Keresés

Részletes keresés

briogit Creative Commons License 2013.09.15 0 0 38
Jó napot!
Szeptember közepe van és sehol semmi hír önökről??
Előzmény: GoFone (37)
GoFone Creative Commons License 2013.08.05 0 0 37

Tisztelt Fórumozók!

 

GoFone Telecom szeptemberben kezdi meg működését Magyarországon.

 

3 Ft-tól kínálunk mobilhívás percdíjakat, ingyenes nemzetközi és vezetékes hívásokat.

 

     Regisztráljatok az alacsony percdíjakért a   www.gofone.hu   weboldalán.

 

- Megtarthatod meglévő mobiltelefon számod

- Nincs hűségidő

- Nincs roaming díj

 

GoFone Telecom

betty88 Creative Commons License 2012.11.26 0 0 36

Sziasztok!


Szeretném a segítségeteket kérni kérdőív kitöltés ügyében. A szakdolgozatomat a virtuális mobilszolgáltatók marketingstratégiájáról írom a Tesco Mobile példáján keresztül és örülnék ha válaszolnátok pár kérdésemre! A kitöltés teljesen anonim és max. 5 percet vesz igénybe!

Kérdőív linkje: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHVieEZPTjlwNU9KZVpGVERmUkYyMFE6MQ#gid=0

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!!

Betty

Columbu_s Creative Commons License 2012.06.19 0 0 35

Üdv

 

Ki ismeri, mi a vélemény erröl?

http://www.axivoip.com/

Dundikalika Creative Commons License 2012.03.29 0 0 34

http://homar.blog.hu/2012/03/29/miert_15x_dragabb_az_sms_itthon_mint_ausztriaban#comment-form

 

Azt olvasom itt, hogy az osztrák mobil jóval olcsóbb mint a hazaiak bármelyike.

 

Még ha itthonról hívsz magyar számot akkor is!

 

Igaz lenne? Érdemes lenne kinnt vásárolni egy feltöltőkártyát?

zjozsi79 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 33

Várjuk ki a T-M. -t. Ha az idei első fecske, mint viszonteladó 33-at mondott, a vetélytársa valószinű telenor támogatással "Djuice" árakat fog mondani, az első VMNO pedig SK és UK alapján (+20% : magasabb áfa telekom adó stb) 25 - 29 huf prepaid 20 - 25 közötti postpaiddal fog kijönni. És még ott lesz az Állam a második félévben: ugye a hatóság 5 éve próbálkozik az árcsökkenés hatással (összekapcsolási díjak majdnem a felére olvadtak amit a 3 szolgáltató "benyelt", de ha az állam is szolgáltat akkor diktál különben az utolsóból lesz a 2. vagy az 1. azaz az új mobilszolgáltató (99% MKB - Villamosművek -Posta) villámgyorsan élre kerül ha nem lép a 3 kartellező köcsög!

 

Mondjuk a Telenor fog a leggyorsabban elvérezni, ha nem változtat: 2011ben is vesztett 200 000 ügyfelet ameddig a másik kettő ha minimálisan is de növekedett...

Qukucs Creative Commons License 2012.01.25 0 0 32

engem érdekelne, ha nekem is elküldenéd.

Dobok rád az itt található címedre egy mailt.

Köszi.

Előzmény: zsigmondkiraly (31)
zsigmondkiraly Creative Commons License 2012.01.06 0 0 31

Ha érdekel én tudok neked ajánlani egy kifejezetten jó lehetőséget amivel könnyedén csökkentheted a havi telefonszámlád. Jelezd és akkor elküldöm a linket ha még jársz majd erre.

Előzmény: holnap68 (30)
holnap68 Creative Commons License 2011.12.15 0 0 30

Látom ez a topic eléggé ki van halva, de hátha valaki tud segíteni. Magánszemélyként szeretnék valamivel olcsóbban telefonálni, mint a szolgáltatók által közzétett lakossági percdíjak, mert a munkámból kifolyólag szinte folyamatosan vissza kell hívnom az ügyfeleimet...persze saját zsebből. Be tudna valaki vinni egy olcsó flottába?

nemtudomkaa Creative Commons License 2007.10.12 0 0 29
Most, hogy kitört a paratgyalázat a Netcontrollnál felhívom mindenki figyelmét, hogy egy olyan flotta is van, ami legális. (Aki nem tudná, tegnap kikacsolták a több mint 1000 telefonját a Netcontrolnak.) Itt nincs olyan rizikó, hogy törvénytelenség miatt felrúgják a szerződést mint a többi buli-flottánál, mert mindenki önálló előfizető. A cég közlekedési információszolgáltatást végez mobilon keresztül, ezért van flottája, amibe akkor lehet bekerülni, ha szerződött partnerük vagy.
Én több mint fél éve szerződtem velük, teljesen jól működik a dolog.
(Úgy néz ki, hogy sorra herélik ki az ilyen "egy előfizető/sok vonal - továbbszámlázom" flottákat, mert törvénytelenek.)
la Mer Creative Commons License 2007.10.12 0 0 28
Sziasztok!

Flottán belüli ingyenes beszélgetés, saját névre kötött szerződéssel, 4 db előfizetés / fő, kedvező percdíjakkal a vodafone-nál cserébe egy 1000 éves templom felújításának támogatásáért (évi 6000 ft).

Meglévő előfizetésre is díjcsomagváltással.

Részletes info: http://istentisztelet.net/images/stories/vodafone/index.html
Cerruti Creative Commons License 2007.07.27 0 0 27
Több mailt is kaptam a belépéssel kapcsolatos kérdésekkel mostanában.Nekem soha semmi közöm nem volt a céghez és csak szívességből hoztam létre a topicot egy haveromnak ezért megkérnék mindenkit, hogy ne írjon nekem, mert nem tudok és nem is akarok segíteni abban, hogy hogyan lehet csatlakozni, de semmilyen más kérdésre sem tudom a választ a céggel kapcsolatban!Előre is köszönöm a megértést!!
bleró Creative Commons License 2006.09.26 0 0 26
Sajnos nem mindig lehetek net közelben.A Vasas tagság alapfeltétele,hogy a Vasas szakszervezet tagja légy.Ha a meló helyeden nincs ilyen szakszervezet akkor célszerű a netről leszedni a cimüket és felhivni őket.A  vodafonnál mindent megtudhatsz a Vasas dijcsomagról.
Cerruti Creative Commons License 2006.09.08 0 0 25
Ja, nem ártana olyan példákat felhozni amihez bárki hozzáférhet!
NitroTom Creative Commons License 2006.09.08 0 0 24
és hogyan lehetsz Vasas tag? És annak milyen költségei vannak?
Előzmény: bleró (23)
bleró Creative Commons License 2006.09.08 0 0 23
Igen.
Előzmény: thomas21 (22)
thomas21 Creative Commons License 2006.09.06 0 0 22
Szép, jó. De másodperc alapon?
Előzmény: bleró (21)
bleró Creative Commons License 2006.09.05 0 0 21

Sziasztok!Nekem "Vodafone Vasas Flotta ".Ez a Vasas szakszervezettel kötött megállapodás.A lényeg:-800ft havídij-lebeszélhető

                                 

                                      -500ft minden időben,minden szolgáltató 19ft/perc hívható

 

                                      -Fotta díjcsomagon belül minden taggal ingyen beszélgetés

 

                                      -Feltétel:Vasas szakszervezeti tagság

Cerruti Creative Commons License 2006.09.04 0 0 20
Kellemetlen!Én mondjuk meg se rendeltem a wapot szal nagy vicc lett volna, ha kiszámlázzák duplán!:)
Előzmény: Pax2 (19)
Pax2 Creative Commons License 2006.09.02 0 0 19
akkor tedd ösze a kezed, és mondj hálaimát....nekem honapokig duplán számlázták a wap-ot, de volt más elba**ásuk is.
Előzmény: Cerruti (18)
Cerruti Creative Commons License 2006.09.01 0 0 18
Nemtom, nekem nem jött szar számla egyszer se, de lehet csak mákom volt.
Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.01 0 0 17

Azért kellett hívogatni a 1270-et, mert az elmúlt 1 évben sorra jöttek a szr számlák a rendszerfejlesztésnek elkeresztelt borzalom miatt.

Előzmény: Cerruti (16)
Cerruti Creative Commons License 2006.08.28 0 0 16
Én speciel leszarom,hogy a vodánál mennyit kell várni az ügyfélszolgálaton mivel kb félévente egyszer hívom fel őket.Nem is értem miért kell egyfolytában az ügyfélszolgálatot hívogatni.Biztos jó a kormányzati csomag, neten lehetett oda kötni egy emberen keresztül, de azt kell nézni, hogy ha nem ismersz senkit akkor csak úgy nem tudsz ilyen csomagra szert tenni.23,50 egyébként is több mint ami a netcontrollnál van ha jól tudom.Annyiból jobb, hogy le tudod beszélni az 1800at, de akkor megint oda lyukadunk ki, hogy ameddig a kormányzati csomag elérhetetlen addig a netcontrollnál bárki hozzájuthat a kedvezményes csomaghoz.Nekem a pannonnál van olyan céges csomagom amiért nem fizetek egy forintot se, ettől még ilyet senki nem tud venni csak úgy ahogy kormányzatit sem.

Az ügyfélszolgálatos dolgot egyébként azóta sem értem.Télleg érdekelne, hogy miért kell annyit hívogatni őket, hogy fontos legyen az azonnali felvétel a mondjuk 1-5 perces várakozás helyett.
Előzmény: Pax2 (15)
Pax2 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 15
nekem jelenleg voda kormányzati dijcsomagom van, 1800+sarc +360 ft opcio a zárt hivocsoportra. másodperc alapu egymásközt ingyenduma,csucsidőben 23,50 kivül 18,40+sarc a percdíj, 30 ingyen sms, és ami a lényeg az 1800 lebeszélhető!!! én nem lotyogok feleslegesen, ezért szinte sohasem beszélem le a havidíjamat. (rengeteg a csoporton belüli hivás asszony, gyerek, anyos ilyen kártyával van felszerelve.

És még egy nem utolsó szempont: kétévente uj készölék vásárolható.ja és saját ügyfélszolgálat, ahol sosem kell várni mint a mezei ügyfeleknek. (Tudom mert van egy Rock-and Roll előfizum is.)
Pax2 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 14
te komolyan gondolod, hogy a westelnek 4 milló előfizetője van? tényleges előfizető szerintem közel nincs ennyi mert azért a prepaid az nem igazi előfizetés szerintem. van erről valami hivatalos adat?
Előzmény: NitroTom (9)
thomas21 Creative Commons License 2006.08.22 0 0 13
Nem a Tmobilhoz megy, hanem az egyesülethez, de végül a Te zsebebdből megy ki a píííz. Ha csak azért lép be valaki, akkor ebenguba....
NitroTom Creative Commons License 2006.08.21 0 0 12
Meg ha jol tudom ez nem havi elöfizetési díj, hanem havi regisztrácios költség.
NitroTom Creative Commons License 2006.08.21 0 0 11

A tagdíjjal más szolgáltatást v. kedvezményt is igénybe vehetsz. Ha azt nézzed egy 1000-rest az ember bármire elszór és itt kapsz cserébe egy csomó mindent:)

 

Előzmény: thomas21 (10)
thomas21 Creative Commons License 2006.08.21 0 0 10
Szép és jó az egymás közti ingyenes beszélgetés. Csak 1800 az előfizu + 1000 a tagdíj. Nem úgy van hogy más csomagoknál az alapdíj 50%-a lebeszélhető?
Nem kötözködőm, hajrá Netcontroll, hajrá T-mobile!
NitroTom Creative Commons License 2006.08.20 0 0 9
Nem hinném hogy a T-mobil zokon venné ha belépne 10.000 ember.
Kb 4.000.000 elöfizetője van Magyarországon.
Előzmény: Miki69 (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!