Keresés

Részletes keresés

Adatlap
Nick: Neofander
Email: nem publikus
Weboldal:
Bemutatkozás: MĂ©g elĂ©g kezdõ fotĂłskĂ©nt nĂ©zzĂ©tek el a hibáimat, de várom a nagyon erõs kritikákat ettõl fĂĽggetlenĂĽl, mert ebbõl lehet tanulni A rá következõ kĂ©pek már hátha jobbak lesznek egy fokkal, Ă©s Ă­gy tovább, mĂ­gnem majd ellehet mondani : -JĂł. Grat. Egy Sony DSC-P93 -mal fĂ©nykĂ©pezem, nem használok semmilyen elõtĂ©teket, Ă©s más objektĂ­veket, egyebeket. Egy pofás Ă©s jĂłl használhatĂł kis gĂ©p, csak azok a fránya blendĂ©k ne lennĂ©nek, ugyanis elĂ©g kevĂ©s Ă©rtĂ©k van belõlĂĽk.
Státusz:
Nyitott topikok
Topikgazda:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!