Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.11.02 0 0 9821

Bár nem vagyok egy horgolós fajta, - de, úgy emlékszem ifjú koromra, hogy nekünk politechnika órán tanítottak valami hasonló látványt nyújtó horgolást. Nejlon-szálból készültek a laza karkötők és nyakláncok, még szatyrot is horgoltunk belőle, és hálót csomagtartónak, autó háttámlájára.

Ezek nagyon mutatósak, látványosak és most divatosak is. :D

Előzmény: Aruncus (9816)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.02 0 0 9820

Szépek a képeslapjaid, mint mindig. A karácsonyi csillag nagyon ötletes. .... Még nem láttam ehhez hasonlót sem.

Előzmény: Aruncus (9815)
Törölt nick Creative Commons License 2014.11.02 0 0 9819

Remek ötlet az illatosító, puhító fürdőzés. Számtalan illattal, adalékanyaggal lehet variálni. ... Még gyógyfürdőhöz is ajánlják. ... Szépen adjusztálod őket, ...

Előzmény: 4Hópihe (9803)
Aruncus Creative Commons License 2014.11.01 0 0 9818

Nekem is léleksimogatóak a szavaid. Köszönöm szépen.:-))

 

A karkötők elkészítési ideje változó.

Van amelyik csak 20 perc, de pl. a fehér szélűt duplán kellett készíteni, kb. 2 órát vacakoltam vele, vagy még többet. Nekem megérte, mert az tetszik a legjobban.

Volt ami el sem készült, mert kihagytam egy gumiátemelést, és úgy szétesik. Szétszedtem, és még nem csináltam újra.

 

Aztán volt olyan is, hogy a felénél elszakadt a gumi, szerencsére úgy volt a fűzés, hogy ki lehetett cserélni, háromszor szakadt el a gumi, már nagyon pipa voltam.

 

A méret mindegy, ha nézel róla videót, ott látni, hogy a befejezésnél mindenki csuklóméretre variálja. Én is volt mikor leszedtem a kapcsot róla, és hozzáfűztem még gumit, mert szorította a csuklómat.

 

Számomra hihetetlen, hogy tud ember ilyet kitalálni?

 

A videókon látszik, hogy az amerikaiak sokkal jobb minőségű gumit használnak, mint ami itt kapható. Náluk bandaloom a neve.

 

 

Előzmény: 4Hópihe (9817)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.27 0 0 9817

nagyon látványos az uj mániád)mennyi idö egyet elkésziteni?? mennyire lehet unisex méretet gyártani vagy nagyon igazodni kell a csuklókhoz???

a képeslapjaid pedig ismét elbüvöltek...különösen simogatóak egy átdolgozott éjjel után-jól esik megfáradt lelkemnek.

Előzmény: Aruncus (9816)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9816

Bocsánat, de meg szeretném mutatni az új mániámat.

Gumigyűrű karkötők.........

 

        

 

Nagyon élvezem. Még lassan megy, de már készült néhány.

A képtáramban egyenként is megnézhetőek nagyban.:-)

Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9815

Karácsonyi csillag..........

 

  csukva, kis könyv formájú

 

nyitva 

  

lógatva

 

 

 

 

Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9814

Karácsonyiak..........

 

         

 

            

 

         a kártya kivehető

Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9813

Sziasztok!

Hoztam néhány lapomat..........

 

  születésnapra készült

 

még alkalom nélküli :-))

Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9812

Nagyon klasszak az élményfürdő csomagok.

Ezek a fűzött kosárkák jól néznek ki, nagyon mutatósak.

Előzmény: 4Hópihe (9803)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9811

ha mélben elküldöd a cimed,tudok segiteni belsözsáknak való  anyaggal.azt is ird meg hányzsákocskára lenne szükséged...mondjuk 100zsáknyit nem tudok biztositani..

Előzmény: boldizsara (9806)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9810

Nagyon szép lett. A verses oldal nagyon tetszik. Sajnálom, hogy ilyen szomorú lap lett belőle. :-((

Előzmény: Törölt nick (9789)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9809

Ez nagyon szuper!!!

Előzmény: 4Hópihe (9786)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9808

Várom a képet a meghívóról. Kíváncsi vagyok hogyan döntöttek.:-)

Előzmény: anlu2 (9785)
Aruncus Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9807

Rendben!:-)

Előzmény: 4Hópihe (9784)
boldizsara Creative Commons License 2014.10.26 0 0 9806

köszi, úgy látom újabb beszerezni való. Habár a varrás nem az én műfajom, ezért akad itthon egy kis vetex, ki fogom próbálni, eddig a tejes változatról hallottam, de azt el vetettem.

Előzmény: 4Hópihe (9805)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.24 0 0 9805

igen az olajosság kérdése én lizolecithinnel készitem, igy ha frissen öblitik le akkor gyakorlatilag eltünnek az olajos nyomok. , szeretik a lánykáim a fürdözös élményt... 

a tejfürdö recept szerint :tejporral készül. az olajat és mézet rákentem és dupla zsákban vannak..ebben még kamilla virág is van.

a dupla zsák kivül a fehér lenvászon,belül egy mosható papir szerü textilia-  ha varrsz akkor tudod milyen a vetex ahhoz hasonló...

neked is mosolygosat...

 

Előzmény: boldizsara (9804)
boldizsara Creative Commons License 2014.10.24 0 0 9804

Nagyon szépek a csomagocskák :) A tejet mibe csomagoltad, hogy vízbe lógatható legyen?

Nekem ezekkel csak az a problémám, hogy a kád nagyon olajos lesz tőle. Szép napot :)

Előzmény: 4Hópihe (9802)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.23 0 0 9803

az élményfürdöhöz a kis csomagok  kerülnek ebbe a füzött összezárható kosárkába:

Előzmény: 4Hópihe (9802)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.23 0 0 9802

hurrá neked!!!!!

-------------------------------------

 

készülnek a karácsonyi élményfürdözéshez  a csomagok.

a pralinét volt nehézkes kiagyalnom,hogyan csomagoljam aztán kapora jött a közértekben kapható játéktekerös- az egyikben gömbökben adják a meglepetéseket..

 azt használtam felmivel a praliné kézmelegre olvad-

 

 és a fürdöbomba:

Előzmény: Törölt nick (9801)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.23 0 0 9801

Köszönöm szépen az ajánlatokat, - a Cameo változat már sínen van, ... :)

 

4Hópihe Creative Commons License 2014.10.21 0 0 9800

van magyarországi forgalmazója is.

http://scrapfellow.com/product-category/silhouette/

Előzmény: boldizsara (9799)
boldizsara Creative Commons License 2014.10.20 0 0 9799

Kata nem tudom melyik vágógépre gondolsz, de az Amazonon most elég jó áron van.

http://www.amazon.com/Silhouette-SILHOUETTE-PORTRAIT-Portrait/dp/B009GZUPFA

4Hópihe Creative Commons License 2014.10.20 0 0 9798

egy bizonyos koron tul már megengedhetjük magunknak,hogy azzal foglalkozzunk amihez jókedvünk tele.és ehhez vásároljunk eszközöket...

Előzmény: Törölt nick (9797)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.19 0 0 9797

Igen van, - elég sok sablonnal. De, - ezzel a géppel határtalan lehetőség nyílna meg előttem. ... Jó ötlet a levélírás, .... nem felejtem el! :D :D

 

Előzmény: 4Hópihe (9796)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.19 0 0 9796

neked van sizzix vágód nem???

Előzmény: Törölt nick (9794)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.19 0 0 9795

óóó nagy ajándékot kaptál ezzel a lehetöséggel, még ha várnod is kell kicsit..

amugy meg irj levelet a Jézuskának!!!

Előzmény: Törölt nick (9794)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.19 0 0 9794

Tökéletesen igazad van, ami az intimitást illeti. ... De, sajnos a világunk gyorsan változik, ... erkölcsileg, érzelmileg. ... Úgy veszem észre, hogy - nem a legjobb irányba ...

 

Ami a vágógépet illeti - van is meg nincs is. Egyenlőre egy vállalkozásé, ahol lehetővé tették, hogy a kézműves képkészítéshez használhatom. Ezért kell kivárni a soromat, hogy velem is foglalkozzanak,

tanítsanak a munkájuk mellett, .... mert nekem ez egy új terület. Csak a pergamenképekhez való ismereteim, eszközeim vannak, tű, domborító, csipeszolló, .... a digitális képszerkesztés egészen más. Itt még újonc vagyok, de a reumám sajnos sürget, hogy meg kell tanulnom,. ... ha, bejön a dolog, - talán majd megvehetem tőlük valamikor. Addig csak használom, tanulok és kísérletezgetek. ...

A közös mintájú karácsonyi lapomat már ezzel az új tudománnyal fogom elkészíteni, ... :)

Előzmény: 4Hópihe (9793)
4Hópihe Creative Commons License 2014.10.18 0 0 9793

azért  nem vagyok szakirodalom nélkül, és vettem részt kredites képzésen is de olykor elfog az ide nekem az oroszlánt is)-jó talaj van bennem ez irányba a visszajelzések ezt siugallják,de nem akarom megváltani a világot sem, már nincsenek égbekiálthatóan nagy terveim, akiket szolgálok-ott a lényeg,hogy hasznukra legyek..tv-s forgatást sem vállaltam-nekem az egopolirozás-arra nincs szükségem viszont annál nyomasztobbnak éreztem az egészet- ezek intim dolgok nem kamerába kell kiáltani azt gondolom...

--------

-- kicsit nem értettelek most lesz digitális géped vagy sem???van egy kézmüveskedö kolleganöm akivel már nézegettük a digitális vágót, de még nem gondoltuk,hogy beruházzunk rá. egyenlöre csak a vágy van.. neki nincs még vágógépe nekem van  és  ezért nem annyira szükségszerü ráadásul ö  a papirral nem él szimbiozisban annyira mint én...

 és egy kicsit bajban is vagyok, nem tudom,hogy még mire érdemes beruházni maradék  idömre..

 én is készitem már a játékos lapot, nekem már célzott is a karácsonyi huzogatos ajándékozásra készül majd igy a belseje személyreszabott lesz..

Előzmény: Törölt nick (9792)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.18 0 0 9792

 

Már izgatottan gyűjtögetem az ötleteket a közös témájú-elrendezésű karácsonyi képeslaphoz, ... ugyanis új játékom van. Egy amerikai digitális vágógép. Még csak szemezünk egymással, - de, azt hiszem remek partnerek leszünk. ... :D Sokat kell még tanulnom, ... és az ilyen tanfolyamok is drágák. Marad a házi-családi tanácsadás, - csak ki kell várni a soromat, :D

 

OF! - Próbáltam keresgélni az említett témában, - felhasználható anyagot, ... ha, rászánsz egy kis időt a "guglizásra" ... találsz segítséged, - és nem is kerül majd pénzbe. (Elhiszem, hogy sok a kiadásuk, a járulékos költségekkel együtt, - de, azért ez már nagyon sok. ... Megalázóan sok, azok számára, ... akik ingyen! is megteszik a tőlük telhető maximumot.)

 

Előzmény: 4Hópihe (9791)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!