Keresés

Részletes keresés

Crowe Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14114
14109
Előzmény: TomAce (14111)
Tengerimádó László Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14113

Sziasztok!

 

Örülök, hogy megoldódott az utazás p.g.m.. Nagyon jó pihenést kívánok! Tehát

GRAND TRAVEL, BUDAPEST, ASTORIA KÖRNYÉKE felejtős.

 

Seagull nagyon jó szálló! Én kétszer voltam ott. Egyszer az új részben, egyszer a régiben. Tettszeni fog. Ott van a központban, közel mindenhez. Papa's Bar (Bencéék találkozóhelye) rögtön a régi SeaGull-al szemben van. Étteremben rántotta dobáló embert félre kell "lökni" és már készülhet is a jó kis Ham&Eggs lilahagymával!!! :)

 

Jó utat!

 

Üdv:

 

Laci

p.g.m. Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14112

Szia!

Csak kettővel olvass lejjebb!

Előzmény: TomAce (14111)
TomAce Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14111

Szia,

 

nem irtad, pedig kerestem, melyik utazasi iroda volt?, csakhogy mas ne jarjon porul!

Előzmény: p.g.m. (14103)
p.g.m. Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14110

Sziasztok!

Neked is és Tökmagnak is köszönöm, hogy szorítottatok! Aranyosak vagytok!

Sukran, sukran!

És persze, hogy jelentkezni fogok!

p.g.m.

 

Előzmény: Aniko72 (14107)
Marianna-22 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14109
p.g.m-ék életét megkeserítő iroda neve: GRAND TRAVEL, BUDAPEST, ASTORIA KÖRNYÉKE. Aki jót akar magának az már tudja, hogy kiket kell kerülni!
Tökmag01 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14108

Hála Istennek hogy már végre sikerrel jártál..!!!:)) Tessék felderíteni a terepet, hamarosan "beérünk" mi is benneteket..:)

 

Jó utat és vigyázzatok egymásra:)

Puszi

Helga

Előzmény: p.g.m. (14105)
Aniko72 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14107

Szia!

Izgultam értetek,remélem minden rendben lesz!Ilyen macerás indulás után biztos nagyon jó lesz!

JÓ UTAT ÉS KELLEMES PIHENÉST KÍVÁNOK AZ EGÉSZ CSAPATNAK!

Az élményeidet remélem megosztod velünk is ,ha visszaértetek :-))

Anikó

Előzmény: p.g.m. (14103)
Marianna-22 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14106

A Sheraton egy fullos hotel, nézd meg a képeket! http://www.orbitz.com/App/ViewSpecificHotelLP?masterId=12255&gcid=C11287x047-hotprop2&gtkw=hotel+dcl

Ha erről van szó akkor nagyon jól jártatok, a Nílus partján van!

A Sea Gull is biztosan jó lesz!

 

Marcsa

Előzmény: p.g.m. (14105)
p.g.m. Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14105

Hát szia!

Kairóban a Sheratonban, Hurghadán a Sea Gullban.

Az utazási irodát már említettem (14066-ban, ha jól emlékszem), de, ha dobsz e-mailt, részletezem.

Mondtam már, hogy mennyire örülök? Már csak 1 nap...

Előzmény: Anettoo (14104)
Anettoo Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14104

Sziaaaa P.G.M!

és melyik szállodában lesztek?Ezt nem írtad...

Szorítok nektek,hogy a továbbiakban minden tökéletes legyen!És majd utólagosan ezt az utazási irodát is említsd meg kérlek...túl kíváncsi természetem van!

szép napot,és örömmel teli várakozást!

p.g.m. Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14103

Szia Anettoo!

Igen, holnapot jelent, du.3,10-kor indul a gép és képzeld, rajta vagyunk az utaslistán! Itt vannak a repülőjegyek a kezemben! El sem hiszem!

Ki sem csomagoltuk a bőröndöket, akár azonnal indulni tudnék. A programoknál eleve Bencéék voltak tervben, itt most a Kairói kirándulás elugrik velük, merthogy eleve Kairóba érkezünk, de minden másban segítenek, már előre leleveleztem velük.

Az elvekről pedig annyit mondanék, hogy eddigi utazásaink során csupa-csupa rendes, kedves, segítőkész emberrel találkoztam. Mindig mindent telefonon, faxon, interneten intéztem, mindig rendben volt minden.  Mindenkire elmondhatnám: a szavam a becsületem elvet követte, én is. EZ AZ EGY KIVÉTEL VOLT! Kerüljétek!

Előzmény: Anettoo (14099)
Marianna-22 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14102
Aki mostanában járt a Sun Rise Palacioban megtudja nekem mondani, hogy ki az az új építmény a zátony felöli oldalon. Mikor mi voltunk kint akkor még építés alatt volt, de most találtam egy oldalt ahol már ott van az az új rész. Van egy fénykép is róla, belinkel ide(remélem sikerül). A képe egyébként a Miretteből készült. link
janó-53 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14101
Vízum ügyben engedjetek meg egy hozzászólást, az egyiptomi idegenforgalmi hivatal honlapján http://www.egypttreasures.gov.eg/Entry_requirements.html egyértelműen leírják, hogy ... kelet európai országok állampolgárainak nem szükséges előre kiváltani a vízumot, hanem egyénileg kiválthatják azt az országba érkezéskor. - eltérően a külügyminisztérium honlapján szereplő infótól, hogy "Kairóban és a kikötőkben váltható vízum érkezéskor"
Marianna-22 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14100

Szia Imi! Ha olvasgatod a forumot légyszí írj nekem privátban, lenne néhány kérdésem!

 

Marcsa

Előzmény: imi61 (13316)
Anettoo Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14099

P.G.M!Ezt nem hiszem el :(

a keddi indulás az a holnapot jelenti?Légyszi írd meg mi van,mert érdekel mi van veletek.Azt is,hogy melyik szállodába és melyik iroda intézte.gondolom,hogy biztosat csak akkor mersz írni,ha már hazajöttetek.

Elismerésem az elveidért,hogy a szavad adtad és betartod.Pedig még semmit nem írtál alá a kedves hölgynél...Bár gondolom nem kevés pénzről van szó -ami a Dive-ék kedvezményajánlatát illeti-.Jobb ha nem is számolunk utána,hogy mekkora összeget jelent...És te mégsem ezt választod,mert valakinek valamit megígértél...

A programokat javaslom,hogy Benliv-ékkel csináljátok,s akkor nem ér további csalódás.

 

y42 Creative Commons License 2006.02.27 0 0 14098

Én kérek elnézést!

Kettő nap késésem volt, a képek tökéletesek! (mintha már láttam volna ezeket valahol:-)))

Előzmény: divehard (14089)
vanitron Creative Commons License 2006.02.26 0 0 14097

1. Akik veletek utaznak adva vannak Kérdőív, vagy hasonló, mivel nem mindenkinek

    van elérhetősége

2. Honlapodon adni lehetőséget az adotok kitöltésére

3. Innen

4. Saját személyes tapasztalat

Előzmény: divehard (14096)
divehard Creative Commons License 2006.02.26 0 0 14096
Nem tudom, hogy miként kellene megcsinálni.
Az ötlet nagyon jó, köszönöm. Tudjátok így is sokan kérdezik, hogy mit ajánlunk és mi csak a saját szubjektív véleményünkre és tapasztalatunkra tudunk alpozni.
Így lenne a szállodákról egy csomó információ, mait meg tudna nézni bárki.

Dolgozni fogunk az ötleten.

Ha valaki tudna leírást adni nekünk egy-egy szállodáról, akkor le fogjuk szedni ezeket (szinte stzatisztikai adatokat) a szállodai leírásokat. Én a külföldi honlapok példáját követve készítettem el a lapot. Persze rengeteg személyes és közakaratot is megpróbálunk megjeleníteni, mint pl. térképek, pénz kinézet, praktikus tanácsok, szótár stb.
Bármilyen ötletet szívesen veszünk továbbra is.
Köszönjük!
vanitron Creative Commons License 2006.02.26 0 0 14095

Végülis az csak a mi érdekünket szolgálja, ha több ilyen van.

 

Én pl. egy német nyelvü honlapról tudtam meg, hogy az a szálloda ahová megyek katalógus szerint 4* -s, de a turisták szerint alig 3*.

Előzmény: szendem (14094)
szendem Creative Commons License 2006.02.26 0 0 14094

Igen, valami fórumszerű megoldásban gondolkodnak....... reménykedjünk, hogy bejön, mindannyiunk hasznára :-))

 

Üdv.:

Márta

Előzmény: vanitron (14093)
vanitron Creative Commons License 2006.02.26 0 0 14093

Heló szendem!

 

Én csak egy utazó vagyok akit kérdeztek s válaszoltam!

Belekö...   senki levesébe nem akartam.

 

Nagyon örülök, hogy már munkálkodnak a témán. Nem kis feladat ezt megoldani és az eredmény is csak később érik be. Aki beindítja rendelkeznie kell az utazók bizalmával, olyan szinten, hogy résztvegyenek ebben a munkában, mert

EGYEDÜL NEM MEGY!

 

Üdvözlettel vanitron

Előzmény: szendem (14092)
szendem Creative Commons License 2006.02.26 0 0 14092

Szia vanitron!

 

".....tudnátok-e egy olyan részt feltenni, ahol az utazók osztályoznák különböző szempontok szerint - azokat a szállodákat ahol megszálltak....."

 

Legjobb tudomásom szerint hasonló megoldáson már munkálkodik egy társaság.

Most már csak idő kérdése, hogy elérhetővé váljon számunkra.

 

Üdv.:

Márta

Előzmény: vanitron (14090)
szendem Creative Commons License 2006.02.26 0 0 14091

divehard, ne bosszankodj! Félreértettétek egymást y42-vel! Ő még azelőtt írta a hozzászólását, mielőtt megnézte volna a frissített honlapot. A fotók viszonylag frissek, novemberben készítettem a zömét.

 

Üdv.:

Márta

Előzmény: divehard (14089)
vanitron Creative Commons License 2006.02.26 0 0 14090

Elég sokáig nézegettem a honlapotokat, de tényleg jó, szinvonalas. Ujjat és többet ad, és ami nagyon fontos használhatóbbat ad,  mint a többi utazási iroda honlapja. Mankóként lehet használni az utazásainkhoz.

 

Arra gondoltam nem tudnátok-e egy olyan részt feltenni, ahol az utazók osztályoznák különböző szempontok szerint - azokat a szállodákat ahol megszálltak,- ezt lehetne összevetni az irodák álltal kiadottal.

 

Még az tünt fel, hogy a szállodákról /egyazon szálloda más-más iroda/ ugyanaz a szöveg és kép van csatolva. Nem tudom, de ez nagyon személytelen,átlagos?!?!

Ezt nem ártana egyénivé tenni, egy kicsit többet adni,mint mások. Tudod mikor már tizedszer olvasom és látom ua.t kicsit unalmas, egyhangú.

 

És a honlapotok egyáltalán nem vacak!!!!!

Előzmény: divehard (14084)
divehard Creative Commons License 2006.02.26 0 0 14089
Pedig ma raktam fel újakat:-)
Már ez is régi? a fenébe:-) Már nincs képem, kérek.
Előzmény: y42 (14088)
y42 Creative Commons License 2006.02.26 0 0 14088

A Sunrise Holidays képei bizony csereérettek!

(Küldjek újat? Esetleg Szendem?)

Előzmény: divehard (14084)
nutiform78 Creative Commons License 2006.02.26 0 0 14087
Amikor hazajöttünk írtam ide egy kis élménybeszámolót (6080-as hozzászólás).Ha azon kívül érdekel valami keress meg priviben,vagy msn-en az emailem alapján.Csak azért mert nem tudom hogy kell képet csatolni,meg a többieket se untassuk.
Előzmény: vanitron (14086)
vanitron Creative Commons License 2006.02.26 0 0 14086

Heló Mindenkinek!

 

nutiform78 nagyon köszi, hogy reagáltál. Már kezdtem feladni, hogy Valaki közvetlen tapasztalatot tud átadni.

 

Szerintem a propektusokban található fotók nem valami biztatóak -szerintem- !!!

 

Találtam egy honlapot /www.urlaubskritiken.de/ ahol a vendégek minősítik a szállodákat külön pl.: szoba, kaja,szerviz,gyermek,sport stb. 1-5 pontal értékelik az előzőeket és %-ban is meghatározzák  mennyiben felelnek meg a kategóriájuknak.

Sajnos a Hotel Panorama Bung, ami két részből áll saját kategóriájának csak 67%-nak felel meg. Ezért le is minősítették 3*** -ra.

Ezen belül a kaját 2.2 pontra értékelték. A sporton kívül ami 3,4 minden 3 pont alatt teljesített.

 

Kérlek -nagyon érdekelnek a fotók- , ha nem okoz nagy gondot légyszi felrakni.

előre is köszi!!!

 

 

Előzmény: nutiform78 (14085)
nutiform78 Creative Commons License 2006.02.26 0 0 14085

Szia!

 

Mi tavaly áprilisban voltunk ott,igaz nem bungalóban,hanem az egyik épületszárnyban,a bungikkal szemben.Az ellátás svédasztalosnagyon bőséges.Mellette közvetlenül golfpálya van.El gouna mint a nevéből is látszik lagúnákból áll,tehát kavarog összevissza,tehát ilyen van a szálloda mellett is,de mi ott nem nagyon fürödtünk,(kivéve utolsó nap reggel) de ott is vannak napágyak Általában a "rendes"  tengerpartos strandra mentünk kicsit odébb van oda a szállodához tartozó motorcsónakkal visznek el ingyenesen (kb 1-2 perc út,csak a lagúnás kialakítás miatt hosszú gyalog.Ha valami érdekel még írj aztán válaszolok,meg előkeresem a képeket is ha érdekel.

Előzmény: vanitron (14040)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!