Keresés

Részletes keresés

Dolmi mackó Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88278

Mackó bundára fáj a foguk :-)

Előzmény: bab1 (88272)
Dolmi mackó Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88277

Az én gazellám sem szereti, ha szétszereli egy oroszlán :-)

 

"a vadászat jó ?"  Az sajnos már szükségszerű, mivel az ember beavatkozott a természet rendjébe, nincsenek nagyragadozók, a növényevő vadak elszaporodnak, nincs természetes szelekció, nő a vadkár, stb., ráadásul a vadhús finom és egészséges! :-)

Nem vagyok vega, de tisztelem az állatokat, igyekszem nem pazarolni és megbecsülöm a húst.

 

"És az a megoldás, hogy rászoktatod az embereket a horrorfilmekre ?"

Nem kényszerítettem senkit a megnézésére, ráadásul ez dokumentumfilm és nem horror.

A hatóságok, politikai pártok, uniós szervezetek csak akkor cselekednek, ha a nép ezt igényli, kikényszerítí, mert amúgy, mivel sok pénz van benne, nekik sem érdeke ezt az állapotot megszüntetni. :-(

A japcsik a bálnákat is úgy vadásszák, hogy hivatalosan csak tudományos céllal boncolják fel és ha már felboncolják, akkor hasznosítják a részeit, az egész világ tudja ezt, mégse tesznek ellenne, csak pár beteg és idióta fiatal, bár van köztük 1-2 olyan öreg medve is, mint te :-)

Előzmény: Gypsy56 (88271)
Stihl-fan Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88276

Egy pill,milyen főtengely van benne?mert van amiből kiesik a tűgörgő,nem fix!

Előzmény: Stihl-fan (88275)
Stihl-fan Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88275

Szia! Én egy szakihoz szokom az ilyeneket vinni,nekem 3-4000Ft-ért kicseréli!

Előzmény: SkodaFanatic (88274)
SkodaFanatic Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88274

Igen az utóbbi időben egyre többet szerelek,és sajnos most a saját gépemet is javítani kell.Írtam h az alsó hajtókarcsapágyam elkopott amit otthon nem lehet javítani,nem tudnád( v. tudná vki) h kb. mennyibe lehet egy művelet?

Előzmény: Stihl-fan (88265)
Gypsy56 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88273

Tudom én, hogy elképzelhetetlen, de pont úgy gondolom, ahogy leírtam.

Előzmény: bab1 (88272)
bab1 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88272

Mackó ellenes nap van ? : )   Télen a téli depresszióra fogtuk az ok nélküli szapulásokat, most betett egy videót, mert gondolta jobb tudni, mint tudni nem akarni , ez ilyen szörnyű, hogy sorba nekimentek ? : O

Gypsy56 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88271

És az a megoldás, hogy rászoktatod az embereket a horrorfilmekre ? Ha nem tudják, el kell mondani . A hatóságoknak meg be kell mutatni a filmeket . Nem összekeverendő !

A kérdésem az, hogy a vadászat jó ? Vigyázz, ravasz kérdés ! Aztán meg javaslom, akciózz azért is, hogy az oroszlánokat rá kell szoktatni a magas minőségű tápokra, mert a gazella szegény nem szereti, ha az oroszlán élve szétszereli .

Előzmény: Dolmi mackó (88270)
Dolmi mackó Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88270

"Hogy egyes baromállatok kínozzák ezeket az állatokat, az ellen meg tenni kell ."

 

Úgy nehéz, ha a lakosság java része nem is tud róla...., ellenben vásárolják a termékeket, amivel csak növelik az igényeket.

 

Egyébként, mint írtam, nem csak kínában és nem csak ketreces állatokkal művelnek ilyesmit, igen nagy kutyaexportőr ország vagyunk :-(

Előzmény: Gypsy56 (88269)
Gypsy56 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88269

Hát igen. Aki ilyeneket néz, az az . Ez az előbbi zagyvaság, amit az előbb összelapátoltál nevetséges. Tény, hogy szőrme miatt tenyésztenek állatokat, amiket meg kell ölni a szörméjükért. De nem így ! A rántotthúsod miatt is elmondod ugyanezt ? Mert azokat az állatokat a húsukért tenyésztik, és megesszük . Ezek az állatok meg sem születnének az ember nélkül. Hogy egyes baromállatok kínozzák ezeket az állatokat, az ellen meg tenni kell . Nem úgy, hogy mutogatjuk. Régebben volt egy film(sorozat), a halál arcai .Sok beteg barom bámulta a kivégzéseket, karambolokat . Aztán némelyik azzal indokolta, hogy csak azért nézte, hogy megtudja, milyen borzalmas az élet .

Előzmény: Dolmi mackó (88268)
Dolmi mackó Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88268

fiatal vagyok még..., nameg beteg :-)

Előzmény: Gypsy56 (88267)
Gypsy56 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88267

Igaz. Tényleg nem érted ...

Előzmény: Dolmi mackó (88266)
Dolmi mackó Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88266

Te az ágdarálóba való beleesés és eközött a videó között párhuzamot vonsz?

Szerintem két külön dolog, az egyik egy baleset, a másik pedig egy direkt elkövetett bűn, ami azért történik, mert gazdaságilag igény van rá és ezt az igényt főleg a fejlett országok lakói generálják és ne gyere azzal, hogy csak a milliárdosok hordanak divatból ilyen bundákat, szerintem akad itt a fórumon is olyan, akinek a rokonságában van 1-2 olyan bunda, ami hasonló körülmények között "született".

 

Szerinted ha a hölgyemények, akik ilyesmiket vesznek, ha megnéznék ezeket a videókat, akkor utána mind ugyanúgy ilyen bundába szeretnének járni?

Nem vagyok szőrmeellenes, de le lehetne őlni ezeket humánusabb módon is és a tartásukban is van elég sok kivánnivaló, na ez addig nem fog változni, amíg az emberek tudomásul se veszik, hogy ez így megy és nem úgy, ahogy a képzeletekben él..., de ugye csak seggfej, beteg emberek készítenek erről dokumentumfilmet...

Éljük le az életünket tudatlanul és szarjunk az egész világba? "mert amúgy sem változik semmi"?!?!

 

 

Na mind1, felejtsük el ezt a témát, beszélgesünk a luxusautókról  :-)

 

Előzmény: Gypsy56 (88264)
Stihl-fan Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88265

Szia!

Ha sokat szerelsz akkor érdemes venni a Stihl boltban direkt erre a célra gyártott spéci műanyag szerszámot,én is vettem 400Ft!

Előzmény: SkodaFanatic (88222)
Gypsy56 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88264

Igen, sajnos történnek ilyenek. Sőt, sajnos filmeket is csinálnak róla, és felteszik a Youtube-ra. És beteg emberek ezeket nézik. Mi kesz a következő ? Időnként beleesik egy ember az ágdarálóba. Esetleg arról is egy jó, "gondolkodtató" film ? Kétesélyes dolog ez, ki az álszent .

Előzmény: Dolmi mackó (88263)
Dolmi mackó Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88263

Itthon is van bőven állatkínzás, sajnos hasonló videók készültek pár éve, akkor kóborkutyákkal bántak hasonlóan, szintén a szőrme miatt, egyébként itthon sem tilos a kutyaszőrme (macska is) árusítása és feldolgozása, erről télen volt egy dokumentumfilm.

Előzmény: napalm. (88260)
Dolmi mackó Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88262

De tehetünk ellene, azzal már sokat teszünk, ha nem dugjuk a fejünket a homokba, mint pl. Buche úr, gondolom azon az elven teszi ezt, hogy amit nem lát az nem is létezik... és most még jól ki is közösített :-)

 

Feltettem egy videót, ami tényleg dúrva, el lehet engem itélni, bár én még hasonlót sem tettem, mint ami a videókon látható.

A videó elején írtam, hogy dúrva, a címből utaltam a tartalomra, szerintem mindenkinek meg kéne nézni, ahogy még sok más durva videót is, akkor talán jobban tisztelnénk az állatokat, nem dobnánk ki annyi húst, stb, persze szembesülni a problémákkal, főleg, ha ilyen gusztustalan és ocsmény, nem könnyű, sokkal könnyebb legyinteni egyet.

 

 

 

"Tenni ellenne úgysem tudunk. Bár tudnánk."

Nem az a gond, hogy nem teszel ellene konkrétan semmit, hanem hogy a fenti állításodat tényleg elhiszed.

Egyébként a reakciók tipikus 21-ik századi emberre vallanak, nem az a szar ember, aki ilyet tesz, hanem az, aki "meg meri mutatni", avagy "szembesíteni meri" őket azzal, hogy ez van, ebben élünk, merthogy ilyen itthon is történt pár éve!

És nehogy azt mond, hogy szőrmebundát, csak az újgazdagok vesznek, mert ez nem igaz!

 

 

Előzmény: LandCruiser (88261)
LandCruiser Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88261

Nem néztem meg, de minősíthetetlen ez a borzalom ! Ezért nem kéne ilyet bemásolnod. Tenni ellenne úgysem tudunk. Bár tudnánk.

Előzmény: Dolmi mackó (88251)
napalm. Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88260

olyan szívesen csapkodnám azt a kis kínait aki így bánik szerencsétlen mosómedvével....

de lehet bevetném ellene a 6400-est. olyan nyaktájékon.

embertelen mocskok.

most bepöccentem.

Előzmény: Dolmi mackó (88251)
napalm. Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88259

aztakú....

hogy rohadjanak meg!

Előzmény: Dolmi mackó (88251)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88258

Egyelőre még nem vagyok úr! Csak annyit kértem , hogy ha lehet máshol  és másokat szórakoztass az ilyen videókkal! Ha feltétlenül szükségét érzed engem az sem zavar mert ezentúl véletlen sem nézem és olvasom a dolgaidat.

Olyannak aki nem érti mi a baj ezzel annak felesleges is válaszolni mert úgysem fogja érteni.

 Ha lehet légyszi kímélj meg a választól mert nem vagyok rá kíváncsi !

 

 

Előzmény: Dolmi mackó (88257)
Dolmi mackó Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88257

Ez Buche úrnak is szól.

1. nem muszály megnézni!

2. talán az off zavar? (ez atopic aztán a kevés offról híres)

3. már volt pár hasonlóan dúrva videó itt, talán olyan is, amin emberek halálát nézhetted végig, azthiszem pl. vonat tetején áramos agyonbaszós is volt...

 

4. attól, hogy vmit nem nézel meg, még létezik, persze a homokba dughatod a fejed és mondhatod, hogy "nem tudtam, hogy ilyen dolgok is történnek a világon", sajnos a föld lakosságának a többsége pont ilyen, ezért is történhetnek ilyen dolgok, az a sok seggfej, aki ilyeneket hord, nos nekik sem fordul meg a fejükben, hogy vmi ilyesmi történt azelőtt azzal a "valamivel", amit most ők hordanak.

 

5. tulajdonképpen mi zavar? az, ami a videón történik, vagy az, hogy a lelkivilágod pár másodperce "elgondolkodásra" kényszerűl?

 

 

 

 

 

"Én is megkérnélek,hogy ilyeneket ne te tegyél ide fel,mivel az ilyen témájú kisfilmek nem hinném,hogy

bárkit is itt szórakoztatnak....!!!"

 

Komolyan azt gondolod, hogy szorakoztatás céljából raktam fel?

Pont a tudatlanság miatt történhetnek ilyen dolgok körülöttünk, de ne nézd meg, ne beszélj róla, élj úgy, ahogy eddig és minden maradjon a régiben.

Nem célom megváltani a világot, egyszerűen azt hittem, hogy ebben a topicban nem lesz gond ebből, ha nagyon bánt, akkor töröltesd a hsz-em.

 

Előzmény: Deskó74 (88255)
Gypsy56 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88256

Szerintem is ...

Előzmény: Deskó74 (88255)
Deskó74 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88255

Csatlakozom Buche-hoz.....én meg sem néztem,a címe bőven elég volt,hogy hányingert kapjak!!!!

Miért töltesz fel ide ilyeneket...???

 

Én is megkérnélek,hogy ilyeneket ne te tegyél ide fel,mivel az ilyen témájú kisfilmek nem hinném,hogy

bárkit is itt szórakoztatnak....!!!

 

Előre is köszönöm.

 

 

 

Előzmény: Dolmi mackó (88251)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88254

Azt nem lehetne , hogy ilyen irányú hajlamaid más fórumokon éled ki ?

Előzmény: Dolmi mackó (88251)
SkodaFanatic Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88253

Bazz valahogy boldogabb ember voltam míg nem láttam ezt a videót.eddig sem áradoztam a kínaiakról de ezekután.....pfff.inkább tekerte/törte volna el a nyakát szerencsétlen állatnak.ocsmány munka.

Előzmény: Dolmi mackó (88251)
Dolmi mackó Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88251

Off:

 

Azért ez az élve nyúzás még a kevésbé állatbarátokat is elgondolkodtatja:

Étkezés előtt nem ajánlott végignézni.

 

 

 

Ez is elég dúrva, állítólag amerikában a mai napig csinálnak ilyesmit.

 

http://www.mommo.hu/media/16_Elve_boncolas_es_meszarlas

gosip Creative Commons License 2011.04.21 0 0 88250

:)

Köszi!

Tegnap megjött a műszer, és délután ki is próbáltam. :)

Eddig nem csalódtam benne ... remélem ezután sem fogok :)

 

A webáruházzal kapcsolatban pedig teljes mértékben meg vagyok elégedve.

Előzmény: LandCruiser (88227)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.20 0 0 88249

Akkor stimt.  Na legközelebb jólmegnézem magamnak... :-)))

Előzmény: bab1 (88248)
bab1 Creative Commons License 2011.04.20 0 0 88248

Jól érted ! ;-)

Előzmény: Törölt nick (88245)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!