Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.08 0 0 255

Pedig azt hittem, mi ezt privátban a minap már lefixáltuk.

 

Soha filmet ilyen gyorsan még nem szereztem meg, mint ezt a MÁSÁ-t – pedig engem egyáltalán nem érdekel –, éppen ezért csodálkoztam, hogy senki sem jelentkezik érte, a közvetítő fórumtárs valahol elveszett. Neki is írtam korábban, hogy nekem nem életcélom számomra ismeretlen embereket térítésmentes DVD-kkel traktálni, ezért nem hiszem, hogy ezeket a projekteket alapvetően nekem kéne melegen tartanom.

 

Mindenesetre ahogy mi megbeszéltük, holnap elküldöm az ő címére a lemezt. Remélem, ugyanúgy megkapja majd, mint a korábbi küldeményem. Hogy ő hogyan juttatja el hozzád, azt majd Ti megbeszélitek. Részemről ezzel végleg le is zártam ezeket a DVD-ügyleteket, mert valahogy nem úgy mennek, hogy mindkét fél elégedett legyen. A jó szándék ugyan megvolt bennem, de mint tudjuk, a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.

Előzmény: oimuka (254)
oimuka Creative Commons License 2011.05.08 0 0 254

Az előbbi hozzászólásom kicsit zagyvára sikeredett.Közben nézem a tv-t.Itt nincs olyan funkció,hogy hozzászólás szerekesztése?

Szóval azt akarom mondani,hogy már régóta folynak a a tárgyalások fórumtársakkal,hogy valaki elküldi nekem a filmet,de sehol semmi.

Előzmény: oimuka (253)
oimuka Creative Commons License 2011.05.08 0 0 253

Szia!Gondoloma Másáról írtad....Megvan neked a film?Olyan régen egyeztetek már itt emeberekkel,hogy még nem jutott el hozzám sajna.

Előzmény: Törölt nick (252)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.07 0 0 252

Mpst fejeztem be.

Nagyon jó kis film, mindnekinek ajánlom!

Előzmény: oimuka (248)
hrl Creative Commons License 2011.05.06 0 0 251
oimuka Creative Commons License 2011.05.06 0 0 250

Jaj dehogy kell,csak úgy nagyjából.Köszi amúgy.

Előzmény: Merci-autósbolt (249)
Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.05.06 0 0 249

:-) Nekem is a Hableány adta a löketet.

 

Nagyon bírom!

 

Már emlékszem egyszer írta valaki, hogy miről szól a film.

 

Igen én is szeretném megnézni.

 

A kollégám tud oroszul majd ha ráér meghallgatja mit mond a csajszi.

De nem kell szóról szóra leírni ugye?

Előzmény: oimuka (247)
oimuka Creative Commons License 2011.05.05 0 0 248

A MÁSA néhány hete DVD-rip formájában már nálam van, feltehetően Oimuka számára egy másik fórumtárs kérésére, ahogyan Rosznernek is át tudnám másolni, amit keres, ráadásul az övé igazi DVD-formátum lenne, mint korábban ajánlottam. De ezek a projektek valahol elhaltak, mindenesetre a filmek még megvannak nálam. Roszneré meg is lesz, mert az a saját DVD-mről készülne, a másik filmet viszont csak ide-oda pakolgatom, és szerintem előbb-utóbb elkallódik valahol.

.................................................................................................................................

 

 

SZia!Hogyan tudnád átküldeni a Másá-t?NEm szoktál torrentezni?

Az e-mail címem a következő:  homoktovis2222@freemail.hu

Ide is írhatsz persze.Bármilyen formában jó lenne:torrent,skype,msn,data.hu

Nagyon megköszönném,ha sikerülne átküldeni.

 

Előzmény: Törölt nick (244)
oimuka Creative Commons License 2011.05.05 0 0 247

Itt a leírás róla.

http://www.filmkatalogus.hu/Masa--f15661

Nem is igazán a történet miatt érdekelne,hanem inkább a főszereplő miatt.A hableány után teljesen "beleszerettem" Mása Salajeva-ba.

Va valaki jól tud oroszul,igazán lefordíthatná nekem a következő videót.

 

 videóban látható a Hableány című film főszereplője "civilben".

Előzmény: Merci-autósbolt (245)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.05 0 0 246

Szia!

 

Megvallom őszintén, nem tudom. Ezt a filmet kifejezetten azért szereztem meg, mert privátban beszéltünk róla, hogy kéne valakinek. Nem néztem meg, csak belekukkantottam, hogy tényleg a lemezen van-e a film, és lejátszható-e. (Igen, DVD-rip.)

 

„Dima, a Párizsban élő, orosz agglegény élete teljesen felborul, amikor egy napon bekopog hozzá Mása. A tizennégy éves kislány azt állítja, hogy ő Dima rég nem látott lánya. A meglepett férfi, annak ellenére, hogy nem hisz a lánynak, megengedi neki, hogy nála lakjon. Az új helyzet egyikőjüknek se könnyű. Dima a tinilányban inkább egy kis lolitát lát, mint a saját gyerekét. Mása pedig, míg apja dolgozik, Párizs utcáin bolyong, fiúkkal ismerkedik, sört iszik és cigizik.”

(http://www.tutifilmek.hu/masa-film-15661)

 

Előzmény: Merci-autósbolt (245)
Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.05.05 0 0 245

Miről szól a Mása? Mert úgy néz ki én is rajongó leszek ami a kortárs filmeket illeti!

Zvezda, Hableány és a Forróság király volt! Azóta nagyon figyelem az orosz filmeket.

Előzmény: Törölt nick (244)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 244

A MÁSA néhány hete DVD-rip formájában már nálam van, feltehetően Oimuka számára egy másik fórumtárs kérésére, ahogyan Rosznernek is át tudnám másolni, amit keres, ráadásul az övé igazi DVD-formátum lenne, mint korábban ajánlottam. De ezek a projektek valahol elhaltak, mindenesetre a filmek még megvannak nálam. Roszneré meg is lesz, mert az a saját DVD-mről készülne, a másik filmet viszont csak ide-oda pakolgatom, és szerintem előbb-utóbb elkallódik valahol.

Előzmény: Törölt nick (243)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 243

Itt próbáltad: www.tfile.ru?

Előzmény: oimuka (239)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.03 0 0 242

No, sikerült megszerezned a filmet az Orosz Kultúra Házában?

Előzmény: roszner (236)
hromajalosad Creative Commons License 2011.04.30 0 0 241

szia

 

az Orosz kultúra Ház-ban van egy könyvtár. eredeti orosz filmeket lehet kölcsönözni.5-s országkóduak. magyar szikron nincs. se felírat.(eredeti orosz filmek oroszoknak)

Ki kell kölcsönözni, PC-n bemásolni és megírni.)))

De nem olyan sok filmet láttam még pár éve . és föként a 6o-s,7o-s évek szovjet termése volt.

Előzmény: roszner (237)
hromajalosad Creative Commons License 2011.04.30 0 0 240

az orosz DVd-k elvileg 5 -s országkóddal vannak. Magyarország, Európa és Japán 2-s

kódú. Amerika 1-s.

az asztali DVD lejátszok ( a M.o. forgalmazottak ) csak a 2-s kódú filmeket játszák le.

a számítógépes DVD-k átálíthatóak 5-s kódra. (csak 4-szer).

Az orosz filmekre sokszor ráírják , hogy 5-s kódúak, de ez nem mindig igaz. Van amikor a film kód nélküli. Ki kell próbálni.

De ha beolvastad a filmet számítógépre, megfelelő szoftverrel le lehet szedni az országkódot és a megírt film kód nélküli.))))

 

Előzmény: gacsat (227)
oimuka Creative Commons License 2011.04.12 0 0 239

Valaki nem tudná,honnan lehetne megszerezni a Masha című,2004-ben készült orosz filmet?Régóta kerese,de semmi:( Torrent oldalakon se található.

Erről lenne szó.

http://port.hu/masa_masha/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=71223&i_city_id=3372&i_county_id=1&i_topic_id=2



Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.04.12 0 0 238

Egy Kedves Topiktárs intézi.

Nem sokára meglesz.

Előzmény: roszner (235)
roszner Creative Commons License 2011.04.11 0 0 237

Úgy látszik személyesen kell megkeresnem őket mert a levelemre a fülük botját sem mozdították.

 

Gacsat! Szinkronosan, magyar felirattal vagy anélkül lehet ott filmet szerezni?

Előzmény: gacsat (227)
roszner Creative Commons License 2011.04.11 0 0 236

Még szinkron nélkül is érdekelne, úgyse sokat beszélnek benne, arra a kevés szövegre pedig annyi idő után is emlékszem.

 

De előtte méegyszer próbálkozom az Orosz kultúra házával.

Előzmény: Törölt nick (225)
roszner Creative Commons License 2011.04.11 0 0 235

Igen, ez az a film!

Szinkronosan, esetleg felirattal van meg neked?

Előzmény: Merci-autósbolt (223)
Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.04.08 0 0 234

Szerintem a kis képen (tauna topko....) lesz az amit én mondtam. Azon vannak gyerekek.

De nem találok rá semmi utalást.:-(

Előzmény: Törölt nick (233)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.07 0 0 233

Biztos, hogy ugyanarra a filmre gondolunk? Én még gyerekkoromban láttam, de őszintén szólva se gyerekekre, se tankra nem emlékszem. De ez persze nem jelent semmit, mert a Port.hu ismertetője se ismerős:

 

A 20-as évek elején a Isszik-Kul tó mentén kábítószercsempészek ütnek tanyát, akik ópiumfüggéssel próbálnak zűrzavart okozni a fiatal szovjet köztársaságban. A határőrség-vezetői tudják, hogy a bandát csak a lakosság segítségével számolhatják fel.

 

A Képes Film Híradó 1973/X. száma így ismertette az opuszt:

 

(SPOILERVESZÉLY!)

 

„Az Isszik-Kul tó mentén ópiumcsempészek garázdálkodnak. Különböző eszközökkel, főleg megfélemlítéssel igyekeznek kezükben tartani a környék lakóit, az embereket ijesztgetik az új renddel, amit a bolsevikok hoztak. A határőröknek nemcsak az orvosi célokra oly fontos ópiumért kell harcolniuk, hanem az emberekért is. Kokarjev, a határőrség katonai parancsnoka jól tudja, hogy csak a lakosság segítségével tud csatát nyerni. Ezért fogadja emberei közé a hányatott sorsú Karabaltát, aki nemcsak a vidéket ismeri jól, de az itteni embereket is. Karabalta sejti, hogy hol van a csempészek hatalmas ópiumraktára, s három határőr kíséretében elindul annak felkutatására. Társait azonban lelövik, s a határőrsön azzal gyanúsítják Karabaltát, hogy összejátszik a csempészekkel, és ő ölte meg a három határőrt...”

 

Tovább nem idézem, mert sok a spoiler.

Előzmény: Merci-autósbolt (232)
Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.04.07 0 0 232

Haveromnak keresem én nem láttam.(a sziklabarlang titka.)

Állítólag a gyerekek találnak egy barlangban egy tankot....

Előzmény: gacsat (226)
Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.04.07 0 0 231

Kellene a film. Csinálunk rá feliratot.. :-)

keszthelyipeter@freemail.hu

Előzmény: Törölt nick (225)
gacsat Creative Commons License 2011.04.07 0 0 230

 Kár hogy amerikai, unszimpatikus szinésszel.

Előzmény: MartonkaFull (229)
MartonkaFull Creative Commons License 2011.04.06 0 0 229

A hétvégén láttam a The Wax BAck című filmet, tudom nem orosz, de a 2. világháborúrol azon belül is a Szibériai börtönből való megszökséről szól, tehát elég erősen kapcsolható az oroszokhoz.

Nagyon tetszett a film igaz történetet dolgoz fel ahogy szibériából eljutott egy csapat rab egészen Indiáig, nem kis teljesítmény áldozat és szenvedés árám.

Elég megrázó lett, de szerencsére nem túl drámai csak amennyire kell hogy átadja a szenvedésüket! Meg ezt a több hónapos utat nehéz is egy órában összefoglalni...

gacsat Creative Commons License 2011.04.06 0 0 228

 Ajánlom a "Terület" című kb.1975ös könyvet. Hasonló téma, nekem nagyon tetszett.

Előzmény: roszner (220)
gacsat Creative Commons License 2011.04.06 0 0 227

 Az orosz kulturha házának (Andrássy út vége, bal oldal) 2. emeletén a könyvtárban ezek általában megvehetők. Nem minden lejátszó játssza le az origi orosz DVDket.

Előzmény: roszner (220)
gacsat Creative Commons License 2011.04.06 0 0 226

 Miről is szól ez a film?

Előzmény: Merci-autósbolt (222)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!