Keresés

Részletes keresés

Léleklepke Creative Commons License 2003.05.14 0 0 42
Áhám, pontosan. De ugyan már, az az egy betű mit számít...Tudod- "mint vélgaban...":)))))))
Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.14 0 0 41
Az elementál az természetszellem (a 4 elem szerint).
Az elementár pedig az ember által teremtett gondolatlény.

Sok tanitásban megkülönböztetik illetve összekeverik öket.

Rorimack Creative Commons License 2003.05.14 0 0 40
Ahogy English es Engrish kozott is... ;)
Előzmény: Léleklepke (39)
Léleklepke Creative Commons License 2003.05.14 0 0 39
Azért van különbség elementál és elementár között....
Előzmény: Rorimack (33)
Fawn Creative Commons License 2003.05.14 0 0 38
Szia!

És elismeritek egymást?
Mind a kettő bejegyzett szervezet.
Ettől eltekintve nem tartunk semmiféle kapcsolatot - ez a politikailag korrekt megfogalmazás, ha érted, mire gondolok...
Hogy a BSZ mennyire átverés, nem az én tisztem meghatározni. Én nem ismerem őket, nem voltam soha rendezvényükön sem.

Hogy mennyire vagyok wiccás? A KWHE Suí Crínna fokozatú tagja vagyok, de nem vagyok wicca. A mi szervezetünk nem a klasszikus értelemben vett wicca hagyományokat követi. Illetőleg lehetőség van arra is, de nem kirázólag és nem kötelező módon. Én pl egyáltalán nem foglalkozom vele.

Fawn

Előzmény: svmmvm bonvm (37)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2003.05.13 0 0 37
És elismeritek egymást? (Te wiccás vagy, ugye? Ha nem, akkor bocs:)
Csak mert egy átlagember szemében reprezentatív felmérés alapján a bszöv egy nagy átverés.
Előzmény: Fawn (36)
Fawn Creative Commons License 2003.05.13 0 0 36
"Mi a f... az a boszorkányszövetség? Valami vviccás dolog?"

Hát, valami olyasmi lehet mert, amennyire én tudom, a KWHE alapítói is BSZ tagok voltak.

Az jó rég volt. Már nagyon régóta semmi köze a kettőnek egymáshoz.
Más út, más módszerek. Nincs kapcsolódási pont.

Fawn

Előzmény: Jericho... (26)
finnugor szerető Creative Commons License 2003.05.11 0 0 34
szeritnem tökéletesen képviselik ezt a témát. :-)
Előzmény: Zealander (15)
Rorimack Creative Commons License 2003.05.11 0 0 33
Haliho!

"Az nagyon tetszett, hogy a sok okleveles reikis szuperember következetesen "elementár"-okat emleget és véletlenül sem elementálokat:) Nem semmi..."

Ez csak azt mutatja, hogy eredeti, igazzy japan forrasbol meritettek a tudasukat...

lasd meg: http://www.engrish.com/

;)

R.

Előzmény: Zealander (15)
Sense Creative Commons License 2003.05.10 0 0 32
> Méghogy mágusok... Egy Mágus elsősorban a magas morális szintjéről ismerszik meg...

Erről csak annyit, hogy az oldalon lévő "a kisember" aláírású levelet igazán megszívlelhetnék a küzdő felek egymás fölösleges fikázása helyett...

Előzmény: Törölt nick (30)
xnagyxkisx Creative Commons License 2003.05.08 0 0 31
Hat ahogy ezt elolvastam en is fetrengek a rohogestol, hogy mennyire barom emberek vannak:))))) Ha megnezitek jobban a lui padre fejit meg a szemeit eszrevehetitek, hogy kire hasonlit: a nemeth sandorra, szerintem csak az a kulonbseg koztuk, hogy a lujinak hosszu a haja:)))))))))))
Előzmény: svmmvm bonvm (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.08 0 0 30
Elolvastam.
Ez már szerintem büntetőjogi kategoria. Embereket molesztál, kihasznál stb...

Az orvosi és természetgyógyászati etika világosan kimondja, hogy hogyan kell a betegekhez viszonyulni. Tilos kihazsnálni a kiszolgáltatott helyzetüket, tilos visszaélni az erőfölénnnyel, stb...

Méghogy mágusok... Egy Mágus elsősorban a magas morális szintjéről ismerszik meg...

svmmvm bonvm Creative Commons License 2003.05.08 0 0 29
Na, eddig is jó véleménnyel voltam a kvhe-ről:)
Előzmény: Jericho... (26)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2003.05.08 0 0 28
Ami gáz, az a nem tudás pénzre váltása (copyright sarlatánszövetség & co)
Előzmény: svmmvm bonvm (27)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2003.05.08 0 0 27
"Elveim ellen való a tudás pénzre váltása."
Akkor miből élsz?:D
Előzmény: Zealander (25)
Jericho... Creative Commons License 2003.05.08 0 0 26
"Mi a f... az a boszorkányszövetség? Valami vviccás dolog?"

Hát, valami olyasmi lehet mert, amennyire én tudom, a KWHE alapítói is BSZ tagok voltak.

Előzmény: svmmvm bonvm (18)
Zealander Creative Commons License 2003.05.08 0 0 25
A copyright jogokról gondoskodik az anyaszervezet:) Elveim ellen való a tudás pénzre váltása. Szal' nem.

Zealander

Előzmény: svmmvm bonvm (23)
Zealander Creative Commons License 2003.05.08 0 0 24
Méjen tisztelt Req999 úr!

Méjségess felháborodásal vettem tudomássul, hogy ön felrugva a szigoru mágikus esküt, titkoss informácijót szolgáltat ki. (Ráadásul ingyér'!) Emlékeztetni szeretném öntet, hogy nem véletlenül bocsálytottuk el a Sumér Ősmágusok Kultikus Köréből! (S.O.K.K.) Ön rendkivül felelőtlen és spiritujális tudása igencsak megkérdőjelezhető! Kérem azonal kérjen bocsájnatot tőlem a hatalmas és rendkívüli tudású Zealander NagyMestertől. Akkor esetleg viszavonnom az aztrális átkot amit magára raktam miközben ön a vilamoson utazot önfeledten.

Várom megalázzkodó bocsánat kéréssét!!!

Zealander a S.O.K.K. Legfőbb Bevatottja, Szakrális Főpap!!!!!

Előzmény: req999 (20)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2003.05.08 0 0 23
Oto be van jegyezve? Most previzsgáztam adózási pénzügyekből, valahogy kamatoztatni kéne az ismereteket:) Legyetek kht:)
Előzmény: Zealander (22)
Zealander Creative Commons License 2003.05.08 0 0 22
Valami olyasmi. Tudod ilyen pénzes dolog. Jó üzlet, marakodnak is rajta:)

Zealander

Előzmény: svmmvm bonvm (18)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2003.05.08 0 0 21
Létezik vagy sem, egyre megy, legjobb esetben egy a soktucatnyi középkori fals vagy történelmi grimoire közül. Viszont jobb a marketingje, ez kétségtelen:)
Előzmény: noway (19)
req999 Creative Commons License 2003.05.08 0 0 20
Cssss! Ez titok! Ez egy sokkal átfogóbb, globális sátánista-okkultista-cionista konspiráció része, és így terjed a Métely! De mondom, ez titok, erről nem tudhat senki. Én se írtam semmit. Itt se jártam. A Szövetség természetesen mindent tagadni fog.
Előzmény: noway (19)
noway Creative Commons License 2003.05.08 0 0 19
Ej, ej, hát mit bizonyít ez? Lovecraftnek természetesen megvolt az IGAZI Necronomicon, a leveleivel csak a beavatatlanokat próbálta összezavarni. Aztán persze nyilvánosságra került, mert mint köztudott, az igazán titkos grimoire-oknak arról ismerhetők meg, hogy minimum tíz kiadást megérnek, is a bestseller-listára is felkerülnek. Hogy nyolc különböző verziója van? Nyilván annyira veszélyes és okkult, hogy nem merték az egészet egyetlen könyvben kiadni. Az ára is bizonyíték: egy százötven oldalas könyvért nem kérnének ennyi pénzt, ha nem lehetne démonokat idézni vele.
Előzmény: req999 (17)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2003.05.08 0 0 18
... valamint Magyarország, Erdély, Felvidék és Új Zéland örökös királya a Gnózis által
:)
Komolyan, hol vagyunk mi ezekhez.
Mi a f... az a boszorkányszövetség? Valami vviccás dolog?
Előzmény: Zealander (15)
req999 Creative Commons License 2003.05.08 0 0 17
Ehen... vagy mégse...

The Truth About the Necronomicon

Előzmény: Törölt nick (16)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.08 0 0 16
MOndjuk a Necronomiconnal kapcsolatosan egyetértek...
Én is ugy tudom, hogy a megidéző formulák benne vannak, az oldókat viszont elfelejtették leirni...

Előzmény: Satanas666 (13)
Zealander Creative Commons License 2003.05.08 0 0 15
Elolvastam. Az a véleményem, hogy egyik fél sem jobb a másiknál. Szomorú, hogy ilyen emberek akarják képviselni ezt a témát. Persze főleg azt kell, hogy zavarja az ilyesmi aki kiárusítja a tudást. (Pénzért gyógyítás, stb.) Az nagyon tetszett, hogy a sok okleveles reikis szuperember következetesen "elementár"-okat emleget és véletlenül sem elementálokat:) Nem semmi...

Zealander - Magyarország Szakrális Főpapja:)

A Holy Order of the Blue Turqoise legfőbb beavatottja, Univerzum Mestere, Angyalok Ura, Démonok Parancsolója, Huszonkétszeres Dupla Reikis Prána gyógyító. És minden Tudás birtokosa!

Előzmény: svmmvm bonvm (-)
Sense Creative Commons License 2003.05.07 0 0 14
Nah, az a minimum lesz ezek után, ha a két fő-fő-fő okkult-mágus-boszorkány-ezoterikus mondjuk egymással szembeállva démonokat idéz meg a párbajon. :))

Remélem még pár napig írogatnak egymásnak, sokkal jobb, mint egy viccgyűjtemény :)

Előzmény: Satanas666 (13)
Satanas666 Creative Commons License 2003.05.07 0 0 13
Kábé egy másfél éve olvastam Lui padre egyik "boszorkányos" megnyilvánulását ami valami olyasmi volt, hogy felháborodással veszi tudomásul, hogy egy olyan veszélyes könyvet, mint a necronomikon kiadtak, szerencsére azonban rögtön észrevette, hogy hiányoznak belőle sorok, de a könyv még így is hatalmas veszélyeket rejt magában, ezt ő, a boszorkánymester tudja, de az átlag halandó ne olvasgasson ilyen könyvet, mert hatalmas veszélybe kerülhet.
svmmvm bonvm Creative Commons License 2003.05.07 0 0 12
Szerintem nagyon találó:)
(Amúgy tényleg a szánalmason volt a link:)
Előzmény: req999 (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!