Keresés

Részletes keresés

Steve3221 Creative Commons License 2015.05.04 0 0 5573

Sziasztok!

 

Hát valószínűleg kiújult a sérvem..holnap megyek vissza a sebészemhez.Valami iszonyatosan össze vagyok törve..tényleg próbáltam odakoncentrálni a fokozatosságra.Ennél figyelmesebben nem is tudtam volna csinálni a dolgokat.Nem értem..műtét utáni hetekben éreztem,hogy nem klappol a dolog,vagy nem olyan mint amilyennek kéne lennie..nekem még mindig nehezemre esik a járás..10 perc gyaloglás után fáj a műtét helye..meg húzódik.18 évesen nekivágok 2.sérvműtétemnek..hát nem szerettem volna ezt :)) Én azt ajánlom mindenkinek,hogy műtét után (még ha laparoszkópos is) 2 hónapot minimum hagyjon fel a sporttal.Én is azt hittem,hogy hülyeség..ebbe a hibába estem :) Kitartást mindenkinek!

tristen Creative Commons License 2015.05.02 0 0 5572

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

Előzmény: galaxi46 (5571)
galaxi46 Creative Commons License 2015.05.02 0 0 5571

Bocs , de nekem a hivatalos lakhely szerint mindig ez ugrik be:

 https://www.youtube.com/watch?v=aHSgnHLN6zY

 

 

Előzmény: Yoshi Toranaga (5570)
Yoshi Toranaga Creative Commons License 2015.04.30 0 0 5570

Hivatalos lakhely szerinti kórházam elvileg a Dél-Pesti lenne. Nem tudom milyen, nincs személyes tapasztalatom.

 

Komáromban van a főhadiszállás. Pest környékén van a hivatalos lakcímem, de bent Pesten is van egy támaszpontom. Itt, ahol most vagyok, megoperáltak, de a helyi kórház sajnos csak ennyit tudott, most kéne egy komolyabb, mert sajnos elfajultak a dolgok.

Előzmény: Törölt nick (5568)
mezka Creative Commons License 2015.04.30 0 0 5569

Így teljesen érthető a történet. Ejj mindig ezek a külső tenyezők :( de valoban "ssebaj" csak előre! Tenyleg, vigyázz magadra, és megegyszer mielòbbi gyógyulást! Szia :)

Előzmény: Medve6868 (5566)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.30 0 0 5568

Nem ismerem az orvost, utána néztem az elérhetőségének, sajnos már gyakorlott vagyok ebben a dologban.

Azt pedig, hogy még mindig csütörtökön rendel-e azt meg kellene kérdezni, mivel mindenhol megy a variálás, néha

változtatnak a napokon (több helyen tapasztaltam). Ez általában mindenhol úgy működik, hogy egy sebésznek csak

egy szakrendelése van hetenként, a többi napon pedig műt. Azt nem tudom, hogyan működik ha az ember

nem a területileg illetékes kórházban akarja magát műttetni. Szerintem kérj hozzá időpontot a telefonos

elérhetőség segítségével, lehet személyesen több mindent megtudsz, mint email-en keresztül.

Akkor már lesz első benyomásod is az orvosról, az is lehet simán elvállal, ha látja hogy csak ezért utaztál fel Pestre.

Próbálkozni kell! Ha esetleg megadnád, hogy melyik kórházhoz tartozol területileg, lehet hogy tudnánk ott is,

vagy a közelben jó dokit ajánlani. De a Pestit próbáld meg mindenképp! Aztán ha elárasztunk a nevekkel,

akkor már csak a választás lesz gond. :)

 

Előzmény: Yoshi Toranaga (5567)
Yoshi Toranaga Creative Commons License 2015.04.29 0 0 5567

Köszönöm, esetleg megpróbálom ezen az úton is. Ezek szerint csak csütörtökön van ott?

Esetleg találkoztál már vele személyesen is? Milyen benyomást tett? Vállalja bárkinek a kezelését?

Előzmény: Törölt nick (5565)
Medve6868 Creative Commons License 2015.04.29 0 0 5566

Hát ide biztos nem megyek vissza. Egyébként úgy kerültem ide, hogy itt találtam meg azt a dokit, aki 15 évvel ezelőtt műtött, más problémából kifolyólag. Közben osztályvezető főorvos lett. A műtét előtt két nappal felhívtak, hogy egy nappal hamarabb lenne a beavatkozás, ha nekem is megfelel. Igent mondtam. Így másik doki műtött, és nem az aki miatt idejöttem. Hát röviden ennyi. A kórház maga csili vili, de a káoszt ami belül uralkodik, nem lehet felülmúlni. Mindegy. Túl vagyok rajta, előre gondolkodom, nem hátrafelé. Mindenesetre köszönöm a jókívánságokat, én is hasonlókat kívánok minden sorstársnak.

Előzmény: mezka (5560)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.29 0 0 5565

Szia! Nem tudom eljutottál-e eddig. Hívd fel őket ha nem tud senki email címet adni.

 

Podmaniczky utcai telephely
1062 Budapest, Podmaniczky utca 109-111.
Tel: 06 (1) 465-1800

 

II. SEBÉSZETI SZAKAMBULANCIA C. épület U.szint 009. vizsgáló, 465-1800/81687 mellék, 475-2587

CSÜTÖRTÖK DÉLELÖTT (9:00 - 15:00) Dr. Hentes Tibor (11-13-ig Osztályközi konzílium)

Előzmény: Yoshi Toranaga (5563)
Medve6868 Creative Commons License 2015.04.29 0 0 5564

Köszönöm a jókívánságot, igyekszem odafigyelni. Én is hasonlókat kívánok.

Előzmény: m-zoli (5559)
Yoshi Toranaga Creative Commons License 2015.04.29 0 0 5563

Őt ajánlották. A nevével ellentétben egy nagyon jó hírű sebész adjunktus. Csak egyeztetnem kéne vele, mielőtt vidékről felcammogok Pestre, nehogy potyára menjek.

 

Van néhány Mészáros nevű sebész is, csak az nem annyira szembeötlő. Ha valaki tud segíteni, továbbra is köszönettel várom!

Előzmény: m-zoli (5557)
tristen Creative Commons License 2015.04.29 0 0 5562

Én is csak VICCELEK! :)))

 

Sajnos nem tudom én sem a doktor úr telefonszámát, elérhetőségét, ... :)

 

 

Kitartás!

mezka Creative Commons License 2015.04.29 0 1 5561

:D :D :D :D hát ez nagyon vicces volt!
Egyébként nekem az orvos azt mondta nőknél a sérv műtét annyiból,"jobb",hogy a női hasfal teljesen zárt,így nehezebben szakad vissza,illetve újul ki a sérv szépen össze lehet varrni,míg a férfiaknál a más "szerszám szerkezet" miatt van egy lyuk természetesen a hasfalon,és így nagyobb az esélye a következő sérvnek. 

Előzmény: tszjk (5551)
mezka Creative Commons License 2015.04.29 0 0 5560

Ahogy itt olvasgattam a dolgokat,uh... nem tudnál másik orvost keresni? Már csak azért is,mert így az idővel eléggé "ellened" játszanak...
Mindenesetre kitartást,és mielőbbi gyógyulást neked!!!

Előzmény: Medve6868 (5539)
m-zoli Creative Commons License 2015.04.29 0 0 5559

Rendben lesz minden, csak tényleg vigyázz magadra.

Gyógyulj meg mielőbb.

 

 

Előzmény: Medve6868 (5558)
Medve6868 Creative Commons License 2015.04.29 0 0 5558

Na megvolt a varratszedés is. Azt mondta a doki, hogy egy hónapig 10 kg.-nál ne emeljek nehezebbet, főleg ne hirtelen. Fokozatosan szoktassam magam a normál korábbi életvitelemhez. Remélem nem lesz gond.

m-zoli Creative Commons License 2015.04.29 0 0 5557

Biztos, hogy hozzá akarsz menni? Sokatmondó neve van :))))))

 

(Bocs, ezt nem tudtam kihagyni) :))))

 

Előzmény: Yoshi Toranaga (5556)
Yoshi Toranaga Creative Commons License 2015.04.29 0 0 5556

Sziasztok!

 

Egy gyors kérdés: nem tudná-e valaki privátban megadni Dr. Hentes Tibor budapesti sebész e-mail címét? Előre is köszönet érte!

tristen Creative Commons License 2015.04.29 0 1 5555

:))))))))))))))))))))))))

Előzmény: tszjk (5551)
m-zoli Creative Commons License 2015.04.29 0 1 5554

Oóó :)

Bocsánat, nem tudtam, hogy nő vagy. Itt szinte mindenki fiú.

 

Mielőbbi teljes gyógyulást.

 

 

Előzmény: tszjk (5551)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.28 0 1 5553

Szia! Szerintem addig kéne vele várni, amíg kívül teljesen begyógyul a seb. Aztán

utána hogy a szebbik nemnek mi feszül, mi fáj, mi nem fáj azt nem tudom. :)

Úgy gondolom, ami nem fáj neked azt lehet csinálni.

Előzmény: tszjk (5544)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.28 0 0 5552

Nem azt írtam, hogy nem lehet vele sportolni. Hanem azt hogy 6 hét után még nem

lesz ugyanaz a szitu, mint előtte. Mondjuk ugyanaz a szitu soha nem lesz, mivel

nem sérvhálóval születik az ember. Örülj neki, hogy gond nélkül megy a sport!

Előzmény: galaxi46 (5550)
tszjk Creative Commons License 2015.04.28 0 0 5551

Hát,a kitartás már kezd elfogyni!Nem tudom,hogy mi a bevett szokás ilyen esetekben. Egy biztos! Ha a cerkám állna( sőt,ha lenne), a férjem nagyon meglepődne. :D

galaxi46 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 5550

Végül is én ugyanúgy sportolok mint régen, ahogy a vak varjú is ugyanúgy lát előre, mint hátra.

Előzmény: Törölt nick (5547)
m-zoli Creative Commons License 2015.04.28 0 1 5549

Akkortól lehet, ha már áll a cerka, és bírod a testgyakorlatokat :)

Meg persze az asszony kerget az ágy körül :)

 

 

 

Előzmény: tszjk (5544)
tristen Creative Commons License 2015.04.28 0 1 5548

Szia!

 

Nagyon ügyes vagy! Házaséletet élni? hm.. Amikor jól esik, már pedig az időjárás jelentés szerint a hét további részében esni fog, és egészen sűrűn, tehát jól. :))))))))

 

Ha úgy érzed, hogy készen állsz, akkor már ma is. :)

 

Nekem egyébként ilyen gondom nem volt, mert nem vagyok házas, de a szexet illetően, hát bevallom őszintén, nekem nem ment gyorsan. Mert férfiaknál azért másabb, .. nálam az erekció miatt is feszült néha a sebem, na nem azért, mert "méretes" szerszámot hordozok, hanem CSAK. Ezt megmondani nem tudom. .. :)

 

Kitartás!

Előzmény: tszjk (5544)
Törölt nick Creative Commons License 2015.04.28 0 0 5547

Nekem már volt laparoszkópos, meg sima sérvműtétem is. Senkinek ne legyen illúziója, hogy ha

letelik a 6 hét, utána úgy sportolhat vagy dolgozhat mindjárt, mint régen. Főleg, ha nagy méretű

háló került beépítésre. A 6 heten a terhelés fokozatos, óvatos megkezdését értik, csak az a baj hogy

a legtöbbször a futószalag rendszer miatt nem mondják el ezeket a dolgokat. Különben nem lenne

alapja a fórumnak, ha minden infót részletesen, korrekten megkapnál a dokitól. Pluszban valakinek gyorsabb,

valakinek lassabb a sebgyógyulása, mivel nem vagyunk egyformák, de ez így van jól.

 

Egyébként simán lehet 2 orvosnak különböző véleménye, mivel ők is csak halandó emberek! Csak nekik más a foglalkozásuk,

mást tanultak. Egyáltalán nem becsülöm le a munkájukat, viszont személy szerint senkit nem a foglalkozása

alapján ítélek meg. Sajnos az első műtétnél rácsesztem a jóhiszeműségemre.

Medve6868 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 5546

Hát igen. A baj ott kezdődik, mikor két doki különböző dolgot állít. Igazodj ki rajtuk. Mondjuk az elején nekem is 6 hetet mondtak. Majd meglátjuk mi lesz belőle. Azért remélem nagyon nem fog elhúzódni, nem vagyok az a lábatlógató típus. A baloldali nyitott sérvkapura mindenesetre holnap a varratszedésen még egyszer rákérdezek.

Előzmény: galaxi46 (5542)
Medve6868 Creative Commons License 2015.04.28 0 0 5545

Hát igen. A baj ott kezdődik, mikor két doki különböző dolgot állít. Igazodj ki rajtuk. Mondjuk az elején nekem is 6 hetet mondtak. Majd meglátjuk mi lesz belőle. Azért remélem nagyon nem fog elhúzódni, nem vagyok az a lábatlógató típus. A baloldali nyitott sérvkapura mindebesetre holnap a varratszedésen még egyszer rákérdezek.

Előzmény: galaxi46 (5542)
tszjk Creative Commons License 2015.04.28 0 0 5544

Sziasztok!Ma voltam varratszedésen. :) Minden ok.Viszont elfelejtettem megkérdezni a doktornőt,hogy mikortól lehet házaséletet élni.Ti mennyit vártatok ezzel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!