Keresés

Részletes keresés

Dilidodo Creative Commons License 2004.12.30 0 0 314

Szia!

 

Szerintem igen, mert én úgy tudom Kaposváron csak 1 "lézeres" hely van.

Te hányszor voltál eddig és milyen eredménnyel.

 

Te szerinted tényleg végleges?

Félek, hogy nem.

 

Előzmény: Tündérpótló (313)
Tündérpótló Creative Commons License 2004.12.30 0 0 313
Lehet, hogy ugyan oda járunk? :-)

Tündérpótló
Előzmény: Dilidodo (312)
Dilidodo Creative Commons License 2004.12.30 0 0 312

Igen Kaposváron van, de én sem akarom reklámozni.

Szívesen informállak e-mail-re.

Előzmény: V01 (311)
V01 Creative Commons License 2004.12.30 0 0 311

Szia!

 

Hol csináltatod?  Mennyibe kerül?

 

Üdv.

Előzmény: Dilidodo (309)
Tündérpótló Creative Commons License 2004.12.29 0 0 310
Kedves Ghí!

A klinika Kaposváron van.
Ha írsz egy emailt akkor részletesen elmondok mindent.
Nem akarom, hogy bárki reklámmal gyanusítson meg.

Ildikó
Előzmény: Ghí (303)
Dilidodo Creative Commons License 2004.12.29 0 0 309

Sziasztok!

 

Én a Dióda-lézeres kezelést kezdtem (a lábszáramon), még csak egy volt és 3 hétre rá kihullot kb. 90 %-a. Én nagyon örülök neki, mert nekem nagyon erős volt, remélem nem nől vissza. De most itt olvasgattam a beírásokat és elég sok negatív dolgot írnak a lézeres szőrtelenítéssel kapcsolatban.

 

Tényleg nem végleges?

 

Mert elég sok pénzembe kerül. És négy havonta kell menni(ezen csodálkoztam is, mert máshol 3-4 hetente), 5 kezelés szükséges és annyit kell fizetni, ha pedig még kell kezelés, akkor az már garanciába megy, vagyis ingyenes.

Remélem nem fogok csalódni.

 

mnory Creative Commons License 2004.12.29 0 0 308
De, mondta, hogy kell még kb. 2-3 kezelés. Csak már az első után el kellett volna tűnnie a 80% szőrnek. Erre már ő sem tudott mit lépni... Na mindegy. Nem panaszként mondtam. Csak úgy voltam vele, nem fizetek még 2-3x, amikor az első se úgy hatott, mint ahogy kellett volna...
Előzmény: lindsay (307)
lindsay Creative Commons License 2004.12.29 0 0 307
Hát sajnos egy kezelés után csodát ne várj... az orvos nem mondta, hogy jó pár alkalom szükséges? Vagy ez egy ilyen "extradózisú-azonnali szőrpusztító" szuperlézer volt? :)
Előzmény: mnory (306)
mnory Creative Commons License 2004.12.28 0 0 306

Nemtudom mért gondoltad, hogy én bárkit is szidni akarok ezzel!? Csak leírtam a példámat, hogy mások okulhassanak. És ne csapjanak le az első adandó alkalomra.

Ahol én lakom, ez volt az első lézeres szőrtelenítéssel foglalkozó doki. Mielőtt megcsináltattam, gondolhatod, hogy utánaérdeklődtem... Utána ő is csak hümmögött, hogy nem érti, mért nem működött...

Úgyhogy légyszives és ne harapd már le a fejem csak azért, mert meg mertem szólalni...

m

Előzmény: esotherica (305)
esotherica Creative Commons License 2004.12.28 0 0 305
Ez olyan, mintha azon sírnál, hogy elutaztál Pizzába megnézni a híres tornyot, és ferdebazmeg. Jól átvertek!

Tán ha utánanéztél volna, mire költöd a pénzed, nem írnál ilyen okosságokat. De ez így biztos jobb, mert lehet szidni a rendszert. Ehhez minden magyar ért.
Előzmény: mnory (304)
mnory Creative Commons License 2004.12.28 0 0 304

Hali!

Én jól megjártam a lézeres szőrtelenítéssel! Kifizettem 17 000 Ft-ot a hónaljszőrtelenítésre. Azt mondták, az első kezelés után ki fog hullani az összes szőr(10 napon belül), és majd csak kb. 1 hónap múlva nő vissza, de akkor már csak kb. a 20%-a az eredetinek.

Na persze... Két hetet vártam rá, de csak pár szál hullott ki. Na jó, kb. a fele. Azóta meg ugyanolyan, mint volt. Komolyan mondom, a gyantázással többre megyek...

H

Ghí Creative Commons License 2004.12.28 0 0 303

.

Kedves Tündérpótló!

 

  • Melyik városban?
  • Mennyibe kerül?
  • És van-e web-jük?

Üdv: Ghí

 

Előzmény: Tündérpótló (302)
Tündérpótló Creative Commons License 2004.12.24 0 0 302
Sziasztok.

Én is kipróbáltam a lézeres szörtelenítést kb. négy hete. A mellemen és az államon.
A kezelésen először leborotváltak, majd hűsítő zselével kentek be. Ez után jött a lézer,
ami egyéltalán nem fájt. Kb. annyira éreztem melegnek, mint amikor nyáron napozol, de
a nap még nem éget. Kb. a 6-10. napra az előzőleg szúró szörszálak eltüntek a kezelt
felületről és azóta hiába simogatom, nem érzem, hogy szúrna.
Annak ellenére, hogy budapesti vagyok ez egy vidéki klinika ahol van bőrgyógyászat is.
Február végén kell mennem a következő kezelésre. Előre láthatólag kb. 5 kezelésre
van szükség.

Tündérpótló
Teaway Creative Commons License 2004.12.23 0 0 301

OFF

 

Fáradt hópehely megpihen a faágon,

Mely ablakod előtt lengedez.

Nézi, ahogy az üveghez nyomod piros nózidat,

S várod, hogy eljöjjön a Karácsony!

 

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

 

ON

nyxon Creative Commons License 2004.12.21 0 0 300

Szia!

 

Igen igazad van, az itteni vélemények engem is megzavartak egy kicsit, de úgy döntöttem kipróbálom a saját bőrömön is, nem csak mások véleményére adok.

Úgy látom hasonlóak a problémáink. Én is azért döntöttem a lézer mellett mert már nem láttam más lehetőséget. Sajnos nekem is írtó erős szőrzetem van ( néha azon gondolkodom jobb lett volna fiúnak születni ). 

Én januárban megyek a 2. kezelésre, már nagyon várom. Eddig elégedett vagyok, ritkult is egy kicsit és sokkal lassabban nő, ráadásul ami szőrszál megmaradt, az is vékonyodott illetve világosodott egy kicsit. 

Szóval reménykedve várom a nyarat ( addig lesz még egy pár kezelés ), hátha végre szőrtelenül  élvezhetem a napsütést és nem kell naponta "borotválkoznom".

Sok sikert neked a továbbiakban is.

Előzmény: ants8019 (299)
ants8019 Creative Commons License 2004.12.19 0 0 299

Szia!

Igaz, személyesen nem voltam minden klinikán, de nagyon sok helyen utána érdeklődtem, interneten.  Teljesen egyet értek abban, hogy nem minden az olcsóság, nálam sem az az első szempont! Ha eredményt akarsz, nem a pénz az elsődleges. Mégis számít a kis különbség is. Nem csak a kiadás mennyisége az elsdődleges, hanem az, hogy ki kezel, hány éves tapasztalata van. A doktornő, ahova járok pár klinikán megfordul és befolyásos, külföldön tart előadásokat az eredményességről. Ezek nem mellékes dolgok, és elárul vmit az orvosról. És igazából, ami a legfontosabb, amit a szememmel látok, azt hiszem el. Tehát nekem bevált, hála! Én szinte hihetetlennek tartom, hogy mennyit segített. Azért is tudom igazán értékelni, mert ez nekem adottsági probléma, nem pár szőröcske virít a lábamon, és nem akármilyen, annál sokkal komolyabb, volt. És néha feláll a szőr a hátamon mikor vki ilyennel beír, hogy...hát unom a szőröm, meg itt egy kicsit szőrös, meg unom már  a szőrtelenítést...bár nézőpont kérdése.

Az meglepő, hogy menniyre eltérőek a vélemények, néha jobbnak látom hallgatni és csak elolvasgatni a hozzászólásokat, mivel talán már nehezen hihető, ha valakinek mégis segített a lézer.

Előzmény: nyxon (296)
Laca19850407 Creative Commons License 2004.12.18 0 0 298

Szia!

 

En egy 19 eves srac vagyok zala megyébol.Tudnál nekem a kozelbol ilyen klinikát mondani ahol ilyennel foglalkoznak?Melyik lézeres eljárás szerinted a legjobb?Arban milyen drágák?Nekem a hátam szoros de szeretnek megszabadulni a szoromtol mert tokre zavar.Elore is koszi!

Előzmény: ants8019 (295)
pughne Creative Commons License 2004.12.17 0 0 297

Kedves BorDR, latom tajekozott vagy a temaban. Szerinted melyik a helyes megoldas, electrolisys vagy lezer? arcra?

kossz

pughne

Előzmény: bőrDR (236)
nyxon Creative Commons License 2004.12.15 0 0 296

Szia!

 

Miért vagy abban olyan biztos hogy nincs különbség egyes Klinikák között?

Jártál mindegyikben?

Én olyan helyet választottam:- ahol bőrgyógyászok dolgoznak,- van ORVOSI GARANCIA, és már több éve működik a klinika. ( nem szeretnék kísérleti nyúl lenni, nem mindegy mennyi tapasztalattal rendelkeznek ) 

Én itt Budapesten próbáltam minden helyet felkutatni és a legjobbat megtalálni.

Januárban megyek a 2. kezelésre, már alig várom.

 

Ja és "olcsó húsnak híg a leve" amit tapasztaltam már nem is egyszer!

 

Előzmény: ants8019 (295)
ants8019 Creative Commons License 2004.12.14 0 0 295
Azért vannak árak a bársonyban, nem semmi! Pedig tisztában vagyok az árakkal! Vidéken kevesebb, sokkal!És sokan mennyi pénzt spórolhatnának, jaj!!És nincs minőség különbség, az száz!Sőt!
nyxon Creative Commons License 2004.12.13 0 0 293

Szia!

 

A barátnőmnek a sok gyantázás után ( a bajuszán ) sokkal sötétebb lett a bőre. Azt hiszem egyszer le is égették a bőrét, olyan forró volt a gyanta.

Előzmény: Renka18 (291)
Teaway Creative Commons License 2004.12.11 0 0 292
Sokmindentől függ, ez mindenkinél más és más; függ a bőrtípustól, a hormon-háztartástól, a szőrtüszők "készültségi" állapotától, stb.
Előzmény: Renka18 (291)
Renka18 Creative Commons License 2004.12.09 0 0 291

   Sziasztok!

  van itt valaki aki már volt bajuszgyantázáson?valami infót rola?én szombaton    mennék az attractiv-ba.mennyi ideig nem nö vissza a ször?

chromolite Creative Commons License 2004.12.08 0 0 290

Münchenben láttam a Beautyin kipróbáltam a karomon 7 hete azóta sem nőt ki a szőröm!! Szerintem nagyon jooó! Idén jön be az országba nagyon jó referenciái vannak! Írjatok ha látjátok valahol az országban! Szépségszalonban vagy gyógyászatban keresendő! CHROMOLITE

Előzmény: enfilade (289)
enfilade Creative Commons License 2004.12.08 0 0 289

sziasztok!

 

lenne egy kerdesem! hallott mar vki errol a modszerrol? letezik ilyen magyarorszagon? van vkinek errol tapasztalata?

 

 

chromolite

 

 

nyxon Creative Commons License 2004.12.06 0 0 288

Ezt hogy érted?

Tudsz valamit amit én nem?

Előzmény: Teaway (287)
Teaway Creative Commons License 2004.12.05 0 0 287

"A Bársonyban azt mondták az első kezelés után csodát ne várjak"

 

Jól beszéltek:)

Előzmény: nyxon (286)
nyxon Creative Commons License 2004.12.03 0 0 286

Szia!

 

Általában a szőröm növekedését figyelni nem szoktam, elég azt éreznem ( úgy szúrok mint egy sündisznó :-(

Ezért hát elmentem az első szőrtelenítő kezelésre ( na nem csak ezért )

Azóta " figyelgetem" milyen stádiumban van éppen a szőröm.

A Bársonyban azt mondták az első kezelés után csodát ne várjak, de tényleg elég érdekesen, foltokban nem nőnek ki a szőrszálaim.

Utálom a szőreimet eszembe nem jutna nézegetni őket!!!!!!!!! 

Előzmény: Teaway (282)
Teaway Creative Commons License 2004.11.30 0 0 285
Miféle árakat? Én nem érdeklődtem semmiféle árak után:)
Előzmény: Boyocska (283)
Boyocska Creative Commons License 2004.11.29 0 0 284

www.barsony.hu

Itt megtalálod az árakat részletesen.

Előzmény: biatom (281)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!