Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36887
Üdv!

Talán lesz valami a GEPÁRD M5-ből.
http://hir.hmflu.gov.hu/_layouts/hirdetmeny/AJFELH16002_08-70_129.pdf
unguided Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36886
J Dagain
"""Lőszerrel és robbanóanyaggal való visszaélés!"""

Azert ennel erdemes megjegyezni, hogy ezt a cimket nevetseges dolgokert is raakaszthatjak szinte barkire.

Előzmény: J Dagain (36877)
swordmanus Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36884
Csehek: kell egy tesztcsapat a kiemelkedően magas szintű fegyver- és hadiiparuknak, nem? (mellesleg: őket eddig zömmel a magyarok, osztrákok és a németek foglalták el, meg az oroszok tették párszor helyre...)
Előzmény: Törölt nick (36880)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36881
Még jó, hogy ennyire is jól ismered a mértékadó külföldi elemzők véleményét :-)
Előzmény: degenerator (36879)
degenerator Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36879
sok mindent szoktak találni a nem kívánatos elemeknél. (nemhiába tartják a külföldi elemzők a magyar szolgálatokat "erősen politika befolyása alatt" állónak.)
Előzmény: J Dagain (36877)
M.Zoli Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36878

Udv.

 

Mar csak az a kerdes, hogy ezt is csak az ujsagok koltottek, vagy hivatalos rendori forras. ( az meg meg mindig elofordulhat, hogy a rendorseg azt talal valakinel, amit talalnia kell. :))))) Bar azert az ilyesmi csak nem olyan gyakori. Bar pl. nalunk a szolgalatok aktivak es nem szaroznak. Lasd Hedvig esete ).

 

Udv.

Előzmény: J Dagain (36877)
J Dagain Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36877
Lőszerrel és robbanóanyaggal való visszaélés!

A lakásán találtak! Így továbbra is BŰNÖZŐ!!!
Előzmény: degenerator (36874)
M.Zoli Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36876

Udv.

 

Nincs miert bocsanatot kernem nekem, de sokan masoknak sem.

 

Ha emlekszel azt irtam, hogyha o kovette el, akkor mi a velemenyem, es azt, hogyha nem, akkor meg ez egy ragalmazas.

 

Udv.

 

U.I. Mindenesetre a magyar tomegtajekoztato szervekrol meglevo nem eppen hizelgo velemenyem, most meg kevesbe az.

Előzmény: degenerator (36874)
M.Zoli Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36875

Udv.

 

Off.

 

Most hallottam a radioban, a Szlovak BM feloszlatta a Pospolitost nevu polgari tarsulast. Aki nem tudna, uj naci tomorules, akiknek a politikai partjat mar korabban betiltottak. Az ugyletet gyorsitva, hetvegen is dolgozva, par nap alatt lezavartak. Jogi megalapozottsagaval kapcsolatban vannak ketelyek.

 

Megvannak a sajat kovetkezteteseim, de nem itt fejtenem ki, illetve rahagyom mindenkire, hogy vonja le a sajatjat.

 

Ja, nem tudom elfogadtak-e mar a torvenytervezetet, hogy bekeruljon a btk.-ba garazdasag cimen a zaszloegetes ( asszem 6 honap-3ev ). Elso elgondolas szerint a szlovak zaszloe, utanna felvetettek, hogy modositsak barmilyen zaszlora. Nem tudom hol all ez az ugy jelenleg.

 

Udv.

degenerator Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36874
"Szóval, akkor a sajtón kívül mégsem állította senki, hogy ez a tűzszerész szds rakta volna oda ezeket a szerkezeteket, ahol rájuk bukkantak...."

és itt a topikban hogy nekiállt mindenki szapulni....gonodlom bocsánatkéréseket nem fogok látni.
Előzmény: Törölt nick (36871)
arpapa Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36873
Nos úgy gondolom elhamarkodottan írtam, előre itélve, aztán hajnalban egyik "kollega" megjegyzése elgondolkodtatott, azt mondta:- Kár, hogy csak kettő!!
Tehát valami tényleg kezd beérni, mégha nem is úgy, ahogy azt bejegyzésemben gondoltam, azért elnézést.

Itt mondom el, hogy nagy tisztelője vagyok Éhesló- nak, következetes, elkötelezett és Ő is képes lenne bármikor "megdögleni" az igazáért. Ezért soha nem tekinteném ellenségnek őt, vitapartnernek, akivel legtöbbször nem egyezik a véleményünk, de Ő ezért soha nem akart engem lámpaoszlopra küldeni, nem komcsizott, nem zsidózott.
Megfogalmazásai, igazi remekművek, és ajánlanám valaki figyelmébe, hiszen nem kell ahhoz "ordibálni", szép finoman, nyájasan is lehet úgy mondani, mintha kést forgatna a szívben, de ezért nem lehet haragudni, mert szívből jön, és talán azért, mert tényleg jót akar! Nekem is!
És mert van Stílusa!!

Ime: Mielőtt még virtuálisan meglincselnénk, felhívnám a kedves olvtársak figyelmét, hogy a szerkezet nem működött (el) és nem sérült meg senki. Az okát nem ismerjük, de aki ezt a rendfokozatot eléri arrafelé, a bántóan intenzív lezüllés ellenére is képes megszerelni "esztétikus" (copyright by Z.I.) szerkezeteket, még ha maga nem is főállású "esztéta". Nem beszélve arról, hogy ha a célja a hatékony és sunyi pusztítás, nincs szüksége katonai anyagokra, mert képzettségével képes hétköznaéi anyagokból is előállítani.
Nem gondolom, hogy Stylist kissé karcos véleménye helytálló lenne, mert erre maga a lekapcsolt matuska imitátor sem utalt, ha lehet hinni az MTI-nek.


Nos, írni és fogalmazni is tudni kell! Köszönöm!
árpapa
Előzmény: Éhesló (36835)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36872
Off

Mit vártál? Ezért nevezem őket inkább zsurnalisztáknak, mint újságíróknak... Az utóbbi ugyanis (legalábbis részben...) alkotó tevékenység....

on
Előzmény: Törölt nick (36871)
AMBalage Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36869

Csőbomba ügyben érdemes várni:

 

http://index.hu/politika/belfold/tszezr1120/

internal server terror Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36868
Van ennek a szövegnek TARTALMA? Én nem találtam...

"Napjainkban Magyarország az I. világháború utáni törvénytelen kormány katonapolitikáját követi, amit egykor a „Nem akarok többé katonát látni!” mondattal fejeztek ki."

Hangulatkeltés negatív képzettársítással, plusz mellesleg valótlan tényállítás ("törvénytelen").

"Pedig régi igazság, hogy amelyik ország nem akarja eltartani a saját hadseregét, az hamarosan kap egyet valamelyik szomszédjától."

Hangulatkeltés általános igazsággal.

"Ne áltassuk magunkat a pillanatnyi európai látszatbiztonsággal."

Hangulatkeltés a status quo bizonytalanságának állításával.

"Ha 1989-ben valaki azt állította volna, hogy 1999-ben amerikai repülőgépek Magyarországról felszállva fogják bombázni Jugoszláviát, bolondnak nézik."

Hangulatkeltés általános igazsággal (paradigmaváltás hatása az extrapolációra).

"Ezért nem is bocsátkozunk jóslatokba, például Oroszországgal kapcsolatban."

Hangulatkeltés a status quo változását jósolva.

"Csak példaként említjük: Szlovákiát, Csehországot, Romániát és Lengyelországot sem fenyegeti senki, mégsem számolták fel a hadseregeiket."

Hangulatkeltés ismeretlennel példálózva.

Konkrétum: zéró.

Ez egy szép gömbölyű SEMMI.
Előzmény: degenerator (36862)
artillery Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36867
Na, igen. A lényeg. Legalább nem a megszokott professzionális, ultrakönnyű, jövő kihívásainak megfelelő, komponens-alapú, anti-terror...izé-t preferálják.
Röhögni meg az röhögjön akinek nem vágják éppen a nyakát.
Előzmény: degenerator (36862)
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36866
Fáradj át a Polidilibe ezzel a kérdéssel.
Előzmény: degenerator (36861)
J Dagain Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36865
Hát...öööö...köszönöm.Most egy kicsit zavarba hozol...

Igazából csak rühellem a politikát.Elvem ,hogy Magyarország a Magyar embereké. Nem jobbos vagy balos, roma, vagy nem roma.Minden magyar állampolgáré.(Meg kell nézni a történelmet, mindig befogadóak voltunk (Kunok pl..) Ugyanakkor magamban gyakran mondogatom jobb lenne ha inkább nem szín vagy politikai hovatartozás határozná meg ,hogy ki a magyarabb ,hanem ,hogy fizet adót vagy csak eltartatja magát. Ne érts félre itt nem a nyugdíjasokról van szó (ők már fizettek) nem is a rokkantakról. Hanem pl a volt feleségemről ( :-)) ) Aki 35 éves de csak egy év munkaviszonyt tud felmutatni. Érettségizett, egészséges, de utál reggel felkelni és prolikkal nyomorogni a buszon, éhbérér.

Szóval az én politikám:
Ne élhessen jogokkal aki nem él kötelességgel!
Élni és élni hagyni!

Előzmény: HG4I (36858)
M.Zoli Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36864

Udv.

 

Annyit elarulnek, hogy Szlovakiaban is olyan a rasszista inditek, mint a feher hollo, legalabbis amikor kezdodik a nyomozas. Aztan sokszor kiderult, hogy megiscsak volt. Ez is olyan dolog, hogy meg kell varni a nyomozas veget, aztan beszelni. Varakozo allasponton vagyok.

 

Udv.

Előzmény: Törölt nick (36859)
Némedi László __ Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36863
tegnapi híradóban már benne volt ez az infó...
Előzmény: Törölt nick (36859)
degenerator Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36862
"Napjainkban Magyarország az I. világháború utáni törvénytelen kormány katonapolitikáját követi, amit egykor a „Nem akarok többé katonát látni!” mondattal fejeztek ki. Pedig régi igazság, hogy amelyik ország nem akarja eltartani a saját hadseregét, az hamarosan kap egyet valamelyik szomszédjától.

Ne áltassuk magunkat a pillanatnyi európai látszatbiztonsággal. Ha 1989-ben valaki azt állította volna, hogy 1999-ben amerikai repülőgépek Magyarországról felszállva fogják bombázni Jugoszláviát, bolondnak nézik. Ezért nem is bocsátkozunk jóslatokba, például Oroszországgal kapcsolatban. Csak példaként említjük: Szlovákiát, Csehországot, Romániát és Lengyelországot sem fenyegeti senki, mégsem számolták fel a hadseregeiket."
Előzmény: artillery (36838)
degenerator Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36861
tudnál pár indokot felhozni, hogy miért is kéne kevésbé hitelesnek tekinteni, mint zuschlagot, orbánt, gyurcsányt, vagy a többi legalizált bűnözőt? (persze nem fröcskölődésre gondoltam. őt legalább érdekli a honvédelem ügye)
Előzmény: Törölt nick (36857)
Plieur Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36860

Szóljunk már Istvánnak !

Tomcat:))))

Van amikor meglepően logikus gondolkodású a pasas, de amúgy általában...:)))

 

 

Előzmény: Törölt nick (36857)
HG4I Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36858
J Dagain!

Köszönöm! A hozzáállásodat és kiállásodat. Azt, hogy karakán módon felvállalod az hűségedet az eskühöz. Lojalitásodat a néphez és a hatalomhoz, elhatárolódásodat a szélsőségektől, a szolgálat politikamentes teljesítését!
Azt, hogy ebből egy tappotattnyit sem engedsz!
Még egyszer köszönöm!

A józan többség veled van. Én is. (Még akkor is, ha sok más kérdésben nem feltétlenül értek egyet veled.)

Erőt, egészséget!
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36857
Persze hogy gyanús:-) nem látod, ki integet az oldal közepén neked?:)
Előzmény: Zicherman Istvan (36851)
HG4I Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36856
Laci!

Tök mindegy, ki és mi végből tette!
MEGENGEDHETETLEN!
/Minden hasonló esetre igaz: a főváros éjszakai felforgatóitól kezdve, az elmebomlott századoson át a kézigránátot ablakon bedobálókig!/

Nem érdekel, ki és miért tette!
Megszűntetendő, megelőzendő, büntetendő!

Érted?
Előzmény: Némedi László __ (36848)
degenerator Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36855
az inforádió szerint megpróbált már öngyilkosságot elkövetni, ha jól emlékszem, gyógyszerekkel
Előzmény: HG4I (36854)
HG4I Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36854
Hm....

Harpetet és Stylist-ot látta mostanában orvos? Vagy legalább pszichológus?
Higgyétek el, érdemes doki bácsihoz fordulni: jobban fogjátok érezni magatokat.
A javulás első jelei Tacskón már érzékelhetők, vegyetek róla példát!

Más, a robbanó szerkezetről:
Nincs helye az ártatlanság vélelmezésének a cselekmény tekintetében!
Az ártatlanság vélelme a feltételezett elkövetőkre vonatkozik, tehát személyre, nem pedig a cselekményre.
Semmiféle olyan körülmény nem merülhet fel, amikor a cél szentesítheti az eszközt.
Ebben az esetben sem.

Meglehet, emberünk beteg.
A cél eléréséhez nem megfelelő eszközt rendelt.
A "kuplerájt" nem bombával szokás felszámolni.
Nincs mentség.

Aki ezt nem látja világosan, menjen orvoshoz!
Zicherman Istvan Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36853
Zoli,

mi veled együtt maximum ,,hazátlan X.- bérenc (szükséges kitöltendő) renegátok" lehetünk.:)))))
Előzmény: M.Zoli (36850)
belic Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36852
Hello!

A hozzaszolasoddal nem csak az a baj, hogy hazugsag, hanem az is, hogy semmi keresnivaloja itt. :-(

Bel
Előzmény: Törölt nick (36800)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2008.11.20 0 0 36851
Kösz a linket!
De nekem gyanús ez az öko-izé... Nekem a ,,zöldekről" elsősorban Mahno és Antonov jut eszembe, de azoknak egy ,,kissé" más volt a programjuk.:)
Ráadásul nem hiszek olyan pártnak, amely a választások előtt jelenik meg, nagy hírtelen... Tessék választások után pártot alapítani, az az igazi kihívás. és legalább elhiszem, hogy nem egy újabb csoport, amely mindössze megpróbálja feltornázni magát az etetőhöz.

Ezek csak hajnali elmélkedések...
Előzmény: artillery (36838)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!