Keresés

Részletes keresés

még.mindig.én Creative Commons License 10 órája 0 0 514642

Először is, NEM cserbenhagyás, hanem segítségnyújtés elmulasztása. A hozzá nem értők szívesen összekeverik ezt a kettőt...

 

Másrészt hasonló a két eset, mert mindkét esetben a sértett vagy annak haverjai akarták megoldani a helyzetet, ahelyett, hogy a rendőrségre hagyták volna a bűnözök elfogását 

Előzmény: Lónyak (514641)
Lónyak Creative Commons License 11 órája 0 0 514641

Ott egy nőt kiraboltak motorral és a sértett elcsapta a motorral meglépni igyekvő balfékeket (még engem se tudna utolérni egy meganos nő :) ). A lengyel eset meg autós cserbenhagyó és más motorosok üldözték és tartóztatták fel míg ki nem ért a jard. Azért picit nehezebb motorral megölni egy autó sofőrjét mint fordítva, amit a nő csinált.

Előzmény: még.mindig.én (514640)
még.mindig.én Creative Commons License 11 órája 0 0 514640

Nem emlékszel vagy nem hasonló?

Előzmény: Lónyak (514639)
Lónyak Creative Commons License 11 órája 0 0 514639

Nem.

Előzmény: még.mindig.én (514638)
még.mindig.én Creative Commons License 12 órája 0 0 514638
Előzmény: Lónyak (514634)
t.lantos Creative Commons License 12 órája 0 0 514637

https://telex.hu/belfold/2024/06/07/rendorseg-ittas-vezetes-janoshalma-vezetestol-eltiltas

De legalább dolgozrassak betegre, ne etessuk.mar közpenzen.

Ennyit ér az eltiltas

még.mindig.én Creative Commons License 14 órája 0 0 514636

Na, azért ez nem ilyen egyszerű!

Ilyen esetekben szoktak aztán még nagyon bajok történni, főleg itt, mert behajtanak egy építési területre, ahol a seatos nem is húzz túl sokáig

 

De miért megy oda 2 tűzoltóautó is?

Előzmény: Lónyak (514634)
még.mindig.én Creative Commons License 14 órája 0 0 514635

Én is néztem, hogy egyszer csak behajtani tilos tábla van, vagyis elvileg vége az útnak.

Előzmény: t.lantos (514632)
Lónyak Creative Commons License 15 órája 0 0 514634

Igen, azért tilos egymás mellett menniük.

 

Nem szép dolog a behajtani tilos, a gyorshajtás, és a záróvonal átlépése sem, de ekkor már 3-4 motorost offolt a jóember. Lehet ott is olyan a rendőrség mint itt hogy majd 2-3 óra múlva kiér a baleset helyszínére egy autó, a Leonos meg már rég otthon várja őket egy vodkásüveggel a kézben amit persze csak most bontott fel, anyjaéletére. Te mint fodbalszurkoló jól tudod hogy milyen egy összetartó közösséghez tartozni, a motorosok is ilyenek, nyilván ha mentek a meccsre és közben pár társatok kiszedik a tömegből, jól megrugdossák és elszaladnak, ti majd rendőrt hívtok hogy "intézzék a többit", ugye?

Előzmény: még.mindig.én (514630)
Lónyak Creative Commons License 15 órája 0 0 514633

Passz, sajnos szinte semmi se derül ki a videó leírásából, én is csak ennyit tudok.

Előzmény: t.lantos (514629)
t.lantos Creative Commons License 15 órája 0 0 514632

A vege igen, de az a resz, ahol elcsapja oket, az is csak oda vezet, vagy az egy rendes, valahova vezeto ut?

Előzmény: még.mindig.én (514631)
még.mindig.én Creative Commons License 16 órája 0 0 514631

Nekem egy épülő autópályának tűnik és ez egy lezárt építési terület. 

Előzmény: t.lantos (514629)
még.mindig.én Creative Commons License 16 órája 0 0 514630

Ha melletted egy másik motoros, nem tudod kikerülni.

 

Ez mi?

Pont ezért tilos egymás mellett menniük, nem?

 

Ja, értem, tehát, ha üldözöl valakit, akkor leszarhatod a szabályokat.

 

Amúgy, meg, miért kell 88 motorosnak kergetnie az autóst árkon-bokron keresztül?

Felhívják a rendőrséget, elmondják az autó típusát, színét, aztán a rendőrök intézik a többit...nem kell itt az igazságosztót játszani

Előzmény: Lónyak (514628)
t.lantos Creative Commons License 16 órája 0 0 514629

Amugy ez egy semmibe vezeto ut, vagy csak a vegen valahogy oda jutottak?

Előzmény: Lónyak (514627)
Lónyak Creative Commons License 16 órája 0 0 514628

Cigánygyerekek potyognak az égből vagy micsoda?

 

Igen. Kátyú, elütött állat, bármi. Ha melletted egy másik motoros, nem tudod kikerülni.

 

Záróvonal nem számít, behajtani tilos tábla nem számít...

 

Most ugye nem mondod komolyan hogy nem világos számodra hogy az a jelenet már a cserbenhagyó részeg üldözéséről szól? Mégis mit kellett volna tenniük, megállni a behajtani tilosnál, hogy ja bocs, hadd menjen aki a barátainkat esetleg megölte vagy megnyomorította, de minimum totálra vágta a motorjaikat, felszerelésüket?

Előzmény: még.mindig.én (514626)
Lónyak Creative Commons License 17 órája 0 0 514627

Az alakzat az elmélet, aztán jobb esetben csak időnként kerülnek egymás mellé, de korrigálnak. A motorosok egyedül is tudnak felelőtlen idióták lenni, csoportban meg aztán pláne.

Előzmény: t.lantos (514625)
még.mindig.én Creative Commons License 17 órája 0 0 514626

Hirtelen felbukkanó akadály?

Cigánygyerekek potyognak az égből vagy micsoda?

Záróvonal nem számít, behajtani tilos tábla nem számít...

Előzmény: Lónyak (514624)
t.lantos Creative Commons License 17 órája 0 0 514625

Nekem kicsit egymas mellettnek tuntek ott az elsok, de lenyegtelen, a ferget tapossak el. Mazlijuk, hogy meg tudtak fogni.

Előzmény: Lónyak (514624)
Lónyak Creative Commons License 18 órája 0 0 514624

Nekik cikk-cakkban kéne menni (egyik bal-, utána jövő jobbkeréknyomban) hogy mindenki ki tudjon sávon belül kerülni egy hirtelen felbukkanó akadályt, és a köv. táv is nagyobb legyen. Még mielőtt kreszprofesszorkodunk, "lehetőség szerint jobbratartva" kell a sávban haladni, azaz egyáltalán nem kötelező, bármikor el lehet tőle térni, pl. mert a cikk-cakk biztonságosabb formáció mint a kígyó, pláne az egymás mellett kettő. Tavalyi az A jogsim, az oktatóm az minden k.rva vesszőt és pontot megkövetelt 100%-ra betartani, és a két tanuló cikk-cakkban ment eltolva egymás mögtt, ki egyik, ki másik keréknyomban, váltani is kellett, illetve ha szükség volt rá, magunktól a másik keréknyomot választani. Pl. balban nem mész ha jön szembe egy busz vagy kamion, jobban nem mész ha belóg a bokor vagy buszmegállóban felgyűrődött az aszfalt.

Előzmény: t.lantos (514623)
t.lantos Creative Commons License 19 órája 0 0 514623

Na, ezt se kellene etetni, mehet rogton a feherjefeldolgozoba.

DE: a motorosok mi a banatos annyukert mennek egymas mellett?

Előzmény: Lónyak (514622)
Lónyak Creative Commons License 19 órája 0 0 514622

https://www.facebook.com/100078137441552/videos/1044415590693640/

 

a címben a pijany magyarra fordítva: részeg

twohandedtweener_ Creative Commons License 1 napja 0 3 514621

miután ezt leírta :

Tudnád, hányszor sorolok ki hasonló helyzetben, csak hogy aztán a mögöttem lévő változatlan sebességgel jöjjön mögöttem a belsőben***...

én biztos nem írnék neki ilyet :

Gondolom, te is így vezetsz, hogy mész a belső sávban nyugodtan és minden más autós le van szarva...

*** vagy mellémérve veszi fel a sebességem, vagy ugyanez két méterrel előttem, gondosan ügyelve, hogy pont a holtterében legyek, esetleg még : miután megelőzött, sávot vált elém majd elkezd fokozatosan lassulni (én tempomattal vagyok) minden látható ok nélkül.

ezek egy átlagos autópálya menet sztenderd tapasztalásai.

Előzmény: még.mindig.én (514619)
somytomy Creative Commons License 2 napja 0 0 514620

Ne idegesítsél már, végig 56-58 km/h közti sebességgel megy onnantól, hogy elhalad a versenyző mellett, hol látsz te bármilyen gyorsítást?

A személyeskedő "biztos te is szarul vezetsz" beszólogatást meg pláne hagyjuk már... vitakultúra legalja de komolyan

Előzmény: még.mindig.én (514619)
még.mindig.én Creative Commons License 2 napja -2 0 514619

Az nem tűnt fel, hogy a kamerás növeli a sebességet, mikor meglátja a BMW-t a külső sávban?

Érdekes, hogy addig nyugodtan hasonló sebességgel ment, mint a külső sávban a másik autó

 

Elég baj, ha nem érted...

Gondolom, te is így vezetsz, hogy mész a belső sávban nyugodtan és minden más autós le van szarva...

Előzmény: somytomy (514618)
somytomy Creative Commons License 2 napja 0 0 514618

"Honnét vetted a hatvanat?"

Mindkét felvételen ott van a képernyő alján a sebesség

"Ugyanannyival megy a kamerás a belsőben, mint a másik autó a külsőben"

Akkor mitől csökken a kettő közti távolság olyan kicsire, hogy a Fittipaldi már nem fér át a végén?

"Ha elég gyorsan mennél, akkor nem kellene kisorolnod :))"

Az előbb még azt kérted számon a kameráson, hogy nem sorol ki, amikor jönnek mögötte, most meg valamiért az se jó? Meg egyáltalán, mi az elég gyors akkor, amikor a mögöttem lévő sem akar gyorsabban menni? Egyáltalán honnan tudod, mennyivel megyek ilyenkor? Esküszöm nem értem, mit akartál ezzel mondani...

Előzmény: még.mindig.én (514617)
még.mindig.én Creative Commons License 2 napja 0 0 514617

Honnét vetted a hatvanat?

Ugyanannyival megy a kamerás a belsőben, mint a másik autó a külsőben

Ha elég gyorsan mennél, akkor nem kellene kisorolnod :))

Én így szoktam vezetni...

Előzmény: somytomy (514616)
somytomy Creative Commons License 2 napja 0 0 514616

Ad1, nem tudom, hatvannal menni a belsőben ötvenes korlátozásnál miért bohóckodás, ad2 azt te miből számoltad ki, hogy a másik gyorsabban akarna menni?

Tudnád, hányszor sorolok ki hasonló helyzetben, csak hogy aztán a mögöttem lévő változatlan sebességgel jöjjön mögöttem a belsőben...

Előzmény: még.mindig.én (514613)
t.lantos Creative Commons License 2 napja 0 0 514615

Igen, vagyis ezt a kerdest nem lehet helyesen megvalaszolni. Mellesleg a hasznalati utmutato szerint:

Előzmény: még.mindig.én (514614)
még.mindig.én Creative Commons License 2 napja 0 0 514614

A képen látható gyerekzár, de azért ott látható mellette az elektromos ablakemelő is :))

Ezek tényleg idióták...

Előzmény: t.lantos (514612)
még.mindig.én Creative Commons License 2 napja -1 0 514613

Van ott egy másik kamerás autó is, az nem tűnt fel?

Na, őt is akadályozza azzal, hogy bohóckodik a belső sávban és csak akkor kezd el gyorsítani kicsit, amikor feltűnik neki a BMW-s a külső sávban...

Előzmény: somytomy (514609)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!