Keresés

Részletes keresés

manoka7 Creative Commons License 2005.03.09 0 0 465

Sziasztok!

 

 

Elolvastam visszamenőleg a topicot nagyjából, s láttam, hogy eléggé lesújtó vélemények érkeztek főleg a Bársonyról, a klinikák közül. Én a múlt héten voltam ott első konzultáción, ahol sietősen fogadott egy doktornő. Direkt nem mentem aranykészleteimet magamra aggatva, lazán, sportosan mutatkoztam, nem kiskosztümben, s nem tudom emiatt-e vagy más miatt, de a doktornővel csak ültünk egymással szemben, s voltak hosszú kénylemetlen csendes pillanatok (akár egy első randin:-) ), amit mindig nekem kellett megtörnöm egy-egy kérdéssel, mert magától csak annyit tudott ismételgetni, hogy napfény nem érhet, s hogy 8 hetente kell jönni, na meg hogy az áll-pajesz terület 8 kezelést fog előreláthatólag igényelni.

Erősen szégyenérzetem volt ahogy megnézett nagyítón keresztül, s súlyosbítóan mormolta: "hát igen!". Majd rejtegetve valós érzelmeim kimentem utólag az asszisztensnőhöz, s nem kértem a próbalövést, gondolván, hogy a kb. két perces faggatást megúszom ingyen, smegpróbálom el is felejteni az esetet. de ekkor is kérték, így gondoltam alávetem magam a próbának. Az asszisztensnő már nagyon kedves volt, elmondta, mutogatta, hogy hogyan borotváljam az arcom, amire persze majdnem elbőgtem magam, hogy nő létemre ezt tegyem, de Ő már azért együttérzőbb, kedvesebb volt, s erősen elkezdte firtatni, hogy akkor mikorra is írhat be a kezelésre. Pedig látta, hallotta erős hezitálásom.

Végül beírattam magam, de már tudom, hogy le fogom mondani.

Hát, a Bársonyról csak ennyit, tapasztalatként, tényleg csak evégett.

 

A topic elején azonban olvastam egy bizonyos IBIS Hotel aljában dolgozó dr Kovács Jánosról, akiről a www.szortelenites.hu-n lehet olvsani, sajnos azonban az oldal nem él, így nem tudtam további infókat leszedni. Van esetleg valaki, akinek innen tapasztalata van?

 

Köszi :-)

Orsili Creative Commons License 2005.03.08 0 0 464
Kicsit visszaolvastam, jól látom, hogy  lézeres kezelés sem maradandó, tehát visszanö a szörzet?
Orsili Creative Commons License 2005.03.08 0 0 463

Nálam bevált az epiláló gép, bár tény, hogy 1-2 hétig tart. SAbaj, hetente egyszer végigszánkózom a géppel, alig fáj, mivel nincs sok tépáznivaló.

A lézerrel egyébként jók a tapasztalatok? (Az árát leszámítva)

MissBridget Creative Commons License 2005.03.08 0 0 462

Sziasztok!

 

Earthling: köszi az infót a mézemulzióról. Már épp kezdtem lelkesedni, amikor elolvastam a következő beírást, ami lehúzta. Nekem is a bikini a gyenge pontom, komolyan már a sírás kerülget, amikor látom, hogy már megint kezd nőni. Tök erős, és komoly lelkierő kell hozzá, hogy rászánjam magam a gyantázásra, mással viszont nem kísérletezem (borotva, krém), mert a rövid siker után csak ront a helyzeten.

A véglegessel meg az a baj, hogy nagyon eltérő vélemények vannak, az ár meg elég borsos ahhoz, hogy kísérletezgessek, hogy nálam beválik-e.

Pedig ez lesz, mert nem bírom elviselni a pamacsaimat. Na, bocs a panaszokért, csak megint aktuálissá kezd válni a kozmetikus és ez kicsit idegesít.

Sziasztok!

Előzmény: Earthling97 (455)
askuli Creative Commons License 2005.03.07 0 0 461
sztem a gyanta. Ha a nők kibírják, na jó nem a mellkason, Akkor a férfiak is. Az első alkalom biztso maga lesz a halál, de hozzá lehet szokni...
Előzmény: szpsz911 (460)
szpsz911 Creative Commons License 2005.03.07 0 0 460

Hello!

Hozzáértőktől kérdezném: férfiak mellkas, has szőrzetének mi lehet a legpraktikusabb eltávolítása?

(a borotválás felejtős)

üdv

szpsz

Tündérpótló Creative Commons License 2005.03.07 0 0 459
Rá kérdeztem.
Van neki ilyen cukor gyantája. Ő nem zengett róla ódákat. Drága az alapanyag és hamarabb kinő és erősebb szőr nő ki. Ezen kívül borzasztó lassú is.
Előzmény: Earthling97 (440)
Earthling97 Creative Commons License 2005.03.06 0 0 458
Persze, ez mindenkinél más, ráadásul nekem mégcsak másfél hete csinálta meg a kozmetikus. Összehasonlítási alapom csak a borotvával, a gyantával és a krémmel van, azokhoz képest jobbnak találom. A lézeressel az a gondom, hogy elég drágácska ahhoz képest, hogy a hivatkozott cikkek alapján meddig tart a hatása, az elektrolízes meg lassú kínhalálnak tűnik nekem, heges bőrrel körítve.
Előzmény: askuli (457)
askuli Creative Commons License 2005.03.05 0 0 457
Háááát én nem tudom ezt a mézemulziót! Nekem a bikinim semmit nem változott, ugyanolyan maradt, pedig fél éve kb. ezt használj a kozmetikusom.De lehet, h a bajuszom ettől vékonyabb szálas lett. Vagy a fene tudja... Így beneveztem a tartós szőrtelenítésre.
Előzmény: MissBridget (454)
apacat Creative Commons License 2005.03.05 0 0 456
Earthling: meg tudnád adni nekem a kozmetikusod számát, akiről írtál. Szerinted ő valóban gyakorlott?
Earthling97 Creative Commons License 2005.03.05 0 0 455
A mézemulziós szőrtelenítés is fáj, bár valóban kevésbé, mint a gyanta. Óriási előnye a gyantához képest, hogy nem tépi le a bőrt a kozmetikus a lehúzáskor. A fájdalom mértéke attól függ, hogy milyen hosszú a szőrzet, milyen sűrű és mennyire kapaszkodik. Meg persze a kezelt bőrfelület érzékenységétől (a bikinivonal általában közepesen érzékeny). Kb. félcentisre érdemes vágni kezelés előtt, az az optimális. Ha borotváltad korábban a kezelt területet, jobban fáj elsőre. Nekem annyira kapaszkodott, hogy vércseppek is megjelentek, a barátnőmnek (akinek egyébként sűrűbb a szőrzete) pl. nem. Viszont kilenc nappal a kezelés után ránézésre teljesen sima, alig egy-két pihe tapintható, a korábbi erős, sötét színű szőrzetnek nyoma sincs. Tehát szerintem biztosan vékonyítja és ritkítja a szőrszálakat.
Előzmény: MissBridget (454)
MissBridget Creative Commons License 2005.03.04 0 0 454

Sziasztok!

 

Én is végleges szőrtelenítésben gondolkozom, de amíg összjön rá a pénz, addig gondoltam kipróbálom a mézemulziót.

Meg is néztem a honlapon, felhívtam 2 kozmetikust a közelben, kikérdezgettem őket.

Hát, totál ellentétes tájékoztatást kaptam:

Az egyik szerint nem fáj, vagy legalábbis nem annyira mint a gyanta, vékonyítja a szálakat és kb. 1500 a bikini.

A másik szerint ne is reménykedjek abban, hogy nem fáj, szerinte nem lesznek vékonyabbak, csak ha már olyan korba lépek, hogy maguktól satnyulnak. És az ár 2000 körül van, szintén bikini.

Na, most legyek okos, nem?

Előzmény: askuli (453)
askuli Creative Commons License 2005.03.04 0 0 453
SziaHóharmat!

Telefonban nagyon kedvesek voltak, minden kérdésemre válaszoltak. Garancia? Nem tudom, h van-e mert nem kérdeztem. De a lksderm honlapján rajta van, h nincs szövődmény általában. Aztán majd kiderül. Ha túl vagyok az 1. kezelésen mindenképpen tudatlak benneteket.
Előzmény: hóharmat (452)
hóharmat Creative Commons License 2005.03.04 0 0 452
Szia askuli! kérlek, mindenképp tudass minket a kezelésed fázisairól! engem is nagyon érdekel, de valószínű, hogy inkább őszre hagyom. Amúgy kedvesek voltak? Van valamiféle garancia vagy lehetséges valami előre nem látható bonyodalom (érzékenység stb)? Előre is köszi: Hóharmat
Előzmény: askuli (450)
hóharmat Creative Commons License 2005.03.04 0 0 451
Szia kormos Mirci! Sajnos csak most tudok válaszolni:( Nem mindig szoktak begyulladni, de van egy-két makacs. állandóan gyulladt csomócskám.
Előzmény: Kormos Mici (443)
askuli Creative Commons License 2005.03.03 0 0 450
szia!

Lábak térdig: 25e,
végig:40e
bikini: 10e.

Hááát nem tudom ezt a bajuszt. Én nem borotválnám, de hívd fel őket. Nagyon készségesek!
Előzmény: karine (449)
karine Creative Commons License 2005.03.03 0 0 449
Szia!
És mennyi árat mondtak a lábért és a bikinivonalért? Köszi ha megirod.
Szerinted ha valaki a bajuszkáját csináltatja, muszáj borotválni közben,
nagyon félek, hogy megerősödik. Ha közben gyantáztatom az vajon nem lenne jó.
Előzmény: askuli (448)
askuli Creative Commons License 2005.03.03 0 0 448
Na én is bejelentkeztem. Ez volt a legolcsóbb hely, amit találtam. Kíváncsian várom a fejleményeket. Nekem lábat és bikinit kell csinálni. Majd meglátjuk. Reméle beválik. Köszi az infokat.
Előzmény: Kormos Mici (447)
Kormos Mici Creative Commons License 2005.03.03 0 0 447
Eddig 2x voltam. Egyébként bő 1 hét múlva megyek a következőre. Erősen gondolkozom azon, hogy hónalj-kezelést már nem kérek v. elhalasztom. Van még pár szálam, de az nem túl sok. Ha viszont később kinőnének a most alvó szálak, inkább majd akkor megyek a következőre.
Előzmény: askuli (446)
askuli Creative Commons License 2005.03.02 0 0 446
Köszi a választ. Felhívtam a bp-i szalont és elég jó áarkon dolgoznak. Így elkezdem a borotvázást. És lesz, ami lesz. Te hány hetente jársz kezelésre?
Előzmény: Kormos Mici (445)
Kormos Mici Creative Commons License 2005.03.02 0 0 445

Én úgy tudom, hogy villanófényes technikát alkalmaznak. Viszont abból a legmodernebbet. A hölgy (tulaj) azt mondta, hogy Bársony Klinikán volt először ilyen gép, de ez már az újabb változat.

Összegezve, elmondhatom:

- nem olyan durva az ára,

- nem fáj,

- hullik a szőröm, mint az őszi falevél,

- azóta nincsenek csomóim (ezt nem feltétlenül írom a gép javára, lehet, hogy egyébként sem lennének).

Előzmény: askuli (444)
askuli Creative Commons License 2005.03.01 0 0 444
Szia!

Ebben a Kleopatra szalonban melyik szőrtelenítést végzik? Azt a villanófényest vagy sima lézert?Az árak nagyon jónak tűnnek, amit leírtál.
Előzmény: Kormos Mici (441)
Kormos Mici Creative Commons License 2005.02.28 0 0 443

Szia Hóharmat!

Nem mondott konkrét számot, csak annyit, hogy általában mennyire van szükség, és hogy mivel én az ideális kategóriába tartozom (fehér bőr, sötét szőr, szoli nuku, az utóbbi időben csak borotválva), ezért valószínűleg az alsó határ, tehát a 4-es érték a mérvadó.

Egyébként be is szoktak gyulladni a csomóid?

Előzmény: hóharmat (442)
hóharmat Creative Commons License 2005.02.28 0 0 442
Kedves Kormos Mici! Nekem is vannak göbjeim:( Mit mondott a kozmetikus, hány alkalomra van szükséged, hogy "tartós szőrtelen2 legyél? Köszi
Előzmény: Kormos Mici (441)
Kormos Mici Creative Commons License 2005.02.28 0 0 441

Kleopátra szépségszalon

Budapest, Visegrádi út 8.

(Ny-i pályaudvartól a Margit-híd irányában, az első utca jobbra).

Tel: 06-1/239-2566

Gyöngyös, Batthyány tér 15.

36-37/500-366

 

Én az utóbbiba járok. A kezelés ára nagyon kedvező, területenként (bikini vonal, hónalj) 10.000,- Ft/alkalom.

Előzmény: wyky (434)
Earthling97 Creative Commons License 2005.02.27 0 0 440
Esetleg javasold neki, hogy nézzen körül a 375. sz. hsz-ban említett honlapon. Ha jól tudom, egy egynapos tanfolyamot kell a kozmetikusoknak elvégezni, és máris használhatják a termékeket. Ha van rá igény a vendégek részéről, szerintem a te kozmetikusodnak is megérné. Nekem azért is szimpatikus az egész, mert természetes alapanyagokból készülnek a termékek. Hansúlyoznám, hogy nez nem reklám, semmi közöm a céghez. Csak egy elégedett vendég vagyok:)).
Előzmény: Tündérpótló (439)
Tündérpótló Creative Commons License 2005.02.27 0 0 439
Én is szerettem volna ezt a méz emulzióst kipróbálni, mert nekem nem csak ott van szőr ahol a lézeres szőrtelenítés megy.
Sajnos a kozmetikusom csak gyantát használ. :-(
Előzmény: Earthling97 (437)
Tündérpótló Creative Commons License 2005.02.27 0 0 438
Kaposvárra egy kilinkára.
Nem szeretnék reklámozni akkor mailban.
Előzmény: bokat (436)
Earthling97 Creative Commons License 2005.02.27 0 0 437
Sziasztok! Bár a topik a lézeres szőrtelenítésről szólna eredetileg, úgy látom, más szőrtelenítési módokról is sok szó esik. Én a hónaljamat korábban krémmel szőrtelenítettem, az intim szőrtelenítésbe pedig csak egy pár hónapja vágtam bele (a lábamat epilálom). A krémnél nagyon zavart, hogy erős vegyszer, míg az intim borotválástól (villanyborotvával) már 4-5 alkalom után csúnyán megerősödtek és sokasodtak a szőrszálak.

Ezért kipróbáltam a mézemulziós szőrtelenítést. A mézemulzió nem meleg, a kozmetikus keskeny csíkokban, tetszés szerinti méretben viszi fel kézzel, és tépi le azonnal szintén kézzel (nem használ letépőcsíkot). A teljes intim szőrtelenítés kb. 15-20 percig tart. Fájdalmas, de nem annyira, mint a gyanta. Apró vércseppek is megjelen(het)nek. A kozmetikus felhívta rá a figyelmet, hogy az első alkalom kifejezetten fájdalmas a későbbiekhez képest, ha előtte borotváltuk a kezelt területet, mivel a szőrszálak megsűrűsödtek és erősebbek, jobban kapaszkodnak. A korábban krémezett hónalj szőrtelenítése lényegesen kellemesebb volt és nagyon gyorsan kész lett. A bőrre ragadt maradék emulzió vízzel lemosható.

Az eredmény? Egyszerűen tökéletes. A néhány kisebb területen jelentkező bőrpír és az enyhe fájdalom 12-24 órán belül elmúlt. Az azóta eltelt négy napban éppen csak elkezdtek kibújni az erősen megritkult pihék, de szó sincs szúrós borostáról. Ránézésre még mindig hibátlan. Mindenkinek melegen ajánlom, a magam részéről nagyon elégedett vagyok. A kezelés összesen 3500 forintba került (valószínűleg 2500 a teljes intim + 1000 a hónalj). Valószínűleg max. havi egyszer kell majd járnom (a szőrt kb. félcentisre kell visszanöveszteni). Ez így árban is kedvezőbbnek tűnik a lézeres és az elektrolízises eljárásnál, tekintettel arra, hogy végleges eredményt azok sem hoznak.
bokat Creative Commons License 2005.02.27 0 0 436

Szia Tündérpótló!

Megírnád, Te hova jársz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!