Keresés

Részletes keresés

tonyo arn Creative Commons License 2004.10.05 0 0 711

Próbáltátok már  szentendréről csobánka fele?(csobánka-vörösvár-budapest)

Elég kellemes dimbes dombos pálya...

Előzmény: Pöttyös_AN650 (710)
Pöttyös_AN650 Creative Commons License 2004.10.05 0 0 710

....na szóval én, Steve650 és Krix úr voltunk a többiek...

 

Egy jó ideig jöttünk Krix úrék tempójában, aztán mi is elkezdtünk előzgetni a falvakban (ha nem is 110-el) de benneteket nem sikerült már beérnünk. Bizony jól jött volna, ha Szentendrén meg a budapesti bevezetőn töri valaki előttünk az utat, de megtettük mi magunknak. Azért nem árt máskor, ha együtt jövünk ha már együtt megyünk! :)

Előzmény: luc72 (708)
tonyo arn Creative Commons License 2004.10.05 0 0 709

Köszike a választ.

Velősen ba***k+ a k****annyukat.

Nekem csak jövőre aktuális a burgonya vásárlás ezért jól beszopom....

:((((((((

Előzmény: steve650 (707)
luc72 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 708

Figyelj, nem akkarlak megbántani, ráadásul OFF topic, de ha ennyire ismered a motorokat amiket kinéztél akkor baj van. A nexus 500(460)ccm. Szerintem jobban tájékozodj, és figyelj. Azon kivül egy Tmaxot simán lever.

 

Ádám, Jerry.

 

Tegnap jót nyomtunk hazafelé, mi lett a többiekel?

Azé gyerekek az a 100-110 Szentendrén belül, plusz szembejövőben előzés kemény volt.

Előzmény: rucz (697)
steve650 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 707
Tonyo!

Ha az országgyűlés megszavazza, akkor január 1-jétől a regisztrációs adó (rega) a kereskedők számára áfa-köteles lesz, hatályát kiterjesztik a motorkerékpárokra, az adó mértékét pedig átlagosan 5 százalékkal megemelik. A motorkerékpárok esetében kereskedők számára 80 köbcentiméterig 10 ezer forint, 125-ig 50 ezer forint, 500-ig 70 ezer, 900-ig 100 ezer, míg e felett 125 ezer forint lenne motorkerékpáronként, és még a 25 százalékos általános forgalmi adó (áfa) is terheli. Magánszemélyek esetében a motorkerékpárok regisztrációs adója kategóriánként 25 százalékkal magasabb lenne, mivel erre már nem rakódik áfa.

Előzmény: steve650 (705)
british_explorer Creative Commons License 2004.10.04 0 0 706

Gyorslábú: kilenc körül kezdtem el írni a válaszomat, de kissé elhúzódott, ezért csak most látom mi történt - lassan betűzgetek :-) . Egyfelől nagyon sajnálom, másfelől örülök, hogy nincs bajod és a stílus is a régi. A következmények kire nézve terhelőek?

Üdv, british

Előzmény: gyorslabu1 (699)
steve650 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 705
Szia tonyo arn!
Én csak a 650cm3 kategóriát néztem.
2005-jan. 1-től a 8% regisztrációs adó terheli ezt a kategóriát. Ha megtalálom a táblázatot ITT közzéteszem.
Előzmény: tonyo arn (698)
british_explorer Creative Commons License 2004.10.04 0 0 704

Hello gyorsláb!

Éreztem ám, hogy számíthatok rád :-) Az egy vizet már jól be is szereztem :-), Londonnal pedig lezsíroztam a rendszeres ingyen mosást.

Azt hiszem szarvasbőr lesz, ha kapok valahol.

Épp csak meg merem kérdezni, hogy az 1100 km-es első napra nincsenek valami tippjeid? :-)

 

Viszlát.

 

UI: Objektiv ujsagiras márpedig de facto nincs.

 

 

Előzmény: gyorslabu1 (692)
steve650 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 703
Szia Gyorslabu!
Nagyon örülök, hogy minden rendben. Holnap felhívlak.
Előzmény: gyorslabu1 (699)
Pöttyös_AN650 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 702

Zugfiri,

Láttam próbálkozásaidat a köcsögTV2 topicján (link korábban). Röhej ez a műmoderátor.... Minden esetre tanulságos hozzászólásokat is találtam, érdemes végigolvasni!

Pöttyös_AN650 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 701

A humorod megmaradt azt tapasztaltam, de nem írod mi volt a továbbiakban.

Betétlap, rendőrség, helyszínelés, stb... ??? Papíron is a mackósokat hozták ki hunyónak?

Előzmény: gyorslabu1 (699)
tonyo arn Creative Commons License 2004.10.04 0 0 700

Hát igen.

Ezzel teljesen 1et értek veled.

Örülök hogy nem lett semmi bajod!!

Előzmény: gyorslabu1 (699)
gyorslabu1 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 699

  Sziasztok.

 

 Hátha valakit érdekel. Közzé tenném, az Aprilia Atlantic töréstesztjét. Végy egy pénzszállító autót, tedd a Váci utca középső sávjába. Az Apriliát gurítsd meg legalább 70-80 ra, a szélsősávban. Majd mikor egyszer csak jobbra bekanyarodik valami kis utcába, lassulj k.b. 5 km/h aztán csapódj bele. Következő kép az autó alatt vagy, de az még nem állt meg.Első kerék mögött kapaszkodás a kerék ívbe, na autó megáll.Autó alól kimászás értetlenül nézni a kismamát, aki holtsápadtan ujjal mutat rám, és azt mondja "Úristen ez feláll".Utána leesik a tantusz, tényleg állok mozog mindenem.Magam sem hiszem. Aprilia, Power Z szerint totál. Hogy miért írtam ezt le? Mert volt rajtam, egy nem túl drága motoros kabát váll protektorral.Egy olcsó gerinc védő, és egy (hála istennek)lehajtott állrészű bukósisak.Ha ezek nincsenek, valószínűleg nem írom le ezeket a sorokat. Tehát azt akarom ebből kihozni, hogy a védő ruházatból ne csináljatok MÁRKA kérdést, hanem viseljétek. Mindegy milyet, csak legyen rajtatok. Persze a drágább biztos jobb.Csak, hogy örüljetek is egy kicsit, nadrág nem volt rajtam:))). A combom fasza:). Pöttyös barátunk a tanu rá hogy saját seggen ülve vonultam el a helyszínről PowerZ mögött reszketve:))

 

Ui.:Steve650 azt hiszem, szükségem van egy motorra:))))

tonyo arn Creative Commons License 2004.10.04 0 0 698

Mit tudtok a változó reg.adó ügyéről?

Az új motorok ára is fog változni?

rucz Creative Commons License 2004.10.04 0 0 697

A nexust már ismerem,van Siófokon 400-as/360/ egyhengeres.

A T-max 500-as /496/ Két hengeres nagyobb nyomatékkal,de drágább is,abs-es

2 milla fölött.Akkor inkább burgonya.

Előzmény: luc72 (696)
luc72 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 696

Hát, szerintem mire van pízed. Mert ugye a burgman, és az X9 között van 700 ezer pénz. A Tmax az más kategoria, az inkább sport robogó, de akkor meg GileraNexus, sportosfutómű tekintetében nincs elenfele a maxiscooterek között. De itt ugyis kapsz bővebbet a burgirol, én X9röl tudok, ill a Naxiről.

Előzmény: rucz (695)
rucz Creative Commons License 2004.10.04 0 0 695

Véleményeteket kérném most vagyok döntés előt uj 650-es abs-es burgonya,

X9 evo,vagy Yamaha T-max 500.Burgman felé hajlom.

Előzmény: rucz (694)
rucz Creative Commons License 2004.10.04 0 0 694
Uj vagyok köztetek.
Előzmény: geri72 (693)
geri72 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 693
Zugfirkász köszi az infót.
gyorslabu1 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 692

Sziasztok.

 

Szia Brit! Remélem tudod, hogy most ismét hasznos tanácsokat fogsz kapni:)))

 

Londonban a motormosási problémádat az időjárás fogja megoldani. Mindig metálosan csillogó lesz a gép, mint valami reklámfilmben. Ha komolyan gondoltad a motormosást, akkor íme a recept.

 

Mindig legyen nálad egy vödör, egy kefe, egy víz, meg egy belevaló izé (általában habozni szokott). Ezt mind használd fel tetszőleges sorrendben. Nnnnna jön a lényeg. Nekem ezen eszközök felhasználása után úgy néz ki a gépem, hogy pánikszerűen felugrok rá és eltépek a legközelebbi mosóba könyörgőre fogva a dolgot (ez csak egy motor): még most az egyszer hozzák helyre.

Általában egy ezrest szoktam fizetni, kivéve, ha előtte nem akartam lemosni, akkor 300 Ft felárat szoktak számolni büntiből:). Javaslom neked is ezt a mosási formát. Rengeteg előnye van. Nem kell egy csomó szart venni, amit nem tudok hova tenni, úgy, hogy meg is legyen, ha kell. Ha hibát találok a mosásban, kinyújtott mutatóujjal

csak rábökök, esetleg még valami okosat is hozzáfűzök (ez itt légyszarnak tűnik)

és már meg is oldódott.

 

Ui.: Egy tényleg hasznos tanács: ha törlöd a növényt, akkor csak szarvasbőrrel vagy k...a drága viledával.

 

Széles utat neked. Vigyázz, a kompon nagyon jó sört mérnek:).

zugfirkász Creative Commons License 2004.10.04 0 0 691

Én annyit láttam, hogy áll egy autó félig ráfordulva a Váci útra (szerintem a Dráva utca felől) és (mint ilyenkor szüret idején, rendesen ) fürtben lógnak rajta a motorosok.

Hú... szigorú volt a helyzet. A fickó a kocsival minden áron tovább akart hajtani, ezt teátrális integetéssel adta tudtul.

Csapataink heves és bátor védekezést tanúsítottak, és első kerekeikkel korrigálták a pözsópancser első lökhárítójának  dizájntalan vonalait.  Kicsit később egy-két huszár úgy döntött, hogy gyalogrohammal próbálja meg bevenni a támadó páncélost, de utána csak visszaültek a gépekre és oszlott a mutatványos csoport.

 

Szerintem megérkeztek a hátrébb jövő motoros rendőrök.

 

Ennyi.

Előzmény: geri72 (689)
HaZoli650 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 690
Az 1000-es szervízen nekem csak a motorban cseréltek olajat, szűrőt. Otthon néztem, hogy a kezelési útmutató a váltóban(?), meg az "erőátvitel"-ben is írja! Nektek mi volt a szervízben? (650)
geri72 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 689
Zugfiri kérlek írd meg mi volt a pözsós gyerekkel!
geri72 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 688

Hajhó!

 

Köszönöm mindenkinek a gratulációkat. Így utólag elárúlhatom, hogy nagyon sokat dolgoztam a képernyőre kerülésért. Évekig dolgoztam a felső testemen, de meglett az eredménye. MOZISZTÁR LETTEM! (már több példányban sokszorosítottam)

 

Viccet félretéve: a felvonuláson többször a saját fülemmel hallottam, hogy az operatőr gyerek kéri a mocisokat, hogy egykerekezzenek, vagy füstőltessék a gumit. Tőlem azt kérte, hogy álljak fel a motoron. Szerencsére nem tettem, bár nem tudtam mire kell a felvétel. Ez azért így elég szemétség.

 

Zugfirkász: A mercilámpás barátom e-mail címe: pocak@chello.hu

Azt mondta, hogy már idetalált, de ha mégsem jelentkezne a fórumon ide írhatsz neki.

 

Laci: Elhagytam a telcsiszámod. Hogyan lesz így nekem GPS a motoromon? Kérlek írd meg újra!

 

Mindenkinek üdv!

luc72 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 687

 

A wanted képekhez.

 

T10 GABU

T14 Zoli

A Lükk, az meg valójában Luc, lévén francia a nevem.

 

ÁDÁM

 

Hétköznap is gurulhatunk, gabu, meg én ráérünk.

Előzmény: zugfirkász (686)
zugfirkász Creative Commons License 2004.10.04 0 0 686

A  cím:

 

http://burgman.zomputer.hu/

 

 

 

Előzmény: jocc76 (683)
zugfirkász Creative Commons License 2004.10.04 0 0 685

Mivel kishazánkban tudjuk, nem történnek a dolgok véletlenül és semmi sem az

aminek látszik, még az is lehet, hogy a TV2 negatív beszámolója mögött a nagy riválisnak, az  RTL Club-nak való betartás áll. (Ha tényleg Barátokközt-ben szerepel az AFRIKA TWIN-es srác)   

Előzmény: Pöttyös_AN650 (684)
Pöttyös_AN650 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 684
Úúúúúúthálom a tévékettőt!!!!!!
jocc76 Creative Commons License 2004.10.04 0 0 683

Kösz a tanácsot.

Egyébként mi Zomby oldalának a pontos címe? Szivesen ellátogatnék oda.

 

jocc76

 

 

Előzmény: zugfirkász (682)
zugfirkász Creative Commons License 2004.10.04 0 0 682
Még valami! Rakjatok már fel képi cuccot Zomby Burgmanos oldalára!!!!
Előzmény: zugfirkász (681)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!