukázokkal...
Ha valaki megtámad, a szememben kb oda süllyed mint a judeobolsevik kormányotok támogatói akik megtagadtak tőlem az állampolgárságot...
Előzmény: Hlad (423052)
Matt Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423053
Én úgy emlékszem, hogy a Fradi-tagság szervezésének feladatát pont nem Bánk csinálta, hanem talán Takács.
Előzmény: Dagadt harcos (422996)
Hlad Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423052

Rámenés?

Ha a csoportok ilyen döntést hoznak,akkor...

Összeülnek a csoportvezetök...Mindenki elmondja a véleményét,az ötleteit...Ismerek olyan csoportokat,akik pl.azért mert olvassák a ti "kiállunk egymásért" irásaitokat,azt fogják javasolni,hogy mindenkit aki kijön a stadionbol,azaz regisztrált,támadjunk meg...Lehet nem is hazai meccsen lesz...Az is lehet,hogy 2 metro megálloval odébb lent az aluljároban,de akár az is,hogy bent a leláton...Ez részletkérdés....Lesznek olyan csoportok,akik más modját akarják a kártya elleni harcnak...Van aki tüntetést javasol,van aki az angol  elzavarását...

Marci1899-et nem ismerem,de gondolom valamelyik nyugodtabb csoport tagja...

Az,hogy mi lesz? Még nem tudni...

Ennek két oka van:

a csoportok még nem döntöttek. Talán ma este...Ma lesz az Fszsz átalakitása...Természetesen én nem leszek ott....

A másik ok,hogy az Rt vezetösége még nem reagált a kompromisszumos javaslatainkra.... Annyit tudok,hogy a javaslatot a Securitáté ellenzi,ök (dez)informálják Szász Andrást,aki igy szintén a javaslat ellen van...

De többet nem mondhatok....Maradjunk annyiban,ha visszautasitást kapunk,akkor többet is irok...Kiöntöm a bilit...:)

Ami pedig az angol távozása utáni idöket illeti:

az angol árulja a focit... a területet megtartja...

Persze nem az expresz ujságban....

Mi tudunk több "érdeklödött" az angol potlására,de mindenkit csak a csomag érdekel: foci + terület

 

Előzmény: elefantkillah (423049)
Apus Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423051
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423050

Látod ez a baj. Forgatod az imamalmot, mondod a mondókát, de nem érted a miértet.

 

Hlad a huligán csoportok nevében beszélt és beszél. Marci nem huligán csoport tagja.

Előzmény: elefantkillah (423049)
elefantkillah Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423049
hlad azt mondta, ha a szurkolói csoportok döntést hoznak. Marci meg a szurkolói csoportok tagja nem?

vagy nem?
vagy akkor mi a fasz van?
nem merült fel elméleti síkon se, a "rámenés"?

Előzmény: Törölt nick (423046)
attus germanicus Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423048

>Nem hiszem, hogy ha az egész tavaszt valamelyik karibi szigeten töltené, akkor észre lehetne venni, és rosszabbul mennének a dolgok....

Ezt én se hiszem. Ellenben azt gondolom, ha nem is gyökerében, de érezhetően jobb lenne a helyzet. Leszarom azt pármilliót, amibe ez kerülne, csak legyen jó távol.

Előzmény: Törölt nick (423037)
elefantkillah Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423047
nincs szerintem senki. ki szállna bele egy ilyen bizniszbe?
kinek hiányzik ez? hogy nyilvánosan mocskolják, hgy a belebaszott pénzekre úgy tekintsenek, mint a szemétre? hogy a nevét összemossák azokkal akik , egy barátságos , nemzetközi meccsen rámennek a napozgató vendégdrukkerekre?

persze tudom, ottvannak a milliárdos magyar befektetők. elmentek már mindannyian a szervezett szurkolói csoportokhoz, és befektetési tanácsokat kértek, meg megvitatták közösen az ötleteike. ezek iylenek.

nyilván elárulja bárki, ha be akar szállni egy ilyen bizniszbe, ez olyan információ, aminek egyszerűen nincs értéke.

Előzmény: Dagadt harcos (423016)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423046

Istenem... :(((

 

Hlad és Marci közelsem azonos oldalon áll.

Előzmény: elefantkillah (423041)
bigacsiga2003 Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423045

en is ott lennek.

azt kellene megerteni, hogy berki egy rákos daganat a Fradi testén. sokan meg ugy akarják ezt kivágni, hogy abba beledögölne az egész Fradi is akár(vagyis csak balheval, akar az angol ellen is aki lelepne)

 

okosan kellene ezt a mutetet elintezni, percizen es szepen, es nem osotba gyujtogato barbar modszerekkel, mert abba beledogolhet a beteg.

Előzmény: Törölt nick (423027)
Green Army Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423044
remélhetőleg hétvégétől már a jó lövésekről, védésekről szép gólokról is lehet beszélni, s nemcsak az ilyen "mellékes" témákról...igazából erről kellene szólnia a topiknak..
elefantkillah Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423041
lehet, hogy csak elvi szinten merült fel a nem csoporttagok levadászása, de sajnos láttunk már arra példát, hgoy ez a gyakorlatban hogy valósul meg.

hlad leírta itt fehéren-feketén: ha azt a döntést hozzátok, akkor nem lesz kímélet se öregnek, se gyereknek. ezek után ne lepődj meg, ha nem szopnak telibe téged, és nem értékelik kellőképpen, hogy ez még csak elvi síkon vetődött fel.

az eszem megáll komolyan.

Előzmény: Marci1899 (423015)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423039

feszültségoldásként:

 

Az angol rendőrség is várta már a Southampton és a Portsmouth FA kupa találkozóját, ami igen mozgalmasra sikeredett.

A Dailiy Echo tájékoztatása szerint a meccs előtt és azután is voltak összecsapások a két tábor között. A derby után a stadion mellett Britannia Road-on találkozott össze a két csoport, ahol mindössze egy mobil kordon választotta el őket. Szemtanúk elmondása szerint repült minden a levegőben - üvegek, pénzérmék de láttak autóalkatrészeket és kerti széket is.
A Szentek szurkolóit ezután lovasrendőrök tolták messzebb a helyszíntől amíg a Portsmouth fanatikusai a buszaik fedezékébe húzódtak. A mérkőzést a Portsmouth nyerte 4-1-re.

bigacsiga2003 Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423038

jaj jaj varjal akkor lassitsal! nem ertem!

szoval amig csak elvi engedelyeket lobogtatnak, akkor az a baj, mert az semmit sem er, tehat jogos a hiszti. arra varunk h normalis engedelyeket lobogtassanak, amit ha jol ertem szerinted sok idobe tellik, tehat jogos a hiszti?

na de mindegy, de most komolyan, szerinted ha valoban foglalkoznak a bontassal, ha valoban lesz stadion, ha valoban nyaron mar elkezdik az egesz projekt egy reszet csinalni, akkor mondjuk holnap berkieknek milyen papirt kellene lobogtatniuk? az mirol szoljon? bontasi engedely? epitesi? elvi/nem elvi engedely? szoval milyen papir, papirok lennenek azopk amire azt mondand, hogy igen, ennek kb ilyen allapotban, igy kelelne lennie, es nem adna okot gyanakodasra "hisztire"?

 

de igazabol foltennem a kerdest: letezik e egyaltalan olyan papir, engedely, amit ha most mutogatnanak, nem adna okot gyanakvasra? ha igen, milyen az. ha nem, miert nem?

Előzmény: Marci1899 (423023)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423037
A posztja fontos, természetesen. De én róla, a tevékenységéről mondtam véleményt. Nem hiszem, hogy ha az egész tavaszt valamelyik karibi szigeten töltené, akkor észre lehetne venni, és rosszabbul mennének a dolgok....
Előzmény: Törölt nick (423035)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423036

Te is többes számot használtál ránk, és már látom más is, pedig van aki nem is reagál ezekre közülünk.

Kétségkívül nem kéne ez a hozzáállás a mi és a ti részetekről sem, de ez van, majd az idő megoldja. Talán ha kevesebb feszültség lesz..

 

 

Előzmény: Marci1899 (423031)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423035

koránt sem porszem. Egy Zrt vezérigazgató, aki semmit nem tesz szinte a szakosztályért, aki kezei közt a hírek szerint milliók folynak el korántsem nevezhető lényegtelen porszemnek.

 

Áldásos tevékenysége több erkölcsi és anyagi kárt okozott szeretett klubunknak, mint 10 "székgyújtogatógörögtűzdobáló" személy.

Előzmény: Törölt nick (423030)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423033
Hínye... már fenyegetők vannak? Mire a többes szám? Most komolyan?
Előzmény: Törölt nick (423028)
NNS! Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423032
Nyavalyogtok a "hétköznapi" / "oldallelátós" kifejezés miatt (amit egyébként saját magatok erőltettek, még pólót is csináltok), közben meg reggeltől estig FSzSz-eztek, FD fórumozóztok.
Előzmény: Törölt nick (423007)
Marci1899 Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423031
Cafolj meg ha tevedek de tölem meg egyetlen fenyegetest sem kaptal!
Előzmény: Törölt nick (423028)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423030
De te is értsd meg: berki elzavarása senkit sem izgat. És nem csak azért nem, mert mindenki egyetért benne, hanem azért sem, mert ő a Fradi jövője szempontjából lényegtelen, porszem, bármikor bárkivel pótolható és bárki lesz helyette, csak jobb lehet.

A tulajdonos esetében azért másabb a helyzet. Vele szemben nem elég azt mondani, hogy takarodjon, alternatívát is kell állítani. Ugyanis ő határozza meg a Fradi jövőjét. Ő adja a pénzt. Ha berki eltűnik, és esetleg nem lesz helyette senki, az sem fogja jelentősen érinteni a Fradit - észre se vennénk egy év alatt sem, hogy nincs. De ha a tulajdonos lelép, akkor a következő hónapban ki adja a pénzt a fizetésekre? (És most csak egyszerűsítem a dolgot.)

Ezért "hördül" fel sok ember, amikor McCabe elzavarása kerül szóba, mint lehetőség, és ezért marad csendben, ha berkiről van szó.

Megfogalmazom az én véleményemet (mint oldallelátós, vagy fotel szurkoló):
- berki mehet bármikor, ha el tudjátok zavarni, tegyétek, támogatom
- a tulajdonost elzavarását csak akkor tudom elfogadni, ha mellé tesztek egy ugyanolyan, vagy jobb alternatívát.
Előzmény: Marci1899 (423024)
Marci1899 Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423029
Ezzel tisztaban vagyok, mert ismerlek!
Előzmény: Törölt nick (423027)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423028

Nem is kicsit más a történet.

Egyikben ti vagytok a főszereplők és a fenyegetők  is egyben és mi a másik szereplő, akit fenyegettek.

A te történetedben a rendőrők és ti vagytok a szereplők. Elismerem kellemetlen, hogy ott már ti vagytok fenyegetve, úgye nem jó érzés??, pedig az is csak elvi lehetőség, még nincs döntés. 

 

HA nem lett volna testi fenyegetés a részetekről, igaz csak elvi sikon többször leírva, akkor nagyjából elég sokan felsorakoznának mellétek a rendőrők ellen, így nehéz azok mellé állni, akik majd döntenek, hogy szét akarnak-e verni vagy sem.

Nagyjából talán megérted miért...

Engem itt az indexes és egyéb fórumokon is fenyegettek, mint nácit, volt balhém, verekedésem is. Kurvára nem csipem ha fenygetnek, ha Fradista azt még inkább nem. De mondjuk tegye, de ne sírjon, hogy mi történik vele a rendőrők által, csak a gerinc miatt is.

Mi sem tettük. Én jeleztem, MINDENKÉPPEN bemegyünk, kerül amibe kerül.

Nem vagyunk csoportok tagja, hála isten, minden döntésetek csak a csoportok tagjaira vonatkozhat !!

Rohadjon meg az a komcsi bérenc, aki a döntést körön kívülre is ki akarja terjeszteni.

 

Előzmény: Marci1899 (423015)
Marci1899 Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423026
Ez igy igaz!
Előzmény: Dagadt harcos (423022)
Marci1899 Creative Commons License 2010.02.24 0 0 423025
Eljiszed hogy a csoportoknak kissebb gondjuk is nagyobb annal jelenleg minthogy az oldallelato nepet vadasszak!?
Előzmény: Kovács Einstein (423021)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!