Keresés

Részletes keresés

steve650 Creative Commons License 2004.10.09 0 0 808
Szevassz!
Épp az előbb kérdeztem gyorslábu, barátomat mit sikerült intézni a bankban, mert tegnap adta be a doksikat.
Előzmény: sodex (790)
steve650 Creative Commons License 2004.10.09 0 0 807
Sziasztok!

Gyorslábu, voltál a bankban a tegnap? Minden rendben volt?
Pöttyös_AN650 Creative Commons License 2004.10.09 0 0 806

... nem akaroook főnök leniiiiiiii .... nem akaroooook közadakozáááááást .... most éppen web oldalt akaroooooooook....

és estére szerintem meg is lesz, de most még átgurulok Szentmiklósra, míg nem esik....

 

Előzmény: Ádámbácsi (800)
Ádámbácsi Creative Commons License 2004.10.09 0 0 805
.....ma szar idő van.....szegény Bóbinyúl is inkább otthan maradna aszondta....ma nem motor.....talán hóóónap.
Bobinyul Creative Commons License 2004.10.09 0 0 804

Teged igen, ha mázsdnemizs:)

Előzmény: Ádámbácsi (803)
Ádámbácsi Creative Commons License 2004.10.09 0 0 803

.....szia Bóbi...

 

...főzöl????

 

...vagy zsem....

Bobinyul Creative Commons License 2004.10.09 0 0 802

Szijjasztok mingdenkik:))

Ádámbácsi Creative Commons License 2004.10.09 0 0 801

...hja skaccok!!!

...vigyázzatok a leömlő+dobbal, nekem visszahörög még mindíg nem yooo a  levelgő benzin arány.......

Ádámbácsi Creative Commons License 2004.10.09 0 0 800

.......a főnők legyen a Pöttyös.....

.......én márkinőttem a főnökösdiből...:))))

.......meg ölég ha a vállakozásomban szopatom magam a főnökséggel.....

.......Britt vigyázzá me' ösni fog....

 

.......már mennyenmáán a Burgonya Fórum.......

.......Pötty!!! itt a zegész heteswége!!!

.......nem kööne beleadnunk az admin regisztrációba,hogy ne szegény Pötty pénztárcáját terheljük????

......én szívesen áldozok!!!!!

 

.....akár bikát vagy bárányt....szűzkislányt.....

 

:)))))))))))) 

geri72 Creative Commons License 2004.10.09 0 0 799

LámaLaci!

 

Az a gondom, hogy nekem van egy dobom, csak a felrakása nem tetszett azért levettem. Most olyat keresek aki az egész leömlőt meg tudja csínálni. (csak a leömlőt) Tehát szívesen lemegyek veled, de csak akkor ha az ember vakkant valamiféle választ illetve árat a dologra. Nem akarok feleslegesen lemenni.

Gondolom látott már ilyen mocit,(ha gyárt hozzá dobot) így biztos tudna valamilyen megközelítő árat mondani a leömlőre. Ha okés mehetünk bármikor.

 

Köszi és bocsi, hogy nem sms-ben válaszoltam: Geri

gyorslabu1 Creative Commons License 2004.10.09 0 0 798

   Sziasztok.

 

 British vigyázz magadra.  Sokszor állj meg, ne időre menjél. Esőruha mindig kéznél legyen. Kesztyű legalább kettő legyen nálad. Csinálj gyorsan egy nyeregtakarót is.

Ja és Rambó tőr is legyen nálad(tudod damyl,horog,iránytű). Ülj le a tévé elé, és nézz meg, egy pár Mc Gyver filmet. Onnan is, rengeteg hasznos tanácsot kaphatsz.

 

Széles utat neked : santalabu

 

Ui.:Várjuk a híreket londonbúú.  Kéz és láb törést

Pöttyös_AN650 Creative Commons License 2004.10.09 0 0 797
... és ezen gyakorolnak a frissen vizsgázott úrvezetők ... lévén páncélból ... így nagyobb a biztonságérzetük ... és a vastag lemez megvédi őket az őrült motorosoktól ...
Előzmény: gyorslabu1 (796)
gyorslabu1 Creative Commons License 2004.10.09 0 0 796

  Sziasztok.

 

 Szia pmanager.Szerencséd van, hogy ily késői órában is olvasom a fórumot. Ugyanis

 mindenki tudja, a leghasznosabb tanácsokat én adom.:))(igaz brit?). Nos, megkezdem a válasz írást............................ Na szóval ennyi kötelezettséggel jár, ha ebbe a társaságba akarsz beilleszkedni. Főnök nincs. Régi tagok vannak, az ő szavuk nyilván számít  (Zugfirkász, Pöttyös650,PowerZ). Ha figyelemmel kíséred a fórumot, értesülsz a túrákról.Meghívót senki se kap,ha van kedved, gyere.

 

   Széles utat: santalabu

 

 

Ui.:Még egy jó tanács.Ne karambolozz pénzszállító kocsival.Nagy és kemény és

 K...a szar a féke.

 

 

  Üdv a fórumon:)))))

pmanager Creative Commons License 2004.10.08 0 0 795
pmanager Creative Commons License 2004.10.08 0 0 794
A terápia:
pmanager Creative Commons License 2004.10.08 0 0 793
Új vagyok e fórumon így először is

Üdvözlök minden SCOOTER rajongót!

 

Úgy érzem hasonló problémával küzdötök, mint én és sorstársak vagyunk. Nálam időről-időre  erős motorozás megvonási tünetek jelentkeznek, s ezeket többnyire gyógyszerrel nem sikerül kezelni, valamint gondolok még azokra a kezdeti stádiumban lévőkre is akik csak úgy spontán vonzódnak az extrém dolgokhoz és úgy gondolják, hogy megérdemelnek egy ilyen motoros kikapcsolódást.

 

Ez mostanság igen terjedő, divatos  kór, mert egyre több az olyan motoros, aki családi vagy egzisztenciális okok miatt csak most, vagy nemrégiben válthatta valóra vágyait, álmait, és vásárolhatott motorkerékpárt magának, legyen az használt, vagy új.

 

Mindannyian tudjuk, hogy csodálatos a motorozás egyedül is, de azért valljuk be, néha a rövidebb-hosszabb túrákra elmenni csoportosan és szervezetten kényelmesebb, biztonságosabb, és általában szórakoztatóbb is.

Különösen jól jöhet ez a KLUBB kezdeményezés azoknak a motorosoknak, akik kezdők, vagy újra kezdők, mert nekik nem minden esetben nyílik lehetőségük arra, hogy egy motoros klubbhoz, vagy motoros baráti társasághoz csatlakozhassanak, és azokkal csoportosan motorozzanak, túrázzanak.

 

Elég érdekes és lelkes csapatok látok szerveződni e rovatban.

 

Segítséget és útbaigazítást kérnék, hogy hogyan lehet a klubhoz csatlakozni, és ki a „FŐNÖK” akivel egyeztetnem kell?

További  Jó motorozást!

LámaLaci Creative Commons License 2004.10.08 0 0 792

Sziasztok

 

3 féle sisakba építik be gyárilag..nyitott...felnyitható és zárt ezek közül választhatsz!

 

nézd meg az oldalon www.parilla.hu  a típusok metro  dual vsx..keresd meg őket nem könnyű! :)...  no ki jön le dörrenő ügyben Tatabányára..akár vasárnap!!!!

Pöttyös_AN650 Creative Commons License 2004.10.08 0 0 791

Zomby:

 

A domain miatt "kötve" vagyok a freewebhez, mert az egész regisztráció és 2 évi fenntartás mindössze 4000 ft volt. Ezért mentem egyébként ide.

Vihettem volna saját szerverre is, de úgy több lett volna a domain havi fenntartási díja mint így 2 év. Ha át akarnám vinn, akkor volna valami átirányítási díj. Egyelőre - kösz - működünk itt.

A reklámok eltávolításának is vannak módozatai, ha nagyon zavar bennünket, ezt is megoldjuk. Most a regisztrációval kapcsolatos válasz emil elküldésével bajlódok. Ha ez megvan, índulhat a regisztráció és a fórum. A többi meg folyamatosan...

 

Gurulással kapcsolatban csak annyit, hogy nagyon mondják az esőt, de ha holnap mégsem esne, dobj egy drótot és mehetünk. Hátha mások is csatlakoznak.

Előzmény: zomby (789)
sodex Creative Commons License 2004.10.08 0 0 790

Szia STEVE 650

 

Hogy állsz a 400 tól való elszakadással.Csak  mert van egy másik ugyanilyen a lehetőségek között és nem akarok két bringa között földre rogyni.

 

Attila

zomby Creative Commons License 2004.10.08 0 0 789

Pöttyös:

Látom valami ingyenes szolgáltatónál van fenn a burgman.hu, ha kell tudok helyet adni, hogy ne kelljen reklámokat olvasni.

Mailben is tudok segíteni, akár lehetnek @burgman.hu-s címeink

 

 

A bluetooth-os sisak engem is érdekelne. Valamelyik sisakba beleépítik, vagy választani lehet?

 

 

közös GURULÁS lesz a hétvégén?

geri72 Creative Commons License 2004.10.08 0 0 788

Szia LámaLaci!

 

Engem érdekel a sisak, de legjobban az érdekelne, hogy az ember csinál-e csak leömlőt 650-hez?

Ha tudod légyszi írd meg a számát.

Előzmény: LámaLaci (787)
LámaLaci Creative Commons License 2004.10.08 0 0 787

sziasztok!

 

Felküzdöttem a Túraplexit,,,,,,lehet hogy túl magas vagyok...de annyira nem vagyok eldőleve tőle mint vártam...lényegesen jobb tényleg nyitva hagyhatom a pleximet...mondjuk 160 felett mintha kicsit instabilabb lenne tőle vagy szélérzékenyebb?..és érdekes szelek jelentek meg a hátam megett ...

 

Képzeljétek..elvileg holnap derül ki hogy érkeznek VEMAR márkában bluetoothos sisakok....a gyengébbek kedvéért,,,mobiltelefon használatát könnyíti meg...azaz vezetéknélküli headset:)))...s ami extra hogy kívül van a  felvevő letevő gomb plusz ha ne adj isten olyan gazdagok vagyunk hogy 2 őt veszünk akkor egymással is tudunk bluetoothon keresztül dumcsizni:) állat nem?..olyan 63 és 103 között vannak a sisakok..www.parilla.hu

 

....ja és találtam egy tatabányai szakit aki leömlővel együtt 40 ért csinál kipufogót....egyedül nincs kedvem lefurikázni..jöhetne velem valaki...több szem többet lát!!!........állítólag olyan mint a finster  kinézetre csak épp egy 20 assal olcsóbb!!!...ja és állítása szerint...kikisérletezett egy állat dobot a 400 as hoz...ami veri minőségben az összes eddig kapható dobot!!!!...há má ennyiéé csak ki próbálom!!!!!!:)

Pöttyös_AN650 Creative Commons License 2004.10.08 0 0 786

Szasz Geri,

Láttam, hogy próbáltad regisztrálni magad a

 

www.burgman.hu

oldalon. Sajnos a mail visszaküldés még nem müxik mert a szolgáltató spam ellenes megkötései elég bonyolultá teszik az egészet, de rajta vagyok.

 

Kis türelmet oszt nyomhatjátok.

zugfirkász Creative Commons License 2004.10.08 0 0 785

Geri!

 

Írtam egy privát mailt a mercilámpás fickónak, de nem nagyon mozdul rá.  Pedig olyan átalakítások vannak a gépén amiről feltétlen infókat szeretnék. Csald már be ide a jóembert! 

zugfirkász Creative Commons License 2004.10.08 0 0 784

Stoki!

 

Elég régi motoros vagy ezen a fórumon, el van nézve! Az hogy még nem vagy Burgmanos az nem bűn (csak kellemetlen, unalmas állapot):-)))

 

Geri!

 

Teljesen igazad van! Az nem lehet, hogy egy ilyen komoly csapatnak akinek már honlapja is van, ne legyen egyencucca (vagymiafene). Hétfőre megpróbálom én is letenni a magam javaslatát logó dógábul. Aztán általános parlamenti vitára bocsátom.

 

Pöttyös!

 

Szavaztam egy frankót az OLDALON (enyém az első) Azért kapta az oldal tőlem a legjobb minősítést mert a lengyel mellett a törököt is lehet nyelvként választani! Így aztán elhárult az akadálya a GÜLBABA (pestieknek: ez egy burgonyafajta) Club nyomulásának!:-)))))

Előzmény: stoki (782)
Ádámbácsi Creative Commons License 2004.10.08 0 0 783
..kottyansd.
Előzmény: stoki (782)
stoki Creative Commons License 2004.10.08 0 0 782

...ötleteim vannak, de nem biztos, hogy yamahásként illene ebbe a dologba belekotyognom, már így is túlzásba estem...:)

 

Előzmény: geri72 (779)
Pöttyös_AN650 Creative Commons License 2004.10.08 0 0 781

hmmmm, jó ötlet .....

közben én is kiadtam egy profinak a grafikai feladatokat .... onnan is jön majd be pár ötlet .... oszt eldöntjük

Előzmény: Ádámbácsi (780)
Ádámbácsi Creative Commons License 2004.10.08 0 0 780

.......mi lenne ha burgonya lenne ráirva???

 

......és egy félmeztelen gyönyörű keblü hölgy kruplit hámozna egy burgmanon ülve.....

 

...hmmmmm???

geri72 Creative Commons License 2004.10.08 0 0 779
....várom az ötleteidet...:)
Előzmény: stoki (778)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!