Keresés

Részletes keresés

MissBridget Creative Commons License 2005.01.14 0 0 340

Szia, Vaakuum!

Végigolvastam lelkesen az egész topikot, én is gondolkozom valami végleges megoldáson, ami persze nem kerül csillagászati összegekbe, és lehetőleg orvos csinálja. Megnéztem az oldalt, amit ajánlottál, és elég bíztatónak tűnik. Mondjuk nem olcsó, de ha az mind igaz, amit leír a doki a honlapon, akkor talán megéri. Nekem most éppen nem igazán aktuális a dolog anyagilag, de spórolok lelkesen, és belevágok hamarosan. Ha addig valaki kipróbálná ezt a klinikát, akkor kérem szépen, írja le a tapasztalatait. Előre is köszi!

Előzmény: vaakuum (332)
sommarnatt Creative Commons License 2005.01.14 0 0 339

Nyxon:

Szia!

Tuti lehet, az árlistában szerepel ...

bocs, de... hol van mindez? .... (de paraszt vagyok)

 

...van honlapjuk?

 

Köszik!

Előzmény: nyxon (335)
nyxon Creative Commons License 2005.01.13 0 0 338
Szia! Szerencsére ott nekem nem nő szőr, de nem hinném hogy az is a bikinihez tartozna. Egyébként valószínűleg ott ki sem bírnád. Ilyen terület nem is szerepel az árlistájukban, de érdeklődhetsz utána hátha.
Előzmény: tundibundi (336)
Teaway Creative Commons License 2005.01.13 0 0 337
Ha nem muszáj, ne kínozd(kínoztasd) magad feleslegesen.
Előzmény: tundibundi (336)
tundibundi Creative Commons License 2005.01.12 0 0 336

Szia!

 

azt elárulnád esetleg hogy,a végbél részen is kiirtották akkor a szőrt?

És ugye nem volt annyira fájdalmas mint a gyanta???Ki lehetett bírni?Nekem kicsi a fájdalom tűrésem.

Érdekelne!

Előzmény: nyxon (335)
nyxon Creative Commons License 2005.01.12 0 0 335

Szia!

 

Tuti lehet, az árlistában szerepel ( áll, bajusz, pajesz )

Nyoma nem marad.  A kezelés után rögtön kis piros pöttyök  ( azt hiszem ödémának hívják ) lesznek. De ezek hamar elmúlnak. Utána semmi nem látszik. Legalábbis nekem a bikinimen és a lábamon nem látszik semmi nyoma. Az viszont látszik hogy nem nő a szőröm :)

Előzmény: sommarnatt (334)
sommarnatt Creative Commons License 2005.01.10 0 0 334

Sziasztok. arcról? (1-2 halvány). azt hol lehet?

 

tapasztalat?

... marad nyoma?

nyxon Creative Commons License 2005.01.10 0 0 333

Szia!

 

Vannak olyan helyek a lábamon ahol nem nő szőr, van olyan ahol még nő. Nem egyenletesen hullik, de már sokkal könnyebb szőrtelenítenem. Illetve ami vissza is nőtt az is vékonyodott kicsit.

 

Más: most voltam pénteken kezelésen és a bikinimet is megcsináltattam.

A férjem egyik meglepetése az volt hogy kifizette az 5 kezelést, így a 6. ingyenes lesz. Nagyon rugalmasak a Klinikán, úgy csinálták meg, ahogy én szerettem volna.( csak egy kis csík maradt középen :)  )

Kicsit rosszabb volt mint a lábszáram de simán kibírtam. A lábamon viszont kevésbé fájt most mint az 1. kezelésnél. Azt mondták ahhoz képest hogy csak 1 kezelésen voltam szépen ritkult ( jó hogy fehér a bőröm és fekete erős szőröm van ) Minden rosszban van valami jó!

 

Hát ennyi, remélem nyárra tényleg szőrtelen leszek.

 

Előzmény: Teaway (331)
vaakuum Creative Commons License 2005.01.10 0 0 332

Nem a reklám miatt, csak ha valaki esetleg éppen ezt próbálná ki, írja meg a tapasztalatait:

 

http://klsderm.hu/index.html

 

 

Teaway Creative Commons License 2005.01.09 0 0 331

thx:)

 

Előzmény: ants8019 (329)
vetimke Creative Commons License 2005.01.09 0 0 330
Sziasztok! Én csak most kapcsolódom be a beszélgetésbe. Az érdekelne, hogy egy ilyen beavatkozás körülbelül mennyibe kerül? Azt olvastam, hogy a hónalj az 17000 Ft, de például az alsó lábszár? S összességében szerintetek megéri? Köszönöm szépen
ants8019 Creative Commons License 2005.01.09 0 0 329

Nagyon úgy néz ki, hogy  a szőröcskék, legalábbis a lábon, foltokban nőnek, egy foltocska alvó fázisban van, egy foltocska növekvő fázisban van. Egy foltocska kihullik, a másik megmarad.(és a lézer csak az éppen növekvő fázisban levőkkel bánik el csúnyán) Ebből is látszik, hogy nincs mindegyik szőrike ugyanbban a fázisban. Amelyik két három hét után is kint virít, ő bizony aludt, mikor kezelték. Ez egy rövid kis magyarázat, kevésbé szakszerű, de valós.

Előzmény: Teaway (328)
Teaway Creative Commons License 2005.01.09 0 0 328
Hogyhogy foltosan nő?
Előzmény: nyxon (327)
nyxon Creative Commons License 2005.01.06 0 0 327

Szia!

 

Én ahova járok ott láttam pasikat. Pl: David Merlini is épp ott volt.

Holnap megyek a kezelésre, remélem megkezelik úgy ahogy szeretném.( bikini )

Csak egy vékony csíkot szeretnék hagyni középen. Bár kérdés hogy fog ritkulni, lehet majd igazítanom kell rajta bortvával. Egyébként a lábam egész jó, így elnézve elég foltosan nő a szőröm.

Előzmény: Egoiste (326)
Egoiste Creative Commons License 2005.01.06 0 0 326

Sziasztok!

 

Gondolom a nők itt jobban tudják a dolgokat - pasik is benevezhetnek egy ilyen szőrtelenítésre?

kkb Creative Commons License 2005.01.05 0 0 325

Sziasztok!

 

Az asszonykát is beneveztem egy lézeres lábszőrtelenítésre, és eddig nagyon elégedettek vagyunk.(November elején esett meg az eset)

Rrréka Creative Commons License 2005.01.05 0 0 324
Esetleg engem is tájékoztatna erről a lézeres szőőrtelenítéses dologról mail-ben? LÉCCI,LÉCCI,LÉCCI! :) Szóval: helyileg hol lehet ezt megcsináltatni,mennyibe kerül kb.,fáj-e,és akkor most végleges vagy sem? Meg még valami - én "ott" magamnak szőrtelenítem,de hát ugye a fájdalom miatt borotvával (aminek nem ecsetelem a hátrányait,úgyis mindenki tudja),nem cinkes "beterpeszteni" egy idegen embernek??? Jó,ezt lehet,hogy csak én fogom fel hülyén,de kozmetikushoz is csak ezért nem járok fazonért...egyszerűen nem megy,pedig van egy tök jó kozmetikusom,de én akkor is csak a lábamat,meg a hónaljamat csináltatom. Egyedül velem van ez így?!
nyxon Creative Commons License 2005.01.04 0 0 323

Szia!

 

Már van időpontom péntekre. Ha túl vagyok rajta leírom milyen érzés volt.

Azért én is izgulok egy kicsit. De mindent a cél érdekében.

Igen, a Bársonyba járok. Nekem bejött. ( Eddig !)

Előzmény: tundibundi (319)
ants8019 Creative Commons License 2005.01.04 0 0 322

Jaj csajok!

Valóban nem olcsó dologról van szó, lévén a lézeres szőrtelenítés, DE az első kezeléstől tényleg nem szabad csodát várni!! Sajnos, ez olyan kezelések sorozata, aminek az eredményéről akkor beszélhetünk, ha már végigcsináltad. Én is elkezdtem aggódni egy pár kezelés után, mert lassan hullottak ki a szálak, de most már belátom, idő kérdése. Ezt tudomásul kell venni. Sajna, az is előfordulhat, hogy olyanhoz jár az ember, akinél még az utsó kezelés alkalmával sem történik változás. Nagyon szervezetfüggő is! Én is majdnem abbahagytam, de ha így tettem volna, utólag sajnálnám. Nőcikék! Szülés után változik a hormonstátusz, változhat a helyzet a szőrökkel is így!!!

Az intim részen csinálnak, naná, de nagyon fáj, már akinek erős.

Még valami, szerintem az a szőr hullik ki a leghamarabb, amelyik a legerősebb ééééés éppen növekedési fázisban van, ha sok alszik épp, akkor hűha sokba került ez neked. És minden kezelésnél változó, hogy melyik szálacska alszik, az pedig semmit sem fog érzékelni a nagy hőből...

Előzmény: mnory (308)
sommarnatt Creative Commons License 2005.01.04 0 0 321

sziasztok, ez engem is érdekel.

Kevésbé intim helyről is vállalják? Mi  a véleményetek arról, hogy CSAK BŐRGYÓGYÁSZ KOZMETOLÓGUSHOZ (DOKI) mennék, nem kozmetikába - ha tutira akarok menni a sterilitásban?

 

(a dokihoz is járnak betegek... ill. csak azok... öö. csak oda.)

 

de mégis... nem tisztább hely 1 rendelő mint 1 kozmi?

 

help!

Teaway Creative Commons License 2005.01.03 0 0 320

"ami most divat,meg ami nekem tetszene."

 

Remélem, hogy nem azért tetszik, mert divat. Ha csak a divat miatt teszed, azért nem érdemes.

Előzmény: tundibundi (319)
tundibundi Creative Commons License 2005.01.03 0 0 319

Jaj,, az nagyon jó lenne ha megírnád!

Arra is kiváncsi vagyok,hogy fáj e azon a részen, mert az mégiscsak érzékenyebb mint a lábad bőre.

És hol csináltatod , a Bársonyban?

Egyébként elég intim az a hely ,nem tudom vállalják ezt egyáltalán.

Ráadásul engem a kozmetikus egyszer kijavított,hogy a bikinivonal csak az ,amikor a bugyi rajtad marad,és a szélén ami sáv kilóg azt tépik le.Fazon tépés az amikor beljebb + az ajkakról is legyantázzák,ez ami most divat,meg ami nekem tetszene.

Én azért akarom megcsináltatni mert a borotvával,nehéz megoldani,ráadásul hosszabb távon is csak erősödik,meg a gyanta is drágább hosszabb távon,és nekem baromi kínszenvedés.

 

Előzmény: nyxon (317)
Teaway Creative Commons License 2005.01.01 0 0 318
   BÚÉK 2005!
nyxon Creative Commons License 2005.01.01 0 0 317

Szia!

 

Én már voltam egy kezelésen ( lábszár ) most megyek januárban a 2. kezelésre.

Eddig elégedett vagyok és úgy gondoltam a bikinimen is kipróbálom. ( én is úgy szeretném ahogy te )

Majd megírom milyen volt és mennyit csináltak meg belőle.

 

 

 

Előzmény: tundibundi (316)
tundibundi Creative Commons License 2005.01.01 0 0 316

Sziasztok!

 

Én nagyon szeretném eltüntetni, nemcsak a bikinivonalnál, hanem beljebb is teljesen a szőrt, ilyen lézer segítségével.Először is valaki megtudná mondani vállalnak azon a részen is ilyet???Ha írna valaki választ vagy tapasztalatpt megköszönném!!!

Tündérpótló Creative Commons License 2004.12.31 0 0 315
Szia.

Egyszer voltam. Legközelebb február végén kell mennem.

Azt, hogy végleges e azt nem tudom, de nagyon remélem.

Tündérpótló
Előzmény: Dilidodo (314)
Dilidodo Creative Commons License 2004.12.30 0 0 314

Szia!

 

Szerintem igen, mert én úgy tudom Kaposváron csak 1 "lézeres" hely van.

Te hányszor voltál eddig és milyen eredménnyel.

 

Te szerinted tényleg végleges?

Félek, hogy nem.

 

Előzmény: Tündérpótló (313)
Tündérpótló Creative Commons License 2004.12.30 0 0 313
Lehet, hogy ugyan oda járunk? :-)

Tündérpótló
Előzmény: Dilidodo (312)
Dilidodo Creative Commons License 2004.12.30 0 0 312

Igen Kaposváron van, de én sem akarom reklámozni.

Szívesen informállak e-mail-re.

Előzmény: V01 (311)
V01 Creative Commons License 2004.12.30 0 0 311

Szia!

 

Hol csináltatod?  Mennyibe kerül?

 

Üdv.

Előzmény: Dilidodo (309)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!