Keresés

Részletes keresés

Translator Creative Commons License 2007.03.20 0 0 2256
Nocsak, keresed a világ legszebbjét? :)))
Vagy esetleg te vagy a gonosz mostoha? :)))))
Előzmény: totálidea (2255)
totálidea Creative Commons License 2007.03.20 0 0 2255
tükröm tükröm....
Előzmény: Translator (2254)
Translator Creative Commons License 2007.03.20 0 0 2254
Inkább takarítsd ki az elvétett visszatartásaidat.

Másrészt ha kicsit is tisztában vagy a tónusskálával, rájössz, hogy a megnyilvánulási szinteden észérvelni nem lehetséges.
Előzmény: totálidea (2253)
Translator Creative Commons License 2007.03.20 0 0 2252
Rettenetesen megdobná a szavaid igazságtartalmát, ha képes lennél összefüggő és egész magyar mondatokban fogalmazni :)))
Előzmény: totálidea (2251)
kipol Creative Commons License 2007.02.25 0 0 2249
Anafeb, inkább gyere át a  Szcientológia - vallás? biznisz? maffia? topikba. Ott vagyunk páran, kárvallott "kívülállók" és szci-elhagyók. Addig is, íme, egy volt szcientológus lapja:  http://www.control-program.com
Előzmény: anafeb (2247)
mazsi6000 Creative Commons License 2007.02.24 0 0 2248
Egyház szempontjából exek vagyunk mindenképpen.

Hát ha nem akart sea org tag lenni minek írta alá azt a hülye szerződést, 20 perc duma után?
Bár meggyőzőek tudnak lenni az vitathatatlan.

De ha valaki valamit nem akar megtenni, akkor ne másszon bele, mert csak tovább fog gyűrűzni az egész ahogy ez meg is történt.

A fiad ott hibázott, hogy nemet gondolt, de igent mondott. Semmi eszközük nem lett volna, ha nem ír alá semmit, nem egyezik bele semmibe, mert arra nagyon vigyáznak, hogy a törvényekkel ne kerüljenek összeütközésbe.

Olvasom majd a blogot, remélem jó vége lesz a dolognak, és a fiad barátnője hazakerül.
Előzmény: anafeb (2247)
anafeb Creative Commons License 2007.02.24 0 0 2247
köszi mazsi! senkit nem akartam megsérteni, de úgy tudtam, hogy itt exek is vannak. a történet egyébként a fiamé, miért gondolod, hogy az ő sara?
Előzmény: mazsi6000 (2246)
mazsi6000 Creative Commons License 2007.02.24 0 0 2246
Közben elolvastam a sztoridat. SZVSZ minimun 50% a Te sarad, hogy ilyen helyzetbe kerültél.
Előzmény: anafeb (2244)
mazsi6000 Creative Commons License 2007.02.24 0 0 2245
Hi!

A freezonában nem ex szcientológusok vannak, hanem olyan szcientológusok, akik nem értenek egyet a szci egyház módszereivel, viszont a szcientológiát mint módszert életük jobbá tételére továbbra sem vetik el.

Legtöbben a szcientológiára közülünk nem vallásként tekintenek, hanem mint egy "módszertárra".

A szci egyház nem nézi jó szemmel a freezona létét, szemükben árulók vagyunk. Az egyháznak a céljai közé tartozik ezeknek a kívülálló csoportoknak a megsemmisítése, a monopolhelyzetük biztosítása érdekében.
Előzmény: anafeb (2244)
anafeb Creative Commons License 2007.02.24 0 0 2244
szeretnék kapcsolatba lépni ex-szcientológusokkal. A történetet, ami miatt segítséget keresek http://remalom.blog.hu oldalon olvashatjátok!
Winer kapitány Creative Commons License 2007.01.12 0 0 2243
1 fokkal jobb mert nem nyúlják le az embert.
kipol Creative Commons License 2006.10.10 0 0 2242

Hálás vagyok megértő jóváhagyásodért :-)

Leülhetek?

Köszönöm.

Előzmény: Translator (2240)
gyerekfigurás nyalóka Creative Commons License 2006.10.10 0 0 2241
Álló papnőségi felkérés kerestetik
Translator Creative Commons License 2006.10.10 0 0 2240
Semmi gond nincs azzal, ha képes vagy higgadtan megtárgyalni egy témát :)
Előzmény: kipol (2239)
kipol Creative Commons License 2006.10.09 0 0 2239

Na ja, kinek mi tetszik...

Örülök, hogy ez a helyzet és ezek a sorsok ilyen mosolygós elégedettséggel töltenek el. Remélem, ez kitart majd akkor is, ha pl. a kisfiaddal eljátszik egy bácsi, és utána a  "a fiúszerelem görög szellemi hagyományairól" fog magyarázni. Hiszen az ókorban így volt, akkor meg teljesen oké, nem?

Igazad is van, a prostitúció is teljesen oké. Gondolom, a "lelki fejlesztés" szédítő perspektíváit ecsetelnéd a nejednek, ha ebbe a helyzetbe kerülne:

A szexiparba kényszerülhetnek a német nők

 

 

Előzmény: Translator (2237)
Translator Creative Commons License 2006.10.09 0 0 2238
Az még hozzátartozik a dologhoz, hogy a háborúzáshoz, azaz a köztörvényes össznépi embergyilkolászásra való felkészüléshez is vallásfilozófikusan álltak hozzá a japánok. Ejnye, no :)
Előzmény: Translator (2237)
Translator Creative Commons License 2006.10.09 0 0 2237
(Ha belegondolok, hogy pénzért programozok, és ez engem elszakít a családtól meg a szociális viselkedéstől :DDD )
Előzmény: kipol (2235)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.08 0 0 2236
Termeszetesen lehet velemenyed, de engedtessek meg nekem, hogy ezt itt komolytanalannak tartsam. Media-betanitott munkasok munkassagara epited a velemenyed, ami olyan, mintha en a blikkbol tajekozodnek az aktualpolitikai helyzetrol. Ugyan mar.
Előzmény: kipol (2235)
kipol Creative Commons License 2006.10.07 0 0 2235

???????????

Igen, az a csóka is benne volt a buliban, aki ezeket mesélte. Négy évig, minden nap.

 

A szociológiai tanulmányok, rendőrségi statisztikák és a túlélők történetei csak "fantáziák" ahhoz képestm aki párszor elment kuppantani? Egyébként nem lehet véleményem a prostitúcióról, mint társadalmi krízisjelenségről, ha nem állok be kurvának, vagy mi?

(A helyedben nem hadoválnék emberi értékekről. Ha tényleg olyan fontosat, olyan sokat adott a lelki fejlődésedhez, jelenlegi boldogságodhoz az a lány, v. azok a lányok, minimum, h. azóta is kapcsolatot kéne tartanotok, és be kellene mutatnod a  feleségednek, rokonaidnak stb. Te viszont lerendezted pár bankjeggyel. Szép.)

Előzmény: Törölt nick (2234)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.07 0 0 2234
Jaj ne ertetlenkedj. Az egy dolog, hogy te mit olvasol ki ezekbol az irasokbol a tema ismerete nelkul, es masik dolog, hogy en mit tapasztaltam.
Előzmény: kipol (2233)
kipol Creative Commons License 2006.10.07 0 0 2233

????????????????

(Ami bordóval, aláhúzottan van, az link, rá lehet kattintani. Azt hiszed, hogy a Robzon-interjút, aminek a részeit idéztem, én írtam??? Na persze. Meg az egész szoknyavadasz.hu-t is, nyilván.)

Előzmény: Törölt nick (2232)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.07 0 0 2232

Nezd, te fantazialsz, en pedig benne voltam. Kb ennyi a kulonbseg.

Előzmény: kipol (2230)
kipol Creative Commons License 2006.10.06 0 0 2231

Oh, persze, hogy is felejthettem el! Hogy van (volt?) "templomi prostitúció" is, így már mindjárt más!

Például nem is tudom, mit rinyálnak itt nálunk rendőrséggel, bírósággal meg börtönnel, ha egy pasi megöli a feleségét. Ahelyett, hogy az illetékesek figyelmébe ajánlanák a más kultúrkörökben szokásos, társadalmilag elfogadott "becsületgyilkosság" és "hozománygyilkosság" témáját.

 

Elfogadhatónak tartod ezt az állítást:

"amit nem kívánsz magadnak, te se tedd másnak"

Igen?

 

Nos, ennek fényében akkor érvelj a "templomi prostitúcióval", ha  meg tudod mutatni azt a templomot, ahol felkínálod magad a szellemi fejlődés szakrális útját járóknak. Hogy szigorúan szakrális célokból a s.ggedbe dugdossanak ezt-azt-amazt.

Előzmény: Translator (2229)
kipol Creative Commons License 2006.10.06 0 0 2230

(Ha ennyire akarjátok folytatni...)

 

Megkért, hogy aludj nála? Egy estére mentesült a stricije "menedzsere" zaklatásától? És másnap, harmadnap, azóta?

 

A prostitúció egy kedélyes tevékenység, amit tomboló szexuális energiával megáldott, öntudatos, életvidám nők űznek vigaszra, megértésre és segítségre szoruló férfiakkal? Ó, hát persze, hiszen ezt látni a szirupos halivúdi filmekben, ezt a képet közvetíti a bulvármédia, hát akkor biztos így is van, ebben olyan kellemesen meg lehet nyugodni.

 

Ámbátor vannak, akik - csúnya-csaúnya dolog - azt mondják, hogy nem más, mint

modern kori rabszolgakereskedelem, fizetett erőszak, nők és gyerekek szervezett kizsákmányolása bűnszövetkezetekbe tömörült férfiak által: emberkereskedők, stricik (futtatók, menedzserek, pártfogók stb.) mint az áru eladói, a haszon lefölözői;

kliensek, akik vevőként a pénzükkel táplálják a rendszert; politikusok, médiagecik és egyéb véleményformálók, akik hallgatólagosan v. cinkosan összekacsintva támogatják az egészet.

 

Tessék, kis olvasnivaló, tájékozatlanoknak okulásul:

http://www.prostitucio.hu/

 

És egy férfitársad beszámolója:

"Szerintem nincs mocskosabb dolog annál, mint amikor egy faszi zsebregyûr némi stekszet, hogy elmenjen egy kuplerájba élvezkedni. Itt ugyanis a két ember azért találkozik, hogy megalázza magát. A kuncsaft a balfékségét bizonyítja, aki csak lóvéért tud csak dugni, a nõ pedig egy darab pinává degradálja magát, vagyis abból az életfunkciójából csinál pénzt, amivel még egy amõba is rendelkezik. "

...

"A négy év alatt egyetlen olyan nõvel sem találkoztam, aki össze tudott volna rakni egy kis tartalékot. Nem zárom ki, hogy vannak olyanok, akik meg tudnak állni a lejtõn és idõben abbahagyják, de én ilyet nem láttam. A legtöbb lány elkezdett szivattyúzni és rövid idõ alatt masszív alkoholista lett.
A kupiban a csajok összes emberi kapcsolata elvész. Idõvel hermetikusan elzárják magukat, egy fals, torz világ veszi körül õket, a valósággal meg elvesztik a kontaktust. Nekem nem kell elmagyarázni, milyen az éjszaka, négy évet töltöttem a sûrûjében."

...

"

Ilyen jellegû nem, de hány olyan marha van, aki elhiszi, hogy sikerült kielégítenie a kurvát. Vagy mennyire gáz amelyik direkt erõlködik ezért. Vagy amelyik lelki kapcsolatot próbál építeni a csajszival. Vagy amelyik elõadja, hogy õ mekkora nagymenõ.
A lányok az ilyenen röhögnek, de nem mondhatják bele a baromarcába, hogy figyelj, ha ez igaz lenne, akkor csajok mennének hozzád, nem pedig te ácsingóznál itt a muffomra. Szegény lányok, hány ilyen faszt kell végighallgatniuk, akik egyszerûen képtelenek felfogni, hogy õk itt az 1003. sorbanálló senkik.
Az optimális vendég nem alkudozik hanem jattol, alkudozni a maximális luzerseg. Szoval az optimális vendég tiszta, nem extrázik, nem lelkizik, nem vetít, kicsi a pöcse és hamar elmegy. Emlékszem volt egy közel optimális, aktatáskás „üzletember“ ügyfelünk aki gallyra végzett 5 perc alatt, de abban benne volt a tusolás is. Imádták a csajok, ez volt álmaik netovábbja.
Amugy mi lehet mocskosabb egy kurva számára, mint a vendég?
Ha a vendégeknek valami kis minimális empátiájuk lenne, soha nem mennének kurvához. Egy normális faszi a nõt a tenyerén hordja, ha úriember, akkor nem okoz neki fájdalmat és nem tömködi bele a farkát, mikor az nem akarja.
Azt javaslom, az a kupijáró, aki oda van magától, egyszer képzelje el, hogy milyen lehet a lánynak az õ szerencsétlen, balfasz, kivörösödött, lihegõ pofáját közelrõl látni, miközben nyûglõdik rajta. Ha a lányt ez hidegen hagyná, vagy röhögtetne, az még oké lenne, de nem hagyja hidegen, hanem rühelli, utálja, ugyanis ennél szánalmasabb látvány nincs. Amúgy ezért is vonzódik nehány kurva a macsó-stricihez, mert pont az ellentettje a balfasz, undorító verébnek."

...

"Ja, azért találkoztam olyannal, aki kurva létére szeretett dugni, ez azonban a ritka kivétel.
Elvétve akad néhány ápolt, kulturált fazon is, de a többség az nem ilyen. Gondold el, hogyan hatna rád, ha hónapokon keresztül tyúkszemes, büdös lábak, csatakos seggszõrök, ápolatlan szájak és fogak, meg kanálisszagú lehelletek jutnának neked. Ráadásul egy nõnek nehezebb, hiszen beléhatol valami mocskos, büdös dolog, amit egyetlen porcikája sem akar, de közben meg jó pofát kell vágnia hozzá. "

 

Válasz a 2179-re is.

Előzmény: Törölt nick (2227)
Translator Creative Commons License 2006.10.06 0 0 2229
Ajánlom figyelmedbe még a "templomi prostitúció" témát, vagy akár a tantrikus szexet.
Előzmény: kipol (2223)
Translator Creative Commons License 2006.10.06 0 0 2228
A szci az LRH által összegyűjtött/kifejlesztett eszmerendszer, azaz vallásfilozófia.
Ennek terjesztésére létezik egy hivatalos szci egyház.
És vannak azok, akik a szci vallásfilozófiát egyházfüggetlenül akarják használni, esetleg továbbfejlesztik/csak egyes részeit használják, ők a zónások.
Előzmény: Láncos11 (2221)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.06 0 0 2227

Nem is hinned, hogy mennyi emberseg van azokban a korokben is. Az emberi erteket csak keresni kell, es megtalalod barhol. Hogy mi az a "tarsadalmilag elfogadott" kontextus, ahol ezeket keresed (internet, kavezo, hit kozossegek, prostitualtak) hat nem mindegy?

 

"sose fogom megérteni azokat a férfikat, akik azt hiszik, h. csak a nőt vásárolják=használják ki=alázzák meg"

 

Nem gondolom, hogy megalaztam volna egyetlen not is az eletemben, ellenben akkoriban ez a dolog nekem (nem bevallottan, de) terapias cellal folyt. Es hat rengeteg kellemes elmenyem maradt meg (tipikusan ilyen apro szituaciok, amelyekhez a szex-penz vonulat csak masodlagosan kapcsolodik, pl. nem fogom sohasem elfelejteni, mikor megkert az egyik lany, hogy jojjek vissza este, es aludjak nala), igy visszakanyarodhatok az elejere: valoban az epulesemet szolgalta.

Előzmény: kipol (2226)
kipol Creative Commons License 2006.10.05 0 0 2226

Nem. Én már csak ilyen maradi vagyok... :-)

(Max. szalonspicc, több alkohol engem érzéstelenít. Jobban szeretem 100%-ig birtokolni az érzékeimet, különben - ahogy Murphy írja valahol - a kellős közepén elkezdem kívülről nézni az egészet, egy marslakó szemével :-)

Innen már OFF, de sose fogom megérteni azokat a férfikat, akik azt hiszik, h. csak a nőt vásárolják=használják ki=alázzák meg, és nem értik/felvállalják, h önmagukat egy szál f.sszá degradálják. A prostitutor saját férfiasságát semmisíti meg, amikor a pénzével teszi egyenlővé. EZ taszító, de nagyon.

ON

Előzmény: Törölt nick (2224)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.05 0 0 2225
Na meg ez mar regen volt, azota csalados ember vagyok, ugyhogy valoban a szemelyiseg fejlodesemet szolgalta. :-)
Előzmény: kipol (2223)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.05 0 0 2224

"Milyen érzés egy olyan nővel kefélni, aki amúgy hozzádérni se akarna?"

 

Khiraly!

 

De komolyraforditva, te is megdugsz olyanokat neha, akikhez hozza se ernel (vagy o hozzad) jozanon nem? :)

Előzmény: kipol (2223)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!