Keresés

Részletes keresés

boszoke Creative Commons License 2003.10.15 0 0 7
http://kep.tar.hu/boszoke
Ha van időd itt találhatsz róluk képeket,de én ide nem tudok feltenni
Előzmény: ohiki (5)
boszoke Creative Commons License 2003.10.15 0 0 6
Nos a fiú megállás nélkül udvarol,minden lehetőt behordanak a fürdőbe,a tojó áll benn a vízben és válaszolgat a hímnek,na és természetesen párzanak.Ami a tartást illeti,jó helyük van,a magkeveréken kívül mindent kapnak,zöldfélét,/ korábban félérett cirok-muhar magot/,tejes kukoricát,almát, répát,szőlőt,spenótot,tyúkhúrt,tojást,amit csak el bírok képzelni mindennel megkínálom őket,hogy változatossan egyenek,napsütést is kapnak rendesen és naponta röpködnek kedvükre,kellően szemtelenek és cserfesek,megrágják a szobanövényemet is,/bilbergia..../Egy alom már volt,gyönyörű gyerekek lettek,egyet meghagytam,így most 3 vannak,nem akarok szaporítani,hová tegyem azt a sok madarat,6-ot tojik alkalmanként.Ilyen becsületes szülőket még életemben nem láttam.Nagyon tetszenek,de én csak azért akartam őket mert szépek és aranyos locsi-fecsik./van egy kanárim is meg egy csomó más állatom/Szivesen etetem őket és hagyom költeni,ha utána elviszed a szaporulatot.
Előzmény: ohiki (3)
ohiki Creative Commons License 2003.10.15 0 0 5
Rizspinty.

ohiki Creative Commons License 2003.10.15 0 0 4
Japán sirályka, angolul Bengalishe finch


A legelterjedtebb díszpinty a zebra pinty.

ohiki Creative Commons License 2003.10.15 0 0 3
Muszály nekik elvenni?
Vagy csak feleslegesen küszködnek szegénykék? Nem tudom milyen körülmények között vannak tartva, nekem pont ellenkező problémám volt. Akkor azt tanácsolták hogy ha azt akarom hogy legyen fiókám, tegyek be fészkelési lehetőséget és sok fehérjét kapjanak. Szerintem mindenképpen ezt kellene megvonni.
Hogyan nyilvánul meg pontosan a szaporodási kedvük?
Előzmény: boszoke (2)
boszoke Creative Commons License 2003.10.15 0 0 2
Szia ohiki!
Mit tegyek,hogy elvegyem a japán sirálykák szaporodási kedvét???
Ha már van ilyen irányú tapasztalatod nem osztanád meg velem ??
Aképek ill.madárkák nagyon szépek.
Előzmény: ohiki (-)
ohiki Creative Commons License 2003.10.15 0 0 1
Na ők lennének azok!
Amandínák, asztrildok és pintyek!
ohiki Creative Commons License 2003.10.15 0 0 0




ohiki Creative Commons License 2003.10.15 0 0 topiknyitó
Üdv mindenkinek aki bekukkant ide!
A dísztyúkos topicból már ismerhettek, de most egy másik pelyhes témáról szeretnék beszélgetni.
Nekem sajnos jelenleg nincs lehetőségem díszpintyeket tartani, de mindig elvarázsoltak ezek a kis apróságok.
Írjon akinek van, aki majd szeretne egyszer tartani, vagy aki még nem is hallott ilyenekről.
Pár éve egy kihasználatlan épület egyik szobájában rendeztem be egy madárszobát, ott szaporodtak nekem a zebrapintyek, a japánsirálykák és a gyémántgalambocskák is. Majd ha felépül végre a garázsom, akkor mellé szeretnék egy helységet, ahol újra tarthatok pintyeket.
Most megyek és keresek néhány képet ilyen madarakról.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!