Keresés

Részletes keresés

Shima29 Creative Commons License 2016.11.09 0 0 2920

Szia újonc 001!

 

Igen, elég volt egy kezelés egy hónaljra, de mivel messzebb lakok Pesttől, ezért nekem sokat vállal egyszerre.

 

400 szál volt egyik és másik oldalon is, maradt vagy 50-50 belőle.

 

Én ritkán járok, hogy hadd nőjön ki az összes, ami úgy gondolja.

 

Türelem eredményt terem.

 

A hegek gyógyulási ideje változó, amiatt sem kell aggódni, van olyan ami 70-80 nap alatt gyógyult be.

Előzmény: újonc001 (2919)
újonc001 Creative Commons License 2016.11.08 0 0 2919

Szia Shima29!

 

Neked egy kezelés elég volt a hónaljad nagy részére?

Én múlt héten voltam Katinál, az egyik hónaljat megcsinálta végig (legalábbis azokat a szálakat,amik már kinőttek), de olyan, mintha a 80%-ból jönne majd 2. hullám is.

Gondolom a kis fekete pont a heg alatt, az a szőr lesz majd.

Ettől függetlenül holnap megint megyek, tudom, hogy több alkalom kell és türelmesnek kell lenni, csak azért szomorú lettem, amikor megláttam a kis fekete pontokat.

 

 

zumizu Creative Commons License 2016.11.08 0 0 2918

Kedves B.Nati!

 

Milyen gépeket próbáltál ki otthon, amik nem váltak be? Többet is kipróbáltál, amiből kiderült számodra, hogy az összes otthoni gép nem neked való?

Az Estheticline-nál milyen testrészeket kezeltek és milyen eredményeket értek el nálad? Köszi, ha megosztod ezeket az infókat. :)

Előzmény: B.Nati (2917)
.Nysima. Creative Commons License 2016.10.26 0 0 2916

Kedves Nikkyy987!

 

Köszönöm a választ. Megrendeltem a Silk'n Infinity-t. beszámolok róla 3 hónapon belül, hogy mik az eredmények nálam! Azért szurkoljatok, hogy jó legyen! :D

Előzmény: Nikkyy987 (2915)
Nikkyy987 Creative Commons License 2016.10.24 0 0 2915

Statisztikákat nem tudok, hogy hány ember használ otthoni gépet és mennyi jár kozmetikushoz, de szerintem, hacsak nem dolgozol benne, te sem tudod. Vannak cégek, akik otthoni gépeket forgalmaznak, nem is kevés, ezért ha nem használna, nyilván ezek a cégek mind lehúzhatnák a rolót. :-)

 

Az elektrolízisnél marha jól hangzik, hogy végleges, de mivel ennél egyenként kell a szőrszálakat kezelni, ezért a lábat heti egy kezelés mellett biztos, hogy kell kb. egy évig kezelni, mert ha jól tudom 500 szál körül van az a szám, amit egy alkalommal kezelni lehet. Én kizárt, hogy bevállalnám ezt, főként, hogy ha nem egy jó kozmetikus csinálja, simán meg is égethet, amit már soha nem tüntetsz el... Válassz jó kozmetikust? Olvastam én már pont ezen a fórumon is olyan kozmetikusról, akit mindenki csodált a munkája miatt, de aztán jöttek elő olyan hozzászólások is, hogy megégette őket ugyanaz a kozmetikus. 

Bár én nem próbáltam, de ezen a fórumon sokan írták, hogy iszonyú fájdalmas az elektrolízis. Emiatt sem vállalnám be!

 

Persze nem téged akarlak meggyőzni, ha neked bevált, akkor tök jó! Akkor én sem váltanék, ezt teljesen megértem. Csak leírtam azt, hogy én miért nem választanám. 

Előzmény: Shima29 (2913)
Shima29 Creative Commons License 2016.10.24 0 0 2914

Bizonyíték:

Az első kép kezelés előtt készült.

A második kb 100 nappal a kezelés után.

 

Shima29 Creative Commons License 2016.10.24 0 1 2913

Semmi gond, én tuti nem veszek itthoni gépet, nem fogom kidobni az ablakon a pénzem.

 

Ez olyasmi üzlet mint a számítástechnika: lehet olcsón megúszni dolgokat, de az lassú, és elavult lesz.

Aki végleges eredményt akar elérni az ráfordít komolyabb összeget.

Ha működnének a pár 10000 forintos gépek, akkor miért nem azt veszi mindenki, miért jár kozmetikába gyantáztatni?

Akkor benne lenne a köztudatban és sok-sok ember arra lenne rákattanva, de nincs mert nem működik mindenkinél.

Nikkyy987 Creative Commons License 2016.10.24 0 0 2912

Már bocsi, de te próbáltál otthoni gépet, vagy csak nem bízol bennük és azért írod ezt? Mert szerintem ez általánosítás. Vannak működő otthoni gépek.

A többmilliós gépek valószínű, hogy korlátlan villanást bírnak, míg egy kozmetikusnak nem lenne elég párszázezer villanás hosszú távon. Legalábbis én ezt tudom elképzelni.....

 

.Nysima.  Én Silk'n Infinity-t használok, nekem bejött, határozottan látható a változás, persze majd a hosszú távú eredményeire is kíváncsi leszek. A 3 hónapos garancia nem tudom, hogy kamu-e, nem volt rá szükségem szerencsére, de nekem azt mondták, hogy nincs apró betűs rész.....

Előzmény: Shima29 (2911)
Shima29 Creative Commons License 2016.10.22 0 0 2911

Akkor megkérdezném tőled hogy ha az otthonra megvásárolható pár 10000 forintos kütyü jól dolgozik akkor miért vesznek a kozmetikai szalonok több milliós gépeket?

Egyébként csak kamu az összes otthoni gép. Az elektrolízis az jó, nekem működik.

Előzmény: .Nysima. (2910)
.Nysima. Creative Commons License 2016.10.20 0 0 2910

Sziasztok

Már régóta szeretnék kipróbálni egy otthoni végleges szőrtelenítő gépet, de ez nem olyan kis összeg azért, amit csak úgy próbálgatni lehet, főként, hogy már vannak rossz tapasztalataim az IPL szőrtelenítéssel kapcsolatban. Voltam egy kozmetikusnál 4 alkalommal, de semmit nem ért a kezelés, úgyhogy abbahagytam. 

 

Olvastam, hogy sokan írnak jót pl. itt a fórumon is a Silk'n készülékeiről... tényleg olyan jók? Ez a 3 hónapos visszavásárlás nem kamu?

zumizu Creative Commons License 2016.10.12 0 0 2909

Nekem az volt a baj, hogy nem fényképeztem az előtte állapotot és az első néhány kezelénél teljesen ki voltam borulva, hogy nem sikerül, pedig lehet, hogy akkor is volt már eredmény, csak nem számottevő. Kb. a 4. kezelés után vettem észre, hogy kevesebb a szőröm. Szóval az a lényeg, hogy ne add fel és tartsd be a kezeléseket, de az se baj, ha előtte állapotot fényképezel. Nem tudom, hogy a Remingtonnál, hogy van, de a Silk'n-nél átlagban 8 kezelés szükséges a teljes eredményhez, ezért 6 alkalomnál szerintem már kellene látni eredményt...

Előzmény: Picicsajszika (2907)
Shima29 Creative Commons License 2016.10.11 0 0 2908

Tegnap illetve 4 napja voltam Katinál 4.-5. alkalomra. Pénteken a hasamról 550 darabot távolított el, tegnap összesen 625 darabot a hasam aljáról illetve intimről. Az lehet hogy van akinek heggel gyógyul, de nekem a tavaszi kezelés semmilyen nyomot nem hagyott, ha hagyott akkor azt mikroszkóppal lehet felfedezni, márpedig ki járkál azzal az utcán. A hónaljaknál a visszanövés 12%-os (400 volt, 50 van). Legközelebb 60 nap múlva megyek, decemberben, akkor megszabadulok attól ami visszanőtt, plusz folytatom ami abbamaradt.

Picicsajszika Creative Commons License 2016.10.11 0 0 2907

Kedves zumizu!

 

köszönöm a válaszat most lábon és karon tesztelem. kíváncsian vagyok mit tud 😊 Az arcommal szerintem várok még majd ha huzamosabb időt leszek itthon kipróbálom. Neked mennyi idő után hatott? 

Előzmény: zumizu (2906)
zumizu Creative Commons License 2016.10.10 0 0 2906

Szia Picicsajszika!

 

Erről a gépről és a hatékonyságáról én nem tudok nyilatkozni, de én a helyedben (ha van türelmed várni akár több hónapot is) először máshol próbálnám ki a gépet, hogy van-e egyáltalán hatása...

Amit én használok, annál úgy működik, hogy nagyjából 3 nappal a kezelés előtt le kell borotválni a kezelt területet és kb. 10 nap múlva kihullik a szőr... de nem mindig figyeltem/vettem észre. De a kezelések között lehet borotválni, úgyhogy nem kell szőrösen járkálnod. De a csipeszelés viszont tilos.

Előzmény: Picicsajszika (2905)
Picicsajszika Creative Commons License 2016.10.08 0 0 2905

Sziasztok kedves fórumozok! A minap lettem ipl gép tulajdonos (remington ipl 6500) nagyon várom milyen eredménytnérek majd el vele. Az kövezkezőben kérném a segítségeteket: írja,hogy csak borotválni lehet a kezelt felülelet a teljes kezelés végéig csak borotválni lehet a területet és magától fog kiesni a szőrszál? Kicsit aggódok emiatt mert arcon lévő részről van szó amit csipeszelni szoktam és nem szeretnék szőrősen járkálni... 

Dr. Kádár bőrgyógyász Creative Commons License 2016.10.04 0 0 2904

A lényeget jól fogtad meg!

Van persze még pár szempont: a hajhagymát a bőrben úgy kell elégetni, hogy a környezete ne sérüljön. Tehát egy vasalóval is lehet szőrteleníteni, de akkor a bőr teljesen összeég. Az elektrolízisnél ténylegesen egy tűt vezetnek le a hagymához és úgy égetik ki. El is pusztul minden örökre, véglegesen. De marad egy kis heg.

Lézernél vagy villanófénynél a fényt küldjük le a hagymához. Itt is lényeges, csak akkor dolgozik rendesen, ha éget, fáj. Sajnos.

Előzmény: Loveille (2901)
zumizu Creative Commons License 2016.09.28 0 0 2903

Én voltam az Aestheticán, még egy kezelés van hátra a 8 alkalomból. Korábban szerintem már írtam róla. Drága, fájdalmas, de használt. Ahol sötét a szőröm + világos a bőröm, ott 80%-ban eltűnt a szőr. Sajnos vékony a lábam, ezért pl. a térdnél nem olyan jó az eredmény, ahol pedig világosabb a szőr, ott még kevésbé (eléggé fehér bőrű vagyok egyébként). De összességében elégedett vagyok az eredménnyel, úgyhogy tudom őket ajánlani.

Ahogy korábban említettem, még egyszer nem vállalnám be ezt a tortúrát, már átpártoltam az otthoni gépekhez, főleg, ha hat! :)

Előzmény: Daisy_ke (2902)
Daisy_ke Creative Commons License 2016.09.28 0 0 2902

Van tapasztalototok az Aesteticaról vagy a Bársonyról lézeres epilálás téren?

Loveille Creative Commons License 2016.09.28 0 0 2901

Szia Szasza56!

 

Engem is nagyon érdekel, ezért már elég régóta folyamatosan kutakodok a témában, bár már használok egy gépet, ami használ is, de érdekelnek az új lehetőségek.

Én úgy tudom, hogy végleges szőrtelenítés nem létezik, mert mindig van egy-egy szőrszál, ami nincs éppen növekvő fázisban és így időnként új szőrszálak bukkannak fel. 

 

Én ezekről a módokról tudok eddig:

  • lézeres szőrtelenítés
  • villanófényes szőrtelenítés (IPL és HPL)
  • elektrolízis

 

A fórumot is régóta olvasom, szerintem már ki lett fejtve párszor a fő különbség, de azért megpróbálom összefoglalni:

  • Lézeres szőrtelenítés: fájdalmas, klinikákban használható technológia, főként nagyobb területek szőrtelenítésénél éri meg, viszont ebben az esetben is nagyon drága
  • Villanófényes szőrtelenítés: otthon és klinikákban is használható technológia, nem fájdalmas (legalábbis tapasztalatom szerint), bármekkora területen használható (kezelőfej méretétől függ), olcsóbb
  • Elektrolízis: Kis területen éri meg, mert szálanként kezel, hosszadalmas és lassú. Ahogy én olvastam, a legfájdalmasabb módszer. Nagy a megégés veszélye.

Én ezt olvastam, de javítsatok ki, ha tévedek! :)

 

 

 

Előzmény: Szasza56 (2898)
Picicsajszika Creative Commons License 2016.09.27 0 0 2900

szia! Engem érdekelne! Mi a pontos típusa? Niki

Előzmény: Merita (2899)
Merita Creative Commons License 2016.09.25 0 0 2899

Sziasztok!

Van egy Remington i-light tartós szörtelenítő gépem, amit kb. 3x használtam és sajnos idő hiányában nem jutok hozzá. Szeretném eladni. 06-70-268-2014.

70 000 Ft-ért vettem. 30 000 Ft-ért akár odaadom.

Üdv.

Szasza56 Creative Commons License 2016.09.24 0 0 2898

Sziasztok!

 

Nagyon érdekel a végleges szőrtelenítés. Azonban olvastam, hogy 2 féle módja is van. Az IPL és az elektrolízises. 

Eltudnátok magyarázni a különbséget? 

 

Előre is köszönöm.

Üdv. 

 

idusska Creative Commons License 2016.08.28 0 0 2897

Kedves Virágszál13. Meg tudnád nekem írni melyik helyre jársz? 

Előzmény: Virágszál13 (2895)
idusska Creative Commons License 2016.08.28 0 0 2896

Kedves Virágszál13 meg tudod írni hová jársz szőrtelenítettni? Utánanéznék, mert engem is érdekel. Köszi

Virágszál13 Creative Commons License 2016.08.23 0 0 2895

Sziasztok. 

Én most járok lézeres szőrtelenítésre, amit szakemberek végeznek egy szépség klinikán. Nekem eddig nagyon bevált, már a harmadik kezelésen vagyok túl. Szerintem az nem igaz, hogy nem fáj, nekem kellemetlenebb, mint a gyantázás, de abszolút kibírható. Elég kellemetlen a terület ahol szőrtelenítésre van szükségem, meg akarok szabadulni tőle végleg mindenképp, igy pedig abszolut megéri az a kis fájdalom. a bőröm nem fal fehér, a szőrzetemet pedig közepesen erősnek mondanám ( a kozepesnekninkabb a teteje, mint az alja). Korábban epilátorral szabadultam meg a szőrtől, és állandóan benőtt, erős volt( mint pl borotválás után), ráadásul szinte borostás volt mikor elkezdett visszanőni. Sőt, ha kinőtt a szőr, akkor sem volt puha. igy, a 3. kezelésen túl az a tapasztalatom, hogy nem nő be a szőr, nem borostás, már most jóval kevesebb, és jóval gyengébb, puhább a szőr, mint az elott. Elvileg 6-8 kezelésre van szükség (Nekem 8 tuti lesz), amire 8 hetente kell menni. nem rovid folyamat, de én már most azt mondom, hogy jól tettem, hogy belevágtam. Két kezelés között csak borotválni szabad a területet, de részemről nagy pozitívum, hogy ekkor sem nő vissza erősen és borostásan, ekkor is puha, az eredeti állapothoz képest jóval gyengébb  szőrszálak nőnek vissza. 

nem tudom, hogy mennyire végleges, ezt majd akkor fogom látni, ha már túl leszek rajta. A klinikán a hölgyek azt mondták, előfordulhat, hogy évek múlva 1-2 szál visszanő, ezért azt garantálni nem lehet, hogy végleges lesz, hogy soha többé nem lesz a területen egy szál szőr sem. 

Én csak bátorítani tudok mindenkit aki ezen gondolkodik, én nagyon örülök, hogy rászántam magam. Nekem 18000 forintba fáj 2havonta a kezelés, de az ár a kezelendő területtől függ. 

Nikkyy987 Creative Commons License 2016.08.03 0 0 2894

Szia IamSherLocked!

 

Sajnálom, ha neked nem jött be az IPL technológia, nekem nagyon jók a tapasztalataim vele. Nekem is hasonlóan világos a szőröm, mint neked, éppen ezért a zumizu által javasolt Silk'n Infinity szőrtelenítőt vettem meg és nekem nagyon bejött. Bár kicsit aggódtam az elején mert úgy tűnt, nem hat, de aztán azt vettem észre, hogy egyre kevesebb a szőröm.

Bár, hogy őszinte legyenk, kicsit szkeptikus voltam, mert korábban úgy tudtam, a világos szőrre nincs megoldás, ezért mindig csak vágyakozva olvastam hogy kinek milyen megoldás jött be (vagy nem) (elektrolízisre se pénzem nincs, se kedvem elviselni a fájdalmat).

Azt nem tudom, milyen tartós lesz, de ha pár havonta kell újra kezeléseket csinálni, nekem már akkor megérte. Ennyi villanásszám úgysem fog elfogyni soha.

Egyébként nagyon örülök, hogy van ez a fórum, mert korábban még simán belevágtam volna bármilyen kezelésbe, ha nem olvasom itt, hogy mik a tapasztalatok. :)

 

Te amúgy mennyi kezelésnél tartasz? 

Előzmény: IamSherLocked (2893)
IamSherLocked Creative Commons License 2016.08.03 0 0 2893

Sziasztok!

 

A tapasztalatom az IPL-lel kapcsolatban sajnos az lett, hogy nekem nem működik egyáltalán. Nagyon fehér a bőröm, a szőr is csak világosbarna, és egy darab szőrszál sem tűnt el. :/ Biztos működik másnak, nekem nem működött.

Shima29 Creative Commons License 2016.07.19 0 0 2892

Voltam második alkalommal: vegyes helyről 100 szál, bal hónalj 400 szál, jobb hónalj 400 szál, intim kezdete 100 szám.

ősszel folytatás következik.

Shima29 Creative Commons License 2016.07.13 0 0 2891

A héten is megyek hozzá, 2*500 szál, jó kis tortúra lesz, de ez van ha eredményt akar elérni az ember.

Shima29 Creative Commons License 2016.07.13 0 0 2890

Természetesen:

http://szortelenits.hupont.hu/8/kapcsolat

Itt a kapcsolat.

Busz megállóhely: Háros vasútállomás

Buszok: 33,114,133E,213,214

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!