Keresés

Részletes keresés

britsrac Creative Commons License 2011.05.27 0 0 396

Sziasztok!

 

En 6 eve elek Angliaban, es tobb mint 3 eve segitek Magyaroknak, a munka keresesben, es a papirok elintezeseben.

Ha eleg elszantnak erzed magad, es minden munkat elvallalsz a kint maradas erdekeben (takaritas, elelmiszer gyari munka, raktarosi munka, farm munka.....) es rendelkezzel, kb: £700 kezdo tokevel, es minimum alapfoku angol nyelvtudassal, akkor irjal nekem a britsrac@freemail.hu email cimre, es ha modomban all SEGITEK!!!!

kicsiletta Creative Commons License 2011.05.24 0 0 395

Sziasztok!

Kiadó szoba van  Londonban ha valakit érdekel. Pontosan Stretfod-ba ott ahol az olimpiai falu épül. Csendes tiszta házba kis kert is van. személyenként  hetente 70font . Esetleg a munka keresésbe is tudunk segíteni. Jo ha valamenyire beszélsz angolul.  Érd: 00447760500352

digicat Creative Commons License 2011.05.22 0 0 394
Ha 2-3 nap belefer akkor PayPal vagy Moneybookers, fillerekert kuldhetsz szamlak kozott, magyar szamlara kivet ingyenes.
Előzmény: ezanevem2008 (391)
tommiboy8308 Creative Commons License 2011.05.21 0 0 393

Sziasztok ! Nottinghamben ( Beeston , Wollaton park terület)  van egy kiadó szobánk dupla ággyal . én 28 , Kitti 23 éves . egy 3 . személyt ( lehetőleg lányt, hasonló korban)  keresünk , aki ki szeretne jönni dolgozni vagy tanulni. Csendes tiszta házban lakunk , nem iszunk ( rendszeresen :) ) , nem drogozunk stb . Több gyár is van a környéken gyalogló távolságon belül (2 km.), több száz magyar dolgozik ezen részén a városnak. Nagyon fontos az alap angol !  Az ország tényleg egyre jobban megtelik , az egyedüli előny a nyelv ! Amit kínálunk : szoba 150 font per hó plusz rezsi , .. össz kb 200-220 átlagosan, nyáron kicsit kevesebb .Segítség a biztosítás , bankszámla nyitásban és esetlegesen egy info arrol ,hogy hova érdemes menni meló keresésben.Nyílván ezért semmit sem kérünk, az albiról a landlordtól kapsz szerződést . Munkát nem keresünk helyetted , felvételizni ha mész egyedül kell beszélned ,megfelelned. Jó lehetőség annak , aki ki szeretne jönni, de nincs ismerős vagy közvetítőn gondolkodik. Csak komoly, de vidám emberek jelentkezését várjuk , olyanokét , akik tisztában vannak azzal, hogy az első időszak elég kemény kint és munka is kemény akár hová kerül ( takaritás , mosogatás , felszolgálás vagy gyár ).

abcdef2009@index.hu címre írj kérlek, ezt a fórumot nem nézem. Írj pár sort magadról ,hogy miért akarsz kijönni ,meddig és aztán felvesszük a kapcsolatot .Csak olyanok jelentkezését várjuk , akik 1 hónapon belül tudnak jönni.

Sok sikert és szép napot !

tommiboy8308 Creative Commons License 2011.05.21 0 0 392

Szia , A legolcsóbb az , h nyitsz egy másikat is mondjuk a Barclaysnál és hazaküldöd a kártyát postán... 2 euro vagy font a levét díja ,ha jól tudom .. de attól gyorsabb biztos  nincs :) . Amugy a Lloydsnál ingyenes lesz a jövőben azt mondták a mult héten ..bár azt nem ,hogy mikor :)

Előzmény: ezanevem2008 (391)
ezanevem2008 Creative Commons License 2011.05.19 0 0 391

hello,

 

1 gyors kérdés a kint élőkhöz! : a lloyds money transfer kártyája helyett, lesz mostanában vmi más megoldás, haza pénzt küldeni?

 

kösz.

planetinfocenter Creative Commons License 2011.05.18 0 0 390

Sziasztok!

 

Önkéntes külföldi (afrikai, indiai, latin-amerikai) programlehetőségekről tájékoztató találkozót szervezek Nyíregyházán és Budapesten!

 

Időpontok és pontos helyszínek:

 

2011. május 23.  13:00  4400 Nyíregyháza, Rákóczi út 8. (Kelet Áruház 3. emelet)

 

2011. május 25.  14:00  1132 Budapest, Visegrádi utca 9. (Afrika Centrum)

 

Bejelentkezés: info@planetinfocenter. com

 

A részvétel díjmentes!

Viktor89 Creative Commons License 2011.05.17 0 0 389

Sziasztok.

 

A segítségeteket szeretném kérni hogy van egy munkaerő közvetítő cég a rainbow aupairs és ki mit tud erről?

Vendélátásban ígérnek munkát de semmit nem találok a cégről.

 

Elöre is köszi

 

Hello

 

digicat Creative Commons License 2011.05.06 0 0 388

Feltöltős kártyánál jól nézz körül, majdnem minden esetben kapsz valami ingyeneset hozzá attól függően mekkora összeggel töltötted fel.

Pl. nemzetközi beszélgetést vagy internetet.

Vodafone TopUp and Get International

http://www.vodafone.co.uk/personal/price-plans/pay-as-you-go/vodafone-freebees/index.htm

 

O2 Your Country (magyar mobilokat is lehet hívni, nem csak vezetékest)

http://www.o2.co.uk/tariffs/payandgo

10 font feltöltéshez kapsz ingyen 50 percet.

Előzmény: digicat (384)
digicat Creative Commons License 2011.05.06 0 0 387

Bankba (és máshova is) célszerű felkészülten menni, azaz előtte megnézed a weboldalukon hogy mi szükséges, és ha az ügyintéző nem tudja akkor megkéred hogy nézzen utána.

Ha nem egyértelmű az ügyintézőnek akkor ki kell hangsúlyozni hogy Magyarország EU tag és nem kell Home Office regisztráció sem (Május 1-től, http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/workingintheuk/eea/wrs/).

Előzmény: yons (386)
yons Creative Commons License 2011.05.05 0 0 386

A bankszámlanyitás nem ennyire egyértelmű, bankfüggő, hogy hajlandóak-e kinti lakcím nélkül is megcsinálni. A SIM kártya valóban filléres, közlekedés drága, és az étkezés is - hacsak nincs a közelben egy Tesco vagy egy ASDA. 

Előzmény: digicat (384)
yons Creative Commons License 2011.05.05 0 0 385

Igényeidtől függ a dolog ára, de 500.000 forint kezdőtőke nélkül bele se kezdj. Egy _szoba_ (nem feltétlenül egyágyas) havi bérleti díja 300-500 font, természetesen kauciót is kell fizetni, így az, hogy egyáltalán beköltözz valahova többszázezer forint + ki kell húzni az első fizetésig, és a megélhetés nem olcsó. 

Előzmény: nyugdíjkasza (383)
digicat Creative Commons License 2011.05.03 0 0 384

Minden ár nagyon személy- és helyfüggő.

 

Repülőjegy:

http://www.fapados.hu/

http://www.kayak.com

http://www.momondo.com/

 

Biztosítás:

http://www.netrisk.hu/

 

Élelmiszer nagyságrendileg annyi mint Magyarországon, konkrétan is összeklikkelhetsz egy bevásárlást:

http://www.tesco.com/groceries/

http://groceries.asda.com

 

Hostel és lakásbérleti árakat is találsz neten, hatalmas a szórás még azonos városon belül is.

 

Telefon (pay as you go a feltöltős):

http://phone-shop.tesco.com/mobile-phones-and-sim-cards/sim-cards/

http://www.vodafone.co.uk/personal/price-plans/pay-as-you-go/index.htm

A SIM kártya ingyenes is lehet, de max 1 font, annyival töltöd fel amennyivel akarod.

 

Bankszámla, bankkártya minden banknál ingyenes, magyar útlevél vagy személyi elég a számlanyitáshoz.

 

Londoni metró árak:

http://www.tfl.gov.uk/tickets/14416.aspx

Előzmény: nyugdíjkasza (383)
nyugdíjkasza Creative Commons License 2011.05.02 0 0 383

Köszi szépen!!

Szerinted ez kb mennyi pénz lehet forintban??Csak hogy tudjam mennyit kell össszespórolnom :)

Előzmény: digicat (382)
digicat Creative Commons License 2011.05.02 0 0 382
Legfontosabbak, meg indulas elott:
Repjegy visszautra max. 2 honapon belul.
Megelhetesi koltsegek a kinntartozkodas idejere. 1-2 honap berleti dij, kaucio, elelmiszer, tomegkozlekedes, telefon, stb.
EU tb kartya.
Utazasi biztositas varatlan esetekre (OEP nem fizet mindent).

Par napig lakhatsz hostelben, ennyi ido alatt talalsz szallast.
Előzmény: nyugdíjkasza (381)
nyugdíjkasza Creative Commons License 2011.05.01 0 0 381

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni.

Mostanra lett elegem a magyarországi munkahelyi (v)iszonyokból,jó lenne pénzt is keresni végre, nem csak gombokat.
Megszületett bennem az elhatározás, ki szeretnék menni Angliába dolgozni.
Leginkább mosogatni kezdésnek, esetlegesen autószerelőként- ezt szeretem csinálni, de természetesen bármi jöhet!
Mi kell hozzá, hogyan induljak útnak, miket kell intéznem, hogyan érdemes melót, szállást keresni,stb?

Nagyon jól beszélek angolul szerencsére.

Van egy autószerelő szakmám és gimis érettségim.

Eddíg területi képviselőként dolgoztam 10 évet és recepciósként szállodában.
Semmi infóm nincsen még róla hogyan kell kimenni dolgozni.

Jó lenne nem teljesen vakon kimenni, amit innen fel tudok rá készülni fel is szeretnék- ezért is írok ide most.

 

Ha esetleg tudnátok ebben segíteni, nagyon megköszönném!

yons Creative Commons License 2011.05.01 0 0 380

au pair?

 

biztos vagy te ebben? a repülőjegyet szerintem nyugodtan megveheted magadnak, beszéld meg velük. viszont nagyon nézz utána, hogy milyen biztosítása van az ügynökségnek, illetve pontosan milyen felelősségeid lesznek. igen ciki, ha a kis samantha betöri a fejét, utána pedig a szülők téged perelnek.

Előzmény: acsthe81 (379)
acsthe81 Creative Commons License 2011.04.30 0 0 379

    Valamennyire beszélem a nyelvet,igazság szerint nekem egy takarítói munka is megfelelne-legalábbis kezdésnek.Csak az ember nyugodtabban indul el ha tudja hogy kint már intézve van a helye.Persze sok a csaló -épp az előbb beszéltem a rainbow aupairs agency-vel és nem tünt a srác túl meggyőzőnek.Azt még értem hogy majd szükség lesz kaucióra meg előre fizetni kell majd 2 heti albérletet,de a repjegyet is ők fogják intézni ami még +70 papír .Most ebből akkor durván 20-25 ezer a repjegy a többi meg nem tudom.Ügyintézési költség vagy mi?

Előzmény: yons (378)
yons Creative Commons License 2011.04.29 0 0 378

Én kétszer is meggondolnám:

 

- Nagy Britanniában sem fényes a gazdasági helyzet

- az ország kvázi megtelt

- könnyen lehet állást találni, de a szakmai képzettségednél 4-6 szinttel alacsonyabb rendű munkára számíts

- a megélhetési költségek többszörösei a hazaiaknak, egy SZOBA bérlése 1 hétre valahol a külvárosban, közös wc/fürdő kb. 130.000 ft/hónap.

 

Ügynökség szerintem felesleges, kivéve ha nem tudsz egy szót sem angolul.

Előzmény: acsthe81 (377)
acsthe81 Creative Commons License 2011.04.28 0 0 377

Sziasztok!Szeretnék kimenni Londonba dolgozni és ha valakinek van valamilyen tapasztalata itthoni ügynökségekkel kapcsolatban és megosztaná azt megköszönném.Hali

BUD-HHN,-STN,-PIK, Creative Commons License 2010.09.18 0 0 376

sziasztok

január 1.-től keresek állást az EUban, angolul,franciául,spanyolul,németül beszélek.

recepciósként dolgozom most,de minden érdekel.

igaziamerikai@gmail.com-ra irjatok.

nagyon sűrgős lenne,mert a feleségem beteg és kinti keresetből talán tudnám finanszirozni a költségeket

előre is köszi

kzt Creative Commons License 2010.09.13 0 0 375
Sziasztok, van valaki itt aki regisztralt az IR weboldalon sole trader-kent?
danceonthebeach Creative Commons License 2010.09.11 0 0 374
Olvasgattam itt, és gondoltam, hátha segít valakinek: http://juditgondolatok.blogspot.com/ (Anglia címszó) sok sikert :)
nayan00 Creative Commons License 2010.08.27 0 0 373
Ez engem is érdekelne, meg van még elvileg angliai irodájuk. Meg van a magyarokangliaban.com vagy valami ilyesmi, ők ajánlanak szállást, meg elvileg segítenek mindenben. Velük van tapasztalata valakinek?
Előzmény: Tantraman2010 (372)
Tantraman2010 Creative Commons License 2010.07.30 0 0 372

Szeretnék érdeklődni hogy volt e valaki az EUWORK munkaközvetitövel Angliában vidámparki munkán.Bármilyen tapasztalat érdekelne.

Válaszokat előre is köszönöm.

szabi108 Creative Commons License 2010.05.18 0 0 370
Pár oldal a témában:

külföldi állások portálja, jobs in Hungary

Itt legitim állásokat lehet találni, nincs közvetítgetés, miegymás, állásportál, ahol 99%-ban cégek, HR-esek hírdetnek, esetleg külföldi ügynökségek mint a Meghen Group vagy a Beeswax Europe. Elég jó.

LingoBlog - külföldi munkáról

Ez a fenti portál blogja, szintén elég jó cikkek vannak a külföldi munkáról és a kommentekben meg is lehet vitatni, ha nem úgy gondoljuk.

Your Study Abroad

Ez meg egy külföldi tanulással foglalkozó blog, amolyan Education Advisor és van is ilyen ingyenes tanácsadás szolgáltatása a cégnek aki futtatja. Használtam, megbízható és hasznos.
Lady Gyöngyös Creative Commons License 2010.03.18 0 0 369
Nemzetközi ügyfelek nem fizetnek adót vám-díjakat. Az elemek összes kijelölt ajándékba úgy, hogy nincs VÁM DÍJAK, sem adók, és semmilyen adót. Mi minden tőlünk telhetőt, hogy a mi nemzetközi ügyfelek boldog. Vámpolitika igen eltérőek országonként, keresse fel a helyi vámhivatal további információkért. Ezen túlmenően, amennyiben a rendelés Discount Shades Direct, akkor tekinthetők az importőr a felvétel és meg kell felelnie a törvényeket és rendeleteket az országban, ahol kapja az árut.

nyers fordítás a honlapról google -val? ez mit is akar jelenteni???

Bocsánat, hogy ennyit írok! De fontos lenne, hogy valaki segítsen!!
Előzmény: Lady Gyöngyös (368)
Lady Gyöngyös Creative Commons License 2010.03.18 0 0 368
Bocsánat...

most jutott eszembe, hogy küldenek egy csekket amit ha befizetek utána lehet átvenni?
a honlap azt írja kb 5 nap alatt megérkezik a csomag! akkor 5 nap alatt csak vámosokhoz fut be? ez bristolban lehet nem egyszerű lesz a hugomnak.
Előzmény: Lady Gyöngyös (367)
Lady Gyöngyös Creative Commons License 2010.03.18 0 0 367
így érthetőbb a kérdésem!

USA - anglia közötti vámtarifa összegéről tud valaki segíteni? napszeművegről lenne szó!
Lady Gyöngyös Creative Commons License 2010.03.18 0 0 366
Köszönöm, hogy időben tájékoztattál!

Pont a héten akartam rendelni 1300 usd értékben 5 db szemüveget! a vám összegét mi szerint határozzák meg?
köszönöm!
Előzmény: Törölt nick (359)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!