| Bemutatkozás: |
MĂ©g elĂ©g kezdõ fotĂłskĂ©nt nĂ©zzĂ©tek el a hibáimat, de várom a nagyon erõs kritikákat ettõl fĂĽggetlenĂĽl, mert ebbõl lehet tanulni A rá következõ kĂ©pek már hátha jobbak lesznek egy fokkal, Ă©s Ăgy tovább, mĂgnem majd ellehet mondani : -JĂł. Grat.
Egy Sony DSC-P93 -mal fĂ©nykĂ©pezem, nem használok semmilyen elõtĂ©teket, Ă©s más objektĂveket, egyebeket.
Egy pofás és jól használható kis gép, csak azok a fránya blendék ne lennének, ugyanis elég kevés érték van belõlük. |