Keresés

Részletes keresés

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.06.02 0 0 1004

Drága. :-) De annál mindenképpen sokkal drágább, mint amennyit megér.

Ezt olvastad már?

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9027323&go=58953524

 

Vagy ezt:

Két hete kaptam vissza a Therapy kacatot, pontosan 3 napig működött az illatfúvó ventillátor. Érdekességképpen megjegyzem, a szervízben úgy kaptam vissza, hogy "a ventillátort kellett csak kitisztítani". Na most ha ez igaz, akkor három naponta vihetem vissza hozzájuk "tisztíttatni". Még szerencse, hogy hordozható készülék. Ha Istent ismertek, ne vegyetek ZEPTER elektromos készüléket ! Ez a színvonal a kínai piacon forgalmazott készülékek szintje alatt van.

 

Illetve ezt:

 

Nyugodtan szedd szét a terápiás készüléket, nincs benne érzékelő :)

Csupán a ventillátor-t szabályozza egy elektronika :) gondolom pwm szabályzás, de nem kizért, hogy csak feszültésg szinntel vezérli...

A működése:

 

A levegőt beszívja, ezt átviszi a szűrőn, majd a levegő az aromás doboznál távozik. Ennyi az egész. Az egész készülék arra jó, hogy pl ne legyen büdös a WC ben ... Szörnyű, de ez a valóság.

Előzmény: helenus (1003)
helenus Creative Commons License 2007.06.02 0 0 1003
Engem a levegőtisztító érdekelne. Hívtak bemutatóra, de először inkább az ára érdekelne. Tudja valaki?
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 1002
Szigorúan LUX-ot felmilláert ....
Előzmény: Törölt nick (1001)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.15 0 0 1001

Inkább veszek porszívót. :)

 

Előzmény: Otto Normalverbraucher (1000)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.15 0 0 1000

Jóóóóóó....... :-DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ez még Ásókánál is szörnyűbb! :-))))))  Rohanok is venni egyet... :-)

Előzmény: b_k (995)
Godzi anyuka Creative Commons License 2007.05.14 0 0 999

Szevasztok!

Úgy tűnik, tönkrement a zepteres gyorsfőző fedelem. :( Olyan 2,5 éves, heti 1-2 alkalommal használtam. :(((

Vidéki vagyok, de szervíz csak Bp.-en van, ráadásul telefonon azt mondták, kell róla a számla is. Az már nincs meg, de szerintem akitől vettük, kis jóindulattal tudna adni számla másolatot. Szerintetek?

b_k Creative Commons License 2007.05.14 0 0 998

Feladom, inkább nézzétek meg az eredeti oldalt...

Előzmény: b_k (997)
b_k Creative Commons License 2007.05.14 0 0 997

Itt a másik fele:

 </P>

Előzmény: b_k (996)
b_k Creative Commons License 2007.05.14 0 0 996
Ezt nem így akartam, valahol lemaradt a fele. :-(
Előzmény: b_k (995)
b_k Creative Commons License 2007.05.14 0 0 995

KÜZDELEM A BŐREVŐ SZÖRNYEK ELLEN

Mi, emberek, majdnem 50 000 000

bőrpikkelyt hullajtunk el naponta. Ez egy

természetes folyamat, ezen nem tudunk

változtatni. Sajnálatos módon azonban bőrünk

a poratka kedvenc eledele!

Ágyunk a poratka kedvenc élettere. És, mivel

egy gramm porból jóllakik majdnem 19

000 poratka, valószínűleg poratkák

milliója él, lakmározik és pusztul el az

ágyunkban! Életünk majdnem egy harmadát

alvással töltjük, ami azt jelenti, hogy ekkora

hányadát közvetlen kapcsolatban töltjük

a poratkával!

Ez a hosszú kapcsolat allergia kifejlődéséhez

vezethet, akár asztmát is okozhat, kivált a

gyerekeknél! Hogyan élhetünk ilyen

egészségtelen körülmények között?

A gond, hogy a poratka nem csak az

ágyunkban bújik meg! A szőnyegeken, a

padlón, ruhadarabjainkban, bárhol, ahol a por

felületet talál, a poratkák azonnal

PUSZTÍTSUK EL A SZÖRNYŰ

Előzmény: b_k (994)
b_k Creative Commons License 2007.05.14 0 0 994

Pedig mit vesztettél... Csak vigyázz, nehogy aztán a szörnyek látványa miatt majd ne merd lekapcsolni a villanyt éjszakára. :-)

 

Amúgy nekem sikerült elsőre megnyitni, nem tudom mi lehet a gond.

Előzmény: Otto Normalverbraucher (993)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.13 0 0 993

Nem tudtam megnyitni... A Zepter is invesztálhatna egy kicsivel jobb weboldalba! :-D

 

Ezt írta ki:

A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt

      (z) www.aquajebbo.com helyen lévő kiszolgáló túl hosszú ideig nem válaszol.

 

stb. stb.

Előzmény: b_k (992)
b_k Creative Commons License 2007.05.11 0 0 992

Kis reggeli horror: "Küzdelem a bőrevő szörnyek ellen"

 

http://www.aquajebbo.com/idx.php?sess_id=1247182424&struct_id=178

Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.07 0 0 991

Nem is kell már trükközni. Az előbb írtam a bioptronos topikba.

 

Hopp, egy érdekes cikkre bukkantam:

http://www.radio.hu/read/218928/rid/d0FUTQ==

 

Fényterápiás konkurenciaharc

 

 

A Bioptron készüléknek mára lejárt a szabadalmi védettsége, és pillanatok alatt megjelent tucatnyi koppintás a piacon. Haas Endre szerint 20-25 éves konstrukcióról van szó, ami nem lépett tovább. Ő megtanulta az orvosi szakma biokémiáját, biofizikáját, orvosi hátterét, hogy továbbfejleszthesse az eszközt.

 

Tovább a fenti linken

Előzmény: kékhagyma (976)
kékhagyma Creative Commons License 2007.05.07 0 0 990
Semmit nem jelent, hogy magánpénztár finanszírozza. Lobbytevékenység eredménye - semmi más. Ennél sokkal nagyobb esztelenséget is finanszíroznak.
Előzmény: Barackbanegy (987)
kékhagyma Creative Commons License 2007.05.07 0 0 989
Köszi - tanulságos.
Előzmény: Zottjoghurt (986)
Zottjoghurt Creative Commons License 2007.05.06 0 0 988

 

Azt meg tudod mondani, hogy a Bioptron Centrumban miért szögben álló tükröt használnak a mai napig a lámpában, a Zepteres verzió viszont szines polárszűrökkel műxik. Emlékeim szerint az eredeti Evolite is szögben álló tükörrel üzemelt, fehér (sárgás) fénnyel.

Rá tudsz csobbanni a témára?

Előzmény: Barackbanegy (987)
Barackbanegy Creative Commons License 2007.05.06 0 0 987
Szerintem ez is olyan mint általában a sulyos betegeknél a gyogyszerek valamelyik beválik valamelyik nem! Egynél sincs 100% os arány! Tehát nem csodagyártó termék egyik sem de sok ember van akin segít! Például nem véletlen hogy légtisztító berendezésünk finanszirozható eü pénztár által! Az meg hogy vannak hülye pénzéhes kollégáink akik ráadásul még érvényesülni is tudnak mert az emberek haggyák akkor létezzen! A lehetőséget megadja a cég mindenkinek de felelőséget csak a termékeiért vállal!
Zottjoghurt Creative Commons License 2007.05.06 0 0 986

szerintem egy égő, szögben álló tükör, plusz 220V.:)

 

http://www.bgszi.sulinet.hu/letolt/fizika/feny.pdf

(A 10. oldalon van a polarizáció)

Előzmény: kékhagyma (979)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.06 0 0 985

De elolvashatod ezt is, itt van ezen a fórumon:

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9011233

 

Csak hogy lásd, kikkel vagy körülvéve... :-D

Előzmény: Barackbanegy (982)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2007.05.06 0 0 984

Fontosak az embertársai.... Na ne röhögtess...  A jutaléka - az a fontos!!!

Nézd meg, miket vakítanak az ügynöktársaid...

 

Idézet egy fórumból, egy miskolci fórumtárs leírása:

 

http://www.nlcafe.hu/forumkifejt.php?id=&forumid=126791

 

Miskolci vagyok, itt is hódít a Bipotron lámpa. Eddig el voltam mellette, nem foglalkoztam a kereskedőivel, gondoltam ők is békén hagynak engem. Sajnos tévedtem. Összeakadtam G.-né Katalinnal. Egy közeli ismerősömet, akinek bőrfesték hiányos az arcbőre (hegek után) azzal eteti hónapok óta, hogy meggyógyítja. Szegény már nagyon sok helyen megfordult (BP. SOTE, Cegléd, Hatvan., Miskolc stb) de egyetlen orvos sem vállalta, akármennyit igért is nekik, nem tartották volna erkölcsösnek elvenni a pénzét és cserbenhagyni. Ez az asszony sajnos nem ilyen, (pedagógiai diplomája van), az összes egészségügyis szerinte direkt nem gyógyít, csak hogy visszajárjunk hozzájuk.

Szerinte hiteles gyógyulások:

- a mentőben a megállt szívet újraindítja, 

- a féléves agyhalottat újraélesztette, aki ma már szintén Zepteres eladó, 

- az Alzheimer és a Parkinsont kórt is gyógyítja (szegény Reagen elnök ha tudta volna, de Michael J. Fox még nem késett el, szóljunk neki) 

- újszülöttek lázgörcsét lehúzza

- a vérnyomást beállítja - ha magas csökkenti, ha alacsony megemeli

- az agyvérzés utáni bénultságot megszünteti 

- a levest megízesíti, a vízet megnyugtatja (ívó és fürdőt is) 

Néhány példa a hölgy üzletfeleiből:

- fiatal anyuka (32 éves), fiatalember (19 éves) baleset utáni kómájukat gyógyítatja egy-egy 400 ezer forintos lámpával (mondván az agyat is újraéleszti)

- Down-kóros fiút (80 éves nyugdíjas anyukájával él) szintén rábeszélte a lámpa megvásárlására. 

Akkor szakadt el a cérna, amikor a 56 éves Parkinson-kóros édesanyámat is megpróbálta becserkészni. Én rögtön ellenkeztem, erre (a hátam mögött természetesen) megvádolt ez a becsületes kisvállalkozó, hogy azért nem veszem meg a lámpát, mert örökségvadász vagyok.

Szívesen fogadom mindkét oldal véleményét, mert meg kell állítani az ilyen lelkiismeret nélküli kufárokat.

 

Előzmény: Barackbanegy (982)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 983
Tudod olyan hiszékeny embereket mint anyam palira lehet venni betegsége kapcsán hogy ez az segiteni fog csak nem segit. Most valami okor mágnest adott el neki mondtam is hogy jobban járt volna ha tőlem ker egy bazi nagy hangszórómágnest mert es ingyen adtam volna neki ...

Nem csonalkoznék azon hogy a hlálozási százalékban komoly mennyislget jelentene azok száma akik inkább hisznek ilyen dolgokban mint egy rendes orsost keressenek maguknak ti pedig lelkiismerefurdalás nélkul adjátok el nekik haszontalan cuccaitokat ...
Előzmény: Barackbanegy (982)
Barackbanegy Creative Commons License 2007.05.06 0 0 982
Igy igaz így nagy hasznot lehet realizálni akárkinek akinek fontosak embertársai és hajlandó foglalkozni velük ugy hogy felvilágosítja esetleg felnagyítja a problémát ezáltal ösztönözve őt hogy változtasson életmodján! Mert azért valjuk be öszíntén a magyaroknak van min változtatni:(!
kékhagyma Creative Commons License 2007.05.06 0 0 981

Van. Tök más. :o)

Ez a "csodalámpa" polarizált fénnyel működik, a másik meg infravörös fénysugarakkal melegít. Na jó, ez most elnagyolt válasz,  ne kössön bele senki, mondtam, hogy műszakilag nem vagyok kompetens.

Előzmény: Törölt nick (980)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 980
Nekem van békebeli fém domborúhátú diavetitőm ...;-)))

Van valami eltérés az infraqlámpa meg a nevezett biolámpa között ?
Előzmény: kékhagyma (979)
kékhagyma Creative Commons License 2007.05.06 0 0 979

én műszakilag nem értek hozzá, de korábban írta itt valaki, hogy kb. olyan, mint egy békebeli diavetítő izzója (ha jól emléxem) :o)))

Előzmény: Törölt nick (978)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 978
Na most ez a lámpa pontosan milyen izzó ?
Előzmény: kékhagyma (976)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.06 0 0 977
Örülünk neked ...

Az meg hogy direkt marketinges rendszerben dolgozunk arra meg azért van szükség mert általában kuriozumokat árulunk és szinte mind egy témakör köré öszpontosul egészségünk megovása!


... vagy inkább igy lehet a lagnagyobb hasznot realizálni egy termék után ...
Előzmény: Barackbanegy (975)
kékhagyma Creative Commons License 2007.05.06 0 0 976

.... viszont a "régi" evolite (bioptron) -os társaság most itthon is árulja - némileg átalakítva (hogy a Zepter bele ne köthessen) active light néven a lámpát - a Z-hez képest kb. féláron. :o)

http://www.activelight.hu/

 

Ezen kívül van még egy magyar cég, aki szintén hasonlót árul, szintén jóval olcsóbban:

http://www.biostimul.hu/

 

Így aztán látszik, hogy milyen óriási hasznot zsebel be a Zepter. :oX

Előzmény: Barackbanegy (975)
Barackbanegy Creative Commons License 2007.05.06 0 0 975

Szeretnék bemutatkozni Timár Péter vagyok Zepteres munkatárs, azaz értékesítő és a Homecare Divizionál vagy ahogy ti neveznétek porszívó ügynöki résznél:)! Mosolygos jelet tettem, bár ez nem vicces! Amit ti csináltok normális de ahogy csináljátok az már hagy kivetni valókat maga után! Igaz én nem azért írok hogy titeket sértegesselek vagy kritizáljalak! Inkább leírom a véleményem! A Zepter cég is egy ugyanolyan cég mint akármelyik más! Vannak gyárai ott készülnek a termékei igen drágán megvásárolt már bevált technológiák szabadalmai ( Bioptron lámpa magyar feltaláló doktornő aki kénytelen volt külföldre vinni mert a Magyar Állam nemet mondott rá!) Termékeink között természetesen ugyanugy mint más cégek esetében előfordulnak hibák, de véleményem szerint a mi esetünkben ez még jobban elfogadható hisz csúcstechnologiákat alkalmazunk és természetesen van rályuk garancia, így a felmerülő problémákat abszolut kezelni tudjuk! Az meg hogy direkt marketinges rendszerben dolgozunk arra meg azért van szükség mert általában kuriozumokat árulunk és szinte mind egy témakör köré öszpontosul egészségünk megovása! Természetesen ezt is tudatni szeretnénk az emberekkel mert ha már egy embernél elérjük hogy jobban odafigyel egészségére nem feltétlenül hogy vásárol akkor már megérte szerintem!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!