Keresés

Részletes keresés

J Dagain Creative Commons License 2009.05.30 0 0 42546
1: Ne más számaiból idézz! Konkrétan erre a számra gondoltam.
2: Én Magyar vagyok! Különállok mástól. Más a nyelvem, kultúrám stb.. még ha nem is tetszik.Ettől még nem kell utálnom másokat. Nem is teszem!
3: Ha szerinted az én offolásaim semmisítik meg az MH-t....nos akkor Isten veled! Nem zavarok tovább.

Előzmény: internal server terror (42544)
internal server terror Creative Commons License 2009.05.30 0 0 42545
ps

"miért ne menjek máshova lakni idegenként, oda, ahol jobban fizetnek, jobb a klíma, vagy kedvesebbek a helyiek...", tudom, el lehet menni, nem is rossz ötlet. A nyelvi nehézségek miatt még nem fognak kevésbé érteni :(
Előzmény: internal server terror (42544)
internal server terror Creative Commons License 2009.05.30 0 0 42544
off?

"Ő nem szedett utcakövet!"
Ok, akkor a mellette álló szedte, ő dobálta. Vagy ha nem dobálta, akkor a felszedők és dobálók nézőpontjába helyezkedve énekel, propagálja őket, nem elemzi. És szerintem kevéssé dícséretes azokat népszerűsíteni, akik a Szabadság tér burkolatát tördelték fel, majd kisebb darabokra, hogy a nagyok (akik vagy provokátorok voltak vagy nem, teljesen lényegtelen, mert a környezetükben levők örömmel kiszolgálták céljaikat, és minden kormányellenes tüntető csak nem volt provokátor) hozzávagdoshassák a tévészékház kapujában rémülten szorongó rendőrökhöz (akiket nyilván szándékosan hagytak ott, pont ilyen céllal, viszont ez ugyannyira nem menti a csőcseléket, mint a Dunaszerdahelyen a rendőrattakot irányító szlovák belügyminisztert a Budaházy vezette "szurkolók" szövegei), például.

"Arra céloz a szövegében ,hogy ha valaki ma hazafi vagy csak a Magyar szót kiejti azt egyből szélsőségesnek, huligánnak titulálják."
Hát, talán nem úgy kellene kiejtenie a "magyar" szót, hogy azzal a különállását hangsúlyozza, megkülönböztesse magát másoktól, akik nem eléggé vagy nem jól magyarok. Ugye, amennyiben ha nem vagyok (szélső)jobbos nem vagyok magyar, miért is legyek az. Ebből látszik, hogy aki Magyar, az valójában "magyarellenes", saját politikai érdekét követi a nemzeti érdek ellenében, mert amit tesz, az állítólagos célja (a nemzeti egység) szempontjából kontraproduktív, elidegenít másokat magyarságuktól. Ha nem vagyok (eléggé, megfelelő módon) magyar, hanem csak egy itt lakó idegen, miért akarjak bármit tenni pont ezért a politikai / kulturális közösségért, miért ne menjek máshova lakni idegenként, oda, ahol jobban fizetnek, jobb a klíma, vagy kedvesebbek a helyiek...

"Szövegei miatt szélsőségesnek titulálják. "
Elolvastam egy dalszövegét. Legalább összetettebb, mint LL Junior produkciója, mondjuk nem sokkal okosabb.

"Magyar rendőr velünk van, a többi ellenünk "
Amelyik rendőr ellenük (jogsértő cselekményeik ellen) van, nem magyar. (Akkor tkp. miért álljon melléjük?)

"De egy szép nap nem küzdünk, hanem le fogunk győzni!"
Erőszakos tevékenységükkel megváltoztatják az alkotmányos rendet, ez pl. eléggé szélsőséges :)

"Igen én voltam ott, szemben pár méterre,
Hogy lenne magyar, ki szomjúhoz a véremre."
Az elnyomottság pózában tetszeleg (zavargást oszlatni vérszomjas) és össze nem függő fogalmakat mos egybe (zavargást oszlatni magyarellenes).

"Ha farkasszemet nézünk, hát szeretet láthatsz,"
Lángoló szeretetet :)

"Hol száz magyar ember reménykedve összenéz,
2009-ben a mi nevünk csak csőcselék."
Ó, elnézést, zavarogni a magyar kultúra megnyilvánulása? De így miért baj, amikor cigányok támadnak falkában rendőrökre? Én nem látok lényegi különbséget.

"Betelt a pohár, oroszlán váltja kiscicát,"
Fokozott erőszakkal fenyegetés.

"Milyen család sarja, ki rúgja Morvai Krisztinát."
Morvai szent és sérthetetlen, kiemelt személy, aki automatikusan helyesen cselekszik? (amúgy én is inkább rúgnám, mint az alternatívát tegyem :D)

"A magyar ember bizony az egyetlen áldozat,"
Mivel a "magyar" őket jelenti -> rajtuk kívül nem lehet senki áldozat -> tetteiknek nincs áldozata -> bármit megtehetnek (ez a dehumanizálás kezdete).


"Egyébként bocs az offért. Nem én vagyok az első..."
Nekem mindegy, tőlem ne kérj bocsánatot. Különben is, szerintem az ilyen jellegű offolás nagyon jól mutatja a MH megsemmisülésének okát...
Előzmény: J Dagain (42542)
degenerator Creative Commons License 2009.05.30 0 0 42543
putnok

:(
Előzmény: J Dagain (42542)
J Dagain Creative Commons License 2009.05.30 0 0 42542
Off

Ő nem szedett utcakövet! Arra céloz a szövegében ,hogy ha valaki ma hazafi vagy csak a Magyar szót kiejti azt egyből szélsőségesnek, huligánnak titulálják.Szövegei miatt szélsőségesnek titulálják. Egyébként bocs az offért. Nem én vagyok az első...

On
Előzmény: internal server terror (42541)
internal server terror Creative Commons License 2009.05.30 0 0 42541
off

"Én hazafi lettem, mér' huligánnak nevezel?"

Mer' hazafiságból felszedni az utcakövet és szétdobálni, villamossínt elállni, utcán csordában vonulni, barikádot építeni, rendőrökkel összecsapni pont ugyanolyan huliganizmus, mint bármi más okból tenni ugyanezt. És utána azzal jönni, hogy ezeket mind provokátorok csinálták még nevetséges is.

Egyébként nekem a 2003-as kendertüntetés a kedvenc példám ilyen téren, odamentek(-ünk), álltak(-unk), az "ellenoldal" sípolt, ordított, dobált élelmiszert, fröcskölt tintát, tömegverekedést próbált kezdeményezni, offenzív szövegű transzparensekkel és egyéb tárgyakkal fejezte ki nemtetszését, rongált, a párbeszéd kialakításának kísérletét obstrukcióra használta fel. Majd amikor a(z addig szándékosan szakszerűtlen és tétlen) hatóság véget vetett a rendezvényeknek, a "drogosok" szépen hazamentek(-ünk), a "drogelleneseket" meg oszlatni kellett... a polgári köröket, akkor ki a polgár és ki a törvényszegő?

on

A Magyar Honvédség már beszédtémaként is megsemmisült :)
Előzmény: J Dagain (42540)
J Dagain Creative Commons License 2009.05.29 0 0 42540
OFF

A zene nem a kedvencem de a szöveg az közel áll:

"Én Árpád népéből jöttem,
piros meg fehér csík legyen mögöttem
Én magyar anyától születtem
Magyar Földre, magyar kenyeret ettem
Én látom, ahogy pusztul a népem
de azt is látom, ahogy fordul az érem
Én hazafi lettem, mér' huligánnak nevezel?
Mért a saját népem temet el? "



http://www.youtube.com/watch?v=hna6sjG50-s

On
turnbull Creative Commons License 2009.05.29 0 0 42539
ha a mostani grafikáról beszélsz, minden további nélkül meg kell hogy küldjék neked a megfelelő minisztériumból, a felhasználási feltétellel. Én a gov.hu-ról kértem el az állami címert nagyfelbontású vektoros változatban, a jogi feltételek csatolásával együtt küldték is.
Előzmény: Hummer72 (42527)
Plieur Creative Commons License 2009.05.29 0 0 42538

Köszi:)

 

Előzmény: Némedi László __ (42537)
Némedi László __ Creative Commons License 2009.05.29 0 0 42537
600milliárd=300milliárd szoc segély + 300 milliárd szociális intézmények
Előzmény: Némedi László __ (42536)
Némedi László __ Creative Commons License 2009.05.29 0 0 42536
én úgy látom, hogy Magyarországon erős a szociális rendszer. Ez azt jelenti, hogy aki éhezés közeli helyzetben van, annak a helyi önkormányzatok tudnak biztosítani alapvető étkezéshez szükséges pénzt. Természetesen ehhez igényelni kell.
Nem zárom ki, hogy ettől függetlenül éhezzen valaki átmenetileg, de huzamosabb idő esetén neki is "hibásnak" kell lennie, mert rendelkezésre állnak lehetőségek, csak meg kell keresni. Az államon kívül is vannak alapítványok.
Ez szerintem igaz a nagycsaládosokra is, a homelessekre, a szegény nyugdíjasokra is.
Ha valóban csak 300000-en éheznek, akkor ezt a szociális rendszerünk ki kell, hogy küszöbölje. (ha olvasol engem :)) akkor tudhatod, hogy csak az állam 600 milliárdot költ kifejezetten szociális támogatásokra (segély). Ez 300000-rel osztva 2 millió forint.
Egyéb tekintetben annyit mindenki kap, hogy éhen nem hal, de tény, hogy jellemzően nem lehet luxusban élni.

de azért hozzáteszem, minden magyar állampolgárra vetítve havonta 9500 forintot alkoholra, dohányra költünk.
Előzmény: Plieur (42535)
Plieur Creative Commons License 2009.05.29 0 0 42535

Hmmm, kalóriabevitel?

Akkor ez?

http://www.fn.hu/belfold/20071010/ketszazezren_eheznek_magyarorszagon/

Frissebbet nem leltem.

 

Előzmény: Némedi László __ (42530)
Plieur Creative Commons License 2009.05.29 0 0 42534

OK, rendben. Akkor várunk.:)))))

Dobj meg emílben M.Zoli elérhetőségével.

Előzmény: Zicherman Istvan (42533)
Zicherman Istvan Creative Commons License 2009.05.29 0 0 42533

2 Plieur!!!

Megint rohangálok, így 6-ra nem leszek otthon!

Ne hívj!!!

találkozón ott leszek!

Yoshi Creative Commons License 2009.05.29 0 0 42532
ez úton szeretnék megkövetni minden hallgatót, mert bár az ötletet azt továbbra sem tartom rossznak, de a kivitelezés megint csak "magyarosch"-ra sikerült, hogy a fene vigye el
Előzmény: Zozo*HC* (42349)
Hummer72 Creative Commons License 2009.05.29 0 0 42531
pólóra menne, ahhoz kellene grafika
mailem publikus!
Előzmény: Gyöki II (42529)
Némedi László __ Creative Commons License 2009.05.29 0 0 42530
felraktam a blogomba (statisztika.blogspot.com) a sporttal kapcsolatos infókat (időmérleg).
Ez alapján tényleg kevesebbet sportolunk, mint nyugaton, viszont cserében sokkal többet töltünk a tv előtt, így talán nem meglepő, hogy míg európában kb 1/3-a túlsúlyos, addig nálunk kb fele (majd erről is teszek fel adatokat), és talán nem véletlen hogy a legbetegebbek közé tartozunk európában, és persze, ha betegek vagyunk, akkor is inkább megyünk orvoshoz, minthogy életmódot váltsunk. Mellesleg a bevitt kalóriákat is megnéztem, az átlagtól jóval többet viszünk be, svájciak pl sokkal közelebb vannak az egészséges bevitelhez, mint mi, majdnem 500 kalóriával kevesebbet visznek be, mint mi...

Gyöki II Creative Commons License 2009.05.29 0 0 42529
.oi -ban megvan, mire kell?
Előzmény: Hummer72 (42527)
J Dagain Creative Commons License 2009.05.28 0 0 42528
Még egyszer gratula!
Előzmény: Hamburger2 (42420)
Hummer72 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 42527
Tiszteletem!
Keresnék a Magyar Honvédségi Tricolor címerpajzsról grafikát, számítógépes tervezéshez.
Sajnos nem találtam, akinek van ilyenje kérem ossza meg velem!
Sürgős lenne!
Hamburger2 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 42526
Ez leginkább azt jelenti, hogy a MH-t a közeljövőben nem csak LJJ fogja "reklámozni"! Egyébként tényleg egy nyuszi busz, amely PléhBoys-at szállít! :)
Előzmény: Mud Rider (42504)
Schaumari Gyüttment Creative Commons License 2009.05.28 0 0 42525

mínusz r.

 

ETNOMAZOCHISTA.

 

írd be a google-ba, ez talán még sikerül.

Előzmény: Kavics78 (42522)
Törölt nick Creative Commons License 2009.05.28 0 0 42524
Tőled nem is vártunk mást ;)
Előzmény: Kavics78 (42514)
Némedi László __ Creative Commons License 2009.05.28 0 0 42523
nemedi .laszlo @ chello .hu
Előzmény: Münci (42435)
Kavics78 Creative Commons License 2009.05.28 0 0 42522
"etrnomazochista" - Ez milyen szo?
Előzmény: Schaumari Gyüttment (42520)
Schaumari Gyüttment Creative Commons License 2009.05.28 0 0 42521
-r
Előzmény: Schaumari Gyüttment (42520)
Schaumari Gyüttment Creative Commons License 2009.05.28 0 0 42520
Te vagy etrnomazochista vagy, kis barátom, vagy egyszerűen hülye.
Előzmény: Kavics78 (42514)
Schaumari Gyüttment Creative Commons License 2009.05.28 0 0 42519
A szlovák hadsereg Magyarország elleni támadásáról volt szó, ha visszaolvasnál.
Előzmény: Belka (42512)
Schaumari Gyüttment Creative Commons License 2009.05.28 0 0 42518
Ámen.
Előzmény: Törölt nick (42511)
Schaumari Gyüttment Creative Commons License 2009.05.28 0 0 42517
Zoli, nem nekem írtál, de hadd reagáljak én is.

Az, hogy Szlovákiában az utca embere is gyűlöli a magyarokat (felmérések vannak rá, jobban gyűlölnek minket, mint a cigányokat, stb.), az nem normális viszonyra utal.

Én gyűlölöm a CSÜRHÉT (ld. előbb), de az egyszerű tóttal mindaddig nincs bajom, amíg nem teszi be ide a lábát fegyverrel a kezében.
Előzmény: M.Zoli (42505)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!