Keresés

Részletes keresés

Exxon73 Creative Commons License 2011.03.12 0 0 115

mivel a másik fórumon megint nem jó ha az ember megirja a frankót,akkor kérenszépen éledjen fel ez a fórum.

bárkinek szivesen állok,állunk rendelkezésére.

 

skype: exxonvaldez33

 

Attila,Hollandia

garam.zso Creative Commons License 2011.02.07 0 0 112

Sziasztok!

 

Érdeklődnék,hogy milyen mostanság a munkavállalási lehetőség Hollandiában?

Én már éltem ott 1,5 évet és most Belgiumban vagyok már 5 éve!

A nyelvel semmi problémám nincsen,jól megy nagyon.

Érdekelnének lakásbérlésről is információk,föleg árak.

Betegbitosítás árai és olyan dolgok is amit évente biztos,hogy fizetni kell kötelezöen.

Mennyire éri meg ott dolgozni most és kb milyen fizukra lehet számítani.

Adózással kapcsolatos dolgokra is kíváncsi lennék.

Meg hallottam egy olyan dolgot hogy most ismét nem lehet Hollandiában munkát vállalni mert sok a külföldi!

Ez igaz lenne?

Én kételkedek benne,de itt a nagybatüs EU ban én már semmin nem lepödök meg!

Elöre is köszi a hozzászólásokat!

 

Ha emailcím kéne akkor: gzso@citromail.hu

 

sziasztok

Joseph_82 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 111

Sziasztok,


Utitársakat keresek, 2-3 főt.
50 EUR fejenként.
Kombi autóval utazunk amely téligumikkal rendelkezik. Hely van bőven.

Hazautazás Február 8-án: Breda, Eindhoven, Venlo - Győr, Tatabánya

Visszautazás Február 15-én: Tatabánya, Győr - Venlo, Eindhoven, Breda

Érd.:

Tel. 0036202089739 HUN
Tel. 0031641497317 NL

E-mail.: jczibik@windowslive.com

Üdv,

Józsi

Stier18 Creative Commons License 2010.06.04 0 0 110
Június 12.-illetve igény szerint 13.-ai indulással keresek Hollandiába utazókat,csomagokkal együtt!
14.-től számított pár napon belüli Hollandiából vissza jövő utasok jelentkezését is várom!
Érd.:0620-2999-555

Nagy Gergely
zeeland Creative Commons License 2010.02.18 0 0 109
 A paracetamol gyenge fejfájás csillapitásra jó másra hatástalan
Előzmény: HollandExxonValdez (106)
orangecountry Creative Commons License 2009.12.13 0 0 108
Aleve Feminax például.
Előzmény: HollandExxonValdez (106)
HollandExxonValdez Creative Commons License 2009.12.12 0 0 107

az index fooldalan van egy cikk a karacsonyi zabalasrol Magyarorszagon.epekedve varjuk a sok holland adalekkal teletoltott mocsok utan hogy jovo het vegen vegre normalis emberi fogyasztasra alkalmas taplalekhoz jussunk.

silany ez a nemzet mert a gasztronomiajuk az nulla.meg jo hogy szakacsnak keszultem es latom mit esznek ezek a szerencsetlenek.

paromek csaladja ma vagott 2db 200kilos termeszetesen felhizlalt disznot.azok nem kaptak mocskot kukorican es moslekon nottek fel.mar a szamban erzem a hurka kolbasz izet::))))
HollandExxonValdez Creative Commons License 2009.12.06 0 0 106
egy korkerdes holgyekhez: az otthoni Nospa,Algoflex M itteni megfeleloje melyik gyogyszer? mert ezek mindenre Paracetamolt adnak,meg a kavet is azzal isszak.
HollandExxonValdez Creative Commons License 2009.12.02 0 0 105
a togazdasagi tulhizlalt ponty lehet hogy szemethal,meg a nagyon iszapos vizben elo ponty.

de osszehozhatlak faterral,a varpalotai Karszt ton horgaszik.gyakorlatilag ivovizben.a tulaj elmondasa alapjan a fehervari halgazdasagbol havonta hozatott 5tonna ponty amit telepitenek es havonta ki is fognak(draga to,ott szinte buvar akasztja ra a halat a horogra) 3-4nap alatt atmosodik es elveszti iszap izet.

jo kis pontyhalaszle...hm:) hat holland olyat csak akkor eszik ha Magyarorszagon nyaral.es elkepeszto hogy nem ragad rajuk gasztronomia.eleg vegignezni bevasarlaskor milyen szarokat vesznek.
mi mar ezert csak toroknel vasarolunk,ma pl olyan torok sajtot hoztam ami arban es izben is veri a hollandot.konzervsajt,ha jol tudom ugy nevezik hogy tehensajt vagy mi.hasonlo mint a fetasajt.,olivas leben,1kg 3,95euro.a holland sajt elbujhat mellette.
Előzmény: panerai88 (101)
HollandExxonValdez Creative Commons License 2009.12.02 0 0 104

pontosan. jelenleg is genmanipulalt serteseket vagnak,4honap alatt eleri a 100-110kg-ot.
a Vion boxteli uzeme evente 12millio sertest vag le.es 10 Vion van Hollandiaban,ebbol azt hiszem 5 sertesvago,a tobbi marhavago.
arulja el nekem valaki ebben a kicsi orszagban hol termelheto meg egyaltalan a szukseges takarmanymennyiseg? a paromek otthon falun evente 2-3disznot vagnak.tavasszal megveszik a valasztasi malacokat es ilyenkor bokik oket 140-160kilosan,moslekon,kukorican,arpan stb hizlalva.az eheto,emberi fogyasztasra alkalmas,adalekmentes koszt.

Script 18-an megyunk haza,ha osszejon egy allasinterju akkor tobbet az eletbe nem tesszuk be a labunkat ebbe a xar orszagba,nekunk eleg volt.muorszag,mukajakkal,mukulturaval.itt semmi sincs ami jo.minden ronda barna,fekak,kutya-ember keverekek,undorito.az idojaras csapnivalo,nincsenek hegyek,minden lapos unalmas.nem ragozom tovabb.

torott volna le a kezem mikor elkuldtem tavaly az emailt arra a holland allashirdetesre...

igaz az hogy a honvagy hosszutavon betegseget is okozhat?
Előzmény: .::script::. (100)
orangecountry Creative Commons License 2009.12.02 0 0 103
http://www.fitallday.nl/fitallday.php
Előzmény: xWarrior (98)
Törölt nick Creative Commons License 2009.12.02 0 0 102
Hogy finoman kritizáljak:
Te se tiszai gyerek vagy :-)
Írom én, hajós létemre, aki nem is szereti a halat. De ez akkor is fura kijelentés. Mit kéne enni a black mollit? :-)
Előzmény: panerai88 (101)
panerai88 Creative Commons License 2009.12.02 0 0 101
Látszik, hog te sem ettél még halat. A ponty mióta hal? Max. szeméthal és tényleg csak a magyarok eszik, akiek egy kis esze van nem eszi meg. A hal kategória nem itt kezdődik, de talán majd egyszer megismered, hogy milyen az igazi hal.
Előzmény: .::script::. (100)
.::script::. Creative Commons License 2009.12.02 0 0 100
Üdv!

Hát jó nagy hülyeség az biztos... mármint a mesterséges hús. Eddig is nagyon gyengék voltak húsiparban, kivétel talán a halak... A hering pl. elég finom, de halaknál is úgy vagyok, hogy keszeg, ponty, harcsa, csuka.... :D (Pontyot láttam a piacon, de abból is csak a magyar az igazi !)

Exxon, hogy áll a hazatelepülés ügye? Én most itthon vagyok.

Kitartás!
HollandExxonValdez Creative Commons License 2009.12.02 0 0 99

a mesterseges serteshushoz mit szoltok? eddig is xart termeltek,mert a holland szerint nem kell fold es napfeny a paprikahoz paradicsomhoz,salatahoz,hat ezek megcsinaljak hogy 5ev mulva nem kell diszno sem a disznooleshez.es mi meg majd egyuk az ujabb adalekos xarjukat,a jelenlegi genmanipulalt serteshus helyett.

az index fooldalon volt ma a cikk.az eindhoveni egyetem kikiserletezte a mesterseges hust.
xWarrior Creative Commons License 2009.11.26 0 0 98
Sziasztok,
Rotterdam-ba vagy s'Gravenhagen-ben keresünk jól felszerelt de nem túlzsúfolt kondi termet.
Olyat ahol nem adnak a bérlet mellé receptet mindenféle tömegnövelő kokszokhoz.
Ha esetleg tud valaki ilyet az légyszi írjon.
Thx.
panerai88 Creative Commons License 2009.11.26 0 0 97
Sms-t megkaptad??
Előzmény: HollandExxonValdez (95)
panerai88 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 96
Ok, köszi, reggel (délelőtt) megy az sms, és köszi az útitársakat!:-))
Előzmény: HollandExxonValdez (95)
HollandExxonValdez Creative Commons License 2009.11.24 0 0 95
szia Panerai

talaltunk december 18-ra hazafele fuvart,de viszont lenne itt Tilburgban a hazunkban egy masik magyar par akiknek ugy nez ki tokeletes lenne a december 22-es hazaut.ha nem gond hogy szerveztem neked utitarsakat akkor legyszi kuldj egy smst a szamomra es atadom nekik hogy felvehessek veled a kapcsolatot a reszletek megbeszelese vegett.januar 3-an jonnenek vissza,ha te is,akkor visszafele is lenne fuvarod.

udv Attila
Előzmény: panerai88 (93)
HollandExxonValdez Creative Commons License 2009.11.24 0 0 94
szia

december 22 mar keso lenne,mert mar van elinteznivalonk otthon december 21-en hetfon.
de azert koszonjuk a felajanlast.
Előzmény: panerai88 (93)
panerai88 Creative Commons License 2009.11.24 0 0 93
Én dec. 22-n indulok haza, ha az még nem túl késő akkor szivesen elviszlek benneteket.
Előzmény: HollandExxonValdez (91)
HollandExxonValdez Creative Commons License 2009.11.23 0 0 92

azert szeretnem megkoszonni hogy 3hetes netes kenyszerszunetem alatt eletben tartottatok a forumot.3hetig gyakorlatilag a telefon kivetelevel el voltunk vagva a kulvilagtol.
a lenyeg: augusztus 1-en koltoztunk az ujonnan berelt lakasunkba.ez egy nagy haz,amiben van egy studiowoning(magyarul sufni)es tobb szoba.
a hazban lakott egy sierra leonei feka.ugy alakult hogy bekottette a KPN-nel a telefon+internet csomagot.es hat a mi lakreszunkben van a csatlakozo.szolt meg augusztus elejen hogy mikor jonnek a KPN-tol telepiteni a vonalat.szamitogepe nem volt,mivel nem dolgozik,hanem eloskodik a holland allamon azt mondtam nekem elobb lesz Ferrarim mint ennek szamitogepe.na mindegy,megegyeztem vele,hogy havi 10eurot kap,tolunk felmegy a telefonkabel az emeletre,toled visszajon a modembol a LAN kabel a gepunkbe es neked van telefonod,nekem meg netem.belement,mert mondtam neki ha nem tetszik az ajanlat akkor kihuzom a dugot,az en altalam berelt lakasbol kapod a vonalat,ha nem tetszik akkor old meg a problemadat.szeptemberben elkezdtunk aggodni,mert a feka panaszkodott hogy 200euros telefonszamlaja volt augusztusra.persze mert az antilopkergeto Malitol Kenyaig korbetelefonalta Afrikat.az alapdij meg 35euro.hat a parommal ugy dontottunk hogy fuggetlenitjuk magunkat ettol az antilopcsosztol es mivel a Telfort 20megas ajanlata volt a legjobb veluk kotottunk szerzodest.
amit a Telfort elkurt az az,hogy elo KPN vonalra nem lehet ratenni a Telfort netet.a Telfort kikuldte a modemet,es radugtam a vonalra es a feka 3perc mulva dorombolt hogy nincs vonala.mivel egy ADSL vonalon a ketto nem megy.
na maradt minden a regiben,8megas nettel voltunk a 20mega helyett.oktober kozepen a nigger bejelentette hogy oktober 31-el elkoltozik innen.mondom oke,de akkor jelentsd be a KPN-nel hogy uj cimre kered a vonalat,mert 3het az athelyezes!!!! ugye a fejlett holland tavkozles...
hat mint utolag kiderult ez a tetvedek nem jelentett at semmit,ugye megszakad a munkaban mert a holland allamot feji segelybol,nem ert ra bemennni a KPN irodaba,es oktober 31-en elvitte a modemet.egy volt magyar munkatarsam volt a fultanuja a vitanak mikor mondtam neki hogy kifizetem a novemberi alapdijadat,csak hagyd itt a modemet,ha a KPN elvette a jelet ugyis szolunk,a mi Telfort netunk azonnal elni fog.hat kapaszkodjatok ez az evolucios selejt azt mondta hogy ez Europa,es en biztos telefonalni akarok majd a vonalarol.a volt munkatarsam derek becsuletes magyar jobbikos ember,amikor ezt meghallotta azt mondta itt a helyszinen lojuk agyon vagy utaljuk be valami delafrikai gyemantbanyaba kenyszermunkara.
szoval fogyott a turelem,kenytelen voltam varni,es a mult heten hivni a Telfortot hogy most mar csinaljanak valamit,szeptember ota fizetem a semmire a netet es penteken kijott a telfortos szerelo,ma a kpn-es megcserelt 2drotot az utca vegen a dobozban es lon internet.az egesz mutatvanyt megusztuk 24,95-bol 63,50 helyett,meg az elmult 3hetben elment vagy 100euro hazatelefonalasra.

szoval nem mondok semmit,eljen a Magyar Telecom a Pannon GSM a magyar Vonafone,az Invitel,a UPC stb.le a kalappal elottuk
HollandExxonValdez Creative Commons License 2009.11.23 0 0 91
sziasztok

elnezest a hosszadalmas eltunesemert,de 3hetbe telt mire lett ujra netunk.reszben egy feka hibaja miatt,akinek addig a KPN netjet hasznaltuk,es aki elkoltozott innen es nem jelentette at a cimet,a modemjet elvitte,es hiaba dugtam ra a Telfort modemet,addig mig a KPN es a Telfort egymas kozott nem bonyolitotta le a vonal atadasat addig csak pirosan egett a LED a modemen.

lenne egy keresunk: december 18 pentek,december 19 szombat vagy december 20 vasarnapi hazaindulassal keresunk olyan embert,akihez betarsulhatnank utitarsnak Tilburg-Varpalota,Gyor,Tatabanya,Veszprem,Szekesfehervar,Budapest,Siofok vagy ebben a korzetben levo varos erintesevel.kb 5-6 sporttaskanyi csomagunk lesz.

ha van valaki aki ebben az idopontban utazik haza kerem delutan 5utan hivjon minket a +31643537683-as szamon.

a segitseget elore is koszonjuk

Attila
pappito Creative Commons License 2009.11.23 0 0 90
hát a haldoklás kicsit tán túlzás, de egy súlyos krónikus állapot az biztos van :(
Előzmény: hobe (89)
hobe Creative Commons License 2009.11.22 0 0 89
Haldoklik, felejtsd el :-(
Előzmény: Törölt nick (85)
pappito Creative Commons License 2009.11.22 0 0 88
de. minden fából van van meg gipszkartonból.
Előzmény: Törölt nick (85)
dnlwhl Creative Commons License 2009.11.20 0 0 87
írd be a google-be : Bouwbedrijf
Előzmény: Törölt nick (84)
dnlwhl Creative Commons License 2009.11.20 0 0 86
http://www.salverda.nl/ egy próbát megér
Előzmény: Törölt nick (84)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.20 0 0 85

Csak nem Új-Zélandon vagy?

 

Mióta vagy kint?Építőipar arra milyen?

Előzmény: pappito (80)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.20 0 0 84

Jah még valami.

 

Nem ismerem a holland építőipari cégeket,egyet sem tudnék felsorolni.Van olyan weblap ahol találok ilyeneket,elsősorban nagyobb cégek érdekelnének,ilyen mint itthon a Vegyépszer vagy valamilyen RT.szint.

 

Csupán azért kéne mert német nyelven elküldeném az önéletrajzomat,hátha akadna valami.

 

Tudsz esetleg valami holland építőipari cégnevet?Rákeresek aztán elküldöm.

 

 

Előzmény: dnlwhl (79)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!