Keresés

Részletes keresés

Pocok Panna Creative Commons License 2016.01.31 0 0 2858

Sziasztok!

 

Végzős védőnő hallgató vagyok és szakdolgozatom elkészítéséhez kérem a segítségeteket. Kutatási témám a nők mentális egészségével kapcsolatos, amihez összeállítottam egy kérdőívet. Természetesen anonim és csak pár percet vesz igénybe, hálás lennék, ha minél többen ki tudnátok tölteni! :)

 

https://docs.google.com/forms/d/1nifynYqI6lePmdYbOmypdfkg_snWgQXYdO-1L8aZ6F0/viewform?usp=send_form

 

Köszönöm!

Beautiful07 Creative Commons License 2016.01.27 0 0 2857

Sziasztok!

 

Kérdezném,hogy ismeri -e valaki,vagy járt -e már Dunakeszin Lódi Enikő elektrolízises kozmetikusnál? Ha igen,kérem írja le tapasztalatait! Köszönöm szépen!

Beautiful07 Creative Commons License 2016.01.14 0 0 2856

Kedves Gaoda!

Ez Magyarországon miért nem elérhető?

Előzmény: Gaoda (2855)
Gaoda Creative Commons License 2016.01.13 0 0 2855

Professzionális Elektrolízis: végleges, hatékony, biztonságos, nem fájdalommentes!

 

 

Sajnos Magyarországon nem elérhető Professzionális elektrolízis.

Előzmény: amexinka02 (2732)
Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2016.01.06 0 0 2854

Ha ilyen jók vagytok, akkor bátran adtok rá garanciát, ha mégse úgy alakulna a szőrtelenítés, ugye? Vagy visszafizetitek a pénzt vagy ingyen kezeltek. Előtte fotó, utána fotó, szépen korrekten dokumentálva.

 

Ha így csináljátok, én is csak ajánlani foglak benneteket!

 

Kádárdr

Előzmény: Jennifer Sánta (2853)
Jennifer Sánta Creative Commons License 2016.01.04 0 0 2853

Ezzel picit vitatkoznék,hogy nincs fájdalommentes-hatékony szőrtelenítés !! Én egy Fitness központban dolgoztam,recepciósként ,a testkezelő részén jártam szőrtelenítésre ( benfentesként ismerve a gépeket a technológiát bátorokodtam kipróbálni). Abszolut fájdalommentes és mára már több testrészem is pihe puhává varázsolta :)

 Ha vlkit érdekel nézzen utána, nyugodt szívvel merem ajánlani.

 

http://fit-club.hu/szolgaltatasok/slim-life/

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2016.01.03 0 0 2852

A személyes véleményemről sokat tudnék írni. Ha igazán érdekel, olvasd el a hozzászólásaimat. Elég hosszú, de ingyen van és végeredményben sokat lehet vele spórolni. Az első, nincsen fájdalommentes és hatásos szőrtelenítés, kizárják egymást!

 

Kádárdr

Előzmény: Erzsike85 (2851)
Erzsike85 Creative Commons License 2015.12.30 0 0 2851

Igen, persze gondolkoztam. És arra jutottam, hogy ha 3-4 kezelés is elég lesz, akkor is jobb az ár HA tényleg hatásos géppel dolgoznak. Arról nem is beszélve, hogy ha mindezt minimális fájdalommal kapom. Csak ez olyan hihetetlen számomra. :D Jó áron, fájdalommentesen. 

Mi a személyes véleményed? van olyan hatásos az általuk használt lézer, mint a "bársonyos"?

Előzmény: Dr. Kádár bőrgyógyász (2849)
Beautiful07 Creative Commons License 2015.12.27 0 0 2850

Kedves Sherlock!

 

Nagyon eltűntél a fórumról, pedig több embert is érdekelne az általad hirdetett krém, amit még nyáron írtál ki az oldalra.

Kérlek jelentkezz,és adj valami elérhetőséget!

Köszönjük!

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2015.12.27 0 0 2849

…és azon gondolkodtál már, hogy miért kell az Aestetica-ban előre kifizetni a 8 kezelést? Ha van olyan módszer, ami már 3 kezelésre is adja azt az eredményt, amit elvársz? És a későbbiekben nem akarsz más testrészt szőrteleníteni…

Ha bemész egy kenyérboltba, miért kell előre kifizetned a kenyeret egy hétre? Ha jó a kenyér, amúgy is bemész megint venni, nem?

 

Kádárdr

Előzmény: Erzsike85 (2848)
Erzsike85 Creative Commons License 2015.12.22 0 0 2848

Sziasztok!

Elkezdtem visszaolvasni, de még igencsak az elején járok a kérdésemre adott válaszaitok viszont már nagyon izgatnak. :)

Szóval, azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy szerintetek az Aesthetica miért tudja a Bársony árainak töredékéért vállalni a  szőrtelenítéseket?

Tudom, nincsenek árak kiírva az aestheticánál, de voltam konzultáción, teljes láb 400 ezer 8 alkalom, bársonynál 800 ezer, vagyis a duplája!!!

Ami miatt egy kicsit megijedtem, az az, hogy 3 éve a Bársonyban voltam bikini, has és hónalj lézeres szőrtelenítésen

3 alkalommal és egész jó lett az eredmény. A bikininél pl. semmi nem nőtt vissza. De az árak miatt most az aestheticába mentem és ami számomra ijesztő, hogy nem fájt a szőrtelenítés. Mármint az Aestheticában, a Bársonyban viszont annak idején majdnem megdöglöttem. Vajon van olyan hatásos a diódalézeres lightsheer, mint az alexandrit??

tapasztalatok? vélemények?

 

jaa, még annyit, hogy erre rákérdeztem az aestheticában, a válasz annyi volt, hogy a Bársony a Budai pácienseket célozza meg. Hmm.  

szoftver6 Creative Commons License 2015.12.20 0 0 2847

Engem is érdekelne az említett dolog Sherl0ck. 

magyarylaszlone- írtam egy e-mailt, megvenném a gépet, ha még aktuális.

 


címem:

 

szoftver6 kukac gmail pont com

Missiiiii Creative Commons License 2015.12.14 0 0 2846

Kedves Sherl0ck!

Olvastam a 2015.07.26.ai bejegyzésed és érdekelne a dolog.

Előzmény: Sherl0ck (2830)
ValkűrExtra Creative Commons License 2015.12.13 0 0 2845

"ennyiért adom: 75.000,-  (bolti ára 110 körül mozog)"

 

A boltban 90 ezer forint:

http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_remington-ipl6500-tart%C3%B3s-sz%C5%91rtelen%C3%ADt%C5%91-1166911.html

Előzmény: magyarimagyari (2843)
Júlia Dr. Creative Commons License 2015.12.01 0 0 2844

Én ilyen gépet vettem, nagyon meg vagyok vele elégedve.

Forever Hairfree SHR 6.0 két fejes német gép. Ez tényleg profi, hozza az eredményeket. Kíméletes, fájdalommentes, barnult bőrön is végezhető, szőke szőrre is hatékony. Erős gép, modern technológia, jó hűtéssel.

 

magyarimagyari Creative Commons License 2015.11.30 0 0 2843

Sziasztok,

 

Akit érdekel, eladnám Remington IPL 6500 i-light Pro (infinity izzóval) típusú BONTATLAN csomagolású gépemet, mert nekem nincsen rá szükségem.

Két év garanciával (most novembertől).

 

ennyiért adom: 75.000,-  (bolti ára 110 körül mozog)

 

Budapesten átvehető.

magyarylaszlone[kukac]gmail[pont]com

csill151 Creative Commons License 2015.11.01 0 0 2842

Sziasztok !

 

 

http://www.mindenamino.hu/termek/rio_ipl_hello_skin_szortelenito_keszulek_150_000_villanssal_35j_energival.html

 

Valakinek van tapasztalata otthoni ipl gépekről, merjek e vásárolni Rio hello skin gépet, mert nagyon jól hangzik 7 kezelés után akár egy évig szőrtelen lehetek, de vannak aggályain, tényleg ilyen hatékony e ?

Nagyon örülnék ha megosztanátok vele ezzel kapcsolatos tapasztalókat Köszönöm

 

Csilla     

Matesuszt Creative Commons License 2015.10.26 0 0 2841

Sziasztok! A barátnőm nemrégiben vett részt egy lézeres szőrtelenítésen. A cég, akinél volt az Esthetic Line. Nagyon kedvesek és nagyon figyelmesek voltak vele. Azt gondolom, hogy elég korrekt áron dolgoznak, és amikor kérdesei voltak, mindig, minden kérdésre kielégítő és érthető választ kapott. Érdemes szerintem őket meglátogatni! A honlapjukon: http://estheticline.hu/vegleges-szortelenites/ egy kis leírást is találhattok róla/róluk. És számomra az eredmény is jó, főleg, mert nem az én szőrőmre ment a buli. :)

Beautiful07 Creative Commons License 2015.10.16 0 0 2840

d.cs!

 

Tudod kinek a pap,kinek a papné! Nekem speciel rohadtul nem jön be Kati stílusa! Had döntsem már el!

A kezelés valóban hatékony, ezt senki nem cáfolta! A fájdalom meg mindenhol van,létezik!

Jaaa! és nem vagyok kétszínű, sem jó pofizó!! egyenes ember vagyok és a saját tapasztalataimat osztottam meg itt,úgy ahogy volt! Többet semmit NEM írok ide, sem máshova! Mindenki próbálja ki maga, amit akar! Én is így jártam el! Apropó!

Kinek dumál az, aki szintén név nélkül ír...???

Előzmény: d.cs (2839)
d.cs Creative Commons License 2015.10.15 0 0 2839

Sziasztok!

 

Döbbentem olvastam Beutiful07 véleményét Korsós Katiról és egyből az jutott eszembe, hogy talán kettő ilyen néven tevékenykedő kozmetikus van....

 

Főleg azoknak szeretnék írni, akik fontolgatják ezt a fajta szőrtelenítési módot. Gondolom többen vagyunk úgy,hogy egy kisebb vagyont költöttünk különböző szőrtelenítési eljárásokra, de egyik sem ért semmit.

Csak ajánlani tudom az elektrolízises szőrtelenítést, mint ahogyan a Katit is!  Az, hogy emberileg egyébként egy kimondottan szerethető, jófej, jó humorú csaj csak bónusz, mert nem barátot szerezni megyünk kozmetikushoz.  Az én bőröm (minden területen!!!) gyönyörűen meggyógyult, egy heg sem maradt sehol, pedig már 3.éve járok hozzá. Betartom amit kell, azzal kenem a bőröm, amit a kozmetikus javasolt (2 db ! termék, egyik sem sorolható a drága kategóriába!)  Az eljárás hatékony. Azt nem mondom, hogy kellemes érzés, de valamit valamiért...és arról, hogy ez ilyen érzéssel jár, nem a kozmetikus tehet, legyen az a Kati, vagy bárki más.

Felmerült az is, hogy kétszínű, kibeszél másokat...ilyesmi. Furcsa, a 3 év alatt soha senkiről nem hallottam tőle sem jót, sem rosszat. Azt hiszem, kétszínűnek inkább az mondható, aki név nélkül ír ilyesmit az Interneten,majd odamegy és "jópofizik".

 

Soha nem írtam még sehova, többet ide sem fogok.

Remélem ezzel a véleménnyel segítek olyanokon, akiknek meg majd a Kati segít életük frusztrációját hátrahagyni!

 

Sziasztok!

 

 

Beautiful07 Creative Commons License 2015.09.21 0 0 2838

léna77!

 

Én nem szoktam csak úgy senkiről sem negatívan beszélni!

Amit nagyon utálok,ha hülyének néznek. A Kati nagyon szereti hülyének nézni az embereket, amit más mondd, az tuti hogy nem jó, vagy nem úgy van,mert hát ő az isten, azt hiszi. Vendégeket kibeszél a hátuk mögött, szóval nagyon közönséges alak,és lenéző. Persze akinek minden mindegy,meg bólogat,mint a kutya az autóüvegnél azt megtudja ""etetni"" sok mindennel. Aki nem ért vele egyet valamiben, arra egyből ferde szemmel néz. Igenis már rég véget kellett volna érni a kezelésnek,ha mindent maximálisan csinál. voltak olyan szőrszálaim, amik egyedül voltak a többitől, és többek közt ezért is könnyen tudtam,hogy nem jól irtotta ki,mert az adott helyen ugyan úgy visszanőt. Persze letagadta és mellébeszélt,hogy az biztos egy másik szőr. másokon fehér pöttyök vannak, rajtam hegek. Van ahol szépen meggyógyultam van ahol nem. Még kb. 4 szer megyek hozzá,de már semmi kedvem se, türelmem. Mikor először voltam ott,nem volt minden szőröm kinőve az adott test tájon, erre ő meggondolatlanul és felelőtlenül benyögte,hogy ez 1 év és kész is leszek. Azóta a 4 ik évet taposom a nyarakat kivéve. tavasszal ,ősszel és télen mindig  megyek. nem kevés pénzt otthagyva már. Amúgy én is lézerről váltottam erre a megoldásra. Valóban végleges ezt nem is tagadom. De az én bőrömet akkor is tönkre vágta,csak remélni tudom,hogy kb. mivel a bőr a legkényesebb dolog az emberen egy 3-4 év múlva 90 % ra meggyógyulok. Csak remélni merem! Mivel nekem több alkalommal is sok szőr nőt vissza, ezért elég nagy fokozaton használta nálam az áramot, ennek ugye meg is lett az eredménye... mások is otthagyták már pont ezért ,mert éget. Esztelenül égeti a bőrt. szerintem egy szőrt, ha pontosan céloznak meg árammal, akkor kisebb árammal is kiégne. A bőrápolást én  mindig maximálisan betartottam,arról nem is beszélve,hogy az elején megvetett volna velem 10 féle krémet,nem kevés pénzért holott mindegyiknek ugyan az a hatóanyaga. Még jó ,hogy én ebből csak 2 vettem meg. Tehát aki akarja próbálja ki, én senkit nem tartok vissza! Mindenki maga tapasztalja meg ,hogy mi a helyzet. Tényleg végleges a megoldás, de magát a Katit én senkinek nem ajánlom! Viszont sajnos én sem találtam mást eddig ebben a szakmában :(

Előzmény: léna77 (2836)
Petyus79 Creative Commons License 2015.09.17 0 0 2837

Sziasztok, kicsit kényes a téma. A barátnőmnek szeretnék venni születésnapjára valamilyen szőrtelenítésre alkalmas eszközt. Az epilátorokat nézegettem a Media Markt honlapján, ti melyiket vennétek meg?

léna77 Creative Commons License 2015.09.16 0 0 2836

Kedves Mindenki!

 

Nagyon rég jártam már a fórumon és teljesen megrökönyödve olvasom Beautiful07 hozzászólását és nem is tudom szó nélkül hagyni!

 

Nem tudom, hogy mi változhatott az utóbbi 5 évben. Én 2010 márciusában jártam utoljára Katinál. Azóta azért nem, mert nem volt rá szükségem...de ha lesz, az tuti hogy újra hozzá megyek.

Én egy szezonon keresztül lövettem a szőrtüszőimet, de életem egyik legjobb döntése volt, hogy belevágtam. Azt gondolom -főleg így utólag-, hogy ha sok kiírtandó szőrszál van, akkor nagyon kitartónak kell lenni a dologhoz (majdnem minden péntek du és szombat délelőtt ott voltam). Nem vagyunk egyformák, én nem szeretem a fél megoldásokat, ezért is váltottam a lézeresről erre. 

 

Én csak arról tudok nyilatkozni, ami velem történt, amit én láttam. DE!!

Rajtam egy heg sem maradt, gyönyörűen meggyógyult a bőröm (persze ez bőrtípustól, és a kezelések utáni "ápolástól " is függ). És nem egy területen kezelt Kati, szóval ami engem illet, rólam általánosságban elmondható. Ezen kívül azért találkoztam ott pár emberrel...és ők is visszajártak. Nem volt egyszerű végigcsinálni (és olcsó sem), de nekem nagyon megérte. 

Nyilván az, hogy emberileg mennyire jössz ki valakivel, egyénfüggő. De én mindig megtaláltam Vele a közös hangot. Sőt! Csípem is, nagyon.

Csak gondoltam, hátha érdekel vkit más véleménye is....

 

Üdv

Léna

 

 

Előzmény: Beautiful07 (2815)
Törölt nick Creative Commons License 2015.09.13 0 0 2835

Kedves Beautiful07!

 

Szeretném megkérdezni, hogy te próbáltad-e már az elektrolízises szőrtelenítést? Illetve van-e olyan fórumozó, aki igen? Budapesten kit ajánlanátok? esetleg privátban is írhattok:zsuzskax@freemail.hu

Köszi előre is!

Előzmény: Beautiful07 (2831)
dotmonkey Creative Commons License 2015.08.24 0 0 2834

Hello Sherl0ck, 

engem erdekelne de az email cimed nem publikus. Van neve a modszernek? neten utananezni?

 

 

Előzmény: Sherl0ck (2830)
GéTé1 Creative Commons License 2015.08.20 0 0 2833

Sziasztok !

 

Amerikából vásárolt Biotechnique Advance Dm 9050 típusú, szalonokban kisebb területekre alkalmazott lézeres szőrtelenítő gép, gyári leírással, gélekkel, védőszemüveggel eladó.
Profi gép profi gyártótól hibátlanul működik kipróbálható nem úgy mint a sok megreklámozott kacat. Nem kell félni a használattól viszonylag egyszerű, megfelelő távolságban kell tartani, be kell fókuszálni a lézert és csak egy kis csípést lehet érezni a szőrszál gyökere körül ez jelenti azt hogy a lézer eljutott az érzékenyebb részekre a bőr alá a szőrtüszőkhöz. Nekem nincs türelmem hozzá használni ezért adom el amint már írtam a gép tökéletesen működik !

Új ára 160 e. Ft körül mozog, mivel már használtnak számít a gép ezért 105.000 Ft-ért minimális alkuval vihető!

Érdeklődni lehet allasgyrosbufe@gmail.com

Kiki90 Creative Commons License 2015.07.28 0 0 2832

Sziasztok!

 

Eladó egy alig használt, kitűnő állapotban lévő RIO Salon Celebrity lézeres szőrtelenítő készülék. Idő és kitartás hiánya miatt szeretnék tőle megválni. Ára: 44.990,- Ft. Akit érdekel az alábbi e-mail címen tudunk egyeztetni: fkriszti90@gmail.com.

 

Üdvözlettel,

Kriszti

Beautiful07 Creative Commons License 2015.07.27 0 0 2831

Kedves Csillus!

 

Sajnos nem tudok segíteni neked,mert nem tudok semmit az ott lévő kozmetikusról sajnos. Nekem is kellene a száma meg a címe ,de nem tudok semmit, neten sem találtam meg. Sajnálom! Kértem én is itt segítséget, de senki nem válaszol. 

Előzmény: k_Csillus (2829)
Sherl0ck Creative Commons License 2015.07.26 0 1 2830

Sziasztok!

 

Egy végleges szőrtelenítési módot szeretnék ajánlani nektek.

 

Néhány info, hogy mitől más, mint a többi:

 

- minden bőrszínen, bőrtípuson, bármely testrészen hatásos

- fájdalommentes (nem éget, mint az IPL)

- életkortól és nemtől függetlenül használható

- otthon is elvégezhető

- olcsóbb

- szolárium és napozás mellett is használható

- terhesség alatt is használható

- tetováláson is használható

 

Milyen termék is ez?

Ez egy Dániában kifejlesztett gél. Úgy működik, hogy először gyökerestől el kell távolítani a szőrszálakat (gyantával, csipesszel, epilátorral). Utána a gél a nyitott szőrtüszőkön keresztül fehérjebontással feloldja, elpusztítja a szőrhagymákat. A szőr növekedése testtájanként, egyénenként eltérő. Átlagosan a szőrtüszők 15-20%-a van növekedési fázisban, ezért a végleges eredményhez 4-6 hetes szüneteket tartva, átlagosan 6-12 kezelés szükséges. Már a harmadik kezelés után látványos az eredmény.

 

Nagyon ajánlom a terméket, főleg azoknak, akik kreol/szőke/vörös típusúak és nekik a többi végleges módszer nem használ.

 

Írjatok bátran és a részleteket privátban megbeszéljük. :)

 

Üdv,

Sherl0ck

k_Csillus Creative Commons License 2015.07.25 0 0 2829

Kedves Beautiful07!

 

Megtennéd, hogy megadod nekem is a III. kerületbe lévő elektrokozmetikus elérhetőségét? Engem is érdekelne a VÉGLEGES szőrtelenítés, mert elég sokat kínlódok a szőrszálakkal..:S

 

Előre is köszönöm a segítségedet

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!