Keresés

Részletes keresés

Nuska4 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47581

Ha nincs itt senki, én is megyek! Csak magamba dunnyogok. Pá!

Holnap találkozunk, remélem!

Puszi mindenkinek!

Vicus_35 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47580
Sziasztok!
Vége a keresztelőnek és a szülinapozásnak. A lakás romokban:))) Holnap majd teszek fel képeket!
Nuska4 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47579

Olimama!

Éljen! Éljen! Gyönyörű! Gyönyörű! Nagyon ügyes vagy! Álomszép terítőket raktál fel! A fényképek is nagyon jók. Gratulálok!!!!!

Előzmény: olimama65 (47573)
Nuska4 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47578

Evike! Már írtam, hogy semmi baj! Szeretünk, nagyon aranyos vagy! Jó, hogy itt vagy velünk. Tényleg ne problémázz ezen. Ez semmi!!! Sőt még jót is mosolyogtam rajta. Bár ez lenne a legnagyobb probléma! Nem kell ezzel foglalkozni már.

Puszi, puszi, puszi! O.K.É????

Előzmény: evike001 (47569)
mamagai Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47577

Sziasztok!

Jó régen nem jelentkeztem, de folyamatosan olvaslak Titeket. Időhiány miatt nem voltam mostanában valami termékeny, de azért csinálgattam ezt-azt és sok mindenbe bele is kezdtem...

 

Ti most is mint mindig, gyönyörű dolgokat készítettetek.

 

Nyuszturenka, a motorod nagyon élethű és szép lett, irigykedem a gazdájára. Pihenj sokat és gyógyulj meg minél hamarabb!!!

 

LRJudit, a nárciszod hihetetlen szép.

 

HorgIca, amennyire lehet, vigyázz a szemedre! Hátha most, hogy világosabb van és szép az idő is, kevesebb neonfény fogja érni és gyorsabban tud gyógyulni.

 

Jolimama, örülök, hogy meggyógyultál!

 

Magdy70, gratulálok a fiadnak, és persze Neked is!

 

Megmutatom az elmúlt hetek termését is:

 

 

                            

 

 

 

         

 

 

Nuska4 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47576
Erzsimami! Nagyon megható! Olyan gyönyörű ez a lányka! Nagyon örülhettek neki!
Előzmény: erzsimami (47560)
Nuska4 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47575

Ilyesmire gyanakszom én is!!! Tudod, azért elég rossz, hogy naponta hízok egy kilót a semmitől! Most megálltam, de nagyon erős diétán vagyok. Elég nehéz, mikor látom, hogy mindenki eszik, én meg almát rágcsálok. De ez se lenne baj, csak eredmény lenne.

Köszi, amit írtál, tényleg megfogadom és megpróbálok eljutni.

Puszi

Előzmény: énisegy (47559)
exiefo Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47574
Olimama ! megnéztem a képtáradat, noha én csak minimális horgolási
ismeretekkel rendelkezem, szeretem őket.
Nagyon szépeket tudsz csinálni. Jó egészséget kivánok jövőbeni munkáidhoz.
Előzmény: olimama65 (47573)
olimama65 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47573

További szép Napot Kivánok Nektek!

Nyuszturenka! Igen vigyázz magadra. Mint az előttem szólók is írták, nem lehet a tüdőgyulladással játszani. Igaz feküdni sem jó mindig, de ahogy Erzsimami írja, ülve feküdjél és csak szükség esetén keljél fel. Sok folyadékot igyál és c-vitamint szedjél.  

Lányok! Látom megint igen aktívak voltatok. Gyönyörűeket alkottatok, sokat  írtatok. Már egy ideje itt ülök a gép előtt, mert feltöltöttem az albumomat. Nem a legszebben sikerült a fényképezés, majd javítok és egypár dolgok újra felteszek, lecserélem. Sajnos a rossz szemem miatt nem mindig úgy sikerül a fényképezés, ahogy szeretném. Egyenlőre annak is örülök, hogy eddig eljutottam. Fent van valahol a gépen még két nyuszis-kosár, egy szép ovális terítő egy kerek-terítővel együtt, amit a menyemnek ajándékoztam karácsonyra, de egyenlőre nem találtam. Ha meglesz, felrakom. Látom Magdy bejelentkezett, de nem tudtok valamit Albrechtnéről, már olyan régen volt ő is.

Bocsi, hogy hosszú lettem, pedig még nem is válaszoltam több mindenre. Majd jövök még.

 

Előzmény: nyuszturenka (47545)
csirip46 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47572
Szép Estét Mindenkinek.
Befejeztem a fűnyírást. Már majdnem térdig ért, nem is tartott még ilyen sokáig. 3 órán keresztül csak nyirtam a hátsó kertet.
MARGITKÁM. Nagyon sajnállak a bontás miatt, de én is inkább bontok, mert állandóan csak a hibát nézném és azon bosszankodnék, hogy miért nem bontottam le. Csodálatos a teratőd !!!
NYUSZTURENKA. A tüdőgyulladással nem lehet játszadozni, de az igaz, hogy az sem jó ha folyamatosan fekszel. Ülve feküdj. Ez nem vicc. .... Jobbulást mielöbb.
ERZSIMAMI. Nagyon szép ajándékot kaptál!
Amikor mondtad, hogy keresel olyan topot, ami táncruhának jó, én is nekiálltam kereskélni. Találtam 2 albumot is, de közben már mondtad, hogy elkezdtél egyet.
Feltöltöttem a képtáramba - Ruházat - . Nézd meg, szerintem biztos van olyan, ami jó lesz.
ZUZANA. Nagyon szép és különleges lett a terítőd ezzel a melir betét- és befejezéssel.
ANNAMÁRIA. Ezek az edényfogok nagyon szépek. Én is sajnálnám befogni:-)
erzsimami Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47571
Igen, cölöpökkel van elkerítve, mégpedig a kutyánk miatt. Az az egész terület virágoskert volt, de sajnos a kutyánk nagy részét tönkretette. Így készült ez az aprócska, de előtte nincs akadály.
Előzmény: Nuska4 (47552)
evike001 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47570
Zuzana73464 nagyon jó, különösen hogy szines, még tetszetősebbé teszi.
Nekem nagyon tetszik.
Előzmény: Zuzana7346 (47558)
evike001 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47569
ÉNISEGY ! köszönöm az együttérzésed, de azt nem azért mondtam,
hogy bárki is sajnáljon, pusztán véletlenül elnéztem egy nevet, és
ezért mégegyszer BOCsÁNATOT KÉREK. Távol áll tőlem bárkit is meg-
bántani, és öregiteni sem akartam, és remélem nem haragszik rám.
De ezen mostmár tulteszem magam. Abban igazad van, hogy ennél
nagyobb tragédia egy anyát nem érhet. nem is fogom soha kiheverni,
mert ezt nem is lehet.
További szép délutánt nekedis és minden FÓRUMosnak.
NUSKA neked is, kivánok további szép napot.

Evike001
Előzmény: énisegy (47529)
erzsimami Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47568
Zuzana! Különlegesen széppé teszi a terítőd a melírozott fonal.
Előzmény: Zuzana7346 (47558)
erzsimami Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47567

Annamária! Csak irigykedem!! Csudaszép ez az edényfofó, én sem használnám.

Kár, hogy nem jöttél.

Előzmény: Annamária36 (47551)
erzsimami Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47566
Nyuszturenka! Ezek kötve vannak, vagy 5 tűvel, vagy körkötővel készülnek. De a kötők biztos többet tudnak róla.
Előzmény: nyuszturenka (47553)
margitmama Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47565
Zuzana7346!  Nagyon tetszik a teritőd, jó ezzel a színnel kombinálva!!SZÉP!!!!!
Előzmény: Zuzana7346 (47558)
margitmama Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47564
Nuska4! Na IGEN,!! természetesen! puszi margitmama.
Előzmény: Nuska4 (47548)
margitmama Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47563

 

erzsimami! nagyon szerethet téged a kis unokád!!

Előzmény: erzsimami (47560)
margitmama Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47562
Annamária36!   Olyan szép, hogy kár lenne használni, de dísznek nagyon szép!!!
Előzmény: Annamária36 (47551)
margitmama Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47561

nyuszturenka! Én sem szeretek bontani , de nem is salnálom, ha kell akár 5x is elbontom csak hogy jó legyen! FÉRJEM NEVÉBEN KÖSZÖNÖM A DICSÉRETET!

 

Az egészgégedre vigyázz, ne erlöltesd meg magad,mielőbbi gyógyulást kivánok. puszillak margitmama 

Előzmény: nyuszturenka (47545)
erzsimami Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47560

Ezt kaptam a csöppömtől anyáknapi előzetesként:

 

énisegy Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47559

Nem lehet hogy a pajzsmirigyed szórakozik veled?

Rengeteg embert érint, különösebb tünet nélküli azért nem keresik sokszor a bibit.

Vagy túltermel vagy kevés hormont termel, szóval valaki vagy nem tudja leadni a kilókat, vagy nagyon sovány. Én 16 éves koromtól voltam stabil 60-62 kiló, a 3. gyerekkel a 9. hónap végére viszont lefogytam 47 kilóra, ezért vizsgálták ki nálam hogy mitől.Annyi az egész hogy évente járok vérvételre, strummám van, de ez ki sem derült volna mert nem látszik, a nyakam nem dagadt, csak a vizsgálatok miatt derült ki. Rengeteget kell ennem hogy ne fogyjak tovább, de már hónapok óta 52 kiló vagyok ami mondjuk kevés a 176 centi magasságomhoz. Van rá hormongyógyszer amitől viszont tartok, nem is kérem. De írnának ha nem lennék "elégedett". Ha szánsz rá időt járj utána az endokrinológián.

Előzmény: Nuska4 (47481)
Zuzana7346 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47558
Zuzana7346 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47557

Kellemes vasárnapi délutánt kívánok mindenkinek.
Ahogy így visszaolvasgatok, látom hogy nagyon szép dolgokat
készíttek. Nagyon tetszik LRJudit szép nárcasza.
Még mindent nem olavastam vissza, de most igyekszem bepotolni.
Szeretnék én feltenni egy terítot, remélem, hogy sikerul.
énisegy Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47556
fpárduc Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47555
Sziasztok...
Na ma sem tanultam még semmit, mert az egyik volt évfolyam társamnak segítek. Ő sajnos lemaradt, és most van a hajrában a dolgozatával. De nagyon el van maradva szegény, így lettünk páran riasztva, hogy gondban van.
Tegnap délután, és ma délelőtt neki formáztam a dolgozatát, meg anyagot kerestem neki az általános részhez, amit beszkenneltem, átraktam word-ben, javítottam, formáztam.
Még jó, hogy neki is, meg nekem is van netünk, így elég gyors az információ csere.
Szóval most összesen hárman csinálunk egy dolgozatot.
:D
Még itt leszek sokáig a gép előtt, hátha lesz még vmi.
Amúgy egész jó ráncba szedtük a dolit, jó lesz :D


Látom ti sem vagytok tétlenek!
Kertészkedés, fotózgatás, bontogatás, főzőcskézés, sütögetés megy rendesen!
Ha már nem tanulok, én is kézimunkázom, amíg nem kellek.

Madgy70!!!
Örülök, hogy megkerültél!!
Gratula a fiadnak! Szép lehetett a verseny.

Nyuszturenka! Vigyázz magadra, ne erőltesd meg magad, inkább pihenj, és gyógyulj! A tüdő gyuszi amúgy sem gyerekjáték! Legyél jó! :D

további jó munkálkodást, pihengetést mindenkinek!!!
fpárduc
Nuska4 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47554

Nyuszturenka! Erzsimaminak igaza van! Gyorsan feküdjél, és ki ne gyere az ágyból! Gondolunk rád sokszor és nagyon, hogy hamar gyógyulj meg! De feküdni kell, nehogy szövődménye legyen!! Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled!

 

Eicu! Rád is gondolunk! Remélem, jobban vagy és tudsz pihenni, aludni is!

Előzmény: nyuszturenka (47545)
nyuszturenka Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47553

 

 

Megyek már:-((( Megyek. Doki szerint, kell ülni picit. Mert ha sokat fekszem az sem jó.

De most tényleg megyek.

 

Még valami. Aki tudja ezt, hogyan kell elkésziteni, jelezzen. Még nem adtam fel. Talán egyszer meg is fogom tudni csinálni, nem biztos. de szeretném.

 

Sokat akar a szarka, de nem biztos, hogy birja a farka:-))

 

Puszi. Este felé picit jövök:-))

Nuska4 Creative Commons License 2008.04.13 0 0 47552
Erzsimami! Nagyon jó az a kis sziget tele virággal. Fából van elkerítve, ugye? Nagyon jól néz ki! A túrósról nem is akarok beszélni. Amíg ehettem, ez volt a kedvencem. (Nagyon-nagyon guszta!!!!)
Előzmény: erzsimami (47538)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!