Keresés

Részletes keresés

Adatlap
Nick: Seahawk
Email:
Weboldal:
Bemutatkozás: 60-as nyugdíjas vagyok. Kb.5-6 éve kísérletezem a számítástechnika megtanulásával, megértésével. Nem ér fel a felfogásom a mai fiatalok gyors észjárásával, de azért nem adom fel. Így sokszor többet ismerek, mint fiatalabb társaim. Ez "feldob"!
Státusz:
Nyitott topikok
Topikgazda:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!