Keresés

Részletes keresés

PALAS Creative Commons License 2014.10.29 0 0 2908

A hamis próféta kifejezéssel sokaknak gondjuk van. Júdás mást akart, mint Jézus nem értette meg a lényeget és alázatos sem volt. A hamis próféta sem próféta csak azért kapta az írásokban azt a nevet, mert egy új vallást egy világvallást alapít, ahol nem számít a bűn. Nem kell elfogadni ezeket amiket mondok, mindenkinek lelke rajta. Én jóval előre szóltam igaz nem itt, hogy XVI. Benedeket félre fogják állítani, mert eljött az ideje. Amikor ez megtörtént többeket kivert a víz. Ezeket egyébként sokan tudják, akik a frontvonalon harcolnak régóta a gonosz ellen, természetes. Ne úgy éljünk, hogy úgy törjön ránk ez az egész, mint éjjel a tolvaj.

Ezeket csak azért mondom el, mert nem emberi elgondolás szerint történnek a dolgok. Amikor az antikrisztus megjelenik az elhatalmasodott háborúban tűzszüneteket köt és nagyon nagy népszerűségre tesz szert és senki nem fogja gondolni, hogy ő az. Addigra egyre nagyobb lesz a káosz.

Ha ezek miatt nézik az embert őrültnek elég hízelgő. Krisztust is háborodottnak tartották.

 

Előzmény: erdeimanofej (2905)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.28 0 0 2907

Eddigi internetes "pályafutásom" alatt a Te hozzászólásod a legérdekesebb hozzászólás. A "Te" megszólítást azért írtam nagy betűvel, mert soha nem lehet tudni, kit tisztelhet az ember (és ezt most tényleg ne csúfolódásnak vedd). Amúgy ez az Antikrisztus véletlenül nem szlovákiai? Az 1980-as években találkoztam egy pozsonyi börtönben egy magas hórihorgas különc alakkal, aki arról volt híres, hogy valami csodálatos és felfoghatatlan módon bejárta a világot (amikor még ezt nem szabadott, mert mindenhová kiutazási engedélyre volt szükség), aztán visszatért és hagyta, hogy leültessél (illegális határátlépésért). Soha nem lehet tudni, hogy kivel fut össze az ember. Még a nevére is emlékszem, sőt szabadulásunk után még egy képeslapot is kaptam tőle, az ő aláírásával.

Előzmény: PALAS (2900)
tréfi2 Creative Commons License 2014.10.28 0 0 2906

::DD

Előzmény: erdeimanofej (2905)
erdeimanofej Creative Commons License 2014.10.28 0 0 2905

Tetszetősek sokak számára az ilyen elméletek, csak hát... pl. Júdás semmilyen próféta nem volt, sem igaz, sem hamis. Tanítvány volt, aki elárulta a Mestert pénzért.

Ilyenből annyi szaladgál a földön, hogy se szeri, se száma. Erre alapozni azt, hogy a hamis próféta csak püspöki körből jöhet, legalábbis merész, ámde teljességgel megalapozatlan következtetésnek tűnik.

 

Ilyen őrültségek miatt néznek aztán mindannyiunkat hülyének a nem hívő emberek.

Közben az Antikrisztus meg éli világát London külvárosában! :DDDDDDD

Előzmény: Törölt nick (2904)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.28 0 0 2904

fontos emberek lyárnak ide inkognitóba :-)

Előzmény: erdeimanofej (2903)
erdeimanofej Creative Commons License 2014.10.28 0 0 2903

Na hallod!

Hogy itten némelyek személyes ismeretségben vannak magával az Antikrisztussal, és még a lakcímét is tudják!

(Mostan a fogjokat hagylyuk, malyd annak is eljön az idelye. :DDD)

Előzmény: Törölt nick (2902)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.28 0 0 2902

látom, az ijesmi megfoglya az embert ;-)

Előzmény: erdeimanofej (2901)
erdeimanofej Creative Commons License 2014.10.28 0 0 2901

Tyűha!

Előzmény: PALAS (2900)
PALAS Creative Commons License 2014.10.28 0 0 2900

Erre tévedtem, látom a nagy altatásban még pislákol a topic.

Egyszer már erőt kell vennem magamon és a párhuzamokat leírni Krisztus kálváriája és a között, amit az egyház végig fog járni.

Onnantól kell nézni, mikor Péter azt mondja Jézusnak Uram te nem halhatsz meg! Jézus azt mondja távozz tőlem sátán. Ma azt mondják az egyház nem omolhat össze. Ebben a formájában nem marad meg. Összedől, hogy ujjá szülessen.

Az antikrisztust és a hamis prófétát nem lehet össszemosni. A hamis próféta csak apostoli, püspöki körből jöhet, mint Júdás. Nem elfelejteni, hogy Júdásról sem lehetett tudni az utolsó pillanatig, hogy áruló lesz.

Az antikrisztus pedig maga a fenevad. A hamis prófétáért még imádkozni is lehet, de az antiikrisztusért felesleges.

Az antiikrisztust túl régóta ismerem. Nagyon régóta készül a feladatára. A 80-as 90-es években bejárta  a világot persze nem tudták ki az. 1997-ben Magyarországon is járt. A 2000-es évektől már nem mutatkozik, régen riportokat is adott. A 2000-es évektől már várta, hogy felléphessen, de bizonyos okok miatt ez késik, de nagyon türelmetlen már. London mellett él, külvárosában.

A fellépése már nincs túl messze, ha itt leszek szólni fogok, mert azt már komolyan kell venni. Nagyon népszerű lesz nem felismerhető, de akkor nem babra megy a játék. Aki most nem látja az összefüggéseket, valószínű akkor sem foglya.

Előzmény: erdeimanofej (2896)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.25 0 0 2899

Ezt én se!  :))

Előzmény: erdeimanofej (2898)
erdeimanofej Creative Commons License 2014.10.25 0 0 2898

Na jó, de hát ha maga a pápa az Antikrisztus, akkor ki az ellenfél... vagy mi van? ...nem értem én ezt...

Előzmény: Törölt nick (2897)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.25 0 0 2897

Mert azt hiszik, hogy az antikrisztus ellenfele a pápának.

 

Előzmény: erdeimanofej (2896)
erdeimanofej Creative Commons License 2014.10.25 0 0 2896

Hát, szerintem úgy vannak vele, hogy minden pápára először kimondják, aztán hátha egyszer beletrafálnak.

Azt meg tudja nekem valaki mondani, hogy miért pont a pápák között vadásszák az Antikrisztust?

Ennyi erővel lehetne kéményseprő is, vagy esetleg cukrász, nem? :))

Előzmény: Törölt nick (2895)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.25 0 0 2895

Új antikrisztus van a láthatáron. :))))

 

Eddig Ferenc pápát hirdette antikrisztusnak, most azt mondja, hogy a következő lesz az antikrisztus.

Előzmény: Törölt nick (2892)
tréfi2 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 2894

Szerintem meg nagyon is fontos a csatorna....

Előzmény: Törölt nick (2892)
tréfi2 Creative Commons License 2014.10.25 0 0 2893

A madárinfluenza kapcsán is voltak anno érdekes dolgok, oltás, és akkoriban is azt sugallták, hatalmas járvány lesz... aztán elcsitult az egész.

 

Előzmény: Törölt nick (2889)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.25 0 0 2892

Szerintem nem az a lényeg, hogy ezek az üzenetek kitől származnak, hanem az, hogy igazak-e. Mindenesetre ez az üzenet:

 

http://www.masodikeljovetel.hu/udvosseg-anyja-sokan-meg-lesznek-fosztva-cimeiktol/

 

pontosan extrapolálja azt az állapotot, amelybe a világ (ezen belül minden vallásszervezet) tart. Még az is meglehet, hogy az üzeneteket pont azok gyártják, akik a történelmet (ilyen módon) irányítják, és azért tudják ennyire precízen megragadni ennek a folyamatnak a lényegét. Igaz, Isten cselekedeteit extrapoláció által nem lehet kikövetkeztetni és mivel itt emberi értelem által kikövetkeztetett ugyanakkor előrevetített dolgokról van szó, ezért az üzenetek valószínűleg tényleg nem Istentől jönnek. De nem biztos. 

Előzmény: Törölt nick (2890)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.21 0 0 2891

Itt is ugyanez a téma:

 

http://444.hu/2014/10/13/vatikan-a-katolikus-egyhaznak-tobb-egyutterzest-es-tiszteletet-kell-mutatnia-az-azonos-nemu-paroknak/

 

Ez már vicces. Valahol olvastam, hogy először csak a Föld Nap körüli keringéséből visszakoztak, majd az evolúciót ismerték el és valahogy összeházasították  Bibliával,  most pedig már a homoszexualitást is "meg akarják érteni". Hát, ez is egyfajta konvergencia, csak nem a megfelelő irányba :-)

Előzmény: Törölt nick (2890)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.15 0 0 2890

Most egy újabb fejlemény:

 

http://kereszteny.mandiner.hu/cikk/20141014_vatikan_ossztuz_alatt_a_homoszexualitast_is_ertekelo_jelentes

 

Ebben pedig egy újabb szemfényvesztés:

 

"Erdő a kérdésekre azzal reagált: Fortét kérdezzék, hogy miként kell értelmezni a szöveget."

 

Ezeknek a szélhámosoknak kötelezővé kéne tenni, hogy 5 évet töltsenek el matematikát tanulva, és akkor nem lehetnének olyan baromságok, hogy egy friss szöveget direkt homályosan írnak, és a friss szöveget is értelmezni kell. Idióták ezek mind!!! Egyszerűen valóban megértek a kivégzésre, megérettek Armageddon napjára. És sajnálni sem tudom őket. Nem elég hogy a héber szöveget le kell fordítani, és a fordítás során is többértelműségek léphetnek fel, nem elég, hogy a fordítás lényegében egyfajta értelmezés, de ha már egy frissen megírt szöveget is úgy írnak, hogy többféleképpen lehessen értelmezni, akkor ezek egyszerűen csalók!!!

Előzmény: Törölt nick (2889)
Törölt nick Creative Commons License 2014.10.10 0 0 2889

Még mindig mennek a figyelmeztetések, és most a legutolsó valóban érdekes és logika is van benne:

 

http://www.masodikeljovetel.hu/hamarosan-tanui-lesztek-a-globalis-vedooltasnak-amelyrol-2010-ben-beszeltem-nektek/

 

Amúgy én is arra gondoltam (még mielőtt ezt olvastam volna), hogy ez a nagy ebola-járvány csak annak lesz a jó apropója, hogy beolthassák az embereket valami speciális lőrével, ami valószínűleg jó lesz az ebolára, de valami másra is hatása lesz. Egyenlőre - azt mondják, nincs ilyen védelem az ebola ellen. De minden változhat. Ma még nincs, holnap meg bejelenthetik, hogy megtalálták.

 

Az is figyelemre méltó, hogy sok olvtárs vélekedésével ellentétben (akik szerint már ez a "x" perces nagyfigyelmeztetés lekerült a slágerlistáról) mégiscsak egy ilyen jelenség van jövendölve. Amúgy emberileg tényleg úgy néz ki, hogy ennyire közel még sohasem voltunk egy háborúhoz, vagy egy civilizációs összeomláshoz. Úgyhogy mindezeket figyelembe véve nem nulla a valószínűsége annak, hogy a dolgok úgy fognak történni, ahogy ezekben a figyelmeztetésekben le van írva. Bárki is írta ezeket a figyelmeztetéseket, nem lehet messze az igazságtól. Hasonló dolog lehet ez, mint a "Cion bölcseinek jegyzőkönyve". Ezt sem a zsidók írták, hanem a cári titkosrendőrség, de mégis olyan jól megírták, és annyira átlátták a szabadkőművesek filozófiáját, hogy akaratlanul is megjósolták az eseményeket, amik tényleg be is teljesültek.

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.24 0 0 2888

Pedig már sokat változott 4 évvel ezelőtti önmagához képest. :))

 

Akkor láttad volna! :)))

Előzmény: PALAS (2884)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.24 0 0 2887

>>>és XXIII. János miért került középpontba annak oka van.<<<

 

Mindennek oka van és mindent Isten irányít a legapróbb részletekig. Még a sátán is neki dolgozik a démonjaival együtt. Az, hogy így áll az egyház, az is Isten akarata. Ő engedte meg, hogy így álljon.  Neki teljes felügyelete van minden felett!  

 

Az, hogy én most meglátok egy okot? Nem nagy ügy, legfeljebb rácsodálkozok, hogy Uram köszönöm, hogy megmutattál nekem valamit a Te munkádból. A történelmet, az egyház történelmét mind, mind Isten irányította. Bármilyen sötét is a történelme.

Ő görbén ír egyenesen. (amit mi görbének látunk az Nála egyenes)

Előzmény: PALAS (2885)
PALAS Creative Commons License 2014.09.24 0 0 2886

Neked is tudnod kell Jánosnak nem ez volt a legfontosabb feladata, de minek is szócsatázni veled teljesen felesleges.

Előzmény: frontapostol (2883)
PALAS Creative Commons License 2014.09.24 0 0 2885

Ki igaz egyedül az Isten. Mi emberek tele vagyunk tökéletlenséggel. Még az oly jó II. János Pál is követett el hibákat. Mózes és Dávid is rendesen égett az Úr előtt.

 

Az hogy átlépett azon, hogy volt-e csoda nem én találtam ki. A szenté avatáskor mondták szakavatottak.

 

Én nem mocskolok senki, ha valaki szélsőséges az te vagy. Hol az egyik végletben élsz hol a másikban és osztasz mindenkit. Nem én másoltam ide üzeneteket és XXIII. János miért került középpontba annak oka van.

Előzmény: frontapostol (2882)
PALAS Creative Commons License 2014.09.24 0 0 2884

Azt hittem kihalt ez a topik. Látom te nem változol nem kell ugyanazt végigcsinálni lelkileg előre lép az ember!

Előzmény: frontapostol (2881)
frontapostol Creative Commons License 2014.08.13 0 0 2883

Furcsán gondolkozol az áldozathozatalról, az apostolok azért Jánost kivéve mind vértanúk lettek

 

Hogy te miként gondolkozol már elszóltad:-)

 

Az apostolokat megölték Jézus nevéért és nem önmagukat ostorozták, hogy testüket szándékosan gyötörjék.

Jánost is megakarták ölni, nem is egyszer, de az Úr mindig kimentette, hiszen még feladata volt: a Jelenések könyvének megírása.

 

 

 

Előzmény: PALAS (2879)
frontapostol Creative Commons License 2014.08.13 0 0 2882

XXIII. Jánosnak a csoda hiányzott az avatáshoz

 

 

Lám hevességed hevében már a figyisek által is igaznak mondott pápát is mocskolod a jelenlegivel együtt.

Így bukik ki a szög a zsákból:-) Így látszik ki a farkasláb a báránybőr alól:-)

 

XXIII. pápának több igazolt közbenjárása is van.

Akinek még nincs az az élő Benedek:-)

 

 

Előzmény: PALAS (2878)
frontapostol Creative Commons License 2014.08.12 0 0 2881

Lehet, hogy akkor túlestél, de éppen ideje lenne felújítanod - ha akkor segített a hitéletedben.

Előzmény: PALAS (2876)
frontapostol Creative Commons License 2014.08.12 0 0 2880

Adjunk hálát az Úrnak, hogy nem voltál ott és senki nem is reklámozza az ott elhangzott tévtanokat.

Előzmény: zumzum44 (2873)
PALAS Creative Commons License 2014.07.18 0 0 2879

Furcsán gondolkozol az áldozathozatalról, az apostolok azért Jánost kivéve mind vértanúk lettek. Jézus mikor az apostolokkal volt persze, hogy nem ez történt, de ez nem mindenkinek természetes.

Előzmény: frontapostol (2865)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!