Keresés

Részletes keresés

Csincka Creative Commons License 2019.03.29 -5 2 2261

Segíts helyesen értelmeznem a hozzászólásod tartalmát!

Jól értem, hogy egyik felhasználónk itteni tevékenysége kapcsán szándékozol ellene pert/eljárást indítani?

Csak hogy pontosan továbbítsam a feletteseimnek.

Előzmény: oldmumus_v.2 (2258)
oldmumus_v.2 Creative Commons License 2019.03.29 -2 0 2260

"NEM ŐRZÖK RÓLAD SEMMIT. csak az emléked."*

 

akkor ez most mi:?

 

"hagyd a fenébe, ikszeld ki, oszt' nyugi lesz. én is csak most engedélyeztem újra, hogy egy screenshot-ot tudjak nyomni, aztán azzal a lendülettel újra le is tiltottam. ;)"

 

A screenshot ki lesz nyomtatva és ezzel fogsz tapétázni? :-)

 

"tételesen cáfolhatnám minden egyes állításod"

 

Ez is egy kijelentés meg cáfolat tőled adat megőrzéssel kapcsolatban. Szerintem meglesz annak a hivatalos módja, hogy hivatalosan cáfolhasd. Nekem sajnos kell őrizni elég sok mindent. Nézd nekem nincs semmi bajom veled és anno privátban jeleztem, hogy a forrófejű cimborádat érdemes lenne leállítani. Jegyzem meg ez a sok mindent kell őrizni, ez egy régi história miatt alakult ki. Ami miatt hagytam el Magyarországot aminek a sok ugyancsak ilyen körökben terjedő hírek szerint semmi köze a vasúthoz.


Amiatt, hogy a beadott dokumentumok közül egy kamu végzettséget igazoló van arról nem tehetek. Arról, hogy pár tanár így nyúlt le érettségizett tanulókat. Akiket oktattak, sőt a bandában a valahai osztályfőnököm is bent volt. Erről is van hivatalos iratom megfelelő fordítással együtt. 


Megköszöntem neked, hogy utána jártál, mert később egy volt iskolatársnőt így sikerült tisztázni. Ha ez nincs akkor neki szerintem a karrierjének vége lett véglegesen. Azokban a zavaros időkben a rendszerváltás után nem mi voltunk az egyetlenek akiket 5. évfolyam meg technikusi képzés miatt (akkor jött az OKJ is divatba) átvertek.

 

Nézd ha nincs más módja akkor hivatalosan kell bizonyítanom ki mit tett, írt és mondott. Én nem akarok senkinek semmi rosszat sem neked, sem másnak. De ha csak ilyen módon lehet véget vetni akkor legyen ez. Annak 0 értelme van, hogy évekig menjen itt az, hogy én hazug meg ilyen vagyok.


De nem az a módja, hogy ha nincs igaza a másik fórumtársnak akkor lebecsmérel. Elég sokat tanultam az elmúlt években az osztrák múltról, törvényekről, szabályozásokról. Majd vizsgákat tettem. De nem amiatt, hogy bosszút álljak rajtad v. máson. Hanem mert állampolgári és munkaköri kötelességem tette szükségessé.

 

*Had tegyem hozzá, hogy van valami ami kutatja folyamatosan azoknak az internetes tevékenységeit akikkel kapcsolatban voltam. Volt olyan adat gyűjteményed rólam amit ez a valami amit én alkottam felfedezett. Azaz amikor gyűjtötted az anno kettőnk kommunikációt kipublikáltad egy helyre. Szóval kicsit ellentmond, hogy nem őrzöl semmit velem kapcsolatban.


Ismétlem nincs veled semmi bajom, nem akarok pereskedést. De ha ez az igazság ára akkor legyen. Nekem a fórum nem csak vasút miatt van, kertészkedés, elektronika, barkács elsődleges.

 

 

Előzmény: kopaszsop (2259)
kopaszsop Creative Commons License 2019.03.29 0 1 2259

rémeket látsz.

 

tételesen cáfolhatnám minden egyes állításod, de legyen elég annyi (mert itt erre amúgy sem kíváncsi senki), hogy NEM ŐRZÖK RÓLAD SEMMIT. csak az emléked.

menj inkább békével te is, és csukd be végre a nagy mesekönyvet, amit anno kinyitottál!

Előzmény: oldmumus_v.2 (2258)
oldmumus_v.2 Creative Commons License 2019.03.29 -3 0 2258

Tisztelt Fórumtársak,

Nekem is mentve vannak bizonyos dolgok és ha el fog indulni egy folyamat hamarosan akkor ki fog derülni igen sok minden, de engem fog a leg kevésbé kellemetlenül érinteni. Én kopaszsop fórumtársat - de másra is igaz - nem akartam átvágni, Ő javasolta mit írjak és milyen formában - általa jóváhagyott dokumentumot- küldjem be egy cég HR-es munkatársnőjének. 

 

A levelezési folyamat és telefon beszélgetés is megvan. Ugyan ez igaz az adott cég HR-esével kapcsolatban.  Az osztrák jog által elfogadott hiteles fordítással ellátva. A tolmács az egyéb jövőbeli folyamatokhoz is szerződtetve lett. Mielőtt a tisztelt fórumtársak felháborodnak, hogy nem járult ehhez senki hozzá jelzem, hogy ha jogi eljárásban kép és hangfelvételt bizonyításra saját igazam érdekében használom fel, akkor nem lehet ellenem jogi panasszal élni, hogy nem járult hozzá a felvételhez a másik fél...

Hamarosan menni fog egy szép levél, hogy magyarázzák el minként működik XY cégnél a személyes adatok kezelése. Kapnak egy fordítást miszerint egy fórumozó azt írta, hogy nála van az én összes egy munkaköri jelentkezéshez beadott irat anyaga. Ezek alapján is nyíltan becsmérel.

Jegyzem meg kopaszsop fórumtárs volt kezdeményező fél. Anno ő hívott fel engem elsőre, elmondtam az akkori helyzetem, majd több levelet is váltottunk. Jobb ezzel meg mással is tisztában lenni. Aztán, hogy anno kinek mit írt, küldött el, híresztelt az Ő személyes dolga amivel bizonyos határokat igencsak átlépett  jogi értelemben is.

 

 

Előzmény: kopaszsop (2255)
Csincka Creative Commons License 2019.03.29 -5 2 2257

Mondtam már, hogy imádom az ilyen felhasználókat?:)

Csak sajnos kevés van belőlük.

Előzmény: Panzerbear (2256)
Panzerbear Creative Commons License 2019.03.29 0 1 2256

Ígérem, tartok egy nap önkéntes szünetet :-)

Előzmény: Csincka (2254)
kopaszsop Creative Commons License 2019.03.29 0 1 2255

ismerjük a koma áldásos magyar és nemzetközi "tevékenységét" - nekem le van mentve minden (te is láttad), amikor át akart vágni.

hagyd a fenébe, ikszeld ki, oszt' nyugi lesz. én is csak most engedélyeztem újra, hogy egy screenshot-ot tudjak nyomni, aztán azzal a lendülettel újra le is tiltottam. ;)

Előzmény: Panzerbear (2253)
Csincka Creative Commons License 2019.03.29 -5 1 2254

Kicsit visszatöröltem a személyeskedésbe átment részeket, engedd el ezt a vitát.

Előzmény: Panzerbear (2253)
Panzerbear Creative Commons License 2019.03.29 0 0 2253

Az a baj, hogy akkor látom, hogy valaki írt és megnézem...ha meg megnézek egy ilyen furkót, mint ez a hülye, akkor nem állom meg, hogy írjak rá valamit. Mert hogy ugye erre volt régen a fórum, hogy írunk egymásnak...csak valahogy idővel félre ment a dolog. Már nincs kivel mondatokat , gondolatot váltani.... 

Nekem teljesen elment a kedvem...

vannak az ilyen hülyék, akiket mindenki megvet, elutasít, mégis itt vannak, meg vannak a csoportok, ahol bármilyen témából 5 mondat után migránsozás, meg Sorosozás van...

Nagyon itt már az ideje elengedni ezt  a fórumozást...rég volt már amikor szórakoztatott, örömöt okozott. Többször töröltem már magam, de valahogy mindig visszahoz a kíváncsiság...elvégre vannak olyan Nickek, akiket már tizen éve követek, idővel mindig érdekel, mi van velük...

Előzmény: kopaszsop (2252)
kopaszsop Creative Commons License 2019.03.29 0 0 2252

maradj!

csak annyit csinálj, hogy megnyomod az alábbi gombot:

Előzmény: Panzerbear (2251)
Panzerbear Creative Commons License 2019.03.29 0 0 2251

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9187033

 

Jöhet a törlés...mehet nyugodtan a nickem is...már úgysem maradt értelmes ember a fórumban...szerencsére ott van a Facebook, ahol a szar alakokat le lehet tiltani...

Csincka Creative Commons License 2019.01.28 -3 0 2250

Üdv.

 

Ezt a topikot inkább zűrösebb ügyek (háttérben) megvitatására keltettük életre, de megköszönünk minden jelzést, amikor szabálytalan hszre hívjátok fel a figyelmünket.

Előzmény: dave_dömper (2249)
dave_dömper Creative Commons License 2019.01.28 0 0 2249

Azzal pedig éppenséggel tisztában vagyok, hogy, ha mindenhol nem is, de valóban egy másik helyen

(is) valóban volt már szerencsém / alkalmam találkozhatni moderátorságoddal (FED témában).

Szóval még egyszer, Üdv.

Előzmény: Csincka (2246)
Csincka Creative Commons License 2019.01.28 -3 0 2248

Valószínűleg a közlekmodisra gondolt.

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9111535&la=150350670

Előzmény: dave_dömper (2247)
dave_dömper Creative Commons License 2019.01.28 0 0 2247

Mondjuk, a komád éppenséggel nem vagyok (és nem is szeretnék az lenni), ám ha és amennyiben

elárulnád, hogy hasonló ügyben, más alkalommal hova "tévedjek", azt azért megköszönöm. Üdv.

(ja, és köszönöm a törlést)

Előzmény: kopaszsop (2245)
Csincka Creative Commons License 2019.01.28 -3 2 2246

Mindegy az, mi mindenhol ott vagyunk.:)

Előzmény: kopaszsop (2245)
kopaszsop Creative Commons License 2019.01.28 0 0 2245

eltévedtél, komám

Előzmény: dave_dömper (2243)
dave_dömper Creative Commons License 2019.01.28 0 0 2244

Bocsánatok kérek, de ugyanígy kérném ugyanezt a 33885 sz. hsz, - al kapcsolatban, ugyanezen indok következtében. Kösznöm.

dave_dömper Creative Commons License 2019.01.28 0 0 2243

Kérem a t. Moderációt, hogy a "Modellvasút, Virtuális Vasút" szakfórum "Magyar Modellek" topic-jából

a 33886 és 33887 számú hsz. - okat topic-idegen voltuk miatt törölni szíveskedjék. Előre is köszönöm.

endrebá Creative Commons License 2019.01.09 0 0 2242

Terrrrmészetesen.

Előzmény: Csincka (2241)
Csincka Creative Commons License 2019.01.09 -3 0 2241

Pianoban igen.

De kérlek, ne durvuljon el!

Előzmény: endrebá (2240)
endrebá Creative Commons License 2019.01.09 0 0 2240

Kérem megmondani :

  a Mozdonyvezetők Sörözőjében most már csereberélhetjük az eszméinket az ó illetve az újmigránsokkal kapcsolatos tapasztalatainkról?

(csak hogy tudjam hogy számított-e a pár hozzászólással ezelőtti nyilatkozatom)

Előzmény: Csincka (2239)
Csincka Creative Commons License 2019.01.09 -3 0 2239

Moderátori topikban csak moderátorhoz intézhetsz kérdést.

Az nem az olvtársak vitatkozásának folytatására rendeltetett hely.

Előzmény: Ruben2007 (2238)
_Nyuszi Creative Commons License 2018.12.26 0 2 2237

Én is így állok hozzá: ez egy kocsma, ahol az ember nem ül csak úgy szó nélkül egy-egy asztalhoz. És ahogy egy kocsmában is belefér a politizálás, úgy itt is bele kell hogy férjen. Szerintem. :)

(Mondjuk régen durvábban ment a szerszámméregetés, ma már eléggé nyugodt a hangulat.)

Előzmény: Panzerbear (2228)
endrebá Creative Commons License 2018.12.25 0 0 2236

Mint "főtörzslakos", én is szeretném itt kinyilvánítani hogy nem fogok a Mozdonyvezetők sörözőjében harcolni.

(mindegy hogy agymosottnak vagy megtévesztettnek vagy diktatúra áldozatának neveznek-e ki)

 

             Jó lesz ez szabványszövegnek?

Előzmény: Operator (2188)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2018.12.25 0 0 2235

Meg közben rájöttem, hogy mindegy is, mert egy ideje embargó alá vettem. :) ;

Előzmény: segélyvonókészülék (2234)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2018.12.25 0 0 2234

Értem. :))

Előzmény: Csincka (2233)
Csincka Creative Commons License 2018.12.25 -2 0 2233

A topikösszevonásoknál tud végzetes malőr történni.

Inkább nem kísérleteznék.

Előzmény: segélyvonókészülék (2231)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2018.12.25 0 0 2232

Akkor ezt megbeszéltük.

Köszönjük a lehetőséget!

Előzmény: Csincka (2226)
segélyvonókészülék Creative Commons License 2018.12.25 0 0 2231

Ha már: régóta mondtuk, hogy a két germánost újra kéne egyesíteni, mint a Vaterlanddal tették '90-ben, de az is süket fülekre talált.

 

Azt klubtopikot annó pont egy nick miatt hoztátok létre, "amely" probléma már évekkel ezelőtt kipusztult.

 

(Mégegyszer köszi a kurzoros-időpontos tippet, PC-ről tényleg működik.)

Előzmény: Csincka (2227)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!