Keresés

Részletes keresés

bagiorsi Creative Commons License 2003.03.18 0 0 5045
Gratulálok!
Habár te voltál az 5000. hozzászóló, ezútal sajnos mégsem nyerted meg, George Harrison másodikos tornacipőjét, sem Ringo Starr első grafitceruzáját ...:-))))
Előzmény: Polihisztor (5038)
perempe Creative Commons License 2003.03.18 0 0 5044
Melyik a nagyobb élmény? Mark Knopfler vagy Paul?
Előzmény: Polihisztor (5014)
MarK Creative Commons License 2003.03.18 0 0 5043
Sziasztok,

anno régebben néha én is írogattam ide :).
Szerintem teljesen egyértelmű, hogy teltház lesz...nem gondoljátok komolyan, hogy nem telik meg az aréna!
Borsos lesz, de ilyen lehetőség nem sok van az életben. Nem csak magamat, a szüleimet is megörvendeztetem 1-1 jeggyel, 30. házassági évfordulóra nem is jöhetett volna jobbkor ez a koncert! :))

cliftony77 Creative Commons License 2003.03.18 0 0 5042
A hivatalos neve továbbra is BS szerencsére, mert átkeresztelték Budapest Sportarénára. Gondolom, hogy a germán túrista is megértse. De a köznek továbbra is Bées marad.
Előzmény: Törölt nick (5040)
Polihisztor Creative Commons License 2003.03.18 0 0 5041
Május 15. lesz az, nem 16.
Előzmény: Törölt nick (5040)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.18 0 0 5040
Ma reggel a Kossuthon is mondták már, hogy május 16., BS (lófaszt aréna), és hogy ez tegnap dőlt el. No, úgy legyen! :)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.18 0 0 5039
Nekem csak munkahelyi internetem van, azért voltam csöndben.
Nem egészen értem, miért lenne nekem VIP-jegyem. Nem is tudnám rá kifizetni az 50 000 forintot (annyiba kerül a Népszabadság szerint a VIP). Ahhoz pedig, hogy ilyesmivel megdobjanak, kis pont vagyok.
Előzmény: Bogyó 2 (5023)
Polihisztor Creative Commons License 2003.03.18 0 0 5038
Ha minden igaz, ez az 5000. hozzászólás.
Ebből az alkalomból megköszönöm Szabolcsnak, hogy létrehozta annak idején a topikot !
Élmény olvasni és megismerni Benneteket.
thesaint Creative Commons License 2003.03.18 0 0 5037
Még nem tudom, sajnos valószínű hogy csak a bécsi koncert fér belel a keretbe.
Előzmény: Polihisztor (5031)
beatlefan Creative Commons License 2003.03.18 0 0 5036
Most értem haza egy koncertről (nempaulésnemisringo) és tele van a mobilom üzenetekkel, hogy Paul jön Pestre. Egyenlőre még semmilyen hivatalos oldalon nem tudnak róla, de reménykedjünk. Nagyon örülnék, ha azok akik nem tudnak Bécsbe jönni itthon eljutnának. A bécsiek pedig megtehetik azt amit nagyon kevés rajongó: két nap kétszer láthatják Paul-t. Hát ez már nem lenne semmi. Egyenlőre nincs jegyem, de ha lehet próbálok VIP jegyet szerezni. (Ez többnyire egy koncert utáni állofogadásra jogosít fel, ahol a zenészekkel lehet néhány percet eltölteni. nem tudom nálunk mit jelent majd...) Remélem nem maradunk szégyenben és a magyarok megtöltik majd az Arénát. Egy biztos ezt az estét úgy kell majd eltöltenünk, hogy Paul is emlékezzen rá! Hadd tudja meg miből maradt ki az elmúlt negyven évben... :0)
Előzmény: Bogyó 2 (5033)
Sgt. Pepper Creative Commons License 2003.03.18 0 0 5034
Sziasztok!

A Macca koncert kihozta belőlem, hogy immár 3 éves passzív fórum olvasgatás után hozzászóljak, bemutatkozzam.

Bogyó2: vszínű én voltam az, aki a bécsi koncertről levelezett veled (a nicről ismerős vagyok már?? :-) ).

Ma délután, amikor elolvastam az Sms hírt a koncertről, egész testemet átjáró bizsergést éreztem hosszú percekig. Ilyet még soha nem éreztem ez előtt. Szeretnék én is jelen lenni a pesti koncerten, remélem ide már sikerül eljutnom.

Egyébként a Beatles szeretetem 1977-ben kezdődött a Hard Days Night televíziós vetítésével. Azóta gyűjtögetem az írott, audio és video anyagokat. Én is tagja voltam anno a HBBK-nak, aktív rejtvénybeküldőként olvasható a nevem a Beatles Barátokban. Sajnáltam, hogy megszűnt a klub, és vele együtt az újság is.
Az internet elérhetőségével a gyűjtőtevékenységem sajna erre szűkült le, de így is sikerül érdekességekre bukkanni.

No, elég sokat fecsegtem már, illő lesz abbahagyni. A következő hozzászólásommal nem fogok ismét 3 évet várni. :-))

Előzmény: Bogyó 2 (5033)
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5033
Egyébként elképzelhető, hogy nekik nem kell sorban állniuk. Mivel mindkettejüknek van munkássága a témában, (beatlefan neve is ott van az új HBB könyvben, a rádióműsorok meg még ki tudja, Szabolcsot meg ugye tudjuk)szóval nekik elképzelhető, hogy VIP-jegyük lesz.
Nem tudom én se ez mit jelent.
Gyanús a nagy hallgatás.

Viszont tényleg Droli is jöhet, meg a többiek is még, akiknek a bécsi nehéz lett volna.
Ha tényleg igaz a 10 ezer forintos jegy is!
Kaptam egy mail-t is valakitől aki szintén nem tudta bevállalni Bécset, meg az egyik barátom is azt mondta, Pesten elmenne.
Szóval hajrá magyar Beatles-rajongók, töltsük meg azt az új csarnokot!

Előzmény: Polihisztor (5024)
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5032
Hát ez az.
Ezt hogy adom itthon be!
Pedig azért annak külön hangulata lenne, hogy Budapest!
Azt hittem, hogy már túl vagyunk az izgalmakon McCartney-koncert ürügyén, erre most megint főhet a fejem.

Előzmény: Polihisztor (5031)
Polihisztor Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5031
A pestire ki sem jössz ?
Előzmény: thesaint (5030)
thesaint Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5030
Hát, én is meglepődtem, amikor olvastam ezt a hírt. Azért annak örülök, hogy akik nem tudnak eljönni Bécsbe, azok itt elmehetnek a koncertre. Megmondom őszintén, én álmomban nem hittem volna hogy ez valaha megtörténhet, főleg mivel '93-ban már hirdettek Paul McCartney koncertet és az is elmaradt.

A VIP jegy mi takarhat...

Beatgirl Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5029
Sztem Paul csak miattam jön, engem akar látni.
Tehát akkor szerdától lehet rendelni, ez tuti már?
Polihisztor Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5028
Na meg Paul addig könyörgött, hogy végre hadd jöhessen ide, hogy a Multimédia nagy kegyesen talált számára időpontot.
Előzmény: Bogyó 2 (5027)
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5027
Ezek mind hír-adók.
Mondjuk egy mti talán hihető.
Most olvastam a rockhálón.
De sehol sem, ahol lehet rendelni is.
Közben viszont eszembe jutott, valószínűleg a Sportaréna körüli huza-vona miatt nem tudták korábban beütemezni. Egy SAP vagy Kisstadion nyilván nem felelt volna meg nekik.
Most viszont az Arénát átadták, talán ezért tudták csak most leszervezni.
Előzmény: Polihisztor (5026)
Polihisztor Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5026
mti, korridor.hu, origo, csiga Tv, Index-Fórum: The Beatles
Előzmény: Bogyó 2 (5025)
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5025
Ja.Lehet.
A muco-nál még csak a 14-i Mark Knopfler-ről tudnak. Vagy nem is hirdetik meg, vagy mi van?
Valami úgymond hivatalos hely van már ahol ez olvasható?
Na most van vége az M2-esen a híradónak itt nem szóltak róla. Majd figyelem a többit is.
Előzmény: Polihisztor (5024)
Polihisztor Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5024
Szerintem sorban állnak :-)
Előzmény: Bogyó 2 (5023)
Bogyó 2 Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5023
NEM IGAZ !

Most sírjak vagy nevessek?
Ez igaz?
Tök jó, hogy jön ide, de könyörgöm ezt miért nem lehetett előbb tudatni?!!
Én is beugrasztottam haverokat, most meg majd szidnak, hogy menjenek Bécsbe 30 ezer Ft-ért, amikor itt is lesz olcsóbban?

Hol lehet venni jegyeket?
Mikortól?
Soha nem gondoltam, hogy egy Paul McCartney-koncert keserű szájízt is tud okozni.
De persze ne rontsuk el mások örömét, csak azért én is szívesen megspóroltam volna azt a 60 ezret.
Józanul végiggondolva:Hurrá!

Benedek Szabolcs,beatlefan nagyon csöndben vagytok.
Ti mit tudtok?

Polihisztor Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5022
Az miért nem jó ? A ticketpro.hu-ról utánvéttel tudsz rendelni. Vagy nincs interneted ? :-)
Előzmény: Beatgirl (5020)
joe86 Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5021
k**** jó Paul hangja a Monkberry Moon Delight-ban... apukám meg bejött hogy mit nyávog ez a Pól? Kapcsold már ki! ;-))) De tényleg a cím mit jelent? Ennek az egész dalnak olyan zavaros nekem a szövege.....
Beatgirl Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5020
Mondja mög má vki, hogy hol lehet jegyet venni szerdától. Most nem az internetes rendelésre gondolok!
Polihisztor Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5019
Hát nagy égés lenne, ha elmaradna a telt ház. Én azért azt hiszem, hogy rengeteg olyan 40-es, 50-es van Mo-n, akik ennyi pénzért is szívesen visszaidézik a fiatalságukat 3 órára. Ráadásul mindenki tudja, hogy ilyen leheteőség még egyszer nem lesz. Azonkívül sokan jönnek majd a "keleti blokkból" és szerintem a "bécsiek" közül sokan jönnek ide is. (Bár 2 nap alatt 2 McCartney koncert nem semmi.)
Előzmény: joe86 (5018)
joe86 Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5018
Tényleg, ezt eddig észre se vettem.....

Well I know my banana is older than the rest
And my hair is a tangled beretta (beretta, beretta)
But I leave my pyjamas to Billy Budapest
And I don't get the gist of your letter
(Your letter, your letter)

Szerintetek lesz 12000 érdeklődő a pesti koncertre amúgy? Mert hát nagyrészünk megvette már a jegyet a bécsire.....

Előzmény: Mr. Cyber (5015)
Polihisztor Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5017
Ez soha nem tűnt fel. Na mindjárt meghallgatom.
Egyébként én már azt sem bánom ha eljátsza a Revolution 9-et.

Most mondták be a TV2-n is a koncertet. Ez annyira szép, hogy talán nem is igaz. Csak nehogy ez a közelgő háború bezavarjon valahogy.

Előzmény: Mr. Cyber (5015)
Mr. Cyber Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5016

perempe:
"Paul csak egy hülye bugris"

Neked meg büdös a szád. :-)))

Előzmény: perempe (5012)
Mr. Cyber Creative Commons License 2003.03.17 0 0 5015
Egyébként az lenne jó, ha stílszerűen eljátszaná a Monkberry Moon Delight című dalt, mivel abban elhangzik fővárosunk neve.
Előzmény: Polihisztor (5008)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!