Keresés

Részletes keresés

Rviki Creative Commons License 2015.05.12 0 0 362

Szia. Köszönöm. Lenne kérdés, csak nem tudom itt hogy lehet privibe írni.

Előzmény: inhalt01 (361)
inhalt01 Creative Commons License 2015.05.12 0 0 361

szia

en angliaban elek ket eve...

irj privit, ha van kerdesed

Előzmény: Rviki (351)
Rviki Creative Commons License 2015.05.11 0 0 360

Szia. Beszélhetünk privátban? Add meg e-mail címedet légy szíves.

Előzmény: hééé... (359)
hééé... Creative Commons License 2015.05.11 0 0 359

Hello,

 

Én is Angliát tervezem, de nincs ismerősöm, akivel mennék. Mennyire beszélsz angolul?

 

Előzmény: Rviki (351)
hungariangirl7 Creative Commons License 2015.05.09 0 0 358

Au-Pair Hungary: "Gyümölcsszedés Franciaországban" 2014
valóság: gyümölcs-csomagolás (áfonya, málna, eper, szeder) hűtőházban, futószalag mellett
munkahely-szállás távolság: 3 km 
munkahely-szállás közti közlekedés: gyalog (akinek van: kerékpár, autó)
munkaidő: heti 35 óra, változó beosztásban van hogy 12 óra/nap, van hogy 1 hétig semmi
munkaruha: fehér köpeny és sapka
papírok: születési anyakönyvi kivonatot, bankszámla IBAN-kódját kérik

tulajdonos: beszél franciául, angolul
műszakvezető: lengyelül, franciául beszél
munkatársak: francia, lengyel, cseh, ...
szállás: kemping, mobil-home
víz: közös csapok, zuhanyzók
élelmiszer-vásárlási lehetőség: Vernoil, SUPER U bolt, 6 km
bolt megközelítése: stoppolás (akinek van: kerékpár, autó)
mosási lehetőség: kézzel, vagy Vernoil, SUPER U melletti fizetős mosógép
internet: kempingben nincs, munkahelyi wifi keveseknek fogható
tömegközlekedés: La Breille-les-Pins - Saumur
csak akkor jön, ha előtte telefonon franciául bejelentkezünk, Saumur Agglobus, TAD: Le Transport A la Demande 

hungariangirl7 Creative Commons License 2015.05.09 0 0 357

EUWORK: skóciai hotel takarítás 2013

korábbi hotel takarítási tapasztalat: -
interjú: a jelentkezőnek kellett a hotelt hívnia
hotel: 11 szobás
szerződés: ügynökség adott, hotel nem
bankszámlanyitás: könnyen ment
NI interjú: az elsőről nem kaptam meg a hoteltől az értesítő levelet, aztán a központból mondták vissza, majd 3 hónap után lett meg
heti óraszám: ügynökség papírján: „heti óraszám 42 óra, de ezt nem tudják garantálni” , valóságban: átlag heti 31 óra
fizetés: havonta
túlóra: nincs róla tájékoztatás (kifizetés készpénzben, ha úgy gondolják)
étkezés: ügynökség papírján: "kontinentális reggeli, és ebéd", valóságban: hát ...
szállás: van akinek 1, van akinek 2 személyes szoba, fűtés bizonytalan, márciusban 12 fokos szoba...
internet, mosási, főzési lehetőség, hűtő: van
bolt: közel
tömegközlekedés: buszmegálló: 30-40 perc sétaútra

munkatársak: skót, lengyel, francia, kanadai, litván, szlovák, magyar, ... zajos parti-éjszakák, szomszéd szoba párjának éjszakai élete ...
munkaruha: kék nadrág, ing, de védőkesztyű nincs
munkatempó: extra gyors, sok cipekedéssel
beosztás: hetente szabják meg
szabadság: nem kérdezték meg hogy van-e erre vonatkozó bármi tervem
hotel: tagja a Relais and Chateaux-nak, mely különleges minőségi standard-ekkel dolgozik...

RoczanovD Creative Commons License 2015.05.05 0 0 356
gombagyár Creative Commons License 2015.05.04 0 0 355

Sziasztok!

Az a kérdésem kinek van tapasztalata Dr Koleva Rosica által kiadott munkalehetőségekkel kapcsolatban?

FL1990 Creative Commons License 2015.04.29 0 0 354

Remek szezonális munkák (Németország, Hollandia, Anglia)

 

kulfoldi-allas.blogspot.hu/search/label/szezon%C3%A1lis%20munka

macsoka77 Creative Commons License 2015.04.23 0 0 353

szia sikerült kijutnod hová szeretnél kimenni dolgozni??

Előzmény: mariann.torocsik73 (337)
macsoka77 Creative Commons License 2015.04.23 0 0 352

sziasztok azéert van lehetőség  amely cég lovét kér abba nem szabad bele vágni voltam nemetbe   most is mehetnék csak egyedül lehet anno párba voltam kinn .

Rviki Creative Commons License 2015.04.18 0 0 351

Sziasztok. Aki szeretne kimenni pl. Angliába és nem rendelkezik kinti ismerősökkel, az hogyan álljon neki a dolognak? Mit tudnátok tanácsolni?

adamtraktor88 Creative Commons License 2015.04.13 0 0 350

Sziasztok!

 

Külföldi munka után néznék, 26 éves vagyok, de nem rendelkezek külföldi tapasztalattal, viszont van alap angoltudásom, és némi mezőgazdasági tapasztalatom. Elsősorban itt szeretnék elhelyezkedni, tud esetleg valaki, valamit segíteni?

Anzselika Creative Commons License 2015.04.08 0 0 349

Sziasztok.
Én 21 éves lány vagyok, nagyon szeretnék kimenni külföldre (Németországba)dolgozni. Egyedül semmiképpen sem szeretnék menni, ezért ha valaki úgy gondolja, felvehetnénk a kapcsolatot. Kaptam munkát egy kolbászgyárban. Megbízható személyt keresek (egy lányt), ki jönne velem dolgozni. 

 

Az e-mail cimem: jessica777@meta.ua

Sz.Tibor130 Creative Commons License 2015.02.22 0 0 348

Tapasztalt gipszkarton szerelőket keresünk saját cégünkhöz hosszútávú, nem szezonális Stuttgart környéki hivatalos bejelentett munkára magyar tulajdonossal rendelkező céghez.

Szállást,felszerelést,céges autót biztosítunk.

Német nyelvtudás és gépjárművezetői engedély előny.

A kinti munkavállaláshoz szükséges papírok intézésében segítünk.

Önéletrajzokat e-mailben várjuk,további egyeztetés telefonon történik.

 

e-mail: bmwmaria130@gmail.com

kareszfos Creative Commons License 2015.02.13 0 0 347

Sziasztok!

 

Most lesz február 25-től a HVG Állásbörze és az lenne a kérdésem ezzel kapcsolatban, hogy szerintetek ott vannak külföldi álláslehetőségek is? Ha igen, mivel érdemes készülni a börzére? CV, kis nyelvismeret update stb ?

Előre is köszi!

Szandi

Tanay Creative Commons License 2015.02.05 0 0 346

Köszönöm tavozzangolosan.hu-nak és Intelligensclubnak a nagyon korrekt válaszokat bendeguz55 panaszaira! Amit ők leírtak, azt nem ismételném meg, csak a szállás minőségével kapcsolatos problémára reagálnék. Itt ebben a topicban is írták már, hogy ha magadnak intézel szállást Angliában, akkor komoly referenciákat kérnek (ami ugye lehetetlen, ha most érkeztél meg az országba!) vagy 3 hónap lakbér előre kifizetését (akárcsak Magyarországon). De leginkább mindkettőt.

A magyar szállásközvetítőkre azért van szükség, hogy ezt a problémát megoldja az újonnan érkezők számára. Aki rendelkezik egy szoba heti lakbérének tizenkétszeresével, és még angol referenciája is van, annak tényleg nincs szüksége a magyar közvetítőre, az tényleg ne jöjjön hozzánk, mert maga is meg tudja oldani a szállását. Aki a magyar szállásközvetítő szolgáltatását veszi igénybe, az gyorsabban, egyszerűbben, és ami nagyon fontos, kevesebb indulótőkével tud szálláshoz jutni. Semmi sincs ingyen, ennek az előnynek az ára a kicsit alacsonyabb színvonala a szállásnak, és hogy többen lakunk egy fedél alatt. Ezt azonban előre elmondjuk mindenkinek még Magyarországon, ráadásul nem kötelező örökre ott lakni: amint anyagi körülményeink megengedik, pár barátunkkal együtt el lehet költözni! Ennek is van azonban veszélye. Ha pl négyen kivesztek egy négyfős lakást, és abból a másik páros elmegy, akkor kettőtöknek dupla árat kell fizetnetek, amíg nem találtok új lakót! Magyar szállásközvetítőnél nincs ilyen gond, nem kell többet fizetnetek akkor, amikor épp félig üresen áll a ház, mert akkor azt a veszteséget a szállásközvetítő nyeli be. 

Inteligensclub Creative Commons License 2015.01.28 0 0 345

Kedves Bendeguz55

 

Olvastam a leveled es megmondom oszinten kiakadtam hogy milyen elegedetlen vagy. Eloszor is en fekete szarmazasu de magyarorszagon szuletett es elo ember vagyok. Fel vagyok haborodva a raszista megnyilvanulasodon. En eltem kint ketto evig es oszinten leszek orultem volna,ha valaki engem is berakott volna ideiglenesen egy hotel szobaba. En magam jottem ki segitsegem nem volt. En nem magyaroktol bereltem a lakast,de az draga bendeguzz55 az ott volt a nyomorusag. Patkany,eger sot meg csotanyra is szamithattam. Tudod hogy orultem volna egy olyan ideiglenes Szallasnak mint a tied. Sajnos a magyar nep termeszetebol adodoan mindig elegedettlen. En is Magyar vagyok de megtanultam az elet nem csak arrol szol,hogy ulok a TV elott unalmamba,semmittevesembe es azon gondolkozok kit utalhatok es hogy ronthatom el valaki napjat. Az elet az ertelem ami szerintem neked hianyzik a szotaradbol. 

 

 

 

goAUS Creative Commons License 2015.01.20 0 0 344

A gumtree-n (UK) be tudod állítani a private hirdetőket, és így ki lehet hagyni az ügynökségeket, sokkal könnyebb lakást találni. Amúgy mi amikor voltunk mindenki mondta, h nem lehet referencia nélkül, ami nem igaz, mi a rightmove-on kerestünk, 3 hónapot előre elkértek és már ki is adták. De a gumtree a legjobb, sok privát van, megúszod a 350 font körüli közvetítői díjat is.

Előzmény: .Jancsiszeg. (343)
.Jancsiszeg. Creative Commons License 2015.01.17 0 0 343

Olyan szép amúgy látni azt, hogy a szlovák a szlovákkal, a lengyel a lengyellel mennyire együttműködő és egymást segítő népség. A magyar mit csinál? Hogy tudom lehúzni és lenyomni a másikat hogy én feljebb jussak. Gusztustalan. Magyarországon is ez megy, külföldön pedig szorozd fel 5-tel. Mindenképpen el kell kerülni kint a magyart - akit ismresz, talán azokat nem, de csak mert ismered. Apropó UK, tudsz valami normális szálláskereső oldalt? Néztem a zoopla-t, upadot, monstert, csak nem tudom referenciát kérnek-e, illetve nem tudom mennyire kivételeznek. Szóval valami normális keresőt tudsz ajánlani? Bár a nickedből azt tippelem, inkább a kengurukhoz mész/vagy.

Előzmény: goAUS (342)
goAUS Creative Commons License 2015.01.17 0 0 342

Minden magyar közvetítőcéget messzire kerülni. A legmocskosabb népség. Én magam erejéből voltam UK-ban, akiket egyszer 8 hétre kihoztak hozzánk magyarokat fele annyit kaptak mint mi, akik kinn, angol ügynökséggel voltunk. De ez volt hollandban is, meg németből is ilyeneket mondtak ismerősök. Szemét lehúzós banda. Ki kell menni önerőből, és helyi szinten állást keresni.

.Jancsiszeg. Creative Commons License 2015.01.17 0 0 341

Mindentmegmagyarázóigaziseggfejalak! köszcső

Előzmény: tavozzangolosan.hu (340)
tavozzangolosan.hu Creative Commons License 2015.01.02 0 1 340

Kedves Bendeguz55,


Az EU-WORK egy korrekt üzleti versenypartnerünk, akivel semmilyen üzleti- vagy bármilyen egyéb jogviszonyban nem állunk. Azonban mivel egy szállásra több helyről is közvetítenek embereket, ezért nyilván lehetnek átfedések. Valószínűleg valami ilyesmi adhatott Önnek okot a félreértésre.


Viszont mivel minket is megemlít a kommentjében, ezért engedje meg, hogy mi is reagáljunk rá.

 

Nem ismerem személyesen a történetét, ezért megpróbálunk a kapcsolatainkon keresztül információkat beszerezni. Minden esetből tanulnunk lehet, sőt, kell is. Ezért szerettük volna itt is megismerni a tényeket mindkét oldalról. Egyelőre viszont még csak az Ön elmondását ismerjük.
Végigolvasva a levelét Ön több problémával is szembesült:


Az első, hogy kicsi autóval mentek ki Önök elé a reptérre.

Mivel, mint írtam, hogy nem a mi ügyfeleink voltak Önök, ezért elnézést kérni sem tudok más nevében, hogy nem volt kielégítő az autó mérete. Természetesen amúgy megtennénk.Ha jól értem, akkor a sofőrrel együtt egy 4 személyes autóban ültek 3-an. A 4. utas helyére kerültek bőröndök. Természetesen kényelmesebb is lehetett volna, de talán mentségükre szóljon, hogy az autópályán nincs sok kanyar, ezért csak ritkán kellett megtartani a bőröndöket a szétcsúszástól.


A második probléma, hogy 2 napos csúszásban volt a szállásadó és ezért "elszállásoltak minket egy 3 csillagos szállodában egy fekete negyedben".

Sajnos itt is, mint bárhol máshol, előfordulhatnak olyan előre nem látható esetek, amire nincs felkészülve egy szállásadó. Jelen esetben ez azt jelentette, hogy egy lakó, aki előzetesen kijelentkezett a szállásáról még további két napot volt kénytelen maradni egy magánjellegű problémája miatt. Így felborult az előre tervezett rend és ezt próbálták orvosolni. Hogy ilyen előfodulhat az sajnos természetes, hiszen nem egy átlagos hotel szolgáltatásról beszélünk. Mindenképp szerencsétlen helyzet ez mind a lakónak, mind a bérbeadónak.
Nem célom mindenáron védeni a szállásadót, de az én olvasatomban az, hogy még a saját anyagi kára ellenére megpróbálta a lehető legjobbat kihozni és önköltségen kifizetett egy hotel szobát - azért, hogy Önök elégedettek legyenek - számomra nem egy "látszat fenntartás", hanem egy korrekt hozzáállás. Tőle független okok miatt volt egy probléma, amit ő megpróbált a legkorrektebben megoldani. Bárcsak minden szállásadó így állna hozzá.


A fekete negyed pedig higgye el, hogy nem az, amiben Ön volt. És Londonban nem is célszerű bármilyen faji alapon ítélkezni, hiszen egy világvárosról beszélünk, ahol minden kultúrából élnek emberek, intelligens módon, békében egymás mellett. Ha ezzel bajunk van, akkor inkább válasszunk más úticélt.

Folytatva a történetet, átvitték egy másik szállásra, ami a szállásadó saját lakása volt és ahol nem adtak enni.
Egy albérlet esetében senkinek nem szokása elvárni, hogy ételt és italt biztosítsanak részére. Azonban természetesen lehetnek kivételek.

Azonban ezt is lehet többféleképpen nézni : 

az egyik, hogy nem adtak enni egész nap, majd estére "nagylelkűen" meg lettek vendégelve.

a másik - amelyik táborba jómagam is beletartozok - az az, hogyha valaki a saját, privát lakását is beáldozza értem, az számomra kedves gesztus. És semmilyen alapon nem várok el tőle étkeztetést, hiszen szobát bérelek tőle. Viszont az, hogy megkínál, ismét jólesik és köszönettel veszem, de semmiképpen sem még rákiabálom... 

 

A többi rész, hogy "királyi körülmények" és "minden úgy lett intézve, hogy ha lehet ne fussanak össze az ügyfelek" már-már filmbeillő konspiráció.

 

Nem ismerjük az EU-WORK tájékoztatását, de nem hinném, hogy királyi körülményeket ígérnének. Londonban a királyi körülmények sajnos magyar embernek a megfizethetetlen kategóriába tartoznak. Egy átlagos szintű budapesti albérlet Londonban akár hat-hétszeres áron van. Szerintem ők is és mi is minden esetben elmondjuk, hogy ne számítsanak azonos méretű szobákra, azonos körülményekre, mint itthon. Az angol házak és lakások mások. Kisebb szobák, kisebb alapterület, több szint...stb. Ez elsőre szokatlan nekünk.Az pedig, hogy ne fussanak össze az ügyfelek, elég megvalósíthatatlan. Hiszen eleve 5-10 ember lakik minden esetben együtt egy házban. Ezért nyilván nem törekszik senki ilyesmire.


A szállásadó otthonának a minősítésére és a további feltételezésekre a hatóságokkal már inkább nem reagálnék, mert ilyesmibe nem szeretnék belemenni.
Még talán annyi, hogy a két kutyust amúgy történetesen ismerem.

Csak, hogy az olvasók is lássák a tényeket, a két kutyus két tündéri MINI yorkshire terrier. Akiknek a magam részéről kifejezetten örülnék 1-2 nap erejéig (tovább azért nem :) ). De persze mindannyian mások vagyunk. Vannak akiknek ez problémát jelent. Ezért senkit nem lehet elítélni.

Összegezve viszont, ha Önök azt tűzték ki célul, hogy megváltoztassák az életüket és ezért áldozatot is hoznak, akkor ez akár sikerülhetett is volna, ha nem adják fel, mert 2-3 napot nem a végleges szállásukon kellett aludni. Személy szerint sajnálom, mert láthatóan a szállásadó megpróbálta rendbetenni a késést és egy kis partnerséggel akár az Önök sikere is megvalósulhatott volna kinn.


Viszont így a tanulság is számomra teljesen más...

Előzmény: bendeguz55 (338)
Tigris0704 Creative Commons License 2014.12.03 0 0 339

Hello sziasztok

bendeguz55 Creative Commons License 2014.11.24 0 0 338

Kerüljétek el az EUWORKOT és a szállásközvetítőit amennyire csak tudjátok!!! Szállásközvetítői pedig a TÁVOZZ ANGOLOSAN (www.tavozzangolosan.hu) nevű cég. Az EUWORK szállást ígért nekünk Angliában szállásközvetítői révén. Többször megkérdeztem az EUWORKOT, hogy biztosan tudnak e engem és a páromat fogadni Londonban és azt mondták, hogy a szállásközvetítő mindent elintézett és rendelkezésre fog állni nekünk egy elfogadható, kollégiumi szintű szállás. Amikor leszálltunk a repülőtéren azzal fogadtak minket, hogy mégsem áll rendelkezésre a szállás, várnunk kellene 2 napot mert valamilyen papírt még vizsgálnak az angol hatóságok. Egy picike Volkswagen Beetle – el jöttek ki elénk a reptérre. Persze ennél kisebb autót nem is nagyon lehetett volna találni több bőrönd és még 2 személy szállítására. 4 nagy bőröndöt kellett bezsúfolni szegény autóba. Párom a hátsó ülésen utazott, félig tartva könyökével a csomagokat, nehogy ráessenek egy-egy kanyarban. Így utaztunk ¾ órát a reptértől, mivel Angliában nagy távolságok vannak. A fuvarköltség 50 font volt, de a fuvarozás színvonalon alulinak bizonyult.

Fenntartva a látszatot, hogy milyen “komoly” céggel is állunk szemben, 2 éjszakára elszállásoltak minket egy 3 csillagos szállodában egy fekete negyedben. A szállodával mondjuk nem is volt akkora gond, mert kulturált volt. A második nap persze a híres szállásközvetítő megjelent, kihasználta a jóhiszeműségünket, megtörtént a bérleti szerződés megkötése, felmarkolta az 1000 (!)Fontot amit a nem létező szállásért kért el, mondván hogy 95% és másnapra meglesz, költözhetünk, addig várni kellene a szállodában türelmesen. Mi ezt meg is tettük. Ám a 3. nap reggelén persze már hívott minket a nő, hogy délig el kellene hagynunk a szállodát, mert nem fizetik tovább azt nekünk. Így nagy megtiszteltetésként kellett megélnünk, hogy átvitt minket a bérelt lakásába, ahol már többen el voltak ideiglenes jelleggel szállásolva. Ekkor már nagyon bűzlött az egész dolog. Nekünk a kanapéjukon ülve kellett várnunk estig étlen szomjan, este nagylelkűen meg lettünk vendégelve egy szelet kenyérrel. Előtte való napról maradt egy kis mogyoróvajunk és azt ettük egész nap. Mivel aznap estére sem lett meg az ígért szállás, úgy volt, hogy ott kell nekem és kedves páromnak a kanapén éjszakázni, de az utolsó pillanatban kiderült, hogy átraknak minket egy újabb ideiglenes szálláshelyre, ami mint utóbb kiderült még a szállásközvetítő által bérelt lakásnál is rosszabb volt (!!!). Ott előttünk egy házaspár várakozott több mint két hétig hiába az ígért lakásra. De mivel nem bírták tovább az ottani “királyi” körülményeket és az állandó hitegetést, fogták magukat és valahova elmentek onnan. Hogy hova azt nem tudjuk (talán ők is hazarepültek) hiszen minden úgy lett intézve, hogy ha lehet ne fussanak össze az ügyfelek. Így megkaptuk az ő helyüket, persze az ágynemű nem volt kicserélve, mérhetetlen rendetlenség, tudniillik a ház tulajdonosának szobája volt, amit ő adott át azoknak a részére akiket nem tudtak még elszállásolni.A tulaj több hetes szennyesét is volt szerencsénk szagolni. A bőröndöket normálisan nem tudtuk kipakolni, a fürdőszoba dohos, penészes volt, olyannyira, hogy inkább nem mentünk be zuhanyozni, mert nyomorforgató volt a bűz ami terjengett a folyosón és az egész lakásban, ráadásul két kutyával is együtt kellett volna laknunk, a házigazda persze nem fürdette őket kellőképpen, az étkezőasztalon tartották a kutyafésűt tele kutyaszőrrel, így a szobánkban kellett étkeznünk higiéniai okokból.

Meguntuk a helyzetet, szóltunk hogy egy heti várakozás után szeretnénk visszakapni a pénzünket és hazamenni. Jegyzőkönyvbe vették, hogy felmondtuk a szerződést, annak ellenére hogy ők micsoda jó körülményeket biztosítottak nekünk, de sajnos ez volt a feltétele hogy visszakapjuk pénzünknek egy részét, igy kénytelenek voltunk aláírni azt. Szerencsére az összeg ¾-ét visszaadták, bár a hibánkon kívüli szállodai ellátást ki akarták velünk fizettetni, amit persze nem engedtem. A szerződésbontás aláírása után persze tovább hajtogatták, hogy megkaptuk volna másnapra az állandó szállást, ami amint utóbb kiderült rosszabb volt ennél a dohos, sikátorban, kukák környezetében lévő “királyi” lakosztálynál. Nyilván azért nem engedélyeztek az angol hatóságok a főbérlőnek újabb házakat, mivel anyagilag ingatag cégről van szó.

Mi még szinte el se hagytuk a szállást de már jött az újabb áldozat, egy újabb magyar, aki aznap érkezett a reptérre, akit fogalmuk sem volt hova fognak elszállásolni. Ekkora felelőtlenséget!

 

Kalandosan sikerült kiérnünk a reptérre, ahol egy éjszakát kellett aludnunk a padlón, de szerencsére Magyarországról intézve sikerült kapnunk repülőjegyet, így szerencsésen hazaértünk.

A tanulság: SOHA ne bízz meg külföldi munka- és szállásközvetítő cégben, pláne akkor ne ha magyarok, lehúznak, kisemmiznek, megaláznak.

Az összes ilyen cég CSALÓ, kihasználják a megszorult helyzetedet.

A szállást és a munkát intézd magad, lehet hogy nehezebb, de hidd el sokkal jobban fogsz járni.

mariann.torocsik73 Creative Commons License 2014.11.03 0 1 337

Sziasztook! Szeretnek Nemetben dolgozni, barmi szoba johet (takaritas, mosogatas, soron osszeszereles), alapfokon tudok nemetul beszelni, erettsegim is van. segitsetek leeccci

hu manus2.0 Creative Commons License 2014.10.19 0 0 336

Nukleáris területen /sugárvédelem, radioaktív hulladék kezelés/ szeretnék elhelyezkedni angol nyelvterületen. Tud valaki ilyen munkaközvetítőt ajánlani? Lehetőleg megbízható, profi munkaközvetítőt.

 

Megköszönném 66-szor, mint Vackor dr. Schindler Frigyesnek.

Cooper AoNang Creative Commons License 2014.08.04 0 0 335
Krug Janos Creative Commons License 2014.07.18 0 0 334

Festöket keresünk Nemetorszagba!Gyakorlattal rendelkezö festöket kersünk allando munkara Münchenbe! Nemet nyelvtudas es jogositvany nem feltetel, de elöny. Feltetelek: Igenyes munkavegzes Önalloan dolgozni tudas(tapasztalat) Alkoholmentesseg Fizetes: 10 euro/ora netto (tuloralehetöseg) Bövebb informacio fenykepes öneletrajz leadasa utan. nemetorszagifestok@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.14 0 0 333

Üdv mindenkinek!

 

Frissen végzett biológus vagyok. Ha valakinek van valami ötlete, vagy tudomása cégekről akik alkalmaznak biológust, megosztaná velem? 

 

Kellemes nyarat!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!