Keresés

Részletes keresés

Make Money Creative Commons License 2008.07.05 0 0 236
Birminghami idosotthonba gondozonoket keresnek.
Nyelvtudás kotelezo( nem a nyelvvizsga)!
Angol és magyar nyelvu CV- t a taryt@vnet.hu címre kuldj!
Tárgy: Birmingham
5,9 Font
Sch001 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 235
Sziasztok ket hete jottem ki skociaba egy eper farmon dolgoztam ami nagz szar.

Reggelre Londonba erek ha tud valaki valami melot mindegy milyen a 07528601103-as szamon eler.

Elore is koszonom.
B.Evil Creative Commons License 2008.06.29 0 0 234
Üdv mindenkinek
Szeretném, ha felvilágosítanátok kicsit... az a helyzet, hogy eredetileg úgy volt, hogy július közepén megyek ki angliába (Coventry-be) és nem rég beszéltem a kintiekkel akikhez mennék és mondták, hogy valami pártváltás volt vagy nem is tudom pontosan mi... lényeg a lényeg, hogy bizonyos munkákhoz lekell tenni egy egészségügyi meg baleset védelmi vizsgát (3x1 óra alatt megvan) és vizsgaletételt követő 1 hónapban 3x mennek ki a munkahelyre ellenőrizni, hogy ki hogy végzi a munkáját illetve, hogy megfelel e minden az előirtaknak... nah most én úgy mentem volna ki, hogy az ottani ismerősöm tud hidegburkolni, és engem betanított volna pár hónap alatt aztán pedig dolgoztam volna mint alkalmazott... abban kéne, hogy segitsetek, hogy pontosan mit kell tennem ahhoz, hogyha jönne ki az ellenőr akkor engem ne úgy nézzen, mint pro hidegburkolót, hanem, hogy engem ne pontozzon stb... mert még csak tanulom a szakmát a helyszínen, de nem dolgozom illetve nem kapok fizetést... mert ha kijönne és úgy nézne, mint egy rendes, alkalmazott hidegburkolót úgy egyértelműen "megbuknék" vagy nem tudom, hogy mi ott a kifejezés... szóval nem tudjátok, hogy kéne nekem egy papir ami igazolja, hogy tanulok és azért vagyok ott nem mint alkalmazott? vagy mi a teendő ilyenkor? mert a kintiek mondták, hogy ilyen tavaly még nem volt... most nekik is lekell tenni a vizsgákat stb... a különbség az, hogyha utána őket mennek ellenőrizni akkor minden rendben lesz, mert ugye ők profik... én meg nem... plz segitsetek, ha tudtok vmit, előre is köszi
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.26 0 0 233
sziasztok
angliába keresek fiatal(18-25)fiú au pairt egy 22éves mozgássérült fiuhoz.juliusi kezdéssel.kommunikácioképes angol nyelvtudás,számítógépes ismeretek,pozitiv,vidám egyéniség szükséges.
b kat jogosítvány elöny
Make Money Creative Commons License 2008.06.25 0 0 232
Birminghami idosotthonba gondozonoket keresnek.
Nyelvtudás kotelezo( nem a nyelvvizsga)!
Angol és magyar nyelvu CV- t a taryt@vnet.hu címre kuldj!
Tárgy: Birmingham
Ar: 5,9 Font
Make Money Creative Commons License 2008.06.23 0 0 231
Birminghami idosotthonba gondozonoket keresnek.
Nyelvtudás kotelezo( nem a nyelvvizsga)!
Angol és magyar nyelvu CV- t a taryt@vnet.hu címre kuldj!
Tárgy: Birmingham
Ar: 5,9 Font
Ambrusch Creative Commons License 2008.06.23 0 0 230
Üdv mindenkinek,

Szeretnék munkát vállalni Nagy-Britannia területén. Elég nagy passziv szókinccsel rendelkezem, jelenleg nincs jó beszédkészségem, de hamar belejönnék. Kezdetben bármilyen munkát elvégeznék. Elég jól értek a computerekhez, de a kétjkezi munkától sem ijedek meg. Tudok főzni, takarítani is. Nagy tapasztaltom van a vagytestű kutyákkal, gondozást sétáltatást is vállalok. Ha valaki tud segíteni, akkor keressen meg e-mailben, vagy skype-on.

ambrusch@lajt.hu
playerkehu
k11zoltan Creative Commons License 2008.06.18 0 0 229

A Halifax nevu banknal meg lakcimkartya sem kell, csak az utleveled fenymasolata.

 

Ja, es teljesen koltsegmentes! (se havi dij, se semmi...!)

Előzmény: nettiwolfi (213)
bee-girl Creative Commons License 2008.06.16 0 0 228
Szia .girl.!

Hova szeretnél menni Anglián belül? És milyen területre? Van már konkrét munkád vagy majd ott akarsz keresni? Én is Angliába készülök, mert a barátom kint van de egyenlőre semmi kilátás munka téren.
Ha van kedved írj!

Barbi
Előzmény: .girl. (221)
Northlondon Creative Commons License 2008.06.09 0 0 227
Szállást keresel? Hosszabb-rövidebb távon Londonban szeretnél maradni?

Az Irány London! segít:
- Szállásügyekben
- Angol bankszámla nyitásában
- Londoni munkainformácókkal és ügynökségek elérhetőségeivel a gyorsabb elhelyezkedés érdekében
- Reptéri transzferrel

Szállásaink Észak-Londonban a 2-es és 3-as zónákban találhatóak , 4-5-6 szobás családi házak, melyek azonnal beköltözhetőek, bútorozottak, minden szükséges dologgal felszereltek (háztartási eszközök, wireless internet).
A környék tömegközlekedési eszközökkel könnyen elérhető, busz, vonat és metró állomás, bevásárló-és szórakoztató központok, olcsó angol nyelviskola közelében amit előszeretettel látogatnak a londoni magyarok.

PLP Services LTD
07949597340-Angliából
00447949597340-Magyarországról
E-mail: info@iranylondon.hu http://www.iranylondon.hu
murray Creative Commons License 2008.06.02 0 0 225
gyerekek gondoljátok meg nyelvtudás nélkül! vagy mehettek a románokkal bolgárokkal a földekre rabszolgáknak! megéri pár hónapig még tanulni itthon
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.31 0 0 224
Szia!

Én is menni akarok a közeljövőben.Keress meg mail-ben!

üdv
Előzmény: .girl. (221)
Balintpell Creative Commons License 2008.05.30 0 0 223
sch001, írtam neked emailt, noémi és girl, vegyetek fel msnen neo145@freemail.hu, mert lehet lenne hely kocsiban angliába juni végén (28 körül), esetleg skociáig is.
Sch001 Creative Commons License 2008.05.30 0 0 222
Sziasztok
Angliába de inkább skóciába szertnék menni dolgozni elöször valami olyan munkát keresek amihez nem kell nyelvtudás.
ha tudnátok tippeket adni megköszönném, és ha van jó és rossz véleményetek a közvetitökröl az is jöhet én egyenlöre a skóciamagyarok.hu oldallal vettem fel a kapcsolatot.
elöre is köszönöm
.girl. Creative Commons License 2008.05.30 0 0 221

Sziasztok!

 

Angliába szeretnék menni dolgozni júliusban. Lakó/útitársakat keresek!;)

KawaBazsy Creative Commons License 2008.05.28 0 0 220
Megnéztem a pénztárcámat, vegyesen vannak benne régi meg új huszasok is, s mindet tudtam használni kint.
Előzmény: puskasjoco (219)
puskasjoco Creative Commons License 2008.05.27 0 0 219
Sziasztok!

S.O.S!Segitségetekre lenne szükségem abban,hogy hivatalosan fizető eszköz e még a régi font angliában?A régi alatt azt értem,hogy még a viz jel nincs bent de a fémszál igen,olyan 10-15 éves bankjegyek.
FZsolt76 Creative Commons License 2008.05.18 0 0 218

Sziasztok,

 

A szakdolgozatomat  felsőfokú végzettséggel rendelkezők (vagy majdan rendelkezők) elvándorlási hajlandóságból írom. Megköszönném, ha segítenétek azzal, hogy az erre vonatkozó kérdőívemet kitöltitek.

 

Itt található: http://fzsolt76.freeweb.hu/index.htm

 

Üdv,

 

FZsolt

>Noémi< Creative Commons License 2008.05.17 0 0 217

Sziasztok!

 

Angliába készülök június végén dolgozni, de egyedül nem szívesen megyek, szóval útitársakat keresek! Ide vagy az e-mail címemre várom a lelkes jelentkezők üzeneteit! :D

 

Sziasztok!

britsrac Creative Commons License 2008.05.17 0 0 216
Sziasztok!
Ha valakit erdekel gyari munka Angliaban £5.52/ora (minimalber)
munkarend:Hetfotol-pentekig (tulorara van lehetoseg)
Szallas £70/het+kaukcio
Erdeklodni: britsrac@freemail.hu
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.16 0 0 215

Kötekednék egy kicsit: minek fizessen a delikvens olyanért, amit ingyen is megkaphatna? Ha máshogy nem megy, meg kell várni az első fizetési papírt/elsőként megkapott hivatalos leveleket, és azzal nyitnak számlát szerintem a bankok többségében. Addig lehet csekken kérni a fizetést pl., vagy ha van ismerős, annak a számlájára.

De persze mindenkinek szíve joga eldönteni, mit választ, lehet, hogy van, aki gyorsan és a zökkenőmentesen túl szeretne esni az egészen, annak tényleg jó a HSBC ajánlata.

 

seci Creative Commons License 2008.05.16 0 0 214

Persze, ez igy van. De tudod sokan inkabb mizeriaznak, hogy havidijmentes szamlajuk legyen... Mert ugye otthon is ilyen vót :D

-seci

Előzmény: nettiwolfi (213)
nettiwolfi Creative Commons License 2008.05.15 0 0 213
udv mindenkinek,

lehet h most nem tudom milyen szallas meg ilyen-olyan kozvetitoknek rontom az uzletet, de ezzel a bankszamlanyitasos mizeriaval nem ertem minek szivatni itt a tomeget.

Emberek: bankszamlat otthoni lakcimkartyaval az HSBC kb 10 perc alatt nyit, Passport Account a neve, egy eves fix szla szerzodessel, £6-os dijjal havonta. A NatWest is csinal hasonlot, azt nem ismerem.

Udv
Bulvájp Creative Commons License 2008.05.14 0 0 212
Köszi, megfogadjuk tanácsod! :) Nekem az volna a legjobb ha keróval(= bringa) járhatnék, mer ugye az a legolcsóbb. De esőben v szélben elég sz@r tud lenni a tekerés.
Előzmény: seci (210)
CICD Creative Commons License 2008.05.14 0 0 211

Szervezetünk önkénteseket keres,akik egy angliai képzés után Afrikában vagy Indiában dolgoznának!

A projectek természetvédelemi,oktatási és egészségügyi területeken vannak.

Várjuk az emaileket:

onkentesseg@citromail.hu

seci Creative Commons License 2008.05.14 0 0 210

mijaza kero? bringa? arra van esely, en is azzal jarok, amikor nem esik (mazoista nem vagyok...)

de azt vedd figyelembe, hogy ha a Cornwall-Cambridge tengelytol eszakra koltozol, akkor ott mindig esik :D [no jo, nem mindig, de kb 10x akkora az esely ott az esore, mint delen. aki nem hiszi nezzen idojarasjelentest egy par even kereszul]

-seci

Előzmény: Bulvájp (209)
Bulvájp Creative Commons License 2008.05.14 0 0 209
És arra mennyi a reális esély, h mondjuk egy kissebb városban vesz az ember egy kerót és azzal jár be dolgozni, meg mindenhová? Vagy az időjárás ezt teljesen lehetetlenné teszi?
Előzmény: seci (208)
seci Creative Commons License 2008.05.14 0 0 208

Angliaban - fuggetlenul a helytol - ket dolog draga:

    1. lakni

    2. kozlekedni

(+ turistaskodni/muvelodni, de ez ugye az elso idoben dobhato)

 

Minden mas kb. ugyanannyi vagy olcsobb, mint otthon.

 

-seci

Előzmény: Bulvájp (207)
Bulvájp Creative Commons License 2008.05.14 0 0 207
Értem. Végülis amiket leírtál, az nem is tűnik olyan veszélyesnek, leszámítva persze, h mindig kell dolgozni, de erre valahol számítottam is. Tulajdonképpen ezért sem akarok Londonba kerülni, mert az a város baromi nagy és baromi drága (ahogy ezt hallottam).
Előzmény: seci (206)
seci Creative Commons License 2008.05.14 0 0 206

A biztonsagi or nem feltetlenul jelent kidoboembert, sot aruhazi fogdmeget sem.

 

Pl. a cegunknel is vannak szep szammal, a feladatok abbol allnak, hogy az autobejaratnal meg kell nezni a ki/befele meno dolgozok badge-et, a latogatok autojanak rendszamat fel kell irni, el kell iranyitani a megfelelo epuletbe, ahol regisztralhatjak magukat, valamint idonkent korbesetalni az epuletekben es megnezni, hogy mindben rendben van-e (ez foleg hetvegen/ejjel).

 

Ehhez marhara nem kell Rambo/Schwarci alkat!

 

Viszont arra keszulj fel, hogy a szolgalat minden nap, a nap minden orajaban mukodik, meg karacsony napjan is, amikor is itt semmi nem uzemel (meg a busz/vonat/metro SEM!)

 

-seci

Előzmény: Bulvájp (205)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!