Keresés

Részletes keresés

Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.05.31 0 0 261

Ezúton is köszönöm szépen a MÁSA című filmet.

Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.05.20 0 0 260

eroberter Creative Commons License 2011.05.14 0 0 259

KÖSZI

Remek oldal!

Előzmény: Törölt nick (257)
oimuka Creative Commons License 2011.05.12 0 0 258

S feliratot hol lehet szerezni hozza?

Előzmény: Törölt nick (257)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.10 0 0 257

Itt minden orosz film megvan: www.tfile.ru

Előzmény: oimuka (256)
oimuka Creative Commons License 2011.05.09 0 0 256

Szia!Igazat adok neked,talán én vagyok kissé türelmetlenebb a kelleténél.Hidd el,hogy az a bizonyos jószándék bennem is megvan.Nekem is több száz filmem van,ha valamire igényt tartasz és megvan nekem vagy meg tudom szerezni,szívesen elküldöm.Térítésmentesen.Nem egy filmritkaságot töltöttem fel a youtube-ra csak azért,hogy mások is megnézhessék.

Előzmény: Törölt nick (255)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.08 0 0 255

Pedig azt hittem, mi ezt privátban a minap már lefixáltuk.

 

Soha filmet ilyen gyorsan még nem szereztem meg, mint ezt a MÁSÁ-t – pedig engem egyáltalán nem érdekel –, éppen ezért csodálkoztam, hogy senki sem jelentkezik érte, a közvetítő fórumtárs valahol elveszett. Neki is írtam korábban, hogy nekem nem életcélom számomra ismeretlen embereket térítésmentes DVD-kkel traktálni, ezért nem hiszem, hogy ezeket a projekteket alapvetően nekem kéne melegen tartanom.

 

Mindenesetre ahogy mi megbeszéltük, holnap elküldöm az ő címére a lemezt. Remélem, ugyanúgy megkapja majd, mint a korábbi küldeményem. Hogy ő hogyan juttatja el hozzád, azt majd Ti megbeszélitek. Részemről ezzel végleg le is zártam ezeket a DVD-ügyleteket, mert valahogy nem úgy mennek, hogy mindkét fél elégedett legyen. A jó szándék ugyan megvolt bennem, de mint tudjuk, a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.

Előzmény: oimuka (254)
oimuka Creative Commons License 2011.05.08 0 0 254

Az előbbi hozzászólásom kicsit zagyvára sikeredett.Közben nézem a tv-t.Itt nincs olyan funkció,hogy hozzászólás szerekesztése?

Szóval azt akarom mondani,hogy már régóta folynak a a tárgyalások fórumtársakkal,hogy valaki elküldi nekem a filmet,de sehol semmi.

Előzmény: oimuka (253)
oimuka Creative Commons License 2011.05.08 0 0 253

Szia!Gondoloma Másáról írtad....Megvan neked a film?Olyan régen egyeztetek már itt emeberekkel,hogy még nem jutott el hozzám sajna.

Előzmény: Törölt nick (252)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.07 0 0 252

Mpst fejeztem be.

Nagyon jó kis film, mindnekinek ajánlom!

Előzmény: oimuka (248)
hrl Creative Commons License 2011.05.06 0 0 251
oimuka Creative Commons License 2011.05.06 0 0 250

Jaj dehogy kell,csak úgy nagyjából.Köszi amúgy.

Előzmény: Merci-autósbolt (249)
Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.05.06 0 0 249

:-) Nekem is a Hableány adta a löketet.

 

Nagyon bírom!

 

Már emlékszem egyszer írta valaki, hogy miről szól a film.

 

Igen én is szeretném megnézni.

 

A kollégám tud oroszul majd ha ráér meghallgatja mit mond a csajszi.

De nem kell szóról szóra leírni ugye?

Előzmény: oimuka (247)
oimuka Creative Commons License 2011.05.05 0 0 248

A MÁSA néhány hete DVD-rip formájában már nálam van, feltehetően Oimuka számára egy másik fórumtárs kérésére, ahogyan Rosznernek is át tudnám másolni, amit keres, ráadásul az övé igazi DVD-formátum lenne, mint korábban ajánlottam. De ezek a projektek valahol elhaltak, mindenesetre a filmek még megvannak nálam. Roszneré meg is lesz, mert az a saját DVD-mről készülne, a másik filmet viszont csak ide-oda pakolgatom, és szerintem előbb-utóbb elkallódik valahol.

.................................................................................................................................

 

 

SZia!Hogyan tudnád átküldeni a Másá-t?NEm szoktál torrentezni?

Az e-mail címem a következő:  homoktovis2222@freemail.hu

Ide is írhatsz persze.Bármilyen formában jó lenne:torrent,skype,msn,data.hu

Nagyon megköszönném,ha sikerülne átküldeni.

 

Előzmény: Törölt nick (244)
oimuka Creative Commons License 2011.05.05 0 0 247

Itt a leírás róla.

http://www.filmkatalogus.hu/Masa--f15661

Nem is igazán a történet miatt érdekelne,hanem inkább a főszereplő miatt.A hableány után teljesen "beleszerettem" Mása Salajeva-ba.

Va valaki jól tud oroszul,igazán lefordíthatná nekem a következő videót.

 

 videóban látható a Hableány című film főszereplője "civilben".

Előzmény: Merci-autósbolt (245)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.05 0 0 246

Szia!

 

Megvallom őszintén, nem tudom. Ezt a filmet kifejezetten azért szereztem meg, mert privátban beszéltünk róla, hogy kéne valakinek. Nem néztem meg, csak belekukkantottam, hogy tényleg a lemezen van-e a film, és lejátszható-e. (Igen, DVD-rip.)

 

„Dima, a Párizsban élő, orosz agglegény élete teljesen felborul, amikor egy napon bekopog hozzá Mása. A tizennégy éves kislány azt állítja, hogy ő Dima rég nem látott lánya. A meglepett férfi, annak ellenére, hogy nem hisz a lánynak, megengedi neki, hogy nála lakjon. Az új helyzet egyikőjüknek se könnyű. Dima a tinilányban inkább egy kis lolitát lát, mint a saját gyerekét. Mása pedig, míg apja dolgozik, Párizs utcáin bolyong, fiúkkal ismerkedik, sört iszik és cigizik.”

(http://www.tutifilmek.hu/masa-film-15661)

 

Előzmény: Merci-autósbolt (245)
Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.05.05 0 0 245

Miről szól a Mása? Mert úgy néz ki én is rajongó leszek ami a kortárs filmeket illeti!

Zvezda, Hableány és a Forróság király volt! Azóta nagyon figyelem az orosz filmeket.

Előzmény: Törölt nick (244)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 244

A MÁSA néhány hete DVD-rip formájában már nálam van, feltehetően Oimuka számára egy másik fórumtárs kérésére, ahogyan Rosznernek is át tudnám másolni, amit keres, ráadásul az övé igazi DVD-formátum lenne, mint korábban ajánlottam. De ezek a projektek valahol elhaltak, mindenesetre a filmek még megvannak nálam. Roszneré meg is lesz, mert az a saját DVD-mről készülne, a másik filmet viszont csak ide-oda pakolgatom, és szerintem előbb-utóbb elkallódik valahol.

Előzmény: Törölt nick (243)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.04 0 0 243

Itt próbáltad: www.tfile.ru?

Előzmény: oimuka (239)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.03 0 0 242

No, sikerült megszerezned a filmet az Orosz Kultúra Házában?

Előzmény: roszner (236)
hromajalosad Creative Commons License 2011.04.30 0 0 241

szia

 

az Orosz kultúra Ház-ban van egy könyvtár. eredeti orosz filmeket lehet kölcsönözni.5-s országkóduak. magyar szikron nincs. se felírat.(eredeti orosz filmek oroszoknak)

Ki kell kölcsönözni, PC-n bemásolni és megírni.)))

De nem olyan sok filmet láttam még pár éve . és föként a 6o-s,7o-s évek szovjet termése volt.

Előzmény: roszner (237)
hromajalosad Creative Commons License 2011.04.30 0 0 240

az orosz DVd-k elvileg 5 -s országkóddal vannak. Magyarország, Európa és Japán 2-s

kódú. Amerika 1-s.

az asztali DVD lejátszok ( a M.o. forgalmazottak ) csak a 2-s kódú filmeket játszák le.

a számítógépes DVD-k átálíthatóak 5-s kódra. (csak 4-szer).

Az orosz filmekre sokszor ráírják , hogy 5-s kódúak, de ez nem mindig igaz. Van amikor a film kód nélküli. Ki kell próbálni.

De ha beolvastad a filmet számítógépre, megfelelő szoftverrel le lehet szedni az országkódot és a megírt film kód nélküli.))))

 

Előzmény: gacsat (227)
oimuka Creative Commons License 2011.04.12 0 0 239

Valaki nem tudná,honnan lehetne megszerezni a Masha című,2004-ben készült orosz filmet?Régóta kerese,de semmi:( Torrent oldalakon se található.

Erről lenne szó.

http://port.hu/masa_masha/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=71223&i_city_id=3372&i_county_id=1&i_topic_id=2



Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.04.12 0 0 238

Egy Kedves Topiktárs intézi.

Nem sokára meglesz.

Előzmény: roszner (235)
roszner Creative Commons License 2011.04.11 0 0 237

Úgy látszik személyesen kell megkeresnem őket mert a levelemre a fülük botját sem mozdították.

 

Gacsat! Szinkronosan, magyar felirattal vagy anélkül lehet ott filmet szerezni?

Előzmény: gacsat (227)
roszner Creative Commons License 2011.04.11 0 0 236

Még szinkron nélkül is érdekelne, úgyse sokat beszélnek benne, arra a kevés szövegre pedig annyi idő után is emlékszem.

 

De előtte méegyszer próbálkozom az Orosz kultúra házával.

Előzmény: Törölt nick (225)
roszner Creative Commons License 2011.04.11 0 0 235

Igen, ez az a film!

Szinkronosan, esetleg felirattal van meg neked?

Előzmény: Merci-autósbolt (223)
Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.04.08 0 0 234

Szerintem a kis képen (tauna topko....) lesz az amit én mondtam. Azon vannak gyerekek.

De nem találok rá semmi utalást.:-(

Előzmény: Törölt nick (233)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.07 0 0 233

Biztos, hogy ugyanarra a filmre gondolunk? Én még gyerekkoromban láttam, de őszintén szólva se gyerekekre, se tankra nem emlékszem. De ez persze nem jelent semmit, mert a Port.hu ismertetője se ismerős:

 

A 20-as évek elején a Isszik-Kul tó mentén kábítószercsempészek ütnek tanyát, akik ópiumfüggéssel próbálnak zűrzavart okozni a fiatal szovjet köztársaságban. A határőrség-vezetői tudják, hogy a bandát csak a lakosság segítségével számolhatják fel.

 

A Képes Film Híradó 1973/X. száma így ismertette az opuszt:

 

(SPOILERVESZÉLY!)

 

„Az Isszik-Kul tó mentén ópiumcsempészek garázdálkodnak. Különböző eszközökkel, főleg megfélemlítéssel igyekeznek kezükben tartani a környék lakóit, az embereket ijesztgetik az új renddel, amit a bolsevikok hoztak. A határőröknek nemcsak az orvosi célokra oly fontos ópiumért kell harcolniuk, hanem az emberekért is. Kokarjev, a határőrség katonai parancsnoka jól tudja, hogy csak a lakosság segítségével tud csatát nyerni. Ezért fogadja emberei közé a hányatott sorsú Karabaltát, aki nemcsak a vidéket ismeri jól, de az itteni embereket is. Karabalta sejti, hogy hol van a csempészek hatalmas ópiumraktára, s három határőr kíséretében elindul annak felkutatására. Társait azonban lelövik, s a határőrsön azzal gyanúsítják Karabaltát, hogy összejátszik a csempészekkel, és ő ölte meg a három határőrt...”

 

Tovább nem idézem, mert sok a spoiler.

Előzmény: Merci-autósbolt (232)
Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.04.07 0 0 232

Haveromnak keresem én nem láttam.(a sziklabarlang titka.)

Állítólag a gyerekek találnak egy barlangban egy tankot....

Előzmény: gacsat (226)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!